Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.350
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Battlefield V

Pitao je igre, ne slideshow na modemskom netcodeu 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
ivanec kaže...

Imal kakvih igara za igrati?

 Samo Escape From Tarkov.

 Dama, šaljivđija.

Ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
D-wook kaže...

 

 

2018. je godina, a ne postoji jedan pošteni FPS za odigrati. To ti dovoljno govori koliko je industrija prošla u quracz.

 A Insurgency Sandstorm?

 kad smo kod ove igre, pogledaj si mail ako si se prijavio za alphu/betu. Upravo dobio mail sa keyem.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...
D-wook kaže...

 

 

2018. je godina, a ne postoji jedan pošteni FPS za odigrati. To ti dovoljno govori koliko je industrija prošla u quracz.

 A Insurgency Sandstorm?

 kad smo kod ove igre, pogledaj si mail ako si se prijavio za alphu/betu. Upravo dobio mail sa keyem.

 Dobio :)

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 A Insurgency Sandstorm?

Daj nemoj me zajebavati, igra je u alphi, izlazak predviđen za kraj godine. Grafički neispolirana, character modeli su navodno placeholderi, animacije u banani. I jedino što je konzistentno u vezi te igre jest da svi njezin gameplay opisuju kao "linearno dosadan".

 

Soldier977 kaže...

 Samo Escape From Tarkov.

  Ovaj još gori od ovoga gore. Ta igra je toliko dobro optimizirana da je youtuberi na svojim state-of-the-art računalima pokreću na 30 fp-a. Isto tako, jedino tko voli ovu igru su proizvođači slušalica jer se na njoj mogu dobro izreklamirati.

 

Kao što rekoh..... 2018. godina a nema dobrog FPS-a za odigrati. Da su ovi idioti iz Activisiona tijekom godina uložili nešto novca što su zaradili u obnovu igre, modernizirali engine i dijelom se fokusirali na PC publiku igrao bi se COD na veliko, pogotovo zbog BR-a, a ovako goli k.

6 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
Soldier977 kaže...

 A Insurgency Sandstorm?

Daj nemoj me zajebavati, igra je u alphi, izlazak predviđen za kraj godine. Grafički neispolirana, character modeli su navodno placeholderi, animacije u banani. I jedino što je konzistentno u vezi te igre jest da svi njezin gameplay opisuju kao "linearno dosadan".

 

Soldier977 kaže...

 Samo Escape From Tarkov.

  Ovaj još gori od ovoga gore. Ta igra je toliko dobro optimizirana da je youtuberi na svojim state-of-the-art računalima pokreću na 30 fp-a. Isto tako, jedino tko voli ovu igru su proizvođači slušalica jer se na njoj mogu dobro izreklamirati.

 

Kao što rekoh..... 2018. godina a nema dobrog FPS-a za odigrati. Da su ovi idioti iz Activisiona tijekom godina uložili nešto novca što su zaradili u obnovu igre, modernizirali engine i dijelom se fokusirali na PC publiku igrao bi se COD na veliko, pogotovo zbog BR-a, a ovako goli k.

 Koliko si u pravu da je igra lose optimizirana toliko si u krivu kad kazes da se na "State of the art" kompovima vrti na 30fpsa. Gtx 1070 + i7 6700k + 16gb DDR4 + SSD mi daje load time od otprilike minutu i 70-90fpsa. Problemi te igrice su vise (barem po onome sto citam zadnjih par dana) u suludo losem netcode-u koji se jos da ispricati jer je igrica u kvazi beti koja vice lici na alfu i poprilicnom broju citera. Ne PUBG broj ali i dalje previse.

Ali da ne spamam temu previse, ima dobrih FPSa za odigrati, ali kad si seronja onda ti se nista nece svidjeti takitak, jos gore ako zahtjeva jednu dozu skilla koju ti izgleda mrzis iz korijena :)

12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
Soldier977 kaže...

 Samo Escape From Tarkov.

  Ovaj još gori od ovoga gore. Ta igra je toliko dobro optimizirana da je youtuberi na svojim state-of-the-art računalima pokreću na 30 fp-a. Isto tako, jedino tko voli ovu igru su proizvođači slušalica jer se na njoj mogu dobro izreklamirati.

 

 

 Pa da li ćeš ti napisati ijedan suvisli komentar na ovom forumu. Sereš po igrama koje si možda pogledao na youtube. Sve više mi nalikuješ reinkarnacije M4XA i Ljudine u jednoj osobi. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 

 Pa da li ćeš ti napisati ijedan suvisli komentar na ovom forumu. Sereš po igrama koje si možda pogledao na youtube. Sve više mi nalikuješ reinkarnacije M4XA i Ljudine u jednoj osobi. 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 kad smo kod ove igre, pogledaj si mail ako si se prijavio za alphu/betu. Upravo dobio mail sa keyem.

 takodjer!

kad se moze poceti igrati (po nasem vremenu)?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
nemoj to igrati
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V

U 1500 

When will the Closed Technical Alpha start?

We are sending out Closed Technical Alpha codes now to allow testers to prepare for the Alpha.

The Closed technical Alpha will open Thursday July 12th 3PM CEST (9AM EDT/ 2PM BST/ 6AM PDT).

Servers will be open 24/7 during the Closed Technical Alpha.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Pa da li ćeš ti napisati ijedan suvisli komentar na ovom forumu. Sereš po igrama koje si možda pogledao na youtube. Sve više mi nalikuješ reinkarnacije M4XA i Ljudine u jednoj osobi. 

 Pa nisam ja kriv što su igre sranje, sve što ja pišem je suvislo, objektivno i naposljetku, naravno, istinito.

 

Ne vidiš me da serem po OW, BF4 ili R6S. Sve te igre imaju i svoje mane (pogotovo R6S), ali su dobro zamišljene i solidno izvedene moderne igre. PUBG, Fortnite, BF1 i noviji COD cashgrabovi su kolektivna sramota gaming industrije, počevši od toga da tehnički ne rade kako spada preko toga da su gameplayi nezadovoljavajući i dosadni do toga da se postavlja pitanje kojim igračima su one zapravo namijenjene.

 

Opet ponavljam, 2018. godina, a nema jednog dobrog FPS-a za odigrati.

 

Istina, nisam još analizirao onaj WW3, ali i to bolje da ne diram dok ga developeri ne završe jer vjerojatno puno toga za sada ne funkcionira.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
MRSKI kaže...

 Pa da li ćeš ti napisati ijedan suvisli komentar na ovom forumu. Sereš po igrama koje si možda pogledao na youtube. Sve više mi nalikuješ reinkarnacije M4XA i Ljudine u jednoj osobi. 

 Pa nisam ja kriv što su igre sranje, sve što ja pišem je suvislo, objektivno i naposljetku, naravno, istinito.

 

Ne vidiš me da serem po OW, BF4 ili R6S. Sve te igre imaju i svoje mane (pogotovo R6S), ali su dobro zamišljene i solidno izvedene moderne igre. PUBG, Fortnite, BF1 i noviji COD cashgrabovi su kolektivna sramota gaming industrije, počevši od toga da tehnički ne rade kako spada preko toga da su gameplayi nezadovoljavajući i dosadni do toga da se postavlja pitanje kojim igračima su one zapravo namijenjene.

 

Opet ponavljam, 2018. godina, a nema jednog dobrog FPS-a za odigrati.

 

Istina, nisam još analizirao onaj WW3, ali i to bolje da ne diram dok ga developeri ne završe jer vjerojatno puno toga za sada ne funkcionira.

 Tvoje "objektivne" i naposljetku, naravno nadasve glupave analize na osnovu you tube videa za igre koje nisi igrao vrijede otprilike kao korišteni tariguz iliti toalet papir. Nažalost, jedina mana tvojih analiza je sto nemamo mogucnost da pustimo za njima vodu i otpravimo ih tamo gdje im je i mjesto, odnosno uputimo ih prema kanalizacij da se kisele s ostalim govnima. 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...

 Tvoje "objektivne" i naposljetku, naravno nadasve glupave analize na osnovu you tube videa za igre koje nisi igrao vrijede otprilike kao korišteni tariguz iliti toalet papir. Nažalost, jedina mana tvojih analiza je sto nemamo mogucnost da pustimo za njima vodu i otpravimo ih tamo gdje im je i mjesto, odnosno uputimo ih prema kanalizacij da se kisele s ostalim govnima. 

 Dobro je da si moje teze relevantnim protuargumentima pobio umjesto da opisuješ redovite komunalne probleme koje na ovom forumu proizvodiš.

6 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Ja sam rekao nakon bad company 2 necu vise uzimati bf pa se opet opekao -.- Neznam, uvijek se nadam da cu doziviti neki remake bf2 iz 2005 :p Nema vise taktika, planova apsolutno nista, sada je glavno kempati, neznas letiti kamoli ciljati a uzimas avion cisto iz zahebancije, komander 0, repairman 0 itd...

http://www.aocsource.com/
15 godina
online
Battlefield V

3 Easter eggs in Battlefield 5

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
MRSKI kaže...

 Pa da li ćeš ti napisati ijedan suvisli komentar na ovom forumu. Sereš po igrama koje si možda pogledao na youtube. Sve više mi nalikuješ reinkarnacije M4XA i Ljudine u jednoj osobi. 

 Pa nisam ja kriv što su igre sranje, sve što ja pišem je suvislo, objektivno i naposljetku, naravno, istinito.

 

Ne vidiš me da serem po OW, BF4 ili R6S. Sve te igre imaju i svoje mane (pogotovo R6S), ali su dobro zamišljene i solidno izvedene moderne igre. PUBG, Fortnite, BF1 i noviji COD cashgrabovi su kolektivna sramota gaming industrije, počevši od toga da tehnički ne rade kako spada preko toga da su gameplayi nezadovoljavajući i dosadni do toga da se postavlja pitanje kojim igračima su one zapravo namijenjene.

 

Opet ponavljam, 2018. godina, a nema jednog dobrog FPS-a za odigrati.

 

Istina, nisam još analizirao onaj WW3, ali i to bolje da ne diram dok ga developeri ne završe jer vjerojatno puno toga za sada ne funkcionira.

 Ako te svari nisi već ponovio barem 30 puta do sad. Čak i Kolinda već zna koje igre su ti dobre, a koje ne valjaju.

 

Dosta jednom jer stvarno nikoga ne zanima što se tebi sviđa jer nisi nikakvo mjerilo za dobro igru pošto je pitanje ukusa i to varira od igrač do igrača.

6 godina
offline
Battlefield V

Nedavno sam naletio na forume "Something Awful" i admini su tamo jednom liku koji je stalno srao naljepili kaznu da smije komentirati jednom dnevno, samo lijepe stvari o igri te da za svakih 20 takvih komentara smije imati jedan gdje pljuje igru inace totalni ban sa sitea.

Volio bih vidjeti naseg najdrazeg Divuka u takvoj situaciji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
4 0 hvala 6
13 godina
offline
Battlefield V
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Battlefield V

Battlefield 5 - Best Moments from the Community

 

Vidim, i njima su sad streameri preferirana audijencija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Hyped Battlefield V Grand Operations Mode Not Available at Launch; EA Comments on Battle Royale Mode

 

Ciganluku nikad kraja, kao 60 eura igra i free DLC-jevi, a kod ono za 60 eura dobit cemo 20% igre i kasnije ostatak kao "free" DLC-e  koje oni fore pokusavaju prodati pa to su komedije.

 

Znaci trenutacno za 60 eura dobivamo samo dvije frakcije i azijsko-afroamericke steampunk pirate na par mapa 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 18:33 (dad0r).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

Hyped Battlefield V Grand Operations Mode Not Available at Launch; EA Comments on Battle Royale Mode

 

Ciganluku nikad kraja, kao 60 eura igra i free DLC-jevi, a kod ono za 60 eura dobit cemo 20% igre i kasnije ostatak kao "free" DLC-e  koje oni fore pokusavaju prodati pa to su komedije.

 

Znaci trenutacno za 60 eura dobivamo samo dvije frakcije i azijsko-afroamericke steampunk pirate na par mapa 

Iz cega si ti izvukao 20% igre? Ocigledno iz naftalina tvoja subjektivna procjena..., procitao sam clanak koji si linkao kao i popratne linkove u istom. BR su odmah rekli da ne dolazi sa core igrom iskreno nije mi ni bitan kad dodje, dodje. Jeste mi cudno da ne daju Grand Operations odmah nego nakon izlaska igre ali sugirno necemo cekat do 2020 za mod nego par tjedana...
Besplatni DLC su besplatni DLC svi daju content u intervalima od 3 mjeseca, koji mjesec gore/dole da odrze playbase zainteresiranim za igru umjesto da izvale sve day 1 poanta je da je dzaba neznam zasto places?

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...

Iz cega si ti izvukao 20% igre? Ocigledno iz naftalina tvoja subjektivna procjena..., procitao sam clanak koji si linkao kao i popratne linkove u istom. BR su odmah rekli da ne dolazi sa core igrom iskreno nije mi ni bitan kad dodje, dodje. Jeste mi cudno da ne daju Grand Operations odmah nego nakon izlaska igre ali sugirno necemo cekat do 2020 za mod nego par tjedana...
Besplatni DLC su besplatni DLC svi daju content u intervalima od 3 mjeseca, koji mjesec gore/dole da odrze playbase zainteresiranim za igru umjesto da izvale sve day 1 poanta je da je dzaba neznam zasto places?

 

Zakaj bi to bili plakanje zato jer prigovaram ovom glupom sistemu di nam prodaju muda pod bubrege, mislim da je to vise nego ocito. Kaj se tice skinove i tih gluposti bmk za to samo volim trolati, pogotovo kad citam glupa objasnjena od DICE-a koji stvarno misle da su svi ljudi bas glupi.

Da dva tjedna pa jbt na sva vrata slusamo grand operations samo o tome pricaju kad se spomene BFV i sad nece biti od prvog dana meni je to malo glupo, a za BR me zaboli ona stvar.

 

Veselim se jako beti da ju probam i nadam se da ce mi se svidjeti jer mi se bas i ne igra nesto drugo osim Battlefielda, ali trenutno ne mislim dati novce za to nadam se da ce me razuvjeriti gameplayom pa prodem prek svih ovih gluposti.

 

 

 

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

Hyped Battlefield V Grand Operations Mode Not Available at Launch; EA Comments on Battle Royale Mode

Ciganluku nikad kraja, kao 60 eura igra i free DLC-jevi, a kod ono za 60 eura dobit cemo 20% igre i kasnije ostatak kao "free" DLC-e  koje oni fore pokusavaju prodati pa to su komedije.

Znaci trenutacno za 60 eura dobivamo samo dvije frakcije i azijsko-afroamericke steampunk pirate na par mapa 

 Platit ćemo duplo manje nego prošle BF-ove sa Premiumom, a izgleda da ćemo dobiti čak i više, ali u malo duljem periodu.

Ne znam zašto te to smeta?

 

Ili bi ti radije da dovrše igru i izdaju sve u komadu prek kraj 2019??

Ili da izdaju u stanju kakvom je? Nisi igrao bF4 kad je izašao?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

 Platit ćemo duplo manje nego prošle BF-ove sa Premiumom, a izgleda da ćemo dobiti čak i više, ali u malo duljem periodu.

Ne znam zašto te to smeta?

 

Ili bi ti radije da dovrše igru i izdaju sve u komadu prek kraj 2019??

Ili da izdaju u stanju kakvom je? Nisi igrao bF4 kad je izašao?

 

Nisi me baš shvatil, i bilo bi super da bude tak da dobimo jos vise.

 

Nego ja ti velim da je smijesno da ljudi mislie da budu nesto dobili zabadava i mislim da je ocigledno da bude igra izasla sa puno manje contenta tj. dobit ces manje toga za 60 eura nego prethodni BF i sigurno 

je namjerno izbaceno nekaj da bi se dodalo posle kao "free", uobicajena praksa danas, nemoj mi reci da bi ti bilo super da igra  npr. izade sa ono 4-5 mapa i sa 2 frakcije? 

 

Super da nema premium iako nemam nista protiv da platim nesto ako dobim za to ono kaj ja ocu ali da taj premium je previse podjelil playerbase i nitko to ne zeli opet.

 

Kao sto rekoh niti nemam vremena bas nesto ozbiljno igrati, a i ne igra mi se nist osim BF-a pa se nadam da ce BFV biti dobar pogotovo nakon svih ovih drama.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Battlefield V

Tak svejedno za grand operations kada ne igram ni obični operations u BF1 koji je u glavnom katastrofa od moda, izuzev na 2-3 mape.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

Kao sto rekoh niti nemam vremena bas nesto ozbiljno igrati, a i ne igra mi se nist osim BF-a pa se nadam da ce BFV biti dobar pogotovo nakon svih ovih drama.

 Pa već se po closed alphi vidjelo da je totalno sranje, neznam otkuda tebi još nada da će igra biti dobra. Pogledaj posljednji levelcapov video, čovjek gvori kako je hype za BFV mrtav, a u komentarima niti jedna pozitivna rečenica. BF treba bojkotirati....

13 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
dad0r kaže...

Kao sto rekoh niti nemam vremena bas nesto ozbiljno igrati, a i ne igra mi se nist osim BF-a pa se nadam da ce BFV biti dobar pogotovo nakon svih ovih drama.

 Pa već se po closed alphi vidjelo da je totalno sranje, neznam otkuda tebi još nada da će igra biti dobra. Pogledaj posljednji levelcapov video, čovjek gvori kako je hype za BFV mrtav, a u komentarima niti jedna pozitivna rečenica. BF treba bojkotirati....

 

Pa i to je dosta znakovito da je hype manji nego ikad,mozda su ljudi oprezni nakon svi pizdarija oko BFV ili fijaska sa SWBF2.

twice the pride double the fall
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice