Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.112
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Sere mi se kad vidim zenske likove. Eto, rekao sam...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Sere mi se kad vidim zenske likove. Eto, rekao sam...

 sad ću to tvojoj ženi poslati...HA!

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 23:56 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield V
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Bio i ja prije koji tjedan u Nizozemskoj (Rotterdam i Amsterdam).

 

Prvi neboder u Europi, mislim da se na mapi moze cak i ulaziti u njega.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Gledam malo sav taj info..

ste primjetili otkako je onaj stručnjak otišao što je vikao ako ti se ne sviđa ne moraš kupiti koliko oni mijenjaju igru na ono što im kontruktivni kritičari i community ukazuje.

Nakon sveg backlasha, vidi se da su se ozbiljno primili posla i popravljaju igru i moram reć da mi je to jedna od stavki uz odličan gunplay koja me privlači da igru i uzmem.

 

Sviđa mi se smjer u kojem igra ide, malo će sve uozbiljiti sve i nadam se dostaviti ozbiljan nastavak vrijedan povratka dosta ljudi koji su razočarani otišli.

bar se nadam.

 

jedan fora komentar s reedita.

-How will he explain to his daughter that they can't afford any more v bucks because daddy lost his job for being an absolute cunt?

-The guy made $48 million last year. Open your eyes.

-You don't know how much his daughter spends on Fortnite.

 

 

bome ih je lik koštao, ali dobro, možda je to sve isto izrežirano, tko će znat na toj razini kakve su igre igrice u pitanju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

DICE predstavio klase od kojih svaka ima dvije podklase(ili ti combat roles) sa drugačijim skillom. To je za sad. Više podklasa dolazi kasnije sa DLCom.

 

Assault 

 

    

Medic

    

Support

    

Recon

    

 Ovaj recon koje se može spawnati bilo gdje izgleda odličan u slučajevima base rapea 

 

I support se dijeli na Support i Engineera.

 

Btw, kaj je to Requisition points? Oni bodovi za pozivanje rakete ili vozila?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 14:53 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Da to je Requisition points

15 godina
offline
Battlefield V

Postoji li bilo kakav novi info za Firestorm? Ili još čekamo?

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

U sljedećem mjesecu bi trebalo biti više info i možda gameplay. 

Nego hoće li se taj BR mod morati posebno plaćati ili je "unutar igre"? 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

U sljedećem mjesecu bi trebalo biti više info i možda gameplay. 

Nego hoće li se taj BR mod morati posebno plaćati ili je "unutar igre"? 

Koliko se sjećam, besplatan dodatak koji neće doći odmah nego negdje nakon releasea. Uostalom ništa osim kozmetike u BF5 neće biti naplaćivano... dakle nema više premium pass i takvih gluposti, što je pozitivno skroz po meni - zaključno s time, vjerujem da će biti isto i s BR-om.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

U sljedećem mjesecu bi trebalo biti više info i možda gameplay. 

Nego hoće li se taj BR mod morati posebno plaćati ili je "unutar igre"? 

Koliko se sjećam, besplatan dodatak koji neće doći odmah nego negdje nakon releasea. Uostalom ništa osim kozmetike u BF5 neće biti naplaćivano... dakle nema više premium pass i takvih gluposti, što je pozitivno skroz po meni - zaključno s time, vjerujem da će biti isto i s BR-om.

 Da. Rekli su "Sve osim skinova je free" kad jednom kupiš igru.

 

Osim što se stalno govori da imaju "nešto u rukavu" ako prodajne brojke budu poražavajuće. Možda remaster nekog starog nastavka, možda BR bude van samog BF-a, besplatan ili jeftin....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Postoji li bilo kakav novi info za Firestorm? Ili još čekamo?

 U kojem mjesecu će što biti najavljno, prikazano ili detaljnije opisano:

https://www.ea.com/games/battlefield/news/battlefield-5-countdown-to-launch

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

 

9:40, legenda je lik. Igra je DOA, nista bolje od BF1.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Jebote, meni je totalno nejasno koji kurac ljudi ocekuju od video igre? Da ces pozelit ostavit zenu i djecu koliko je dobra? Ili bar posao?

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Jebote, meni je totalno nejasno koji kurac ljudi ocekuju od video igre? Da ces pozelit ostavit zenu i djecu koliko je dobra? Ili bar posao?

 Pa naravno jbt...

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Battlefield V

pubg dosadio pa lik došao amo fanatazirat a vjerojatno je već prednaručio igru...

 

prvo je popljuvao, pa promjenio mišljenje, pa sad opet pljuje, ko kakva ženska, i zato je igra baš za njega da uzme ženski lik i liječi komplekse 

 

btw. royale mi je nebitan i dosadan mod ali uz ovaj gunplay ako skvad play tamo bude zabavan čak se ne bi libio odigrat koju ako slože kako spada.

šta su rekli, jel royale idu uz igru free ili će ga naplatiti posebno?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 1:08 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BR će biti besplatan.
12 godina
offline
Battlefield V

Ne znam je li bilo prije riječi, da li će ovaj BR mod naplaćivati posebno ili će biti "unutar igre'? 

LP

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Ne znam je li bilo prije riječi, da li će ovaj BR mod naplaćivati posebno ili će biti "unutar igre'? 

LP

 Mislim da je taj mod free.

 

 

Šta kažu za skinove, oće biti free ili moram uzeti premium?

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Mislim da će se skinovi naplaćivati, ali ćeš moći grindati također.

 

Zna li neko možda hoće se za svakog vojnika morati kupiti novi key, ili se to otključava kroz tides of war?

 

RP

15 godina
offline
Battlefield V

Sve su to nagađanja, kao i da će Blackout biti free. Ovo su EA i Activision, nebi me čudilo da prvo probaju prodati za pare, a ako ne upali onda free.

 

Pošto BR navodno radi drugi studio, vrlo lako moguće da će biti zasebna igra kao BF1 incursions.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Nisam nikad probao Incursions, je li to čemu?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Nisam nikad probao Incursions, je li to čemu?

 bilo bi da je bilo više igrača, a ne da tražiš meč 5-10 minuta i onda jednom kad uđete se lik odspoji pa sve propada. Ili se desi da uđete u pariju nekim čudom, a onda pak odlaze likovi.

6 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Mislim da će se skinovi naplaćivati, ali ćeš moći grindati također.

 

Zna li neko možda hoće se za svakog vojnika morati kupiti novi key, ili se to otključava kroz tides of war?

 

RP

 Sto mislis pod time?

GP.

7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Jebote, meni je totalno nejasno koji kurac ljudi ocekuju od video igre? Da ces pozelit ostavit zenu i djecu koliko je dobra? Ili bar posao?

 Mogli bi devsi igrati druge igre i ak vec sami ne mogu da osmisle neka kopiraju. Gunplay i weapon moding u PUBG, Tarkovu ili novom Insurgency je za koplje bolji, svaki na svoj nacin, ne moraju ici u dubinu, ali ono sto su oni uradili je kriminalno. Pa i conquest koji je zastitni znak BF serijala je postao dosadan, vecina iskustva u igri je trcanje okolo kao bezglava kokos. Mozda bi trebali biti malo hrabriji pa napraviti neke promjene po tom pitanju, odigrao sam 30ak partija dok je bila beta i niti jedan jedini put team nije pobijedio zato jer je kontrolirao 5 tocaka, partije su preduge i dosadne. Smrt u igri ne nosi nikakvu tezinu, cak sam se par puta ubio jer sam vidio da lik iz squada ide da ninja point pa da se mogu swapn na njemu. Prosijecan gunplay i nacin igranja koji igramo vec 15 godina u BF igrama u settingu u kojem smo vec igrali u xy igara, dosadno.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
offline
Battlefield V

Dali će biti premium priority za ulazak u servere dok čekamo u redu?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Dali će biti premium priority za ulazak u servere dok čekamo u redu?

 Pusti to. Reci ti meni dal će BR mod biti free, odvojen, ili se kupuje uz igru?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...
Friday kaže...

Jebote, meni je totalno nejasno koji kurac ljudi ocekuju od video igre? Da ces pozelit ostavit zenu i djecu koliko je dobra? Ili bar posao?

 Mogli bi devsi igrati druge igre i ak vec sami ne mogu da osmisle neka kopiraju. Gunplay i weapon moding u PUBG, Tarkovu ili novom Insurgency je za koplje bolji, svaki na svoj nacin, ne moraju ici u dubinu, ali ono sto su oni uradili je kriminalno. Pa i conquest koji je zastitni znak BF serijala je postao dosadan, vecina iskustva u igri je trcanje okolo kao bezglava kokos. Mozda bi trebali biti malo hrabriji pa napraviti neke promjene po tom pitanju, odigrao sam 30ak partija dok je bila beta i niti jedan jedini put team nije pobijedio zato jer je kontrolirao 5 tocaka, partije su preduge i dosadne. Smrt u igri ne nosi nikakvu tezinu, cak sam se par puta ubio jer sam vidio da lik iz squada ide da ninja point pa da se mogu swapn na njemu. Prosijecan gunplay i nacin igranja koji igramo vec 15 godina u BF igrama u settingu u kojem smo vec igrali u xy igara, dosadno.

 Daj molim te objasni sto je pisac htio ovime reci?

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...
Friday kaže...

Jebote, meni je totalno nejasno koji kurac ljudi ocekuju od video igre? Da ces pozelit ostavit zenu i djecu koliko je dobra? Ili bar posao?

 Mogli bi devsi igrati druge igre i ak vec sami ne mogu da osmisle neka kopiraju. Gunplay i weapon moding u PUBG, Tarkovu ili novom Insurgency je za koplje bolji, svaki na svoj nacin, ne moraju ici u dubinu, ali ono sto su oni uradili je kriminalno. Pa i conquest koji je zastitni znak BF serijala je postao dosadan, vecina iskustva u igri je trcanje okolo kao bezglava kokos. Mozda bi trebali biti malo hrabriji pa napraviti neke promjene po tom pitanju, odigrao sam 30ak partija dok je bila beta i niti jedan jedini put team nije pobijedio zato jer je kontrolirao 5 tocaka, partije su preduge i dosadne. Smrt u igri ne nosi nikakvu tezinu, cak sam se par puta ubio jer sam vidio da lik iz squada ide da ninja point pa da se mogu swapn na njemu. Prosijecan gunplay i nacin igranja koji igramo vec 15 godina u BF igrama u settingu u kojem smo vec igrali u xy igara, dosadno.

1. Gunplay je nemoguće usporediti s pubg pudingom s netcodeom od 4hz, kao i tarkovom koji je slideshow, ako ćemo to uzeti u obzir + djeluje puno fluidnije.

2. Weapon moding se slažem, ali na kraju baš me i briga, kliknem ona pojačanja i pucam, ionako ne drkam na customizaciju, ali valjalo bi rozu pušku da paše uz rozu suknju.

3. Conqest je dobar kao i uvijek, samo igrao si public betu koju su zaigrali ljudi koji su do jučer igrali pokemon go.

4. Gunplay nije PROSJEČAN uopće kao što rekoh, mislim da mi je on i najviše sjeo iz cijele igre.

 

Osobno nisam dve god zapucao u bf franšizi i malo mi se to vratilo. Vidim da se neki kolege iz naše grupe isto akitvirali i bilo bi super da se okupi ekipa, ma kakva god bila igra.

Dice se zakopava jer pokušava udovoljiti svima, a usput i dić lovu, a to neće ići.

 

Po meni da speglaju igru što se tiče optimiziranosti, porade na vidljivosti neprijatelja, srede vozila i malo poprave taj weapon tree i to, igra bi mogla bit dobra + coop + royale, (dal royale ide skupa, odvojeno ili košta ili moram imat premium ili ću ga dobit u loot boxu)

 

Ugl. shvaćam tvoj stav i to, ali ako ti se nije svidjela igra vrati se pubgu i uživaj. Iz svega viđenog u beti nisam ni ja prezadovoljan, ali ajde, daje mi nadu to sad koliko se trude na igri, koliko dosad nikad nisu. 

nadam se da kad izađe neće bit broken kao svaki dosad, pa fixevi do dve god lifespan igre...vidjet ćemo, za 40tak dana.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...
Friday kaže...

Jebote, meni je totalno nejasno koji kurac ljudi ocekuju od video igre? Da ces pozelit ostavit zenu i djecu koliko je dobra? Ili bar posao?

 Mogli bi devsi igrati druge igre i ak vec sami ne mogu da osmisle neka kopiraju. Gunplay i weapon moding u PUBG, Tarkovu ili novom Insurgency je za koplje bolji, svaki na svoj nacin, ne moraju ici u dubinu, ali ono sto su oni uradili je kriminalno. Pa i conquest koji je zastitni znak BF serijala je postao dosadan, vecina iskustva u igri je trcanje okolo kao bezglava kokos. Mozda bi trebali biti malo hrabriji pa napraviti neke promjene po tom pitanju, odigrao sam 30ak partija dok je bila beta i niti jedan jedini put team nije pobijedio zato jer je kontrolirao 5 tocaka, partije su preduge i dosadne. Smrt u igri ne nosi nikakvu tezinu, cak sam se par puta ubio jer sam vidio da lik iz squada ide da ninja point pa da se mogu swapn na njemu. Prosijecan gunplay i nacin igranja koji igramo vec 15 godina u BF igrama u settingu u kojem smo vec igrali u xy igara, dosadno.

 

CQ bi po sili logike i Bogu i vragu trebao postati dosadan koliko dugo se igra. 

Gunplay je odličan za takvu vrst igre,

Usporedbe sa PUBG i Tarkovom u pogledu customizacije weapona ne mogu komentirati jer je to meni bzvz. Meni je iskreno najviše pasala iz BC2 I BF1, 1 ili 2 vrste i udri. Igram radi igre, a kada mi je do customizacije igram se Lego kockicama sa svojim klincima.

Nezz kad je smrt nosila neku težinu u BF serijalu osim pred kraj partije kadasu ticketi egal pa je chat pun "dont spawn!!!" poruka. Ni ovo CS, PUBG ili siege

 

Al ok, svako ima svoje.

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice