Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.108
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

ima koga da mu igra zasteka tokom igranja? tj cijeli komp stane... vidim da se ljudi zale okolo, ima li medju vama takvog sretnika? naravno, osim mene

 Meni se to par puta desilo. Full freez na par sekundi i onda proradi ko da se ništa nije dogdilo.

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

samo sto meni se ne "vrati" vec moram komp restartat :S

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Sve navedeno su današnji događaji koji su se odvili u 15min:

 

1. Uđem u gejm, Devastation, vrijeme je iscurilo igra se i dalje...Pitam u chatu wtf, vele ljudi da se bomba spawnala ispod mape i da se zglitchalo tra-la-la...

 

2. Idemo novi pokušaj, domination na Aerodromu, spawnam se u tenku na mjestu gunnera, moja pljuca gleda u jednom smijeru a puca u drugom, kad zumiras nemas nikakav nišan. Rijetko kad uopće mjesto gunnera u tenku radi barem da bude igrivo.

 

3. Isto Aerodrom, uletavam kroz onaj ulaz sa jedne strane hangara, vrata su bila zatvorena...Ja se zaletim i očekujem onu standardnu animaciju otvaranja vrata, kad ono ništa prođem kroz vrata ko' duh, pola sekunde kasnije naletim na njubaru koja kempa i krenem ga obasipavat mecima, ispalim dva metka i kreće animacija za otvaranje vrata. Naravno izginem ko jazavac i rejđ kvitam. Al ajde bar mi je sad smiješno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 15:01 (Promster).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Vi deluksi već igrate? Kakva je igra, jel peč šta značajnije popravio?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Vi deluksi već igrate? Kakva je igra, jel peč šta značajnije popravio?

 da, meni nakon patcha igra zamrzne komp

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
14 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
fila2208 kaže...

Vi deluksi već igrate? Kakva je igra, jel peč šta značajnije popravio?

 da, meni nakon patcha igra zamrzne komp

 it runs "cool as ice"

Sjedi 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
fila2208 kaže...

Vi deluksi već igrate? Kakva je igra, jel peč šta značajnije popravio?

 da, meni nakon patcha igra zamrzne komp

 bf4  je imao rsod tjedan dana

bf1 je bio donekle igirv

 

bf5 je ''ledeno'' dobar, odlično

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Battlefield V

Uzeo sam novi CPU i igra radi odlično; nisam puno drkao po postavkama ali trenutno imam oko 80 fps-a na medium postavkama.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Battlefield V

Upadnem na gunnera i ocu zoomat i gledam jel grafika krepaje 

Ja sam imao nekih trzaja , ocistio stare drivere stavio nove i igra fino radi.

I drago mi je za 3d spotting da je izbacen a nekad i fali pogotovo zbog ovih mrtvih stekara - di se sve ustekaju nije za vjerovat.Na nekim mjestima nemos vidit dok ne dodes skroz blizu rip

Igra sama po sebi mi je puno bolja nego bf1 

Usput tko voli objectives igrat nek me slobodno doda (xeqtordoomx) 

Vec mi lagano pila zivce kad se spawnaju na mene pa odu vam capture zone da bi lagano snajpali (debili)

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 16:00 (ved23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ma nikako da naučite da bf ne treba uzimati Deluxe early access izdanja. Pa ionako će biti problema još jedno 10 ak dana taman kad mi ostali kupimo obična vulgaris izdanja i uskočimo u ispoliranu igru 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

Sve navedeno su današnji događaji koji su se odvili u 15min:

 

1. Uđem u gejm, Devastation, vrijeme je iscurilo igra se i dalje...

 

Ja jucer igrao isto tako - lik koji je prvi bio s moje strane je imao vec oko 350 killova. Ja odigrao pola sata i ugasio, nije mi se vise dalo. Ali bas mi je to fora, da se igra dok god svi ne odustanu 

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

samo sto meni se ne "vrati" vec moram komp restartat :S

Meni se niti pokrenuti ne želi, već drugi put.

Prvi put je riješenje bilo brisanje Battlefield V foldera u folderu "documents", sada ni to ne pomaže,

pokrene se i smrzne se prije pojave kursora i onoga dijela gdje je ženski lik i piše Battlefield V.

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Nakon odigranih nekih 20h od jucer kad sam ju skinuo mogu reci da mi se dosta svida s tim da ja nisam uopce igrao BF 1.Zadnji mi je bio BF4.Igra meni radi super,sve very low pogašena ona sranja koja ne trebaju i dx12(upaljen) i imam oko 150fpsa u prosjeku,rijetko kad padne ispod 140fpsa.

Mape su okej,vecina se moze igrat ppješaka bez vozila.Nisam imao ni jedan crash igre dosad.Osim što grand operations serveri se znaju zbuggat,pa ako ne uništite zadnji objective u 3. danu a timer ode na 00:00 nikad se game neće završiti.

Vjerojatno će stići još jedan patch prije official izlaska pa se još neke stvari možda izmjene do onda tako da nebi pretjerano komentirao gunfightove i vozila.

 

Ako neko već igra deluxe a nema me na originu dodajte me Origin: LtMoNkk pa da neigram više solo stalno...

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 18:06 (Doca15).
12 godina
offline
Battlefield V

Koja je prednost dx12 u odnosu na dx11? (kada radi naravno) 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 19:21 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

i meni ponekad smrzne, do patcha sm morao restartati komp, od patcha se smrzne i vrati sama od sebe.

Ja osobno nemam problema sa ostalime, osim zoom na mitraljezima na vrhu vozila ne radi uopće.

Sve je to divno i krasno, dok  ne dođeš na mapu gdje sa druge strane imaš 2-3 letača koji sa štukama i ostalim bombaderima učine igru NEIGRIVOM jer spamaju i masakriraju sve jer ih nitko ne može srušiti i to je to.

Ljudi zbog gore navedenog ragequitaju, i mislim da se EA , zahebao sa origin ac... za par eura su ljudi dobili 10 h , vidjeli igru u problemima i odustali.

 

Ja ne odustajem, ali igra bez nekog normal companija je užas jer nitko ne reza, nitko ne baca ammo, i tako, ali nvm, snađem se.

 

Uglavnom, igra mi je lijepa , ali neka beta verzija je ovo , još uvijek, trenutno.

moja 2 centa.

Odoh igrat :P

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

Isprike na padobranstvu,gledam da se počastim sa nekakvom novom igrom,jel bi ovo čudo bilo igrivo na Ryzen3/10603g/8gig rama da niije baš na najnižim postavkama?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
evang kaže...

Isprike na padobranstvu,gledam da se počastim sa nekakvom novom igrom,jel bi ovo čudo bilo igrivo na Ryzen3/10603g/8gig rama da niije baš na najnižim postavkama?

 Točno to što imaš su recommended specifications. Tako da ne bi trebao imati nikakvig problema na prosječnim ili malo višim postavkama.

 

Minimum Requirements:
OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
Processor (AMD): AMD FX-8350
Processor (Intel): Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1050 / NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ RX 560 / HD 7850 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50GB

Recommended Requirements:
OS: 64-bit Windows 10 or later
Processor (AMD): AMD Ryzen 3 1300X
Processor (Intel): Intel Core i7 4790 or equivalent
Memory: 12GB RAM
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 6GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ RX 580 8GB
DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Available Disk Space: 50GB

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Koja je prednost dx12 u odnosu na dx11? (kada radi naravno) 

U teoriji:

 

 Grafičke kartice imaju jako puno jezgri (nekoliko tisuća) koje istovremeno računaju podatke. 

Kod DX 11 se procesor, uz svoja računanja treba pobrinuti i da te sve GPU jezgre dobiju informacije, što zna biti dosta zahtjevno.

 

Kod DX 12 se GPU arhitektura iskorištava na drugačiji način, i oslobađa se procesor pri grafički zahtjevnim poslovima. Ovo bi trebalo biti jako promjetno na slabijim CPU-ima.

 

 

A u stvarnosti, ovisi od igre do igre i može se vjerovati samo benchmarku za svaku igru posebno....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

Nego ste probali frontlines? Prejebeni mod na twisted steelu.

Vidim i Jacku se sviđa

 Prejebeno sranje. Bi ga vidio da je igro cijelu igru koja može trajat i više od sat vremena. A za bezveze.

Soldier977 kaže...

Taj Frontlines mod je bilo jedino zbog čega je valjalo zaigrati BF1. 

 I to su uspjeli upropastit. Više ne može bilo tko dignut m-com/telegraph nego se moraju pokupit bombe (najviše su dvije u svakom trenutku na mapi). Ajde, neka im, neka su bombe,  ali su spotane cijelo vrijeme i tvom i suparničkom timu. Dakle maknuli se 3d spotting (iako će se vratit kroz pyzdarije u combat rolama, ne bojte se), ali bombe su cijelo vrijeme vidljive svima na serveru. I onda se u nekom trenutku upali catch-up mehanika i ubije ti volju za bilo čim. U suštini, ono što je trebalo biti gotovo za 20 minuta se protegne na više od sat vremena.

 

No kaj se ja čudim. Samo još par u nizu "briljantih" dajsovih ideja i gameplay mehanika koje ne pridonose ničemu, nego su same sebi svrha i iritiraju pošten narod. Suppression od BF3, levolution iz BF4 (ovo je još najbenignije), behemothi, elite klase i grenade spam iz BF1, i sad attrition, catching-up mehanika i spotane bombe. Je, je, to je sve zbog boljeg squadplaya i timskog rada, taktika i strategija, ovo i ono. PR bulšit kojeg deca ponavljaju ko papige. Najfascinantnije kak se i BF veterani i općenito starija ekipa koja bi trebala imat nešto soli u glavi i općenito iskustva, uspije nasadit na ta sranja. A di su još kretensko kliketanje po menijima, netocode problemi, i sva sila manjih i većih bugova, level design,...

 

Ok, Battlefield je mrtav, živio Battlefield! Samo kaj ova igre više ne funcionira kao bilo kakva obična i suvisla pucačina.

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 22:25 (Perki).
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Neznam sto se bunite sto su maknuli 3d spoting. Pa kao da si imao metu iznad glave citavo vrijeme. Sad aksuali moras vidit neprijatelja a ne pucat u crvenu tockicu. Sad ima vise taktike. Mozes kombinirat flenkat.... prije bi vise stiskao Q nego sto bi pucao. Po meni je to pun pogodak.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...
Neznam sto se bunite sto su maknuli 3d spoting. Pa kao da si imao metu iznad glave citavo vrijeme. Sad aksuali moras vidit neprijatelja a ne pucat u crvenu tockicu. Sad ima vise taktike. Mozes kombinirat flenkat.... prije bi vise stiskao Q nego sto bi pucao. Po meni je to pun pogodak.

 istina da. Smoke je bio beskoristan, ponekad je flenkati bilo teško.

 

Sad kad se navikneš dosta lako se vide ljudi.

15 godina
offline
Battlefield V

Mene samo zanima zašto se stalno rotiraju modovi na serveru? Ako izaberem breakthrough onda želim stalno igrati to a ne da mi mijenja na Frontline s i ostale modove.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

Mene samo zanima zašto se stalno rotiraju modovi na serveru? Ako izaberem breakthrough onda želim stalno igrati to a ne da mi mijenja na Frontline s i ostale modove.

 

Breakthrough je mod koji je dio Grand Operations-a, ne postoji samostalno kao takav. Navodno će ga uvesti uskoro kao samostalan mod iirc.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Battlefield V

Breakthrough je isto sto i  operations u bf1? To sam samo dao za primjer. Ja sam većinom operations igrao u bf1.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

Sad kad se navikneš dosta lako se vide ljudi.

 

Bas sam ja to htio napisati. Nakon par sati je sve OK.

Brate mili kakve dobre makljaze na Destruction i Arras mapama

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

Breakthrough je isto sto i  operations u bf1? To sam samo dao za primjer. Ja sam većinom operations igrao u bf1.

 Sad su modovi u operationsima mixani i svaki dan je drugi mod. Razlog tome je što neke mape jednostavno nisu dobre za Breaktrough ili Frontlines.

 

Ako prvi dan uništiš sve one topove imaš više ticketa drugi dan. Ako i drugi dan pobjediš onda imaš više za  3. dan

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 10:48 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Jack Sparrow kaže...

 

Sad kad se navikneš dosta lako se vide ljudi.

 

Bas sam ja to htio napisati. Nakon par sati je sve OK.

Brate mili kakve dobre makljaze na Destruction i Arras mapama

 

Je, samo treba vremena da se stare oči odviknu od traženja crvenih trokutića!

12 godina
offline
Battlefield V

Evo, da bar svi rade ovakve videe, a ne ona sranja od 10+ minuta.

 

Sve mape opisane u minutu i pol.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Sad nakon par sati igranja mi se čini da opet imaju disbalans između prvotnih ideja o usporavanju igre i nakon bete što su malo ubrzali stvari, mislim na attrition plus brzina umiranja. Al ok, em se naviknem em će se to još mjenjati.

Ovo će biti očito long term ljubav, za ispizditi na početku, ali kako ide vrijeme sve je bolje i bolje kad shvatiš neke stvari. 

 

I dalje je BF1 po stilu i produkciji daleko ispred BFV - modeli playera su ružni do bola,  voiceover je jadan, nema announcera na jeziku frakcije za koju igraš, i da ko da igram na bachelorette partyu - čopor ženskiju cvili i stenje!

 

Nemam jebene sjene u igri pa mi sve izgleda kao da igram Quake 2, ali vrti se ko blesavo. Stavio sam high sve osim mesh koji je na ultra i 80tak FPSa ali jako fluidnih 80. Nema onog trzuckanja nevidljivog.

 

Bit će to dobja igjica!!!

 

Topla preporuka svima koji imaju W10 pro ili enterprise da ne upgradeaju sustave sa feature updateima. Ja sam na 1607 releasu i ovo je treći BF koji radi bez frke. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Mesh od bf1 više ne igra ulogu za uočavanje protivnika, možeš sve na low komotno, tko želi fps i preglednost.

Vi sa računalima vrijednosti auta iz 2000te slobodno idite sve ultra, lakše će vam se sakriti negdje u sjenu ili travu 

 

bitno da je lijepo...

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 14:07 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice