Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.037
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
online
Battlefield V

Evo pojavio mi se sale na Originu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 

 Ti kao veliki humanista i borac za pravedni svijet, borac protiv velikih i njihovog kapitala, borac protiv neukih i bogatih koji vladaju svijetom ovdje stavljaš trailer za isprazni, na izmišljenim likovima zasnovan, tipični isprdak svega ovoga protiv čega se navodno boriš. Film koji promovira nasilje.... Nasilje potiče na nasilje.. 

Vuče pao si mi duboko u očima. 

 Falio si poantu svega, sli to nije ništa neuobičajeno za ljude tvojeg stupnja inteligencije.

 

Avengersi su jedna od rijetkih franšiza koja koja nije pala pod pritiskom SJW propagande i liberalne političke indoktrinacije. Star Wars, Oceans seven, Ghostbusters itd. itd. sve je propalo jer se je politika u to počela miješati. Hvala Feigeu što je Avengerse održao izvan svih tih pizdarija i napravio od toga nešto na što ova generacija može biti ponosna. Rijetkih stvari na koje možemo biti ponosni.

12 godina
offline
Battlefield V

Novi patch dolazi 11. Vjerojatno ce biti samo bug fixevi

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

 Falio si poantu svega, sli to nije ništa neuobičajeno za ljude tvojeg stupnja inteligencije.

 

 Ha ha ha Mrski, eto ti sad. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
maxis kaže...

Navodno su sad ubacili mogucnost duck gunera na tenkovima i vozilima odnosno saginjanja da vise ne strsis ko glineni golub.Kak se to aktivira koji je key za to ako netko zna?

 nema bas neke koristi, mogu te ubiti na nacin da ti gadjaju ruke :D

aktiviras sa "crouch" tipkom

 

Oni koji su sve unlockali, možda ima ovako nešto, jest da je to STUG 3, ali možda se može i na Panzera IV pošvasati.

Joka?

15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 

 

 Ti kao veliki humanista i borac za pravedni svijet, borac protiv velikih i njihovog kapitala, borac protiv neukih i bogatih koji vladaju svijetom ovdje stavljaš trailer za isprazni, na izmišljenim likovima zasnovan, tipični isprdak svega ovoga protiv čega se navodno boriš. Film koji promovira nasilje.... Nasilje potiče na nasilje.. 

Vuče pao si mi duboko u očima. 

 Mrski samo ignoriraj njegove postove ili potpuno njega. Ovo ga samo "triggera". Takvim likovima ništa nećeš dokazati. To kao da sa drvenim vratima raspravljaš i objašnjavaš neke stvari, ali vrata ne mogu svhatiti kad su to vrata. Tako i ovo, samo se spuštaš na njegovu razinu.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 11:35 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
LeftY_CRO kaže...
maxis kaže...

Navodno su sad ubacili mogucnost duck gunera na tenkovima i vozilima odnosno saginjanja da vise ne strsis ko glineni golub.Kak se to aktivira koji je key za to ako netko zna?

 nema bas neke koristi, mogu te ubiti na nacin da ti gadjaju ruke :D

aktiviras sa "crouch" tipkom

 

Oni koji su sve unlockali, možda ima ovako nešto, jest da je to STUG 3, ali možda se može i na Panzera IV pošvasati.

Joka?

 Dupli post ali jbg.

 

Šteta što nema Stuga, jer je to bio najkorišteniji tenk sa strane švaba. Oko 13 000 su ih napravili. Kad već Britanci imaju onog Gun Carriera mogli su švabima ovo ubaciti. :)

 

 

Nego baš me zanima kako će kod rusa to riješiti, mislim ako ih ikada dodaju. Oni su "poklopac" ili ti vrata na krovu otvarali prema naprijed kako bi to koristili kao štit.

15 godina
offline
Battlefield V

Bit će.

Nek svakim updateom stave 1 novo vozilo i super.

Ne valja kad sve ubace odjednom, jer onda em brzo dopizdi em pizdarij3 sa balansom.

Ko u BC2, jedna mapa po updateu i sreća prevelika...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Mišljenja o novoj mapi?

 

 

btw divuk, eno ti cod bops ide u pola cijene isto mislim, tako da, očito je to nova poltika. Nakon mjesec dana daj igru u pola cijene i popišaj se po svima koji su dali full price na početku.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 11:51 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
 

btw divuk, eno ti cod bops ide u pola cijene isto mislim, tako da, očito je to nova poltika. Nakon mjesec dana daj igru u pola cijene i popišaj se po svima koji su dali full price na početku.

 Koliko vidim jedino je Battle edition spušten sa 40 ne 30 €, daj link koje verzije i za koliko su spuštene jer COD nije poznat po popustima i akcijama, čak i godinama nakon izlaska?

 

No bez obzira na cjenovnu politiku, COD je u svojem naumu uspio. Revitalizirao je PC zajednicu koja praktički ne postoji već 5 godina. I to je sve uspio uz grafiku sa PS2 konzole i prožetost mikrotransakcijama, desecima verzija i ostalim debilanama što još jednom dolazuje da je COD bez obzira na sve izrazito zabavna igra.

 

Tome u prilog idu i navodi poznatih youtubera i streamera koji niti ne pomišljaju na povratak u PUBG svijet i govore kako je COD BR zasada jedini BR vrijedan pažnje. Osim toga COD zadovoljava cijelu paletu različitih očekivanja i ukusa. Prosječni igrač bez problema može pronaći što ga interesira u Mulitplayeru, Blackoutu ili Zombijima. Mene je osobno iznenadilo koliko je samo zajednica za Zombije velika, do tolike mjere da postoje youtuberi sa milijunima pretplatnika koji su ekskluzivno koncentrirani na Zombije.

 

Kako god, COD je ispunio očekivanja i u ničemu nije razočarao. Čak i tradicionalni COD igrači su nakon početnih gunđanja zbog dugog TTK-a i ostalih "strateških" i "teamplay" elemenata počeli uživati u igri nakon kratke prilagodbe i govoriti kako je igra zapravo odlična. Na PC-u igra radi zadovoljavajuće, na konzolama standardno dobro za hardver na kojem se vrti. Activisionov lopovluk je i dalje prisutan, ali nitko drugačije nije ni očekivao.

 

Oni koji su BFV kupili u punoj cijene su prevareni, COD ne spušta cijene svojih igara, pogledaj prethodne COD nastavke, svi su i dalje po 60 € makar izašli godinama prije.

 

Nije bezveze došla uzrečica get woke, go broke - ispostavila se je u potpunosti istinitom u BFV slučaju.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

Oni koji su BFV kupili u punoj cijene su prevareni

 Nisu prevareni, EA im je reko don t buy it.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
MRSKI kaže...

 

 Ti kao veliki humanista i borac za pravedni svijet, borac protiv velikih i njihovog kapitala, borac protiv neukih i bogatih koji vladaju svijetom ovdje stavljaš trailer za isprazni, na izmišljenim likovima zasnovan, tipični isprdak svega ovoga protiv čega se navodno boriš. Film koji promovira nasilje.... Nasilje potiče na nasilje.. 

Vuče pao si mi duboko u očima. 

 Falio si poantu svega, sli to nije ništa neuobičajeno za ljude tvojeg stupnja inteligencije.

 

Avengersi su jedna od rijetkih franšiza koja koja nije pala pod pritiskom SJW propagande i liberalne političke indoktrinacije. Star Wars, Oceans seven, Ghostbusters itd. itd. sve je propalo jer se je politika u to počela miješati. Hvala Feigeu što je Avengerse održao izvan svih tih pizdarija i napravio od toga nešto na što ova generacija može biti ponosna. Rijetkih stvari na koje možemo biti ponosni.

 Nisam ti imao vremena ranije odgovoriti. Jbga obaveze, žena, djeca....

I sam si nedavno rekao da je bolno kada čovjek spozna istinu o sebi. Tako je i kod tebe kada si upao pod utjecaj okoline i masmedija hvaleći nove Avengerse a blateći u nastavku posta filmove istog žanra. Po čemu su bolji od ostalih skoči/pucaj/ubi/leti/dobar/loš filmova? Zato što ti to kažeš?

I na kraju što je najgore u nedostatku argumenata spuštatš se na osobnu razinu i počinješ vrijeđati. Vuče nikad balkanac iz tebe neće izaći.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Nisam ti imao vremena ranije odgovoriti. Jbga obaveze, žena, djeca....

I sam si nedavno rekao da je bolno kada čovjek spozna istinu o sebi. Tako je i kod tebe kada si upao pod utjecaj okoline i masmedija hvaleći nove Avengerse a blateći u nastavku posta filmove istog žanra. Po čemu su bolji od ostalih skoči/pucaj/ubi/leti/dobar/loš filmova? Zato što ti to kažeš?

I na kraju što je najgore u nedostatku argumenata spuštatš se na osobnu razinu i počinješ vrijeđati. Vuče nikad balkanac iz tebe neće izaći.

 Ova rečenica je dovoljan dokaz o tome koliko se razumiješ u filmove. Rasprave o filmovima s ljudima koji neznaju razliku između redatelja i producenta sam napustio sa zatvaranjem IMDB-ovih foruma i ne namjeravam se više u to upuštati.

 

Balkanac u meni je zdrav, ugojen i namjerava ostati tamo do kraja. To što si rekao vrijedi za Friday-a i ostale dezertere koji su mislili da je Balkan iz njih nestao kad su kročili u Europu, ali tu priču fellow balkancima nemogu prodavati, to puše naivni europljani.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...
MRSKI kaže...

 Nisam ti imao vremena ranije odgovoriti. Jbga obaveze, žena, djeca....

I sam si nedavno rekao da je bolno kada čovjek spozna istinu o sebi. Tako je i kod tebe kada si upao pod utjecaj okoline i masmedija hvaleći nove Avengerse a blateći u nastavku posta filmove istog žanra. Po čemu su bolji od ostalih skoči/pucaj/ubi/leti/dobar/loš filmova? Zato što ti to kažeš?

I na kraju što je najgore u nedostatku argumenata spuštatš se na osobnu razinu i počinješ vrijeđati. Vuče nikad balkanac iz tebe neće izaći.

 Ova rečenica je dovoljan dokaz o tome koliko se razumiješ u filmove. Rasprave o filmovima s ljudima koji neznaju razliku između redatelja i producenta sam napustio sa zatvaranjem IMDB-ovih foruma i ne namjeravam se više u to upuštati.

 

Balkanac u meni je zdrav, ugojen i namjerava ostati tamo do kraja. To što si rekao vrijedi za Friday-a i ostale dezertere koji su mislili da je Balkan iz njih nestao kad su kročili u Europu, ali tu priču fellow balkancima nemogu prodavati, to puše naivni europljani.

 

 

A kako otključat te balkance u igri? jel treba platit?

Engage...
15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

 

 

 

Lijepo znaš formulirati što ti je u glavi i što ti je bitno.

Nadam se da ćeš odrasti u mudru osobu koja će se baviti bitnim društveno socijalnim problemima.

Ovako rasipati talent......

12 godina
offline
Battlefield V

D-wook

zna COD biti na akciji. ne takvim kao b1 ali zna.

sto se tice cod i b nastavaka uvijek je bilo vise cod igraca i tako ce i ostati.

rade jednostavne igre da ne kazem za budale (sva grafika ista,koncept igre,itd) i to im uspjeva.

battlefild si je sam kriv sto je htio "rat" sa cod (preuzimanje igraca) jer to nije za usporedbu.

inace meni svi nastavci battlefilda su odlicni. da ne kazem da iz igri mozes nesto i nauciti,osijetiti strahote ratovanja,itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Cek, jel nismo ustanovili da je kuky pedercina? Kako sad opet na mene ide vatra?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Pa znaš da je petak dan za bacanje molotovljevih koktela.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Cek, jel nismo ustanovili da je kuky pedercina? Kako sad opet na mene ide vatra?

 Pfff budi sretan što te D-wook prozvao opet. Ja sam opet izostao, nedopustivo dvuče

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 17:47 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield V

Ne znam ja šta vama ne valja u novom bfu. Sinoć dođem na server kad ono čovječe pravi rat. Puca, eksplodira, leti, pada, kaos, haos . . 

Super. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
D-wook kaže...

Oni koji su BFV kupili u punoj cijene su prevareni

 Nisu prevareni, EA im je reko don t buy it.

 Eto. Upravo to.

Napravili su igru po nekim svojim kriterijima, rekli ljudima "Ne kupujte ako vam se ne sviđa" i opet ima nekih koji prigovaraju.

 

Pa pronađi developera koji ima muda to reći.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Ne znam ja šta vama ne valja u novom bfu. Sinoć dođem na server kad ono čovječe pravi rat. Puca, eksplodira, leti, pada, kaos, haos . . 

Super. 

 Dođem na server kad ono nas 3 protiv vas tamo 15 ili više na jadnoj strani haha. I onda onaj Fatani dosadan i naporan ko proljev 

CyberDemonVZ kaže...
dery kaže...
D-wook kaže...

Oni koji su BFV kupili u punoj cijene su prevareni

 Nisu prevareni, EA im je reko don t buy it.

 Eto. Upravo to.

Napravili su igru po nekim svojim kriterijima, rekli ljudima "Ne kupujte ako vam se ne sviđa" i opet ima nekih koji prigovaraju.

 

Pa pronađi developera koji ima muda to reći.

 Logika. Ako ne jedeš govno nemoj ga ni kupovati

13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Eto. Upravo to.

Napravili su igru po nekim svojim kriterijima, rekli ljudima "Ne kupujte ako vam se ne sviđa" i opet ima nekih koji prigovaraju.

 

Pa pronađi developera koji ima muda to reći.

 Da, upravo to.

 

zato je i dobio otkaz taj pametnjaković, što pokazuje da EA baš propagira tu politiku.

 

Igra je zabavna uz skvad koji zna šta radi,ili kad je preko bug elita pa ih gazis.

Solo play je prilično frustrirajuć + poneki bug se nađe kao šlag na tortu

 

Gunplay je definitvno ono što me najviše drži, i sve puške želim proći, i napuniti. Dosadno je spamat gewhr/stg/ke/fg...

tides of war je fora, samo nekad mi se ne puni iako sam riješio neke stvari.

 

I thanks za snjegovića, nekako prošlo.

 

p.s. te fore ako ti se ne sviđa ne moraš igrat ili zašto igraš...zato jer nemam trenutno što. Rs dosadio, destiny mi je skup za uzet, a i solo sam.

Bf taman casual ruganje i gaženje publica, i kad radi kako spada, kad me spoji bez problema iz 5. pokušaja na server i ne ginem od oneshota, dobro je 

 

Soldier977 kaže...

Ne znam ja šta vama ne valja u novom bfu. Sinoć dođem na server kad ono čovječe pravi rat. Puca, eksplodira, leti, pada, kaos, haos . . 

Super. 

 

Nemoj da ti padne na pamet javit se i tako, bolje solo bit, a ni čut šta ti skvad može dobro reć 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 18:19 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...

Ne znam ja šta vama ne valja u novom bfu. Sinoć dođem na server kad ono čovječe pravi rat. Puca, eksplodira, leti, pada, kaos, haos . . 

Super. 

 Dođem na server kad ono nas 3 protiv vas tamo 15 ili više na jadnoj strani haha. I onda onaj Fatani dosadan i naporan ko proljev 

CyberDemonVZ kaže...

 Rat nikad nije pravedan. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

Soldier977 kaže...

Ne znam ja šta vama ne valja u novom bfu. Sinoć dođem na server kad ono čovječe pravi rat. Puca, eksplodira, leti, pada, kaos, haos . . 

Super. 

 

Nemoj da ti padne na pamet javit se i tako, bolje solo bit, a ni čut šta ti skvad može dobro reć 

 Ma šuti. Uhvatila me neka viroza. Nisam bio dobar zadnjih 4-5 dana. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
dery kaže....

 Eto. Upravo to.

Napravili su igru po nekim svojim kriterijima, rekli ljudima "Ne kupujte ako vam se ne sviđa" i opet ima nekih koji prigovaraju.

 

Pa pronađi developera koji ima muda to reći.

 

 

 

Je.

Bolje i to nego pokušati svima udovoljiti.

 

Tako će barem oni kojima se sviđa biti zadovoljni, a ako svima ugađaš svi će biti podjednako nezadovoljni.

 

Pogodi koja je varijanta kvalitetnija, a koja nosi više para. 

16 godina
offline
Battlefield V

za vas koji pratite cijene na stranim originima gdje je trenutno najpametnije uzet BF5 :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
blackdevil kaže...

za vas koji pratite cijene na stranim originima gdje je trenutno najpametnije uzet BF5 :D

link

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Battlefield V

Gledam sad Stodeha i na kraju kad je izašao best sqad vidim poznate face... poslije pogledam tablicu malo bolje, kad ono pola bug foruma u tom meču :)

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Gledam sad Stodeha i na kraju kad je izašao best sqad vidim poznate face... poslije pogledam tablicu malo bolje, kad ono pola bug foruma u tom meču :)

 

 Da ti olakšam

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice