Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.839
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Nisam valjda ja jedini koga živo boli kita za te asajmente? 

 

 

Nisi.

 

Al ozbiljno razmisljam da krenem ih odradjivati. Sinoc mi rekose squadiji da odvratno izgledam, da poradim na izgledu inache bye bye od igranja u squadu...

11 godina
offline
Re: Battlefield V
Zin8 kaže...

Dobar osvrt jackfrags-a na trenutnu situaciju. 

 

 

napokon i neka korist od njega!

dobro je rekao, "ovo nije ona igra koju su nam prodali" ggwp

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
MRSKI kaže...

Nisam valjda ja jedini koga živo boli kita za te asajmente? 

 

 

Nisi.

 

Al ozbiljno razmisljam da krenem ih odradjivati. Sinoc mi rekose squadiji da odvratno izgledam, da poradim na izgledu inache bye bye od igranja u squadu...

 Tako su i  modni mačci krenuli. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Ma oni svi utegnuti, popeglani, frizura postojana, Frenzy neke dizajnerske naočale nabio,a mene ko da je voda nanijela. Ajd tješim se kad vidim Nexa , on niti kacigu ne nosi, pa da mu vidiš frizure..

12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
Zin8 kaže...

Dobar osvrt jackfrags-a na trenutnu situaciju. 

 

 

napokon i neka korist od njega!

dobro je rekao, "ovo nije ona igra koju su nam prodali" ggwp

 nakon zadnjeg updatea nije!

ja se trenutno vratio na b1

zacudujuce ima igraca na serverima

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Ma oni svi utegnuti, popeglani, frizura postojana, Frenzy neke dizajnerske naočale nabio,a mene ko da je voda nanijela. Ajd tješim se kad vidim Nexa , on niti kacigu ne nosi, pa da mu vidiš frizure..

 

Sve je to goli kurac u usporedbi sa dr. Franjom Tuđmanom.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
mrfloyd kaže...

Ma oni svi utegnuti, popeglani, frizura postojana, Frenzy neke dizajnerske naočale nabio,a mene ko da je voda nanijela. Ajd tješim se kad vidim Nexa , on niti kacigu ne nosi, pa da mu vidiš frizure..

 

Sve je to goli kurac u usporedbi sa dr. Franjom Tuđmanom.

 Zato vas sve tolko dobro vidimo. Kao da božićno drvce hoda po mapi

 

Francek ima zlatni Lewis gun i generalsku obleku.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 19:10 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Rijetko se dogodi da su svi tako složni oko jedne stvari,a još rijeđe se dogodi da developer ide 'popravljati' jedinu stvar za koju su svi rekli da je dobra u igri.

 

Baš me zanima kako će to sad izgledati kad dodaju i ostale modove s starim ttk,i na koje će nas servete spajati matchmaking.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 10:34 (pirat).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

Rijetko se dogodi da su svi tako složni oko jedne stvari,a još rijeđe se dogodi da developer ide 'popravljati' jedinu stvar za koju su svi rekli da je dobra u igri.

 

Baš me zanima kako će to sad izgledati kad dodaju i ostale modove s starim ttk,i na koje će nas servete spajati matchmaking.

 

A lijepo nam je svima D-wook govorio..

15 godina
offline
Re: Battlefield V
neznalica90 kaže...

 

A lijepo nam je svima D-wook govorio..

 

 Ma mi mu se samo inatimo..

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

OK, ima iritantnih stvarcica ali game breaking bugs ne postoje. Barem ja u svojih 50-ak sati nisam ni jedan vidio. Puske su sada malo slabije nego sto bi trebale biti i to je to. Mislim da cak ni zvono na arrasu vise nije u zraku 

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ja nisam primijetio da se puške slabije 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Ja nisam primijetio da se puške slabije 

 

Pa meni se cini da jesu ali ne smeta mi. Naviknes se za 15 minuta i peri dalje...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

Ja nisam primijetio da se puške slabije 

 

Pa meni se cini da jesu ali ne smeta mi. Naviknes se za 15 minuta i peri dalje...

 

eh vi kežualci s upaljenim vsyncom, radi vas vise nemamo dobre igre..

 

#notmybattlefield

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
neznalica90 kaže...
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

Ja nisam primijetio da se puške slabije 

 

Pa meni se cini da jesu ali ne smeta mi. Naviknes se za 15 minuta i peri dalje...

 

eh vi kežualci s upaljenim vsyncom, radi vas vise nemamo dobre igre..

 

#notmybattlefield

 

Ugasio sam vsync radi testiranja i tako je ostao. 

Ispricavam se vama velikim proovima u ime cijele kezual gaming zajednice. 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
neznalica90 kaže...
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

Ja nisam primijetio da se puške slabije 

 

Pa meni se cini da jesu ali ne smeta mi. Naviknes se za 15 minuta i peri dalje...

 

eh vi kežualci s upaljenim vsyncom, radi vas vise nemamo dobre igre..

 

#notmybattlefield

 

Ugasio sam vsync radi testiranja i tako je ostao. 

Ispricavam se vama velikim proovima u ime cijele kezual gaming zajednice. 

 

ma sve pet, nema problema. samo nemoj da se ponavlja 

9 godina
offline
Battlefield V

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Drago mi je da se community digao i pokušavaju dati do znanja ovim stručnjacima da nije dobar smjer kojim pokušavaju ići.

 

Napokon nije sve super, divno, krasno i najbolja igra ikad.

zanima me hoće je sjebat do kraja ili saslušat ljude.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Moj PC  
8 0 hvala 6
9 godina
offline
Battlefield V

Nakon loših preoredra i samog realisa koji se odvijao u 3 datuma, nakon sjv propagande, nakon sramotno lošeg trailera, nakon hrpetina bugova na realisu, nakon spuštanja cijene 2 tjedna poslje izlaska igre za 50% čime su ismijali sve koji su dali punu cijenu za igru. Nakon jebavanja TTK i TTD i još nakon toga sad djele player base na 2 dijela, msm da će Battlefield V brzo postati prošlost, branio sam igru zbog gunplaya jer to i je najbitnije ali i to su uspjeli sjebati. Assignmenti su im smeće, hrpa frajera leži sa mg lmg u grmovima i ne pomakne se pola sata zbog toga, da ne spominjem mape od kojih je 80% teško smeće. Baš su ubili svaku volju za igrom...

Moj PC  
2 2 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

U čem je fora s ovim pucanjem veze, na ni jedan server se ne mogu spojiti? Učitava pet minuta i onda kaže da je pukla veza.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

Ne dijele nista na dva dijela kad se sutra vraca na stari TTK bez core servera.

U svakom bfu do sad su ljudi lezali i kempali i to se nikad nece promjeniti kakve god da oni assigmente stavili.

80% mapa smece? hm,ne bi se bas slozio,meni su sve odlicne.Samo da poboljsaju visibility pogotovo na narviku.

Uskoro ce veliki patch opet,i nakon tog velikog patcha jos jedan manji tjedan poslje.Neznaju se jos tocni datumi

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
7 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Ne dijele nista na dva dijela kad se sutra vraca na stari TTK bez core servera.

U svakom bfu do sad su ljudi lezali i kempali i to se nikad nece promjeniti kakve god da oni assigmente stavili.

80% mapa smece? hm,ne bi se bas slozio,meni su sve odlicne.Samo da poboljsaju visibility pogotovo na narviku.

Uskoro ce veliki patch opet,i nakon tog velikog patcha jos jedan manji tjedan poslje.Neznaju se jos tocni datumi

 Ne smeta meni što oni leže, neka rade šta hoće, samo kažem da mi je to loše za gameplay sami. Ja igram svoju igru baš me briga. Ovo je super stvar ako se sve vraća na staro bez core servera. Ne znam, Fjell, Roterrdam,Hamada,Areodrome mi je sve meh, ne mogu reći da uživam. Twisted,Arras,Devastation su mi super. Ali stvarno ne treba im ovoliko drame na samome početku izlaska igre.

13 godina
offline
Battlefield V

Samo mala carabina, ajme kakav užitak od puške.

 

za ttk bravo, valjda su shvatili...iako im nažlost uvijek treba crtat.

Pod hitno i assigment unutar igre da se može riktat.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Ne dijele nista na dva dijela kad se sutra vraca na stari TTK bez core servera.

 

 

V for Victory! 

13 godina
offline
Battlefield V

Ovo je dokaz da mi gejmeri ako dovoljno dugo njurgamo, i organiziramo se, odjenemo žute prsluke da se može svaka igra spasiti i da bude za igrače, a ne za ulagače.

kapa dolje za to, iako im nije to trebalo uopće ali dobro.

 

zato kažem, treba uvijek bit obketivan i dati kritiku, pa možda do nekog to i dođe.

živi bili pa vidjeli u kojem će smjeru igra dalje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 21:23 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Uglavnom oni koji imaju twitter samo gledajte sto drunkkz i tiggr pisu.Jer je drunkz danas objavio dosta sneak peakova za buduci update.Cak i video mali za novi dio vaultinga.Svaki dan objavi puno toga vezano na cemu se trenutno radi

Odgovara svima na twitteru.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Napokon neke dobre vijesti. A što se tiče ostalog ovo mi je najzabavniji BF od BF4. Naravno ima bugova i nekih besmislica ali vi koje si sjećate luancha BF4 ovo sada je mila majka.

 

Jednostavno nema druge igre koja može tako dočarati osjećaj rata kao BF. Nikakvi COD-ovi ili bilo što drugo ni blizu ne moze doći tom osjecaju kada je na istoj mapi pjesadija, tenkovi, avioni, u proslim BF helikopteri i brodovi. Nijedna igra nije tome došla ni blizu.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Assignmenti su im smeće, hrpa frajera leži sa mg lmg u grmovima i ne pomakne se pola sata zbog toga, da ne spominjem mape od kojih je 80% teško smeće.

 

Zanimljivo je to kako su viđenja dijametralno suprotna, iako nam se igra sviđa. Meni je recimo, ovaj BF najbolji što se tiče samog gameplaya otkad igram franšizu i volio bih da ide još više u nekom hardcore smijeru. Tu ne mislim da damage model, nego na mehanizme igre poput 3d spotanja. Nisam mogao vjerovati da su to maknuli. Stavili su 3d spotanje na rakuna, kako su im ljudi godinama predlagali. Nevjerojatno osvježenje. WW2 je prebogato razdoblje što se tiče naoružanja i zato bih stavio da su puške, baš kao i vozila "faction specific". Stavio bih da nema oživljavanja ako se poginulo od headshota ili bilo kakve explozije, itd. da ne nabrajam dalje.

 

BFV je više taktička igra od prethodnih nastavaka i omogućava različite stilove igranja, što mi se neopisivo sviđa. Sa random plebovima je stvarno jako teško igrati jer uglavnom ne kuže kurca, ali zato kad se okupi dobar squad, osjećaj je fenomenalan.

 

Meni doslovno nema loše mape, što do sada nikad nije bio slučaj! Ima mi manje dobrih mapa, ili nekih koje bolje funkcioniraju na određenom gamemodu, ali definitivno mogu reći da mi se ni jedna ne gadi. Recimo, puno ljudi mrzi Panzerstorm i govori kako je to najobičnija ledina. Ja sam isto mislio da će mi mapa biti vrlo gadna i nezanimljiva, ali kad sam naučio kuda se sve može kretati sa pješadijom, bio sam ugodno iznenađen dizajnom. Sve mape nude dosta zaklona i alternativnih ruta kretanja. S druge strane, treba biti strpljiv i često flankati, koristiti dim, spotati neprijateljske jake točke, suppresati protivnika itd... Ukratko, treba igrati više taktički, a manje run & gun style koristiti. Ja se iskreno nadam da će igra s vremenom pobrati uspjeh koji zaslužuje, pogotovo kad popeglaju bugove, dodaju CCCP, pacifičko bojište,...

uteče Medžedža!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice