Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.275
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield V
gogo17792 kaže...

Pitanje za vas koji ste imali 8gb rama pa ste nadogradili na 16gb, jeste ista primijetili da vam igra radi bolje nego prije?

Meni ponekad zna bit lagani fps drop/stuttering na ogromnim mapama pa razmisljam dal da nadogradim jos 8gb ...

 A nezz, meni pije oko 7 8gb a iam 16.

Stabi memory cleaner i nek ti čisti memoriju da mu malo oslobodis ali ne bih rekao da imas to radi rama

8gb je i dalje dosta po meni 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Baš sam gledao po reditu i yt usporedbe malo, neki govore da je puno stabilnija igra sa 16gb nego sa 8. 

Mislim da cu uzet jos 1x8 pa nek se nađe 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
gogo17792 kaže...

Pitanje za vas koji ste imali 8gb rama pa ste nadogradili na 16gb, jeste ista primijetili da vam igra radi bolje nego prije?

Meni ponekad zna bit lagani fps drop/stuttering na ogromnim mapama pa razmisljam dal da nadogradim jos 8gb ...

 Je, u BF1 je nekoliko ljudi reklo da je primjetna razlika.

Onda je ovdje vjerojatno još i više.

8GB nisu tako strašne cijene, pa uzmi. Sigurno neće biti lošije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Tražim mjesto gdje bi se izjadao, znam da vas ima koji igrate ovu franšizi od samih početaka. Inače sam na ps4 nakon 15tak godina(imao ps1 i ps2, oženio se i stalo) igrao sam zadnjih 6,7 godina na pc sve i svašta i pucačine dosta, e sad aiming na ps je nešto za što čovjek treba imat živaca i strpljenja ispraksirat pogotovo u igri kao što battlfieldu, pogotovo nakon toliko godina out od ps4. Ono što me iznerviralo je,.pa koja budaletina donese odluku da nema autorima za konzole više na BF5, a na pc da, pa razlika pucačine s mišom i gamepad om je nebo i zemlja i oni ukinu auto aim na konzoli a na pc ne, di je tu jebena logika

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Odkud je podatak da su maknuli auto aim s konzola?

I zadnja rečenica znači da na PCu postoji auto aim? Mislim da to nije točno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Odkud je podatak da su maknuli auto aim s konzola?

I zadnja rečenica znači da na PCu postoji auto aim? Mislim da to nije točno.

 Možda za one koji igraju s kontrolerom?

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...

 Možda za one koji igraju s kontrolerom?

 Na PCu netko igra BF s kontrolerom? 

Mora da je neki mazohist.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ja isto ne znam odakle ti to da su maknuli auto aim na konzoli. Mozda tebi licno nije dovoljno izrazen, al auto aim postoji, ja sam ga cak i iskljucio na ps4 jer me nervirao.
PSN Tokioplastic292
15 godina
offline
Battlefield V

Ma ima ga na konzoli ali su mjenjali od BF1.

 

 

Nego ovi assignmenti su totalno sjebali igru. Jucer nas je 7 igralo na mapi, ostatak tim čekao tenk u spawn screenu haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
BalkanUSrcu kaže...

 Možda za one koji igraju s kontrolerom?

 Na PCu netko igra BF s kontrolerom? 

Mora da je neki mazohist.

 

 

Eventualno pilotirati sa kontrolerom, sve drugo je SM&Bondage definitivno...

15 godina
offline
Battlefield V

Ajde da vidim jel netko ima isti problem i ako je skuzio rjesenje... Od zadnjeg patcha pojavio mi se "pucketavi zvuk" svakih 10-30 sekundi kao kad su neispravne slusalice, neka smetnja koja me uzasno iritira.... Naravno slusalice su 100% ispravne i to sranje se desava samo pri igranju BF Vadžejdžej...
Googlanjem vidio sam gomilu prigivora da se isto ljudima desavalo jos u vrijeme BF 4 ili BF 1..., ali nitko nije napisao konkretno rjesenje... Islo mi je na zivce do te mjere da sam ponovno instalirao BF V, drivere od zvucne ali opet isto...

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...

Ajde da vidim jel netko ima isti problem i ako je skuzio rjesenje... Od zadnjeg patcha pojavio mi se "pucketavi zvuk" svakih 10-30 sekundi kao kad su neispravne slusalice, neka smetnja koja me uzasno iritira.... Naravno slusalice su 100% ispravne i to sranje se desava samo pri igranju BF Vadžejdžej...
Googlanjem vidio sam gomilu prigivora da se isto ljudima desavalo jos u vrijeme BF 4 ili BF 1..., ali nitko nije napisao konkretno rjesenje... Islo mi je na zivce do te mjere da sam ponovno instalirao BF V, drivere od zvucne ali opet isto...

 Ja sam to imao u BF4 na straom kompu. A i javilo mi se od ovo patcha u par navrata. Nešto su oni sjebali opet.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
pirat kaže...
BalkanUSrcu kaže...

 Možda za one koji igraju s kontrolerom?

 Na PCu netko igra BF s kontrolerom? 

Mora da je neki mazohist.

 

 

Eventualno pilotirati sa kontrolerom, sve drugo je SM&Bondage definitivno...

 KINK.com

(G)jokaCRO ingame
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Kaže Westie da dolazi 5 novih pušaka:

 

MADSEN za Support

M1917 za Sniper

 

te

 

WELGUN

LANCHESTER

PATCHETT

 

za Medic klasu.

 

Također, potvrđeno je da će Medic klasa dobiti novu kategoriju oružja; pistol carbines. Nema potvrđenog datuma izlaska.

 

 

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 4
13 godina
offline
Battlefield V

Da realno nakon updatea meni igra ima vise bugova nego prije, npr kad pokrenes taj combined arms lagano me izbaci van u glavni menu i tako u krug, par puta sam pokusao uci da bi na kraju skuzio da je mod sranje osim kako je napisao netko prije mogu se rjesavati assigmenti pa tako onih 10 hs-a sa sniperom ui jednom zivotu rjesis za minutu jer su botovi doslovno retardirani...

Jedino me zanima ako je netko nasao nacin kako rjesiti zadnji ovaj mastery gdje treba 10 headshoota na objective area? jel ima koji mapa na kojoj postoje takvi objectivi ili su sev mape na isti nacin di treba ubiti 3 lika po mapi i onda cekati extraction ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Da potvrdim ono za 16gb vs 8.

Trenutno sa 16gb igra drzi 75fps lock nema trazanja i fps dropova ko prije sa 8gb, dakle 8 nije dovoljno za fluidno igranje ...

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield V

QUOTE "Ajde da vidim jel netko ima isti problem i ako je skuzio rjesenje... Od zadnjeg patcha pojavio mi se "pucketavi zvuk" svakih 10-30 sekundi kao kad su neispravne slusalice, neka smetnja koja me uzasno iritira.... Naravno slusalice su 100% ispravne i to sranje se desava samo pri igranju BF Vadžejdžej...
Googlanjem vidio sam gomilu prigivora da se isto ljudima desavalo jos u vrijeme BF 4 ili BF 1..., ali nitko nije napisao konkretno rjesenje... Islo mi je na zivce do te mjere da sam ponovno instalirao BF V, drivere od zvucne ali opet isto..."

 

Ja sam isto imao/imam nesto slicno. Kad pocne game, prvih par minuta, mozda cak i do prvog deatha, zvuk mi je pucketav... Nakon tih par pocetnih minuta se popravi sam od sebe Oo

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 15:20 (gargo).
12 godina
online
Re: Battlefield V
gogo17792 kaže...

Da potvrdim ono za 16gb vs 8.

Trenutno sa 16gb igra drzi 75fps lock nema trazanja i fps dropova ko prije sa 8gb, dakle 8 nije dovoljno za fluidno igranje ...

 +1

 

danas sam ubacio još 8 giga i baš je primjetno bolje.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
gargo kaže...

QUOTE "Ajde da vidim jel netko ima isti problem i ako je skuzio rjesenje... Od zadnjeg patcha pojavio mi se "pucketavi zvuk" svakih 10-30 sekundi kao kad su neispravne slusalice, neka smetnja koja me uzasno iritira.... Naravno slusalice su 100% ispravne i to sranje se desava samo pri igranju BF Vadžejdžej...
Googlanjem vidio sam gomilu prigivora da se isto ljudima desavalo jos u vrijeme BF 4 ili BF 1..., ali nitko nije napisao konkretno rjesenje... Islo mi je na zivce do te mjere da sam ponovno instalirao BF V, drivere od zvucne ali opet isto..."

 

Ja sam isto imao/imam nesto slicno. Kad pocne game, prvih par minuta, mozda cak i do prvog deatha, zvuk mi je pucketav... Nakon tih par pocetnih minuta se popravi sam od sebe Oo

 Ja sam imao isti problem kad su mi na "frontpanel" bile spojene, resenje mi je bilo drito na ploču spojit(+update drivera).

15 godina
offline
Battlefield V

Sutra dolaze "nove" operacije i RUSH

Moj PC  
0 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Sutra dolaze "nove" operacije i RUSH

 

Super za Rush ali trebamo hitno nove mape DICE pls

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Battlefield V

Znači neće dati novi sadržaj nego će ''izmislit'' stare modove na postojećim mapama + dodat još gunova iz bf1.

 

good job.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 12:16 (fila2208).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Znači neće dati novi sadržaj nego će ''izmislit'' stare modove na postojećim mapama + dodat još gunova iz bf1.

 

good job.

 

To ti je taj glorificirani "live service" ili ti kancer danasnjeg gaminga, ova igra je tolko nedovrsena i tolko contenta fali da je

to smijesno, sve ovo kaj su "dodali" do sad plus jos jednom tolko je trebalo biti od pocetka u igri koja je kostala 60 eura.

twice the pride double the fall
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Prema roadmapu dolazi samo jedna, battle for greece? Ili je to više mapa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...
Prema roadmapu dolazi samo jedna, battle for greece? Ili je to više mapa

 Poznavajući kako rade, možda će već jednu postojeću mapu pretvoriti u noćnu i to je to :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...
Prema roadmapu dolazi samo jedna, battle for greece? Ili je to više mapa

 

 Jedna.

 

Ako do ljeta ne izbace barem 4 nove mape, bit će žešćeg sranja. Možda ovaj BR neko osvježenje, iako sumnjam.

uteče Medžedža!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Poznavajući kako rade, možda će već jednu postojeću mapu pretvoriti u noćnu i to je to :)

 Pa slušaj, ne bi se bilo loše zabavljati tenkom na zavodu u ww2 settingu :)

animosity_frenzy kaže...

 

 Jedna.

 

Ako do ljeta ne izbace barem 4 nove mape, bit će žešćeg sranja. Možda ovaj BR neko osvježenje, iako sumnjam.

Nekako žao što više nema premiuma i nekoliko mapa svakih 2-3 mjeseca? :)

14 godina
offline
Battlefield V

Evo i ja sam se natjerao da kupim,  ovaj bf nakon duzeg odugovlacenja ali ipak mi nesto nije dalo mira sad samo jos sacekati 1:30h da se sve to skine 

AMD AntiBoy
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...

Nekako žao što više nema premiuma i nekoliko mapa svakih 2-3 mjeseca? :)

 Ne smijem odgovoriti na ovo 

dreadmoore kaže...

Evo i ja sam se natjerao da kupim,  ovaj bf nakon duzeg odugovlacenja ali ipak mi nesto nije dalo mira sad samo jos sacekati 1:30h da se sve to skine 

 Pokušaj od početka igrati s ekipom. U petici je ogromna razlika.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield V

Ma da je pokrenuti mp valjalo bi cresha se igra nonstop aj sad cu najnovije drivere staviti pa vidjeti da nije do njih mada cisto sumnjam.

 

 

 

Nije ni do drivera nece nikako da udje  

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 19:11 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice