Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.559
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

ne znam kaj su sad svi skocili na taj fx kad ja imam i lošiji a radi na 60fps gotovo pa konstantno

 iskreno ne znam na koju foru, meni sa tim procesorom je bila muka pokrenuti igru a kamoli igrati.. igrao sam jedino frontlines di je bili stabilno 30ak fpsa...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Potvrđen RSP

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/blsfks/community_broadcast_the_evolution_of_rsp/?st=jve34062&sh=ad00fd38

 

Najbolje od svega je da će bit besplatno. Svi ćemo moć igrat lijepo na vlastitom serveru ko bossevi, a ne da mi tamo neko smeta.

 Onda će napokon i ovi s FX-evima moći igrati bez štekanja, uzmu si server, lupe gore password i trče sami po mapi. :)

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Potvrđen RSP

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/blsfks/community_broadcast_the_evolution_of_rsp/?st=jve34062&sh=ad00fd38

 

Najbolje od svega je da će bit besplatno. Svi ćemo moć igrat lijepo na vlastitom serveru ko bossevi, a ne da mi tamo neko smeta.

 E što ga ovi znaju usrati. Idu iz krajnosti u krajnost. RSP ili nikako ili free. Mislim da ni free nije dobra opcija. Ako već nešto plaćaš (server) onda uložiš više truda u njegovo održavanje, administriranje, punjenje... I to sve tek nekad u X mjesecu. Ma gdje im se žuri kad im i ovako super ide 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
animosity_frenzy kaže...

 

Najbolje od svega je da će bit besplatno. Svi ćemo moć igrat lijepo na vlastitom serveru ko bossevi, a ne da mi tamo neko smeta.

 E što ga ovi znaju usrati. Idu iz krajnosti u krajnost. RSP ili nikako ili free. Mislim da ni free nije dobra opcija. Ako već nešto plaćaš (server) onda uložiš više truda u njegovo održavanje, administriranje, punjenje... 

 Haha, da. Očekuj desetak tisuća servera prvi dan kad će se pojaviti ta mogućnost :)) Naravno, sa samo jednim ili dva igrača gore :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Brega55 kaže...

Pozdrav kolege,

 

Nisam siguran dali sam u pravoj temi ali postaviti ću ovdje.

Dakle nakon zadnja dva update-a imam ogromne FPS dropove. Dosad sam igrao sa 60 fps, tu i tamo je palo ispod na zahtjevnijoj mapi.

...

 I, ima kakvih novosti?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Battlefield V

Pozdrav! Di trenutno mogu pronaci najpovoljnije igru, naime pronasao sam na allkeyshopu za nekih cca 200 kn pa ne znam jel je to dobar deal?

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Kužiš de u VPN-ove? Trebalo bi pogledati na korejski Origin.

Prošle godine je tamo bilo najjeftinije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

 

igra tko?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Na ovom videu najistaknutije je ono crveno ispolirano auto na kojem se zrcali rejtrejs, tenk ga gazi a on se i dalje zrcali netaknut. Mora ostat netaknut radi reytrejsa ahahahahah jaki su nema šta.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
offline
Battlefield V

Da li je ikad izašla statistika, koliko ljudi zapravo igra? Na Firestorm je vec poprilicno "tesko" uci. Dugo se ceka.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
DOPE kaže...

Da li je ikad izašla statistika, koliko ljudi zapravo igra? Na Firestorm je vec poprilicno "tesko" uci. Dugo se ceka.

 Ne, ne žele se pokopati :)

Jedino mi je čudno da stats trackeri ne mogu iskopati taj podatak, za sve ostale BF igre mogu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
DOPE kaže...

Da li je ikad izašla statistika, koliko ljudi zapravo igra? Na Firestorm je vec poprilicno "tesko" uci. Dugo se ceka.

 a jasno kad igra stotinjak ljudi...igra je fail u svm mogućim segemntima, nažalost.

čak je više i zadrti fanboyevi ne brane kad ni oni ne igraju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
DOPE kaže...

Da li je ikad izašla statistika, koliko ljudi zapravo igra? Na Firestorm je vec poprilicno "tesko" uci. Dugo se ceka.

 Oko šeste minute

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Battlefield V

Slušao sam prvih 15min. Nije nigdje spomenut BF5 i broj igraca.  Mislio sam na concurrent  jer BF1 na svim platformama ima oko 10K. Tuga.

 

BF5 je izgleda na noviu HL. Za godinu dana ce biti stotinjak igraca.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
DOPE kaže...

BF5 je izgleda na noviu HL. Za godinu dana ce biti stotinjak igraca.

 To je DICE i EA. Sve je moguće.

Ak opet nešto useru, igra može već za mjesec dana biti mrtva.

 

Kad stignu custom serveri, pacifička fronta.. i još nek ubace neko iznenađenje, npr free battle royale i daju akciju npr 10$, igra može opet biti na preko nekoliko stotinu tisuća igrača....

 

S BF4 im je uspjelo. S Hardline nije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Bf kad bude za 5$ će biti igran i popularan...kroz jedno godinu i pol, dotad možda napune igru i slože kako spada.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Custom servere necemo vidjeti jer ih ne daju da se i ovako mali community podijeli. Striktno forsiraju MM. "Sakrili" su listu servera pod "advanced".

 

A BF1 kompletan sa svim mapama, sa "Premiumom", je bio 5€ pa eto kako se drzi. Ne volim BF1 nikako ali je bolja igra od BF5 koja jedva ima nekog sadrzaja.

 

Što bi se reklo, "nadat  se da ce naredni BF biti bolji". Ali ja to govorim jos od 2013.

 

Treba kompletan "redizajn" DICE studija. Šteta sto je Frostbite pod moranje. Dovoljno su o njemu rekli ovi iz  BioWarea.

 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V
DOPE kaže...

Custom servere necemo vidjeti jer ih ne daju da se i ovako mali community podijeli.

 Ajde, u 500 kuna da hoćemo! :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Battlefield V

Ako budu pokusavali da se fataju za zadnju slamćicu nade za populaciom igre, mozda i vidimo. Trenutno BF5 nema praznih servera. Funkcionise na sistemu da se prazni serveri gase. Forsira da se igraci ukljucuju u vec  aktivne meceve. I tako smanjuju "down time" praznih servera. Sa rentanjem servera se desava da se community rsipa. Zato u BF4 vlasnici servera vraju stanje  pa ces vidjeti 60/64 na praznim serverima. I tako, mozes imati 200 igraca rasuti po desetinama servera sve 5v5, 2v2  cekaju da se pune

 

Jos jedan razlog zasto mislim da necemo vidjeti custom servere jesu ovi modovi koji su limited time. Vec se gasi DUO za Firestorm. Maksimalno prate sta se igra a sta ne i onda modove koji nisu aktivni nakon nekog vremena,  gase.  Isto je i za RUSH. Limited time. Pokusavaju na sve nacine da fokusiraju igrace na popularne servere/modove.

 

Custrom serverima gube tu kontrolu.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Čekamo komentar. :-)

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Pa super. Drago mi je da sam u krivu.  Mi smo kao klan rentali servere i za BF3 i za 4. Mozda uradimo i za peticu i ako niko vise ne igra ali se mozda vrati. Ovo je odlicna vijest ako sloboda kontrole bude ista jer ovo nije rentanje doslovno servera kao nekada: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/186817/community-broadcast-the-evolution-of-rsp/p1?new=1&utm_campaign=bf5_hd_ww_ic_socs_twt_bfv-community-broadcast-rsp&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=58134&ts=1557251568102

 

Ali je free pa nije ni bitno. Jedino ne vidim ban. I dalje ostaje problem moga prvog pitanja, koliko uopste ima igraca. Ja probam od update-a do update-a. Odnosno, koliko ce ih ostati krajem godine kada ovo zaživi.  Samo da ne bude vecina CUSTOM servera infinity explosives, lol.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2019 22:02 (DOPE).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Mislim da će do kraja godine ovo biti igretina kakva je trebala biti na izlasku ili nedugo nakon izlaska.

 

- ubrzo dolaze 2 grčke mape + 1 "fan favorite" urbana mapa (nagađa se da je metro remake),

- 5v5 competitivni mod (ima jako zanimljivih stvari koje su leakane, vidjet ćemo hoće li zaživjeti),

- jesen pacifičko bojište (barem 3 mape se očekuju),

- također jesen, RSP.

 

Iduće godine će doći i Rusi, ali to je već daleka budućnost. Obećali su i da će na razvoju RSP-a raditi sa community-jem. Već ovo što su najavili je i više nego fenomenalno. Kad bi još omogućili neki povijesno autentičniji preset za servere (faction specific oružja i uniforme), bio bih presretan.

 

Igrača će sigurno biti. I da je čak 10 aktivnih servera, koga briga? Imat će se gdje igrati.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Već ovo što su najavili je i više nego fenomenalno. 

 Žalosno je vrijeme došlo kad se veselimo nečemu dobrih 6+ mj od izlaska igre, dodatku koji bi svaka iole ozbiljna mp pucačina morala imati na izlasku.

Do te mjere smo došli, da se veselimo ko djeca nečemu što smo trebali odavno dobiti za svojih 60+e.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 11:23 (fila2208).
16 godina
offline
Battlefield V

Misliš za 30€ :D

 

Napucavanje u igri je odlicno. Najbolje u žanru. U tome ne fulaju ali fali sadrzaja. Nije nemoguce da je na kraju ciklusa izvuku i srede kao sto su to uradili sa BF4 ali ocito je izbacivanje PREMIUM-a uzrok svemu. Nema dodatnog $, nema dodatnog ni sadrzaja. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Mislim da je već malo kasno za peticu ali vidjet ćemo. Sve bi im oprostio ako ove dobre stvari ubace u startu u bad company

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
DOPE kaže...

Misliš za 30€ :D

 

Napucavanje u igri je odlicno. Najbolje u žanru. U tome ne fulaju ali fali sadrzaja. Nije nemoguce da je na kraju ciklusa izvuku i srede kao sto su to uradili sa BF4 ali ocito je izbacivanje PREMIUM-a uzrok svemu. Nema dodatnog $, nema dodatnog ni sadrzaja. 

 60, oprostit ćeš. Ima nas, debila, koji smo pomislili da je bf1 bio samo loš radi ww1 settinga i da ovo može uspjeti, vratiti onaj feeling, servere i ekipe.

 

O kako glupi i naivni, barem oni koji žale novce kao ja, ali eto...nemaš što igrati pa misliš, eto bf5, bude on dobar, valjda su naučili, a kad unutra bugovi još od bf1942 maltene koje detektiraju kroz 2mj, pa poprav ekroz 6 -12mj i kažu evo imate sad full igru i fićure.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Battlefield V

Ne znam kako si se zaletio na BF5. BF3 su popravljali godinu dana. BF4 su popravljali godinu dana. HL teži fail. BF1 je bio ok sa tehničke strane ali gameplay meni ne sjeda.

 

Moze se ici jos u nazad. BC2 je jednom dobio patch koji je onesposobio igru totalno. BF se nikada ne kupuje na izlasku. Pogotovo sto je BF5 prvi BF koji izasao kao early access.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 11:35 (DOPE).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Evo, još jedna stvar koja je tu trebala biti od prvog dana.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Evo, još jedna stvar koja je tu trebala biti od prvog dana.

 Ili to ili je rankanje trebalo usporiti kao u BF2.

Nikako se ne mogu oteti dojmu da na igri trenutno rade dva čovjeka i to par-time. Neko onako ko špelac što radi u fušu iz fotelje kad dođe kući s pravog posla.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice