Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.349.814
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
8 godina
offline
Battlefield V

Sve to ima smisla.

 

Do multiplayera nisam dosao, malo se zezam u ovim single player misijama.

 

Da, znam da procesor nije neko extra cudo, i znam da malo gusi graficku, ali stvarno niti jedna igra se nije ovako ponasala.

 

Zauzece gpu-a je uvijek 99%, sto bi po nekom mom shvacanju i trebalo biti tako, nebi bilo dobro da je gpu usage manji, a posebice ne manji od cpu usage. Ili sam nesto pobrkao.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Ovo još nisam vidio.

Kad se priča o trzanju, skoro uvijek se radi o screen tearingu. To rješava g-sync, vsync... i ostali. Možeš se poigrati s tim pa pogledaj kak ide.

Ali prema viđenom, slika izgleda OK, samo oružje trza. Pretpostavljam da si probao sve vezano uz miša: sa i bez Logitech softvera, upaljena i ugašena akceleracija u softveru, igranje s akceleracijom u windows postavkama miša,  Raw inpt - sa i bez u igri, povećati DPI u softveru i smanjiti osjetljivost u igri (i obrnuto)....

 Da, stvarno čudan "problem", ali nešto je vezano za drivere za miš i samo igre, možda čak i windowsa. Imam freesync monitor, i probao sam sa ugašenim freesyncom. Nema razlike. Igrao sam se i sa DPI, sa softverom/akceleracijom i bez... Uštekao sam miš kod kolege na komp, i odjednom se i njemu to počelo događat. A gotovo sam siguran da mu se nije događalo prije, bar on nije skužio. Pošto na joystick radi sve super, mora da je nešto vezano sa mišem i igrom. Nisam ispraznio shader cache ja mislim, user.ini file nemam jer mi se isto događa na BFV gdje ništa nisam dirao sa .ini fajlovima. Imam još jedan stari komp na koji sam instalirao BF1, smanjio detalje i rezoluciju da mogu dobit 75fpsa, i ISTI problem. Čudo. Probajte vi, tko ima 75Hz monitor ili više, pa recite što vidite. Dakle, to se događa samo u battlefield igrama. Da li je vezano za Origin možda...ne znam. Instalirao sam win 8.1 neki dan pa ću probat na tamo. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ja imam 75Hz i baš ću probati. Možda imam isti problem, samo nikad nisam gledao pušku za vrijeme igre :)

Imaš prilike probati neki od skupljih Logitech miševa?

 

 

P.S. ugašen Origin in game?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Probao sam i sa ugašenim origin in-game. Kolega ima ponešto skuplji logitech bežični miš, i na njegovom se to događa (ali mislim da se prije nije to događalo, izgleda da je počelo nakon što sam ja spojio svoj miš). Probat ću sa njegovim mišem sa svom kompu, al po svemu sudeći, bit će isto... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 14:35 (Aciboy).
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Meni komplet sve trza od zadnjeg updeta :/
Puška, avion kad bombarduje, tenk kad eksplodira i to sve na RTx2080+8600k+16gb+1tb ssd (zadnja 3 drivera za nvidiu probao isti k ) 

Javi ako srediss problem.

 

15 godina
offline
Battlefield V

Lud ko puška... Stavio sinoć da se skida i dođem sad s posla ono piše skinuto 18 od 12.73 GB. I kaže ne može dalje skidati. Idem resume a on opet hoće ispočetka i piše nekih 30 i nešto GB..Sranje od origina. Steam majka

 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Meni prijavljuje sada da nemam ni jedne igre na originu :s
*** pas mater i oni -.-'
9 godina
offline
Battlefield V

Valjal mapa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Gjde je onaj Max?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Gjde je onaj Max?

 https://www.bug.hr/forum/user/m4x/562.aspx

 

Odjavljen :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Znam to nego pitam ono gdje je šta radi. Poželio sam se njegovih mudrosti. 

 

Sinoć sam malo zaigrao nakon dugo vremena. Svidjela mi se nova mapa. 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Da li postoje serveri koje vrte samo novu mapu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield V

Ja sam jučer igra samo novu, sad nz jel to bilo samo jučer ili postoji mogućnost i dalje.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Ima.
Samo u pretrazivanju oznaci tu novu mapu.

Vidit ces par servera samo sa tom mapom koju vrte.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 12:51 (psihoroba).
13 godina
offline
Battlefield V

Mapa djeluje jako zabavno na prvo no iskustvo opet uništavaju drekeci koji leže s ovim MMG laserima po cijele dane

twice the pride double the fall
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
A cuj nakon toliko vremena sta god da su izbacili valjalo bi 🤣🤣🤣
Tih amelja od igraca ima na svakoj mapi....
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Soldier977 kaže...

Gjde je onaj Max?

 https://www.bug.hr/forum/user/m4x/562.aspx

 

Odjavljen :(

 

 

Baš bed.... možda je i on u Irskoj sada ? 

12 godina
offline
Battlefield V

Ovi idu iz krajnosti u krajnost.

 

Max level je 50 već pola godine.

I sad najave.. pazi ovo: max rank 500

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Ovi idu iz krajnosti u krajnost.

 

Max level je 50 već pola godine.

I sad najave.. pazi ovo: max rank 500

 

 

Umjesto da stave rankove kao u BF2. Cobani

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ovi idu iz krajnosti u krajnost.

 

Max level je 50 već pola godine.

I sad najave.. pazi ovo: max rank 500

 

 

Umjesto da stave rankove kao u BF2. Cobani

 

To su tvoje kolege po struci. Ovako povećaju counter u bazi, onako bi mozda trebali neki kurac linkati ili šta ja znam već, samo da je lakše .

Daj odi reci im nešto. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Aciboy kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Ovo još nisam vidio.

Kad se priča o trzanju, skoro uvijek se radi o screen tearingu. To rješava g-sync, vsync... i ostali. Možeš se poigrati s tim pa pogledaj kak ide.

Ali prema viđenom, slika izgleda OK, samo oružje trza. Pretpostavljam da si probao sve vezano uz miša: sa i bez Logitech softvera, upaljena i ugašena akceleracija u softveru, igranje s akceleracijom u windows postavkama miša,  Raw inpt - sa i bez u igri, povećati DPI u softveru i smanjiti osjetljivost u igri (i obrnuto)....

 Da, stvarno čudan "problem", ali nešto je vezano za drivere za miš i samo igre, možda čak i windowsa. Imam freesync monitor, i probao sam sa ugašenim freesyncom. Nema razlike. Igrao sam se i sa DPI, sa softverom/akceleracijom i bez... Uštekao sam miš kod kolege na komp, i odjednom se i njemu to počelo događat. A gotovo sam siguran da mu se nije događalo prije, bar on nije skužio. Pošto na joystick radi sve super, mora da je nešto vezano sa mišem i igrom. Nisam ispraznio shader cache ja mislim, user.ini file nemam jer mi se isto događa na BFV gdje ništa nisam dirao sa .ini fajlovima. Imam još jedan stari komp na koji sam instalirao BF1, smanjio detalje i rezoluciju da mogu dobit 75fpsa, i ISTI problem. Čudo. Probajte vi, tko ima 75Hz monitor ili više, pa recite što vidite. Dakle, to se događa samo u battlefield igrama. Da li je vezano za Origin možda...ne znam. Instalirao sam win 8.1 neki dan pa ću probat na tamo. 

 Najčudniji fix za koji sam čuo u životu :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield V

Ova igra je totalno otišla u bananu. Katastrofa da je od početka igre tek sada došla mapa jedna. Bolje je bilo dok je bio premium. + Što mi je dosta ovog 2 svjetskog rata i njesra oružja...  Čudno je to kako su brzo digli ruke od igre...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Novi update 30gb ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Novi update 30gb ;)

 koliko ja vidim samo je 2 GB

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 14:29 (Soldier977).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
psihoroba kaže...

Novi update 30gb ;)

 koliko ja vidim samo je 2 GB

 

 

 

Mozda ti je sinoc povukao jos.

 29.9gb meni sad skidalo :S

15 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Svi koji imaju bilo kakvo trazanje ili stutter u igri nek probaju sa ovim programom. https://www.ceos3c.com/misc/battlefield-5-stutter-fix-working/ 

Origin:Overlord_HR, Battle.net:OverlordCRO steam: Overlord_HR
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Kaže 2,06 GB.

... there is no spoon ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V

To je bio fix i prije ovog update-a, za ovaj novi update/greške ne pomaže barem meni. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 18:05 (psihoroba).
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Evo kolega iz Irske i nema update haha nemos verovat  koji k :D

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Evo kolega iz Irske i nema update haha nemos verovat  koji k :D

 

 

Ovi iz irske lazu ko psi

Freak Show Inc.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice