Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.314
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
offline
Battlefield V

Hoću odgovor "Bačen novac na proizvod, nezadovoljan igrom, ponekad igram dalje".

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

cek,sta si htio dokazati ili mene uvijeriti u nesto sa tom anketom!?

jest da igra uvijek moze bolje ali novac za mene nije bacen.

imas tamo COD temu,uskoro ti izlazi novi COD i nadam se da ces uzivati.

stvarno ti dosadno u zivotu kad nesto vec skoro pa god dana pljujes i uvijeravas ljude da je igra u banani!?

mislim ono,igraj cod ww2 i to zombie mod :-) i vrijeme ce ti proletiti.

nesekiraj se za b5,ima nas ovdje koji smomigrali i b 1942 pa pojacavali kompove sa 256 rama na 512 za b2 i bilo je ok.dok se igralo protiv kompa.

 

 bf 1942 je bolja i kompletnija igra više nego što će to bf5 ikad biti.

Da si ga igrao kako kažeš, onda bi ti bf5 bio samo blijeda kopija i pokušaj ništa više.

Nebtno. Ne uvjeravam nikoga, samo pitam onako na random da vidim šta ekipa veli.

I ne sekiraj se šta ja igram, usotalom, forum mi i dalje daje slobodu govora i pisanja pa makar tebe i pojedine smetalo. Imate ignore autora i nemate brige.

 

Igru pljuju svi koji nešto vrijede na nekoj gaming sceni, a svi youtuberi i streameri su digli ruke od nje. Pitam se zašto, sigurno kad je tako jako dobra.

No dobro, drago mi je vidjeti da 1-2 frenda s frendliste igraju i iskrneo mi je drago što su platili proizvod koji im dan danas daje gušt i zabavu. Da bar meni može tako, eto, toliko sam zavidan na toj razini.

 

191x7 kaže...

Hoću odgovor "Bačen novac na proizvod, nezadovoljan igrom, ponekad igram dalje".

 Ti postao nebitan otkako si tvrdio da aim assist radi na PC verziji igre. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 23:48 (fila2208).
9 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Ponukan zanimljivim komentarima na bf, mala anketica.

 

 

 Gle Fila stvar u tome sto evo osobno ne mogu dati ni odgovor da igram i dalje kad ne igram, a ne mogu reci ni da sam bacio novac kad sam odigrao 350 sati, znaci naigrao sam se za ulozeno. Jer onda bi mogao reci za svaku singleplayer igru za koju dam 300kn a traje 20 30 sati da sam bacio novac jer je prekratka za ulozene pare a opet je bilo super to igrati tih 30 sati :D

15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže.. 

 Gle Fila stvar u tome sto evo osobno ne mogu dati ni odgovor da igram i dalje kad ne igram, a ne mogu reci ni da sam bacio novac kad sam odigrao 350 sati, znaci naigrao sam se za ulozeno. Jer onda bi mogao reci za svaku singleplayer igru za koju dam 300kn a traje 20 30 sati da sam bacio novac jer je prekratka za ulozene pare a opet je bilo super to igrati tih 30 sati :D

 Nije bačen onima koji su je kupili za 30$ dobiješ trečinu mapa i onda ljudi odustali . Bc2, bf3 bf4 se igrale do izlaska svakog sljedečeg nastavka i ljudi se opet vračaju.Te igretine duplo skuplje su se isplatile 100puta više nego ova parada rey trejsa na crvenom traktoru.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

Ponukan zanimljivim komentarima na bf, mala anketica.

 

 

 Gle Fila stvar u tome sto evo osobno ne mogu dati ni odgovor da igram i dalje kad ne igram, a ne mogu reci ni da sam bacio novac kad sam odigrao 350 sati, znaci naigrao sam se za ulozeno. Jer onda bi mogao reci za svaku singleplayer igru za koju dam 300kn a traje 20 30 sati da sam bacio novac jer je prekratka za ulozene pare a opet je bilo super to igrati tih 30 sati :D

 Da je to bf kako treba, imali bi svi već 500+ sati i igrali dan danas i čekali svaki dlc i sadržaj s zanimanjem. Ne znam jesi postojao u bf3 i to prije, ali to se tuklo 1000+ sati ladno.

 

O tome se radi. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
BeLLicus kaže.. 

 Gle Fila stvar u tome sto evo osobno ne mogu dati ni odgovor da igram i dalje kad ne igram, a ne mogu reci ni da sam bacio novac kad sam odigrao 350 sati, znaci naigrao sam se za ulozeno. Jer onda bi mogao reci za svaku singleplayer igru za koju dam 300kn a traje 20 30 sati da sam bacio novac jer je prekratka za ulozene pare a opet je bilo super to igrati tih 30 sati :D

 Nije bačen onima koji su je kupili za 30$ dobiješ trečinu mapa i onda ljudi odustali . Bc2, bf3 bf4 se igrale do izlaska svakog sljedečeg nastavka i ljudi se opet vračaju.Te igretine duplo skuplje su se isplatile 100puta više nego ova parada rey trejsa na crvenom traktoru.

 ili koji su uzeli za 20ak eura EA acess na godinu dana..

10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

.... vrijeme cini svoje, a vidim pojedini nisu toga svjesni..... "bf for life" - proslo svrseno vrijeme....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

Ponukan zanimljivim komentarima na bf, mala anketica.

 

 

 Gle Fila stvar u tome sto evo osobno ne mogu dati ni odgovor da igram i dalje kad ne igram, a ne mogu reci ni da sam bacio novac kad sam odigrao 350 sati, znaci naigrao sam se za ulozeno. Jer onda bi mogao reci za svaku singleplayer igru za koju dam 300kn a traje 20 30 sati da sam bacio novac jer je prekratka za ulozene pare a opet je bilo super to igrati tih 30 sati :D

 Da je to bf kako treba, imali bi svi već 500+ sati i igrali dan danas i čekali svaki dlc i sadržaj s zanimanjem. Ne znam jesi postojao u bf3 i to prije, ali to se tuklo 1000+ sati ladno.

 

O tome se radi. 

 a jebote..

gdje nades toliko vremena za igranje!?

nekad sam bio mladi 10god,bez zene,klinaca,obaveza..

sad da je nezz koliko dobra igra nebi mogao natuci toliko sati igranja..

13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...
fila2208 kaže...
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...

Ponukan zanimljivim komentarima na bf, mala anketica.

 

 

 Gle Fila stvar u tome sto evo osobno ne mogu dati ni odgovor da igram i dalje kad ne igram, a ne mogu reci ni da sam bacio novac kad sam odigrao 350 sati, znaci naigrao sam se za ulozeno. Jer onda bi mogao reci za svaku singleplayer igru za koju dam 300kn a traje 20 30 sati da sam bacio novac jer je prekratka za ulozene pare a opet je bilo super to igrati tih 30 sati :D

 Da je to bf kako treba, imali bi svi već 500+ sati i igrali dan danas i čekali svaki dlc i sadržaj s zanimanjem. Ne znam jesi postojao u bf3 i to prije, ali to se tuklo 1000+ sati ladno.

 

O tome se radi. 

 a jebote..

gdje nades toliko vremena za igranje!?

nekad sam bio mladi 10god,bez zene,klinaca,obaveza..

sad da je nezz koliko dobra igra nebi mogao natuci toliko sati igranja..

 I ja sam se zacudio dje nadje tolike sate dok svoje nisam pogledao (510) ....🤣😂

 

12 godina
offline
Battlefield V

Eh, da...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
9 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Eh, da...

 Sve je objašnjeno.

Koristite blage riječi i jake argumente
8 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...
psihoroba kaže...

Ovakvo zauzece servera  ne pamtim dugo 😂😂😂

 

 Jako, jako pozitivno se na netu piše o novom patchu (jedino se pljuje po mapama jer su male).

Balansiranje MMGa i SMGa, novi leveli, ispravljanje bugova, skinovi za pilote i tenkiste, čudno za DICE, nisu usrali neki dio igre s novim patchem...

 

A meni se još uvijek ne da igrati...

 sve je to kita.

 

Nove mape su nam izdali,al tako da su samo za dva moda. I to ona dva koja nitko ne igra. Dakle ono najbitnije zajebali. 

 

Za levele me zaboli i jedno i drugo jajčeko jer je to samo grindanje. A i sjebali su servere pa te prebacuje na krivu regiju i pola server završi sa pingom od 150.

 

 

 

DICE tolko kasni sa rokovima i tolko su promašili cijeli roadmap da bi im bolje bilo jednostavno domah raditi novu igru jer za ovu neče stići haha. 

Strašno je kolko igra gubi i mjenja neku svoju viziju. Malo bi imali BF sa velikim mapama, pa onda se predomisle pa rade male mape i samo za male modove. Pa kreno sa nekim promodovima za ESL, pa odustanu od toga jer vidi da nikoga ne jebe. Pa naprave igru koja se jako bazira na teamplay i squad play, ali u istom momentu ubace one glupe assignmente koji doslovno ljudima govore da igraju kontra timu i squadu. Dakle samo sebi ubacili kontru.

Pa bi malo RUSH, ali onda ga opet nebi. Pa ga ubace za par mjeseci opet i nazovu novi sadržaj. Nije čudo da sve kasni kad samo ne znaju kamo bi se okrenuli i krenuli. 


Tek kad vidim nove puške. Pola ih kopirano sa BF1, iako imaju drugačiji feeling, opet su to iste puške. Dok ove nove sve neke češke, švicarske i marskovske za koje nikad čuo nisam do sad.

Ili kad se sjetim da Al Sudan još uvijek nije popravljen za velike modove. To već sad ima 2 mjeseca.

 

 

Jedva čekdam vidjeti Pacific, kakav će to tek kaos biti.

 Pa vec i rade novu igru. BFV valjda odrzava 3 tipa za vrijeme prekovremenih

12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Eh, da...

 Za BF3 baci oko i na Battlelog, trebala bi bit još veća cifra.

Tko se na poeticu opeko i na šesticu puše.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Eh, da...

 

U prva dva si utukao 4 godine studija, došla djeca i nestalo vremena, za idući nastavak nabavi si dobar tablet da gledaš stream jer drugo nećeš stići.

 

I onda igra vaka naka...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

 Nije bačen onima koji su je kupili za 30$ dobiješ trečinu mapa i onda ljudi odustali . Bc2, bf3 bf4 se igrale do izlaska svakog sljedečeg nastavka i ljudi se opet vračaju.Te igretine duplo skuplje su se isplatile 100puta više nego ova parada rey trejsa na crvenom traktoru.

 Onda mi je drago da sam propustio B1 i ovaj V, o Hardlineu da ne pričam, jer zadnje kaj sam kupio i igrao od BF-a su baš te tri:  BC2, BF3 i BF4. Daleko najviše vremena proveo uz BF3. Ali i BC2 se igrao dosta, pa Vietnam dlc kad je stigao a na uvodnom ekranu trešti Fortunate Son, good times.. :-) A u to vrijeme je još bilo aktualno i kupovanje igara u Indiji, Meksiku, Južnoj Africi... kad se kupovalo Premium za neku smiješnu bagatelu :-) 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 8:39 (t00mob).
12 godina
offline
Battlefield V

Auuuu...pola života izgubio.

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Auuuu...pola života izgubio.

 

 

 

 A di je unranked? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

Auuuu...pola života izgubio.

 

 

 

 A di je unranked? 

 Uh... Onda još ovoliko 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield V

Koji nolajferi majko mila. Ja nemam niti 300 sati sve ukupno u BFovima. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Koji nolajferi majko mila. Ja nemam niti 300 sati sve ukupno u BFovima. 

 Di ti je još jedna nula ispred sati?

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Battlefield V

Pere vas nostalgija, kenjate tu. A igrali nebi.

Da svi tako pohitate na BF5 i na isti server, imali bi opet prave fightove i ekipu kao nekad. Ali ne, ne,

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Pere vas nostalgija, kenjate tu. A igrali nebi.

Da svi tako pohitate na BF5 i na isti server, imali bi opet prave fightove i ekipu kao nekad. Ali ne, ne,

 

 

Kako da to učinim?

Il nema nikoga il svi igraju na drugom server il ne vidim tko gdje igra jer Origin mi odreže iza Battlefield broj igre.

 

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Jack Sparrow kaže...

Pere vas nostalgija, kenjate tu. A igrali nebi.

Da svi tako pohitate na BF5 i na isti server, imali bi opet prave fightove i ekipu kao nekad. Ali ne, ne,

 

 

Kako da to učinim?

Il nema nikoga il svi igraju na drugom server il ne vidim tko gdje igra jer Origin mi odreže iza Battlefield broj igre.

 

 

 Pa napravio sam platoon još u BF1, ima nas nekih 90 nutra. 

 

Ako ništa barem tamo se može vidjeti dal tko igra i gdje. Ako ništa dogovori se ekipica ovdje pa baci :D

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
mrfloyd kaže...

 Pa napravio sam platoon još u BF1, ima nas nekih 90 nutra. 

 

Ako ništa barem tamo se može vidjeti dal tko igra i gdje. Ako ništa dogovori se ekipica ovdje pa baci :D

 

 

Nema ono sjedneš u poznatu birtiju pa makar i solo jer malo malo kapne netko poznat?

11 godina
offline
Battlefield V

do kad traje akcija na originu od 70% na bf5?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Bolje čekaj sniženje od 99%. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 21:17 (Markec44).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Super osvrt. Ko god je malo više zašao u esl sheme i vode, bf5 je kao dječja bojanka naspram bf3. Imao je strašno loš netcode, ali sve ostalo je radilo jebeno i imao neki jeben feeling dok igraš.

 

Mislim da lagano možemo zahvalit diceu na svemu napravljenom, i okrenut se prema codu novom koji će pojest sve sad sa 32v32 modom itd. Nažalost došlo je vrijeme da jedan cod sa 1v1 dođe do 32v32 i privuče bf igrače. kako će izgledati, raditi, i imat feeling ne znam, ali znam samo da nisam jdini koji gleda u tom smjeru. Živi bili pa vidjeli, a od metro dlc ne očekujem ništa. Jeftina fora da se zadrže igrači na tim metro 24 7 serveima, a to nije bf, bf je odavno izgubio identitet i to je to 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 21:17 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Novi cod mi izgleda kao nabrijani Cs GO :/

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

fila,koja je taktika u cod? dali i dalje run,run pa hit ili ?

ako je b5 bojanka sta je onda cod?

hoces u cod moci ubiti nekog iza ograde,zida?

vidim,dobili ste i tenkić.sigurno tko prvi osvoji nesto dobi ttenkic koji nece moci srusiti zidic od kokošinjca!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice