Beyond Good and Evil 2

poruka: 10
|
čitano: 2.712
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Beyond Good and Evil 2

Akciska avantura iz treceg lica koju razvija i izdaje Ubisoft, igra je nastavak, a zapravo je radnja smjestena prije onoga sto se dogadjalo u istoimenoj igri iz 2003. godine. Igra je single player/coop open world, vise zapravo open universe haha. Mogucnost igranja sa muskim ili zenskim likom, razvoj lika sa rpg elementima, zanimljivi skilovi, zanimljivi neprijatelji koji takodjer koriste skilove, vlastiti svemirski brod, posada za taj brod, manje letjelice za borbu, svasta nesto su najavili i ovo izlgeda dosta obecavajuce.

 

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Beyond Good and Evil 2

meni to sve skupa izgleda malo PREobećavajuće, ali dobro vidjet ćemo. pratim razvoj od 2016. i još nema nikakvog okvirnog datuma. 

 

u svakom slučaju, SF action-RPG, gdje imamo svoj svemirski brod i posadu svojih plaćenika/pirata, zvuči stvarno predobro, to je baš igra kakvoj se nadam jako dugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Beyond Good and Evil 2

Veliki potencijal, no s obzirom da je riječ o Ubisoftu treba biti i više nego oprezan. Nisam baš ljubitelj njihovog grind open worlda, tako da me malo strah što će iz ovoga ispasti. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Beyond Good and Evil 2

Hoce to imati ikakve veze sa originalom, osim imena?

 

Nemam velika ocekivanja, jer ne zelim velika razocaranja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Beyond Good and Evil 2

Taj Ubisoft i nije tako los u zadnje vrijeme. Sredili su Siege, novi AC je odlican, For Honor su isto popravili od izlaska i trude se. Grind im je nekako postao trade mark, Diviosn, Wildlands, Far Cry, AC, sve se nesto skuplja otkljucava i tako to, ali ova igra mi izgleda nekako drugacije, plus grind u novom AC Odyssey je odlican, mrzim to u igrama, ali je stvarno dobro napravljen tamo.

 

Neke mehanike koje vidim u igri izgledaju extra, prvi nastavak je imao killer sory i likove, ako ova igra bude na tom tragu i bude sadrzaja za istraziti dobijamo vrhunsku igru kako sada izgleda.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Beyond Good and Evil 2

ja sam isto taman htio napisati, da je ubisoft u zadnje vrijeme ispao prilično korektan, tako da sam oprezno optimističan oko ovog. na kraju krajeva grindanje je i ok i čak poželjno ako je u pristojnoj mjeri i daje onaj osjećaj zadovoljštine

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Beyond Good and Evil 2

nek sam ja 2018. napisao da sam optimističan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Beyond Good and Evil 2
Bio si naivan i mlad
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Beyond Good and Evil 2
Hexfire kaže...
Bio si naivan i mlad

 

bogme jesam, još nisam ni naveo da sam se prijavio na taj njihov space monkey newsletter. Kad jesam monkey

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice