Bless Online

poruka: 12
|
čitano: 2.831
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Bless Online

Pozdrav,

 

pošto u ponedeljak 28.05. izlazi Bless Online, dali netko planira je igrati pa da se nekako skupimo na jednu vrpu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bless Online
Ja sam mislio probat al sam odlucio preskocit i mozda startat ashes kad izade. Javi neki osvrt kad krenes igrat...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bless Online

Ja sam mislio odmah poceti igrati na izlasku, ali cu pricekati 2 tjedna da vidim sto je i kako je na jubitu. Po svemu sudeci trebalo bi puno bolje nakon ovog silnog nazovimo ga "popravljanja", ali svasta moze biti.

http://www.aocsource.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 11:46 (WalterWolfy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bless Online
Sa ovom igrom treba biti ultra oprezan, nije bezveze propala već tri puta.

Od činjenice da je igra korejski MMO što već samo po sebi puno govori, do toga da je igra i u Koreji i Rusiji i Japanu radila iznimno očajno kaj se optimizacije tiče.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bless Online
Sale_ds kaže...
Ja sam mislio probat al sam odlucio preskocit i mozda startat ashes kad izade. Javi neki osvrt kad krenes igrat...

 Ashes? Može neki linkz.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bless Online
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
offline
Re: Bless Online
HAL kaže...
Sa ovom igrom treba biti ultra oprezan, nije bezveze propala već tri puta.

Od činjenice da je igra korejski MMO što već samo po sebi puno govori, do toga da je igra i u Koreji i Rusiji i Japanu radila iznimno očajno kaj se optimizacije tiče.

 

to je istina.....ali pošto trenutno nema se apsolutno ništa pametnog igrat u svijetu MMO, rekoh idem probati.

7 godina
neaktivan
offline
Bless Online

Ja kupio delux pack za 543 kn, igrao 10h i na kraju trazio refund i dobio ga.

 

Igrica je imala ogroman hpye s obzirom na to kakva je. Igrao sam prije JP verziju i znao sam sta mogu ocekivat (nadao sam se boljem), a na kraju ispalo jos gore. Igra jos losije radi, combat je totalan mess. Mozda kupim kroz neko vrijeme ako se odluce na neke drasticne promjene, ali ovo je totalan shit.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Bless Online

Meni se činila zanimljiva, ali sam rekao da ću sačekati da vidim što će biti nakon izlaska. I eto, još jedan u nizu od tih azijskih MMORPG-a... Čeka se i dalje. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bless Online

U trenutnom stanju igra je teško sranje. Sama činjenica da Steam vraća novce svima bez obzira kolko sati ste igrali govori dosta.

Meni se čini da je igra teški "cash grab". To je igra koja je napravljena još prije 6 godina, failala je u 3 regije (gdje je bila f2p) i sad je na zapadu došla u još gorem stanju (+ kao b2p). 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Bless Online
Drakon kaže...

Pozdrav,

 

pošto u ponedeljak 28.05. izlazi Bless Online, dali netko planira je igrati pa da se nekako skupimo na jednu vrpu? 

 

15 godina
offline
Bless Online

Samo da povratno javim...igra je poprilično loša....problemi na sto strana tako da igra nije vrijedna vaših novaca ( da je i besplatna opet nebi vrijedilo gubit vrijeme)

 

Valjda će uskoro izači nešto novo i da valja

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice