Call of Duty: Black Ops 2

poruka: 2.290
|
čitano: 362.526
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

 

>>CALL OF DUTY: BLACK OPS II<<

 

Datum izlaska: 13. studeni 2012.

 

Razvojni studio: Treyarch

 

Izdavač: Activision

 

Modovi:

  • Singleplayer
  • Multiplayer
  • Coop (zombiji)

 

O igri: Svi vi koji niste odigrali originalni Black Ops svkako napravite to prije nego li uskočite u ovu igru. BO II se nadovezuje na prvi dio, koji je u prošlosti, i zatim se seli u budučnost. Raul M. hakira dronove USAF-a i napada SAD. Borit će te se na ulicama LA-a, u Africi, Kini, Singapuru i gdje sve ne. Glavna stvar oko koje se ratuje jesu rijetki elementi, koji su 90% naravno u Kini. Kao što se danas ratovi vode oko nafte, tako se ovdje sve vrti oko toga. No največu pažnju naravno treba baciti na multiplayer- ono zbog čega se COD i kupuje. Multiplayer je, bar po njihovim izjavama, nešto najbolje do sada u Call of Duty franšizi. Dosta toga se promjenilo, a najviše ono što vam omogučuje da igrate onako kako vi želite, a to je Create a Class. Klase (postavke naoružanja vašeg borca, za one koji nisu u toku) se id sada rade po points sistemu. Imate određen broj poena koje trošite na perkove, puške, opremu i sl. Svaka stvar vam oduzima određen broj bodova tako da se baš i ne overpowerate. Tu su i novi killstreakovi, koji su večinom roboti/droneovi. Tu je novi način natjecanja, tj. može se natjecati čak i do tri tima u jednom matchu (warovi) To smo već vidjeli i u Battlefieldu 3 pod nazivom Squad TDM. Od ove igre očekujemo mnogo i svakako ju treba kupiti. Evo i ruski preorder da vam olakša stvar:

 

RUSKI PREORDER16$

 

***Revial trailer***

 

***Multiplayer trailer***

 

***Villain trailer***

 

***Intervju***

 

***Tko stoji iza svega***

 

***Dokumentarac***

 

***Behind the Scenes***

 

Official screenshots:

 

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 22:33 (nul-3).
Moj PC  
33 3 hvala 22
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops II

Jedinica imala maštovit MP?

Zabavan da, ali ne baš premaštovit.

Anywayn, od ovoga očekujem isto što i od svakog CODa nakon četvorke, multiplayer sličan prethodnicima, brz, šarolik, zabavan, arkadan. Singleplayer kratak, nabijen akcijom, totalno nerealan, jako dinamičan ali i nakon ovoliko nastavaka, poprilično naivan.

Nema sumnje u to da će igra biti nerealno uspješna, i da će se igrati naveliko ( ako ništa, barem godino dana ). Sve u svemu, nevjerujem da će mi biti mrsko odigrati je.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops II

Black Ops mi je bio najbolji COD a vjerujem da će i dvojka na black ops sam 100 eura potrošio :D

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops II
Nemoj me jebat možda ću ti trebat :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops II

Black Ops je po meni after modern warfarea najbolji cod. Naravno da je multiplayer bio maštovit.

 

Pogledaj samo wager matcheve, zanimljive kill streakove, ulaganje novca (oklade).

 

Nego da spomenem ono zbog čega pišem ovaj post. Bugovci su napisali članak o "Prvom maju".

 

Dakle, kolega je gore u postu dao link koji vodi na stranice Call of Duty-a na kojim je prikazana ova slika

 

Po svemu sudeći (mada se može suditi samo po slici u pozadini), radi se o Black Opsu II.

Nacrtan je lik koji sjedi (kao Eminem na coveru Black Opsa)

 

:D Do 1. svibnja samo je 8 dana, tako da će mo ubrzo saznati nosi li moja tema pravo ime.

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
nul-3 kaže...

Black Ops je po meni after modern warfarea najbolji cod. Naravno da je multiplayer bio maštovit.

 

Pogledaj samo wager matcheve, zanimljive kill streakove, ulaganje novca (oklade).

 

Nego da spomenem ono zbog čega pišem ovaj post. Bugovci su napisali članak o "Prvom maju".

 

Dakle, kolega je gore u postu dao link koji vodi na stranice Call of Duty-a na kojim je prikazana ova slika

 

Po svemu sudeći (mada se može suditi samo po slici u pozadini), radi se o Black Opsu II.

Nacrtan je lik koji sjedi (kao Eminem na coveru Black Opsa)

 

:D Do 1. svibnja samo je 8 dana, tako da će mo ubrzo saznati nosi li moja tema pravo ime.

I što ako ne nosi? {#}

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
XVII Mini kaže...
nul-3 kaže...

Black Ops je po meni after modern warfarea najbolji cod. Naravno da je multiplayer bio maštovit.

 

Pogledaj samo wager matcheve, zanimljive kill streakove, ulaganje novca (oklade).

 

Nego da spomenem ono zbog čega pišem ovaj post. Bugovci su napisali članak o "Prvom maju".

 

Dakle, kolega je gore u postu dao link koji vodi na stranice Call of Duty-a na kojim je prikazana ova slika

Po svemu sudeći (mada se može suditi samo po slici u pozadini), radi se o Black Opsu II.

Nacrtan je lik koji sjedi (kao Eminem na coveru Black Opsa)

 

:D Do 1. svibnja samo je 8 dana, tako da će mo ubrzo saznati nosi li moja tema pravo ime.

I što ako ne nosi? {#}

Tražit ću od moderatora zamjenu imena teme :D

 

 

Nego, malo sam promatrao sliku koja je otključana.

 

Izgleda da je ovo puzla. Piše da će se pojedine slike otključati pojedinog datuma a mogu se i pomicati.

 

Zaključio sam da je ovo neka puzla, kaj ne? :D

 

Evo prva otključana slika

Druge dolaze 24.,26.29. travnja

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2012 18:42 (nul-3).
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops II

Evo malo sam kopao po netu i otkrio što bi ova slika mogla značiti.

 

Dakle, slika je autentična ovoj letljelici

 

 

A na kraju sam FPSRussia kaže da se zahvaljuje call of duty-u  i dolje u kutu piše isto.

 

 

Nadam se da će ovo biti kill strike jer je fuckin' awesome.

 

Samo mi nije jasno kako planiraju ovo ubaciti u hladni rat.

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops II

Jedva cekam novi black ops 2 {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops II

Objavljena nova slika

 

Tacitus

 

 

Ovo je slika

Tacitus??? Tacitus???
 

Taj natpis je nosio FPSRussia na majici dok je radio video o malom quad rotoru gore.

 

 

Ovo je video koji "dešifrira" šifru.

 

 

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Black Ops II

Nekako mi se čini da je interes za novim CoDom daleko najniži ikad. Bar na ovom forumu i na par stranica koje pratim. A nekad je bila potpuno obrnuta slika.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
ZC_Someone kaže...

Nekako mi se čini da je interes za novim CoDom daleko najniži ikad. Bar na ovom forumu i na par stranica koje pratim. A nekad je bila potpuno obrnuta slika.

Upravu si. Ako se ne potrude sada, iduci CoD ce se prodavat kao kavijar na Samoborskoj tržnici.

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops II

Napokon pametni ljudi koji vole black ops

Meni je to najbolji cod,posebno zbog wager matcheva lol to je predobro

BO2 kupujem sigurno!!!

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
1 10 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
xR4Z3R kaže...

Napokon pametni ljudi koji vole black ops

Meni je to najbolji cod,posebno zbog wager matcheva lol to je predobro

BO2 kupujem sigurno!!!

Inače kupujem sve CoD i BF nastavke.

 

Prvenstveno jer volim shootere a i nisam neka picajzla da tražim dlaku u jajetu kako bi ocrnio igricu i ne bi ju kupio.

 

Neki troše na alkohol, neki na cigarete, neki na kladionicu a ja kupim igru, ako mi se svidi ostavim, ako je loša, odigram par sati i prodam ju.

 

 

I meni je BO naj CoD i od BOII očekujem dostojanstven nastavak jedinice.

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops II
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II

Ne mora značiti.

 

Igra je još daleko od finalnog izgleda, ovo  je alpha alphe.

 

Ali svejedno, i ja mislim da neće biti novog engina

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops II

Pa jasno je da od novog enginea neće biti ništa, da je imalo što biti već bi se to prezentiralo kroz neku turbo cool najavu, a i nemaju ga potrebe raditi.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
Pa nemaju kad i dalje zarađuju masne pare s enginom iz COD 4.
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops II

Ma da ostave engine iz BO-a ja sam sretan.

 

Igram ga skroz i ni malo mi ne smeta što grafa nije kao u crysisu i bfu

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
xR4Z3R kaže...

Napokon pametni ljudi koji vole black ops

Meni je to najbolji cod,posebno zbog wager matcheva lol to je predobro

BO2 kupujem sigurno!!!

 Nije problem u tome što netko voli ili ne voli COD nego je stvar u tome što većina koji imaju malo u glavi ne žele opet davati pare za stari engine i nikakve novosti u franšizi.

Samo ti kupuj..

[M|C] jokaCRO ingame
15 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Black Ops II

Ove leteće benastoće ste imali u Frontlines: Fuel of War. Zabavan MP.

 

[edit] - nema LSa? Konačno. Ne moram gledati oće me netko sa poda sprašiti sa dva metka nakon što popije pola magazina iz P90.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 14:28 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Call of Duty: Black Ops II

Kakav god COD:BO2 bude, igrači sigurno neće biti zadovoljni i mislim da će popljuvati čim izađe. Zadnjih godina je postalo popularno pljuvati po COD-u, ne znam zašto, ali gdje se god okreneš čitaš samo da COD nevalja i sl.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
captain_soap_McTawish kaže...

Kakav god COD:BO2 bude, igrači sigurno neće biti zadovoljni i mislim da će popljuvati čim izađe. Zadnjih godina je postalo popularno pljuvati po COD-u, ne znam zašto, ali gdje se god okreneš čitaš samo da COD nevalja i sl.

Zato što ljudi koji su s početkom od COD serijala očekuju kvalitetu, a ne kvantitet, i razočarani su posljednjim proizvodima čija se razlika mjeri u nijansama, jer to nije ono što je COD davno bio.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
online
Re: Call of Duty: Black Ops II
thuglife kaže...

Zato što ljudi koji su s početkom od COD serijala očekuju kvalitetu, a ne kvantitet, i razočarani su posljednjim proizvodima čija se razlika mjeri u nijansama, jer to nije ono što je COD davno bio.

Dakle da bi igrači bili zadovoljni, onda bi novi COD trebao donijeti neku revolucije kao što je COD4 učinio? Jesam li dobro shvatio?

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops II
captain_soap_McTawish kaže...
thuglife kaže...

Zato što ljudi koji su s početkom od COD serijala očekuju kvalitetu, a ne kvantitet, i razočarani su posljednjim proizvodima čija se razlika mjeri u nijansama, jer to nije ono što je COD davno bio.

Dakle da bi igrači bili zadovoljni, onda bi novi COD trebao donijeti neku revolucije kao što je COD4 učinio? Jesam li dobro shvatio?

Pa, za početak bi bilo dovoljno da ne bude identičan prethodniku ( mada svi znaju na što se ovdje misli, garant će se netko eventuačno uhvatiti i prokomentirati ), kasnije ćemo o revoluciji.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops II

http://kotaku.com/5906574/call-of-duty-black-ops-ii-is-official-cod-website-confirms-it

"Pushing the boundaries of what fans have come to expect from the record-setting entertainment franchise, Call of Duty: Black Ops 2 propels players into a near future, 21st Century Cold War, where technology and weapons have converged to create a new generation of warfare. Pre-order today."

Shazbot !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Call of Duty: Black Ops II
hari85 kaže...

http://kotaku.com/5906574/call-of-duty-black-ops-ii-is-official-cod-website-confirms-it

"Pushing the boundaries of what fans have come to expect from the record-setting entertainment franchise, Call of Duty: Black Ops 2 propels players into a near future, 21st Century Cold War, where technology and weapons have converged to create a new generation of warfare. Pre-order today."

Bilo bi dobro da ovako bude, a ne da samo ostane na pustim najavama.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops II

Jel se zna hoće li biti Zombie Mod ?

Peace.......Ja sam muško, zakaj svi mislite da sam žensko ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops II

 

ovdje ce biti triler za sada je video private {#}

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice