Call of Duty: Black Ops IIII

poruka: 151
|
čitano: 30.514
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

bok ekipa, hoce ko squad/duo za PC?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
D3ViL kaže...

Evo da se nadovezem na svoju tvrdnju da ce Blackout NA PCu biti flop!

Uz startnu cijenu od 60 eura, jako los prodajni rezultat prethodnog CoD-a, cinjenicu da dio igraca koji odano igraju CoD preziru i ne interesira ih BR a one koje zanima nisu spremni da plate toliko samo da  bi igrali Blackout (garantujem da ce kroz 4-5 mjeseci Blackout biti prodavan kao standalone) znaci nikakav startni playbase kao "slag na kraju" Blackout ima 10 Hz servere gore nego PUBG i nikakav lagg compensation ( kad  budete igrali s nekim turcinom ili kinezom jer nema 80tak ljudi za cisti matchmaking u EU on ce imati prednost a ne vi)

Blackout za mjesec dana kao standalone ili ce da bude BLACKOUT ali doslovno! 

 Dobro si predvidio, koliko vidim igra ruši sve moguće rekorde...

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
fila2208 kaže...
D3ViL kaže...

Evo da se nadovezem na svoju tvrdnju da ce Blackout NA PCu biti flop!

Uz startnu cijenu od 60 eura, jako los prodajni rezultat prethodnog CoD-a, cinjenicu da dio igraca koji odano igraju CoD preziru i ne interesira ih BR a one koje zanima nisu spremni da plate toliko samo da  bi igrali Blackout (garantujem da ce kroz 4-5 mjeseci Blackout biti prodavan kao standalone) znaci nikakav startni playbase kao "slag na kraju" Blackout ima 10 Hz servere gore nego PUBG i nikakav lagg compensation ( kad  budete igrali s nekim turcinom ili kinezom jer nema 80tak ljudi za cisti matchmaking u EU on ce imati prednost a ne vi)

Blackout za mjesec dana kao standalone ili ce da bude BLACKOUT ali doslovno! 

 Dobro si predvidio, koliko vidim igra ruši sve moguće rekorde...

 

 Definitivno nije predvidio količinu kupnje, ali mislim da jeste vrijeme trajanja zanimanja za igru. PUBG je svjetlosnu godinu dublja igra i mislim da definitivno nema šanse da COD Blackout uzme primat u battleroyal žanru - može samo kratkoročno.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Bit će zabavno pratiti sad to kako se fort/pubg i cod bore za svoje igrače.

 

Cod ima prednost jer nudi skoro 3 igre u jednoj. fortnite je otišao daleko i sva djeca su tamo, pubg je sad ostao u limbu pa ćemo vidjeti.

 

Mislim da će cod ove godine ubit sve živo, i da će ekipa štediz ta cod i rdr2, i da će u svemu bf ostati kratkih rukava, ali ostaje da vidimo

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
fila2208 kaže...
D3ViL kaže...

Evo da se nadovezem na svoju tvrdnju da ce Blackout NA PCu biti flop!

Blackout za mjesec dana kao standalone ili ce da bude BLACKOUT ali doslovno! 

 Dobro si predvidio, koliko vidim igra ruši sve moguće rekorde...

 

 Moze link "rusenja rekorda prodaje" i od tog kolaca superiornih rezultata koliko je PC verzija igre a koliko na peasant statione? 
Od 40tak ljudi koje imam na Bnetu od dana izlaska igre do danas (sad provjerio) samo JEDNA osoba je kupila i igra Black Ops..., sad to je "mali" uzorak ljudi, jeste da vecina te ekipe igra Overwatch/WoW/Diablo ali opet govori dovoljno.
Ja nisam tvrdio da se igra nece dobro prodati ukupno, naprotiv rekao sam u nekom prethodnom postu da ce proci OK na konzolama..., PC ce flopati za mjesec- dva  sacekaj da izadju alternativne opcije BF V, WW III pa cemo vidjeti koliko ce trajati matchmaking za BR od 60 ojra! 

 

P.S. ako se povodis ovim BUGovim clankom https://www.bug.hr/igre/call-of-duty-black-ops-4-rusi-rekorde-prodaje-za-activision-6284 ehm direktno iz njega Activision je objavio kako je COD: Black Ops 4 srušio rekorde za najprodavaniju igru u serijalu na dan izlaska i usput je srušio svjetski rekord za najprodavaniji digitalni naslov na PlayStationu 4. Na Xboxu One je ova igra također srušila prijašnje rekorde za Activision. Koliko znam ja, ti i vecina ljudi ovdje su PC master race..., to sto oni obaraju na peasant stationima prodajne rezultate nas se niti tiče niti nam je od neke koristi..., jedino mi je zao sto vise ne mogu preko steam chartsa pogledati player population na zalost Bnet krije te podatke ko kurva radni staž! 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 19:22 (D3ViL).
10 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Ja nikak nemrem sredit nat type na codu. Rijesio sam da sa stricta dodje na moderate(zvao sam teh. podrsku da me maknu sa cg nata) , ali nikak sad na open. Znaci otvaro sam i vise portova nego sam trebao ali nikak ne radi. Ima tko da je to isto radio na bnetovom ruteru (tc 7200) ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
D3ViL kaže...

 Moze link "rusenja rekorda prodaje" i od tog kolaca superiornih rezultata koliko je PC verzija igre a koliko na peasant statione? 
Od 40tak ljudi koje imam na Bnetu od dana izlaska igre do danas (sad provjerio) samo JEDNA osoba je kupila i igra Black Ops..., sad to je "mali" uzorak ljudi, jeste da vecina te ekipe igra Overwatch/WoW/Diablo ali opet govori dovoljno.
Ja nisam tvrdio da se igra nece dobro prodati ukupno, naprotiv rekao sam u nekom prethodnom postu da ce proci OK na konzolama..., PC ce flopati za mjesec- dva  sacekaj da izadju alternativne opcije BF V, WW III pa cemo vidjeti koliko ce trajati matchmaking za BR od 60 ojra! 

 

P.S. ako se povodis ovim BUGovim clankom https://www.bug.hr/igre/call-of-duty-black-ops-4-rusi-rekorde-prodaje-za-activision-6284 ehm direktno iz njega Activision je objavio kako je COD: Black Ops 4 srušio rekorde za najprodavaniju igru u serijalu na dan izlaska i usput je srušio svjetski rekord za najprodavaniji digitalni naslov na PlayStationu 4. Na Xboxu One je ova igra također srušila prijašnje rekorde za Activision. Koliko znam ja, ti i vecina ljudi ovdje su PC master race..., to sto oni obaraju na peasant stationima prodajne rezultate nas se niti tiče niti nam je od neke koristi..., jedino mi je zao sto vise ne mogu preko steam chartsa pogledati player population na zalost Bnet krije te podatke ko kurva radni staž! 

 Flop je teška riječ za tako velik naslov. ne vodim se nikakvim člancima, ali di god vidim svi vrište kako je cod ubio. Realno gledano PC je odavno postao nebitan za cod, ali mislim da će u svakom slučaju probudit strasti i na pc jer je black ops shema i jer ima i taj royale.

iskreno em boli kifla, ko voli nek kupi, ali smatram da nije i ne može bit flop. Možda će i sigurno, tj. bit slabiji od konzola jer je uvijek, ali će bit bolji od ww2 sigurno.

 

no nebitno, vidim na sve strane ga hvale, pa čak i pc crowd, sad koliko je potplaćeno nezz

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Jel ima negdje informacija o tome koliko ljudi igra ovo na PC? Zanima me jel ima barem 100k igrača, prošli codovi na PC bili su preko steama čak i po izlasku jedva je bilo 15k igrača i onda taj broj padne itd... To smo mogli vidjet preko steamchartsa postoji li neki način da se vidi koliko ljudi igra cod na pc sada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
BeLLicus kaže...

Jel ima negdje informacija o tome koliko ljudi igra ovo na PC? Zanima me jel ima barem 100k igrača, prošli codovi na PC bili su preko steama čak i po izlasku jedva je bilo 15k igrača i onda taj broj padne itd... To smo mogli vidjet preko steamchartsa postoji li neki način da se vidi koliko ljudi igra cod na pc sada?

 Nema Bnet kao sto rekoh krije player count kao "kurva radni staž" jos od prije par WoW ekspanzija kad su poceli masovno gubiti playbase..., NO s obzirom da je WW 2 imao prvi mjesec jedva 50k igraca kad su svi bili nabrijani na "back to the boots" igru, drugaciji setting od SF i slicne gluposti sumnjam da i ovaj ima vise. . . 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

...hm, dakle, misle li nesto blackoutom postici trebaju - pod OBAVEZNO uvesti bilo kakav report sistem jer je team killera vise od killera, izbaciti perkove (dead silence???? najme hebat), srediti inventory, dodati lean komandu, dodati steady aim na sve vrste ciljnika..... i ono sto je danas upravo nevjerojatno da u nekom fps suteru nema a to je recoil, u ovoj igri to ne postoji, samo jedan veliki WTF?.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

...battlenonsense....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
hahhaajaads kaže...

Ja nikak nemrem sredit nat type na codu. Rijesio sam da sa stricta dodje na moderate(zvao sam teh. podrsku da me maknu sa cg nata) , ali nikak sad na open. Znaci otvaro sam i vise portova nego sam trebao ali nikak ne radi. Ima tko da je to isto radio na bnetovom ruteru (tc 7200) ? 

 Pretpostavljam da se ne mozete joinat u party. Skini Hamachi i napravi server pa se spojite na njega, nat ce ti ostati kako je i bio, al cete se svejedno moci joinat u party. Provjerio sam za vrijeme open bete sa kolegom sa foruma i radilo je bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 14:51 (war3_tft).
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Evo kupljen i COD 4 za 396kn, mislim da je ovo najeftinije sto sam uspio naci, skoro svagdje mi za placanje paysafeom obracuna neke naknade/razlike u valuti...

Sad treba skinuti 62GB,a serveri ne idu preko 6Mbs...
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Ako ima tu netko tko je zapravo kupio igru i ima namjeru igrati a ne pljuvati po forumu bez da je probao, dodajte me ako ste za Squad ili Multiplayer. Battle ID Switch#2790

 

Ako nas ima i vise mogli smo mozda cak neki Bug klan napravit.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Mozete i mene dodat
FATAL1tyDe#2205
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 19:09 (gamer xt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Daras#21488

 

Ja sam uzeo preko ruskog Blizzard shopa za ~25€  i to normalno preko paypala.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 11:44 (zrimo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
A kad je cod imal recoil? Lol
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

još u četvorci ak 47 i deagle, nakon toga nerecoil skripta za sve.

 

Ako dodaju recoil, odmah moraju i perk za smanjivanje recoila. eto free update, added recoil, added perk to remove recoil.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Jel valja to šta?

 

Skupa je do bola!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Da, cetvorka je jos imala, a mw2 vec skor pa nis. Al se dobro sjecam ump je malo skakal dok nisi staio silencer na njega xD.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Ha ha ha ha ha...

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Downgrade na downgrade

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

...lolcina, nije ovo komicno, ovo je tragikomicno.... osam dana nakon izlaska, ceka se po pet minuta da se server napuni....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

kak to da igre nema na steamu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Kupi ju preko ruskog blizzarda za 190kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

 

 Znači u beti je multiplayer imao 60Hz tickrate, da bi u finalnoj verziji to spustili na 20Hz... 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 12:47 (Rhox).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Gdje je najjeftinije key kupiti? 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Bivši pro igrač tima Fnatic i osvajač BF4 turnira, a sada developer Battlefielda 5 je dobio perma ban u BO4 jer je bio predobar u igri

 

https://twitter.com/DRUNKKZ3/status/1054845242250268678?s=19

 

Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII

I tako,još jednom COD fejlo. Serveri 20hz netcode

2018 ™

 

Dok poprave i ako ikad poprave i stave 60 izadje novi COD s istim problemima starog i tako ukrug...

odvratno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice