Call of Duty: Black Ops

poruka: 10.187
|
čitano: 1.813.788
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ovo nam je falilo!

Bilo je i vrijeme da se neki kvalitetni dev tim uhvati u koštac s Vietnamom, a kako nam slijedeći COD naslov stiže krajem godine, ova je glasina predobra i mora biti istinita.

Treyarch bi navodno trebao raditi Call of Duty: Vietnam no još ništa nije potvrđeno.

 

Izvori:

http://www.gaming.hr/vijesti/2369-Call-of-Duty--Vietnam.html

http://abstract360.com/2009/12/rumored-call-of-duty-vietnam-to-be-more-story-heavy/

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=230802?cid=OTC-RSS&attr=CVG-General-RSS

 
9 0 hvala 8
16 godina
offline
RE: Ovo nam je falilo!
Ako se ovo pokaže istinitim bit ću sretan što ću nakon dugo vremena odigrati dobru SP igru sa radnjom u Vietnamu.

ALI, vjerujem da bi MP mogao biti ne tako zanimljiv.

U svakom slučaju, vidjeti ćemo.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo nam je falilo!

Mislim da i MP ima prednosti u ovoj temi. Urbane borbe su se vodile, posebno u povijesnom gradu Hue no i junge fight bi mogao biti dosta klaustrofobičan i napet u multiplayeru.

Mjesta ima još, siguran sam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 22:37 (mirica-os).
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Vietnam

Vrlo vjerojatno da je ovo istinito. Treyarchu svaka čast na WaW, ispala je bolja nego što se prodala, nažalost. Posebno thumbs up na podršci. Sumnjam da ćemo vidjeti zombie vietconge, ali u svakom slučaju me veseli - imaju brdo materijala da ga kvalitetno naprave.

 

Mislim da bi uskoro trebali i neku površnu službenu izjavu o tome dati, ipak bi igra trebala izaći krajem ove godine.

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Vietnam

Nadam se da će dobro realizirati ideju.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
Adisuki kaže...

Mislim da bi uskoro trebali i neku površnu službenu izjavu o tome dati, ipak bi igra trebala izaći krajem ove godine.

 

Mislim da neće tako skoro službena objava, čim je CoD4 izašao počele su priče da će sljedeći biti opet u WW2, ali WaW je službeno najavljen tek u lipnju.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
dekstroza kaže...

 

Mislim da neće tako skoro službena objava, čim je CoD4 izašao počele su priče da će sljedeći biti opet u WW2, ali WaW je službeno najavljen tek u lipnju.

Imaš pravo. Imao sam osjećaj da je to bilo brže. Osjećaj za vrijeme mi ide niz brdo :D

Do kraja ove fiskalne godine se neće ništa pričati, ali moguće da već u 4. mjesecu nešto procuri. Hope hope hope. ^^

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Vietnam

Samo se nadam da će igra ispasti zanimljiva u SP-u sa boljim gameplayom od grafike, jer obično nije tako, a da MP bude bolji od ovoga u MW2.  Ako to uspiju, jedva čekam igru !!! Veliki plus su Dedicated serveri !!!

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Vietnam

svaka cast call of dutyu serijalu al mislim da to jednom mora stati hebote jos ce call of duty preseliti usvemir jer ce im nestat ideja za daljnje cod-ove

živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
4 23 hvala 0
14 godina
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
geek_boy1 kaže...

svaka cast call of dutyu serijalu al mislim da to jednom mora stati hebote jos ce call of duty preseliti usvemir jer ce im nestat ideja za daljnje cod-ove

Nazalost oni imaju previse (puno previse) inspiracija 

Domovinski
Irak 
Afganistan
Cijela Afrika je u nekim sukobima (FarCry 2)
----------------------
Nadam se da im je to dosta :D

hh ovo ce mozda biti tema kao MW2 Od 300-tinjak postova :D

MOJ AVARTAR = JAMES HATFIELD lool
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
GRDI-146 kaže...
geek_boy1 kaže...

svaka cast call of dutyu serijalu al mislim da to jednom mora stati hebote jos ce call of duty preseliti usvemir jer ce im nestat ideja za daljnje cod-ove

Nazalost oni imaju previse (puno previse) inspiracija 

Domovinski
Irak 
Afganistan
Cijela Afrika je u nekim sukobima (FarCry 2)

Haha i LOL. Za Amere i dobar dio svijeta je Irak i Afganistan ista stvar, a domovinski i Afrika praktički ne postoje u umovima današnjeg svijeta (znam, žalosno). Uostalom, pričamo o vremenskom settingu i neke distinktivne razlike, a ti si samo mjesta naveo. Vietnam je značajan vremenski period koji je nekakav most ww2 i modernog vojnika.

 

Kolega ovaj gore čak nije ni previše pogriješio, nakon reciklaže starijih perioda na snagu stupa budućnost u CoD-u ala BF2142.

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
14 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Vietnam

Možda ne bi bila loša ideja obraditi temu rata u Koreji za kojeg dosta ljudi zna iz opće kulture (te kao i neuspjeh američke vojske baš kao što je i Vijetnam to bio - nije isto braniti svoje i napadati tuđe, Nijemci su se tako i u Rusiji gadno opekli)

''Everyday above ground is a good day.''
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
GRDI-146 kaže...
geek_boy1 kaže...

svaka cast call of dutyu serijalu al mislim da to jednom mora stati hebote jos ce call of duty preseliti usvemir jer ce im nestat ideja za daljnje cod-ove

Nazalost oni imaju previse (puno previse) inspiracija 

Domovinski
Irak 
Afganistan
Cijela Afrika je u nekim sukobima (FarCry 2)
----------------------
Nadam se da im je to dosta :D

hh ovo ce mozda biti tema kao MW2 Od 300-tinjak postova :D

Stranica...Zas dizete prasinu kad je tek mw2 izasao i jos uvijek pare zbrajaju a vietnam je tek negdje krajem 2011.

Prodajem Modern Warfare 2 za 230 kn s kutijom bez drugog cda jer mi je sestra mlada bacila ga negdje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
Fake_Alert kaže...

Stranica...Zas dizete prasinu kad je tek mw2 izasao i jos uvijek pare zbrajaju a vietnam je tek negdje krajem 2011.

Prema ugovoru sa Activisionom CoD franšiza treba ponuditi jedan nastavak svake godine. Kako Infinity Ward ne stiže, development se daje drugom teamu - do sada to bjaše Treyarch, a do sada nisu previše razočarali. Krajem 2010. se pojavljuje najvjerojatnije Vietnam ili neki drugi CoD naslov, a 2011. novi Infinityjev CoD naslov (MW3?, Future Duty? Balkan Warfare? XD).

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
15 godina
offline
Call of Duty: Vietnam

Igrao sam cod 5 dosta dugo ali sam odustao i vratio se na cod 4 vjerujem da ce biti jos jedan promasaj igre kao sa WaW.Naravno nebi zelio da tako bude.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2010 2:22 (razer1911).
 
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
razer1911 kaže...

Igrao sam cod 5 dosta dugo ali sam odustao i vratio se na cod 4 vjerujem da ce biti jos jedan promasaj igre kao sa WaW.

Ekšli WaW nije bio promašaj toliki koliki misliš. S financijske strane je bio uspješan, onda pružio je neki klasičan CoD SP, ništa MW2, ali ok, te doveo zombie naciste koji su uvijek zabavni. Pored toga, i dan danas izbace neki patch ili DLC, dakle supportaju igru. Sad, što tebi nije sjela je druga stvar, nije ni mi meni, ali igra je objektivno sasvim dobra.

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
GRDI-146 kaže...
geek_boy1 kaže...

svaka cast call of dutyu serijalu al mislim da to jednom mora stati hebote jos ce call of duty preseliti usvemir jer ce im nestat ideja za daljnje cod-ove

Nazalost oni imaju previse (puno previse) inspiracija 

Domovinski
Irak 
Afganistan
Cijela Afrika je u nekim sukobima (FarCry 2)
----------------------
Nadam se da im je to dosta :D

hh ovo ce mozda biti tema kao MW2 Od 300-tinjak postova :D

 

Bilo bi super da naprave CoD smjesten u doba americke revolucije i/ili gradjanskog rata O:

Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
offline
Call of Duty: Vietnam

Ukrao si mi misao... taman sam to htio napisat :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
Silence1488 kaže...

Možda ne bi bila loša ideja obraditi temu rata u Koreji za kojeg dosta ljudi zna iz opće kulture

 

Koreja je dosadan rat s pješadijske strane. Oružja su ista kao u WW2 a samo ratovanje je praktički bilo rovovsko veći dio vremena.

 

 

Adisuki kaže...

Krajem 2010. se pojavljuje najvjerojatnije Vietnam ili neki drugi CoD naslov, a 2011. novi Infinityjev CoD naslov

 

Poprilično je sigurno da će upravo Vijetnamski CoD izaći u studenom 2010.

 

Nedavno je Activision dodao i treći studio na CoD, a šuška se da IW neće raditi MW3 već da se bacaju na "nešto novo", tako da će CoD u 2011 vjerojatno biti od trećeg studija.

14 godina
offline
Call of Duty: Vietnam

ovo za ameriku gradanski i sl. kaj nije na tu foru call of juarez ?? 
mozda naprave nekaj : termonuklearni rat makar neznam kaj bi se tam dalo radit ?  
ak odu u buducnost onda ce to bit ko Unreal turnament 

MOJ AVARTAR = JAMES HATFIELD lool
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Vietnam

Hvala bogu pa se neki pravi studio odlučio uhvatiti u koštac s Vijetnamom. Nadam se da ćemo napokon dobiti Vijetnam vrijedan igranja. Još će igrica biti inspirirana izvrsnim filmovima.

 

Što se tiče Domovinskog rata, postoji mnogo razloga zašto ga nikad nećemo vidjeti (bar ne od strane američkih studija):

1) SAD nije sudjelovao u ratu - u svim igricama se bori (i redovito pobjeđuje) SAD.

2) Rat je obilježen lošim reakcijama UN-a i UNPROFOR-a koji su ranije trebali zaustaviti ratovanje i masakre

3) Ruku na srce, nije baš bilo puno značajnih bitki osim Vukovara, Operacije Bljeska i Oluje pa je rat samim time nezanimljiv svima izvan Balkana

4) Cijeli rat je popračen masovnim smaknućima civila, masakrima i sl. etičkim i moralnim gadarijama

5) Igrica bi vjerojatno izazvala žestoke reakcije, jer netko uvijek mora biti bad-guy u ratnoj igrici, a to ne žele biti ni Srbi ni mi.

 

Činjenica je da im ponestaje ideja. Vijetnam je uvijek bio slaba točka SAD-a pa, sudeći prema tome da rade igricu o njemu, možemo vidjeti da stvarno više nemaju ideja.

Jedino mi nije jasno zašto ne obrade WWI...

Koga svrbi, taj se češe... ~~~ Pička, šolja, kurac
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2010 12:46 (i_rambo_plache).
Moj PC  
10 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
GRDI-146 kaže...

ovo za ameriku gradanski i sl. kaj nije na tu foru call of juarez ?? 

 

Ali TO nije CoDNevinašce

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
offline
Call of Duty: Vietnam

Mislim da će svake druge godine izaći cod koji će biti uistinu dobar poput mw2 a između nešto poput ww2 coda od  pretprošle godine koji mi nije najbolje sjeo.

Kupujem afričkog tvora.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Vietnam

A zašto se onda pobogu nebi usudili ispričati WW2 bitke iz perspektive Waffen SS ili Wehrmacht vojnika a ne nonstop Amera, Rusa i Engleza? Bio bi to prvi put i donio bi im publicitet kao i 'No Russian' misija iz MW2 ako ne i triput više od toga. Ima tu puno bitaka kao invazija na Kraljevinu Jugu (iako su ih u kratko vrijeme izrokali), Grčku, Francusku, Krim, padobranci (Fallschirmjager) na Kreti, snajperist u Lenjingradu i možda prikaz kanibalizma tokom opsade tog grada a bilo ga je Izlanuo se. Jedino bi MP bio prilično sličan s tim da bi mape mogle biti drastično drukčije, nova oružja (ima ih još osim ovih iz cod2 i waw)...

''Everyday above ground is a good day.''
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2010 14:32 (Silence1488).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Vietnam

Da, donijelo bi im publicitet ali zamisli kakva bi bila reakcija zapada (mislim prvenstveno na SAD) da se u igrama pocnu velicati pobjede nacisticke njemacke, vijetnamske gerile i sadamove vojske. Mislim "obavezno" se moraju amerikanci (i ostatak zapada) prikazivati kao osloboditelji, vojska demokracije i cega sve jos sto narod moze popušiti

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Vietnam

Da... uvijek ista prica... mi osloboditelji, mi nosimo mir, rat terorizmu... A opet. Kosovo nije bio njihov rat, vijetnam nije bio njihov rat, sjeverna/juzna koreja - nije bio njihov rat... U sve su se mijesali... Kao osloboditelji... MRS!

 

@EDIT: najveca svjetska vojna velesila a talibani ih tamane ko mrave :) bez obzira na logistiku i opremu koju ameri posjeduju :) Gerilla rulez! :D

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2010 15:06 (tnakir).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Vietnam

Mislim da bi im bolje bilo da naprave neku mješavinu, ono npr. mješavina nekoliko ratova, nešto tipa imamo vojnika u 2 svjetskom ratu, odigra se par misija s njim, nakon tog sin od tog vojnika ulazi u vojsku i ide u vijetnam, itd.. po meni bi to bilo puno bolje nego 5 puta obrađivat ww2 na drukčije načine, onako stvorit radnju u nekoliko likova, vremena i ratova...

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
tnakir kaže...

Da... uvijek ista prica... mi osloboditelji, mi nosimo mir, rat terorizmu... A opet. Kosovo nije bio njihov rat, vijetnam nije bio njihov rat, sjeverna/juzna koreja - nije bio njihov rat... U sve su se mijesali... Kao osloboditelji... MRS!

 

@EDIT: najveca svjetska vojna velesila a talibani ih tamane ko mrave :) bez obzira na logistiku i opremu koju ameri posjeduju :) Gerilla rulez! :D

Baš da tamane Amere ko mrave nebi reko jer talibana je ubijeno oko 25 tisuća (Afganistan),a Ameri imaju manje žrtava ali i puno bolju opremu koja im i ne koristi mnogo,a standardno naoružanje talibana su kalaši i RPG.Ameri su se umiješali u svaki rat da bi ispali heroji ali su uglavnom imali koristi.

 

Ontopic : Mislim da je jedina dobra igra s radnjom u Vijetnamu koju sam igrao Vietcong,a CoD će uvijek imat temu to se ne morate brinut WW2 je isfuran,ali postoji MW koji nemora bit nužno u Afgan/Irak ratu već radnja može biti izmišljena.

 

Heavy Metalom i željezom protiv cajki !!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2010 15:52 (Xbox360 Modder).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
tnakir kaže...

 

@EDIT: najveca svjetska vojna velesila a talibani ih tamane ko mrave :) bez obzira na logistiku i opremu koju ameri posjeduju :) Gerilla rulez! :D

 

Mogu oni brzo pobjediti u svakom ratu ali namjerno nece (mozda cak niti ne zele pobjediti dokraja). Zasto? Pa da ne iskorijene taj "terorizam" kako ga oni zovu (terorizam je po definiciji nesto sasvim drugo od aviona koji se zaletavaju u zgrade). Zasto ne zele iskorijeniti? Pa da imaju razlog svako malo napasti nekoga tko prkosi svjetskom miru = ima prirodne resurse a ne zele ih dati zapadnim kompanijama.

 

Vijetnam i Koreja nisu imali neke strateske resurse nego su samo posluzili da se Amerika ucvrsti kao velesila koja bez problema moze napadati drugu stranu zemaljske kugle.

 

isprika za off topic al nisam mogao ne napisatiCool

Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
offline
RE: Call of Duty: Vietnam
AA-d00d kaže...

Mogu oni brzo pobjediti u svakom ratu ali namjerno nece (mozda cak niti ne zele pobjediti dokraja). Zasto? Pa da ne iskorijene taj "terorizam" kako ga oni zovu (terorizam je po definiciji nesto sasvim drugo od aviona koji se zaletavaju u zgrade). Zasto ne zele iskorijeniti? Pa da imaju razlog svako malo napasti nekoga tko prkosi svjetskom miru = ima prirodne resurse a ne zele ih dati zapadnim kompanijama.

 

Vijetnam i Koreja nisu imali neke strateske resurse nego su samo posluzili da se Amerika ucvrsti kao velesila koja bez problema moze napadati drugu stranu zemaljske kugle.

 

isprika za off topic al nisam mogao ne napisatiCool

Jos malo offtopica... pobjedili bi da im se dopusti igrati prljavo (igraju prljavo ali ne u tolikoj mjeri)... Posto "talibani" igraju prljavo (ali njima ipak nitko nista ne moze), mislim da su ipak oni u malo vecoj prednosti od USA.

I'm going woo woo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice