Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 584.610
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Koji je perk preordera, šta dobiješ?

 

Ja sam ta 4 dana na moru kad je beta, pa će brat bit sudac dal da uzmem ili ne, ali dal s preorderom dobiješ betu prije za igrat možda bi preorderao radi toga pa cancelam, jer se može refund ako igra nije izašla zar ne?

ići će sve preko blizzardovog servisa ili se može sad i steam?

 

 

 Evo kolega odgovorio prije mene; Mislim da ću nakon open bete znat definitivno, ali pošto u to vrijeme ne izlazi nikakva konkurencija mislim da je 99% da ću uzeti.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A svrbi me 50e a trebam nešto za igrat jesen zima kolekcija pa i sma mislim uzet. Po svemu viđenom i komentairima, svi hvale.

Betu neću stić probati, ali kažem, nakon toga će sve biti jasnije. 

Samo naći najjeftiniji ključ i laganica  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
IvanBrekalo kaže...
dad0r kaže...
IvanBrekalo kaže...
Dakle novi cod je ustvari bf4?!😂

 

Kaj je smijesno, ako je  za vjerovati ljudima ova ALPHA MW-a radi bolje nego svi BF skupa i  s manje bugova , what a time to be alive.

 pa ono sto sam napisao, o optimizaciji rade nemoj, bf4 vrtim u 300fps-a toliko mogu nabiti jedino u codu/cs starom 20g a ne novom, imam sve i jedan bf moram priznati rijetko kad sam imao problema s iti jednim nastavkom tako da se nemogu sloziti(niti alfe i bete), naravno svaki nastavak je ocekivano donekle trebao i iznad prosjecnu konfu/net da to vrti kak spada a ne drloge od konfiguracija.

ibme74 bf4 je cisti bf3 s drasticno vise sadrzaja, definitivno najbolji bf ikad napravljen.

Inace za sad mi se poprilicno svida novi Cod mogli bi se vratiti staroj skoli i headshotovima s g3.

 Kojeg tocno sadrzaja? Razni flirovi, ucavi, airbursti i ostale gluparije... Ili mozda medic bez defiba koji trckara okolo s m320? Poglupljena totalno igra naspram bf3..

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...
fila2208 kaže...
Dodinho kaže...

Jel smijem napraviti preorder? Kakav je stav zajednice?

 Koji je perk preordera, šta dobiješ?

 

Ja sam ta 4 dana na moru kad je beta, pa će brat bit sudac dal da uzmem ili ne, ali dal s preorderom dobiješ betu prije za igrat možda bi preorderao radi toga pa cancelam, jer se može refund ako igra nije izašla zar ne?

ići će sve preko blizzardovog servisa ili se može sad i steam?

 

 

 

zasad samo blizzard, vjerujem da će tako i ostati

 

ima nekih estetskih stvari koje se dobiju za preorder, ali ja nisam preorderao za to, nego zato što mi izgleda igra super, a čekaju me neki troškovi u vrijeme kad igra izlazi i znam da bi mi vjerojatno krajem desetog mjeseca bilo žao potrošiti novce na to, a sada mi nije bilo žao

 brijem da ti lovu za preorder skidaju tek 7 dana prije izlaska igre, osim ako nisi kupio na nekoj stranici za ključeve

9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Del_Boy97 kaže...
Cansee kaže...
fila2208 kaže...
Dodinho kaže...

Jel smijem napraviti preorder? Kakav je stav zajednice?

 Koji je perk preordera, šta dobiješ?

 

Ja sam ta 4 dana na moru kad je beta, pa će brat bit sudac dal da uzmem ili ne, ali dal s preorderom dobiješ betu prije za igrat možda bi preorderao radi toga pa cancelam, jer se može refund ako igra nije izašla zar ne?

ići će sve preko blizzardovog servisa ili se može sad i steam?

 

 

 

zasad samo blizzard, vjerujem da će tako i ostati

 

ima nekih estetskih stvari koje se dobiju za preorder, ali ja nisam preorderao za to, nego zato što mi izgleda igra super, a čekaju me neki troškovi u vrijeme kad igra izlazi i znam da bi mi vjerojatno krajem desetog mjeseca bilo žao potrošiti novce na to, a sada mi nije bilo žao

 brijem da ti lovu za preorder skidaju tek 7 dana prije izlaska igre, osim ako nisi kupio na nekoj stranici za ključeve

 

ma kakvi, kupio na battle.netu, dakle službeni app za igru, odma uzeli pare

 

isto tako mi je bilo i na GoG.com za Cyberpunk 2077 - odma uzeli pare

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mene zanima samo kako će to radditi na 1060tki? koliko će bit dobro složeno i igrivo na tim većim mapama. To mi je jedini upitnik.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

.... nece....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Samo da ryzen 1st gen nebude "bottleneck", mislim da 8GB VRAM-a bude ipak od neke koristi tu...trebalo bi ić na high/ultra ako na ps4 izgleda jebeno a slabiji gpu od ovog

11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Bn za koju grafu?

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ibme74 kaže...

Bn za koju grafu?

 valjda za ovu njegovu 480 8gb u sto ja cisto suuuuuumnjam da ce bit bn u codu novom

11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Ma nema sanse, prije ce GPU biti "bn" odnosno da nece moc dve igrati na visokim postavkama

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A vidjet ćemo u beti kako će to sve izgledat.

Službeno još nema systemsa jel tako?

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

A vidjet ćemo u beti kako će to sve izgledat.

Službeno još nema systemsa jel tako?

 

 

 nema ali bi trebalo bit prije bete za betu

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

fora, ne bi bilo loše da oformi nekakva domaća scena malo za napucavanje

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Mene zanima samo kako će to radditi na 1060tki? koliko će bit dobro složeno i igrivo na tim većim mapama. To mi je jedini upitnik.

 

 Biti ce sigurno igrivo.  Nece biti problem "veca" mapa kao mapa, vec detalji kao i uvijek.  Sa druge strane ti detalji se zbog bolje vidljivosti vecinom bacaju na low u MP comp. fps igrama tako da...

Jedino, ako ne patis na grafiku da sve lijepo izgleda dok te ubijaju ...

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 1:02 (SamoPitam3).
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mislim da je 1060-ka i dalje sasvim pristojna za ugodan gaming... Evo igram Crytekov Hunt Showdown (Cryengine) na većinom High detaljima i imam lockano 60fps-a.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
SamoPitam3 kaže...
fila2208 kaže...

Mene zanima samo kako će to radditi na 1060tki? koliko će bit dobro složeno i igrivo na tim većim mapama. To mi je jedini upitnik.

 

 Biti ce sigurno igrivo.  Nece biti problem "veca" mapa kao mapa, vec detalji kao i uvijek.  Sa druge strane ti detalji se zbog bolje vidljivosti vecinom bacaju na low u MP comp. fps igrama tako da...

Jedino, ako ne patis na grafiku da sve lijepo izgleda dok te ubijaju ...

 kakvi detalji kume, sve na low i još sunce gasiš ko nekad u cod 4 :) 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Eto i trailer za betu, ekipa koja igra na PS4 sutra pocinje preload.

 

twice the pride double the fall
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dosad je to sve dosta dobro išlo kaj se tiče optimizacije i cpu nikad nije bio usko grlo u CODu(barem meni)...bumo vidjeli kaj nosi novi enđin i veće mape...4790k/1080Ti@165Hz/1440p komba...ne mjenja mi se još platforma 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ZGamer kaže...

Dosad je to sve dosta dobro išlo kaj se tiče optimizacije i cpu nikad nije bio usko grlo u CODu(barem meni)...bumo vidjeli kaj nosi novi enđin i veće mape...4790k/1080Ti@165Hz/1440p komba...ne mjenja mi se još platforma 

 lol, pa čemu se ti sekiraš s takvom konfom...ili je samo hvališ 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
ZGamer kaže...

Dosad je to sve dosta dobro išlo kaj se tiče optimizacije i cpu nikad nije bio usko grlo u CODu(barem meni)...bumo vidjeli kaj nosi novi enđin i veće mape...4790k/1080Ti@165Hz/1440p komba...ne mjenja mi se još platforma 

 lol, pa čemu se ti sekiraš s takvom konfom...ili je samo hvališ 

 Slab mu je CPU

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

malo novih leakova

 

+

 

novi nvdia driveri spremni za cod

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 15:24 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

malo novih leakova

 

+

 

novi nvdia driveri spremni za cod

 

 

U jbt brzi su iz Nvidie ovaj put, to kaj suraduju s IW zbog RTX-a ovaj put bi mozda moglo ici nama na ruku kaj se optimiziacije tice, posto so toliko "rano" drivere bacili brijem da je igra dobro optimizirana vec.

 

Koliko vidim na redditu PS4 beta bude live od danas pa ko pegla na PS4 dajte malo dojmova

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 16:14 (dad0r).
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pustili ranije betu za PS4. Neki već streamaju na twitchu: https://www.twitch.tv/directory/game/Call%20of%20Duty%3A%20Modern%20Warfare

 

Edit: Izgleda su ipak samo pustili preload.

uteče Medžedža!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 19:46 (animosity_frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
animosity_frenzy kaže...

Pustili ranije betu za PS4. Neki već streamaju na twitchu: https://www.twitch.tv/directory/game/Call%20of%20Duty%3A%20Modern%20Warfare

 

Edit: Izgleda su ipak samo pustili preload.

 Amni pratiš ovo a? nije vrag da ćeš napustiti bf5, vidim da halaš svaku večer.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
animosity_frenzy kaže...

Pustili ranije betu za PS4. Neki već streamaju na twitchu: https://www.twitch.tv/directory/game/Call%20of%20Duty%3A%20Modern%20Warfare

 

Edit: Izgleda su ipak samo pustili preload.

 Amni pratiš ovo a? nije vrag da ćeš napustiti bf5, vidim da halaš svaku večer.

 

Igram BFV tu i tamo više kao neki oblik samokažnjavanja/dosade, nego iz zabave, iako se i to zna slučajno dogoditi.

 

Ima stvari koje obećavaju u MW-u, pa me zanima kako će to ispasti. Isprobat ću betu u svakom slučaju. Kolko sam skužio, masa ljudi iz slavnih dana BF-a željno iščekuje novi CoD.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel krenulo to na PS4, ima peasanta da podjele dojmove? 

 

 

pogledajte ovaj prvi video, lean, slide i te neke sheme, kako to sve dobro sad izgleda, čak i korisno posebno kad slajda i dva lika razbije.

isto u dominationu, moraš prvo clearat obj, koliko puta poginem miliseknudu prije captuera, bar sad neće bit džaba

 audio bolestan

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 13:30 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
animosity_frenzy kaže...

 

Igram BFV tu i tamo više kao neki oblik samokažnjavanja/dosade, nego iz zabave, iako se i to zna slučajno dogoditi.

 

Ima stvari koje obećavaju u MW-u, pa me zanima kako će to ispasti. Isprobat ću betu u svakom slučaju. Kolko sam skužio, masa ljudi iz slavnih dana BF-a željno iščekuje novi CoD.

 

Znadeš li da li će biti u beti velikih modova? 20v20 ili više.

Ovo u shoeboxu me ne zanima...

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Jel krenulo to na PS4, ima peasanta da podjele dojmove? 

 

 

pogledajte ovaj prvi video, lean, slide i te neke sheme, kako to sve dobro sad izgleda, čak i korisno posebno kad slajda i dva lika razbije.

isto u dominationu, moraš prvo clearat obj, koliko puta poginem miliseknudu prije captuera, bar sad neće bit džaba

 audio bolestan

Meni izgleda super jedva cekam da probam, a zvuk fakat su odradili kak spada ovaj put.

 

Kaj se tice minimape meni je to fantasticno da nema, posto sam 20 godina igral CS i buljil u tu minimapu tak da je ovo odlina promjena i nadam se da nebudu slusali budaletine koji cendraju po redditu da sad nemogu ko majmuni trcati s nekim OP SMG i samo rokati, hvala Bogu da konacno COD lici na posteni FPS. 

 

Te iste budaletine stalno cendraju kak je COD isti i sad konacno promjene neke stvari i sad to kao nije COD vise isto tako puno je sporiji ADS nakon sprinta to je isto odlicna stvar ali glavno da cendraju za to..

 

 

mrfloyd kaže...

Znadeš li da li će biti u beti velikih modova? 20v20 ili više.

Ovo u shoeboxu me ne zanima...

 

Ako se ne varam rekli su da ce drugi tjedan u open beti biti 32v32 unlockano.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 14:58 (dad0r).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...

Meni izgleda super jedva cekam da probam, a zvuk fakat su odradili kak spada ovaj put.

 

Kaj se tice minimape meni je to fantasticno da nema, posto sam 20 godina igral CS i buljil u tu minimapu tak da je ovo odlina promjena i nadam se da nebudu slusali budaletine koji cendraju po redditu da sad nemogu ko majmuni trcati s nekim OP SMG i samo rokati, hvala Bogu da konacno COD lici na posteni FPS. 

 

Te iste budaletine stalno cendraju kak je COD isti i sad konacno promjene neke stvari i sad to kao nije COD vise isto tako puno je sporiji ADS nakon sprinta to je isto odlicna stvar ali glavno da cendraju za to..

 

 Ovo je cod za staru bagru, 30+ sad već koja će znati cijeniti povratak korijenima. Nove debilne generacije run gun op smg okolo s retardiranim perkovima nek i dalje rokaju neke od blops 2-4 ili infinite itd codova.

Sve što sam vidio me zaintersiralo, igra lijepo radi, zvuk, recoil, reload u adsu, kretnje...sve je pogođeno, barem dojam imam gledajući, a i nadam se stići i odigrati.

 

 

dugo ovako nisam bio uzbuđen poradi coda....zadnji takav je io mw2.

btw. hip je ko u normalnim igrama, znače nema više preseravanja i run gun smg, predorbo

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 15:21 (fila2208).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice