Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.674
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Joe Cooker kaže...

Zna li netko kada bi trebao u ovoj beti biti Ground War 32v32?

 

 

 To se još nezna. Dodati će sutra ,prekosutra tko zna ? Sigurno je  jedino da će ga biti u beti.

sake08
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel igrate? Ne znam za vas, ali ja sam 95% siguran da ovo uzimam dan-dva poslje releasea. Treba još par sitnica popeglati, ali dobro izgleda, dobro se vrti, dobar je gameplay...Za sad je najveća boljka spawn sistem, zna biti glupih spawnova, ali navodno prikupljaju informacije u beti da ga razrade. U svakom slučaju od mene.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Oružja su VRHUNSKI odrađena!

 

Jedina zamjerka mi je za sada ponekad čudan hitbox i poneki lag (ne registrira mi pogotke).

 

Performanse:

 

Medium detalji, tessalation OFF imam oko 90 fps-a na Domination mapama.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2019 21:57 (Dodinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pomalo zavidim vama koji imate hard-on zbog ove igre. Gledao sam ove streamove prošli vikend i sad, možda je to bilo ukupno sat vremena, i već sam se umorio od dosade.  Ljudi moji, 6v6 i 10v10, TDM i Domination... šta je tu vrijedno ovolikog hype-a? Sve viđeno (ok sad se vrata mogu otvarati, wow!), ista grafika koja zaostaje nekih cca. 5 godina, sve isprobano milion i jedan put, a čini mi se da je i netcode u žešćem kurcu, jer ljudi kao da padaju u jednom frame-u. Taj 32v32 još niko nije vidio, a iz opisa zvuči kao c/p BF conquesta, tako da će i to biti ništa posebno, osim ako se ne radi o nekoj jebačkoj implementaciji od koje će svima vilica završiti na podu.

uteče Medžedža!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Jel igrate? Ne znam za vas, ali ja sam 95% siguran da ovo uzimam dan-dva poslje releasea. Treba još par sitnica popeglati, ali dobro izgleda, dobro se vrti, dobar je gameplay...Za sad je najveća boljka spawn sistem, zna biti glupih spawnova, ali navodno prikupljaju informacije u beti da ga razrade. U svakom slučaju od mene.

 ne igram i nebum kupio. igra za klince i ove u 30.tima koje je pocela drmat kriza srednjih godina i pricaju o skillu i KDR-u

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ako me tko zeli dodati in game nick Frenky91#2261

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 19:53 (Frenkyca).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja isto probao iga mi radi na prosječno od 90-120 fps fps  normalno skresao neke postavke. Koliko vidim sve dobro radi  ali treba malo vremena za privikavanje na Cod s obzirom da ga nisam godinama igrao. Oružja su odlična imaju onako težak mesnati zvuk ,grafika ništa spektakularno ali je dobra.

Najvažnije zabavno je i tjera te na igranje što je valjda dobro. Ima dosta ljudi koji su izgleda zagriženi codovci tako da igrači imaju skila ,nije lako ako se malo ne taktizira ili kampira.Ima dosta postavki za namještanje od grafike ,zvuka ,fov ono potrudili su se oko pc verzije.

Jedina veća primjedba zasada je da ima dosta tamnih kutova gdje se ljudi zbuksaju i skinu te samo tako teško ih je uočiti.

Uglavnom ja sam igru već kupio i zadovoljan dosada bar nije kao zadnji poluproizvod Bf 5. Idem dalje pičiti ,probao i crossplay koliko vidim i to radi bez nekih problema. 

sake08
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
animosity_frenzy kaže...

Pomalo zavidim vama koji imate hard-on zbog ove igre. Gledao sam ove streamove prošli vikend i sad, možda je to bilo ukupno sat vremena, i već sam se umorio od dosade.  Ljudi moji, 6v6 i 10v10, TDM i Domination... šta je tu vrijedno ovolikog hype-a? Sve viđeno (ok sad se vrata mogu otvarati, wow!), ista grafika koja zaostaje nekih cca. 5 godina, sve isprobano milion i jedan put, a čini mi se da je i netcode u žešćem kurcu, jer ljudi kao da padaju u jednom frame-u. Taj 32v32 još niko nije vidio, a iz opisa zvuči kao c/p BF conquesta, tako da će i to biti ništa posebno, osim ako se ne radi o nekoj jebačkoj implementaciji od koje će svima vilica završiti na podu.

Pa kaj se mene tiče ne mora se izmišljati topla voda, ne moraju biti ne znam kakvi noviteti, ali da je sve kvalitetno odrađeno. Grafika je bolja od BF-a IMO, bolji LOD itd...Naravno manje su mape ali ipak. 32vs32 me uopće ne zanima jer smatram da će to biti krš. Topla preporuka da se barem proba kroz viked, nemaš kaj izgubiti (osim 40GB na disku).

b00 kaže...
Promster kaže...

Jel igrate? Ne znam za vas, ali ja sam 95% siguran da ovo uzimam dan-dva poslje releasea. Treba još par sitnica popeglati, ali dobro izgleda, dobro se vrti, dobar je gameplay...Za sad je najveća boljka spawn sistem, zna biti glupih spawnova, ali navodno prikupljaju informacije u beti da ga razrade. U svakom slučaju od mene.

 ne igram i nebum kupio. igra za klince i ove u 30.tima koje je pocela drmat kriza srednjih godina i pricaju o skillu i KDR-u

 OK.

11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

igra odlicna, kupujem definitivno probao sve modove i zadovoljan sam jedino na zivce ide kad ti se neko spawna iza ledja i rokne te odma, zvukovi su super. sad taman imao chopera pa skinuo jos cetvoricu. napokon cod koji valja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ako beta ovako nastavi, kupujem. Pa ovo je igra koju sam čekao. CoD4:MW, CoD:MW2, CoD:BO, BF3 i BF4 u jednom, sve prednosti i mane.

Uzevši u obzir da CoD nisam puno igrao nakon MW2 i da mi je dugo falila ovakva igra (donekle su mi BF3 i BF4 bili prihvatljivi pa i zanimljivi), ovo što sam večeras igrao dva sata sjelo mi je. Kao za mene rađeno.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

znaci lipe ne zalim za igrom.. sve na ultra konstantnih 140fpsa..

napokon cod koji valja

 

EDIT: slobodno me add itSUGARfree#2841

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2019 23:59 (ProTeinZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel se moze fov namjestati?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
moze
Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
moze

 jbno sutra uzimam, samo neznam kad cu igrati imam svadbu sutra i prekosutrada otkazem sve

5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
IvanBrekalo kaže...

 jbno sutra uzimam, samo neznam kad cu igrati imam svadbu sutra i prekosutrada otkazem sve

 Sta's tamo ? Brak je institucija nekih drugih vremena. Danas se skoro svaki brak zavrsi razvodom. Nemamo mi zivaca koje su imali nasi starci...

14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

FoV do 120, a fps unlimited.

 

BE HAPPY 要開心 : )
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

ne želim nikoga nagovarati ne neku kupnju, trošenje love i to, pogotovo davanje love activisionu

 

ali samo želim reći da je meni ono što sam dosada igrao bilo nešto predobro. Najiskrenije kažem da sam se zadnji put ovako zabavio u pucačini kad sam igrao MW2. Sve mi je super, i baš sam se zaželio pravog CoDa jer sam izbjegavao one igre koje su krenule nizbrdo, a ovo baš ima feeling pravog CoDa. igrao sam battlefield 1 i bio mi je dobar, ali mi ovo jednostavno bolje odgovara. 

 

samo ću još napomenuti da sam jučer igrao 2v2 s bratom, to je bilo plakanje od smijeha, i bilo napeto, i ta izmjena oružja, ma baš smo se jebeno zabavili

 

naravno sve je sad divno i krasno, ali ne kažem da activision neće sjebati hrpu stvari sa mikrotranskacijama

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Da ima problema sa netcodeom - IMA, ali da je jebeno zabavno JE!

 

Treba vidjeti kakav će biti taj Ground War, hoće li to stvarno valjati ili će biti nekakav gimmick.

 

Veselim se Realism modeu i taktičkom pristupu jer igra ima potencijal u tome.

 

Ono što pod hitno moraju popraviti je vidljivost, dijelovi mapa su nerealno pretamni.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...

Da ima problema sa netcodeom - IMA, ali da je jebeno zabavno JE!

 

Treba vidjeti kakav će biti taj Ground War, hoće li to stvarno valjati ili će biti nekakav gimmick.

 

Veselim se Realism modeu i taktičkom pristupu jer igra ima potencijal u tome.

 

Ono što pod hitno moraju popraviti je vidljivost, dijelovi mapa su nerealno pretamni.

 

jel nisu to napravili namjerno, pa da moramo koristiti nigh vision?

 

u svakom slučaju igra je još u beti, treba i to imati na umu, tako da nadam se da ima nade za netcode do 25.10

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako i gdje doći do free bete?

Ima kakav link, kod.. nešto? Ili tek kad bude aktivna?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...

 

jel nisu to napravili namjerno, pa da moramo koristiti nigh vision?

 

u svakom slučaju igra je još u beti, treba i to imati na umu, tako da nadam se da ima nade za netcode do 25.10

Čisto sumnjam da na Aziru u dnevnoj verziji ne vidim lika koji stoji na trijemu/pragu vrata je dizajnerska zamisao...

 

https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/d6n6vy/for_those_of_you_still_not_aware_of_the_bad/

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 10:49 (Dodinho).
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sinoć je bilo rasturanje konzolaskih guza. Čeka se vikend da se ostali PC-ovci prikljuce. 
Sve je super jedino matchmaking se nekad zna zblesati, ali to je razumljivo zbog bete.

Steam: marinacsmrad
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

pocela mi se gadit igra, previse campera, previse mracnih dijelova mape dusu dalo za skempat se... natjeralo me na alt f4

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...

Kako i gdje doći do free bete?

Ima kakav link, kod.. nešto? Ili tek kad bude aktivna?

 Pa de plati 1.5€ za closed beta, trebao si još prekjučer pa igrati od jučer.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne treba placat, skinut prek battle.net i udri:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Hello darknes my old friend,moram uzet SSD od 500gb soon

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
Cansee kaže...

 

jel nisu to napravili namjerno, pa da moramo koristiti nigh vision?

 

u svakom slučaju igra je još u beti, treba i to imati na umu, tako da nadam se da ima nade za netcode do 25.10

Čisto sumnjam da na Aziru u dnevnoj verziji ne vidim lika koji stoji na trijemu/pragu vrata je dizajnerska zamisao...

 

https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/d6n6vy/for_those_of_you_still_not_aware_of_the_bad/

 

je, u pravu si, nisam to primjetio dok sam igrao, ali vidim da ljudi po redditu pričaju da se kampira u mraku. to nije sjajno, ali ipak smo u beti i vjerujem da će se to ispraviti, ova igra ima puno predobrih stvari da bi se dopustilo da ju unište ovakve gluposti 

4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zasto bi ispravljali nesto sto je normalno? neznam na kojoj planeti ti zivis da ti sjene nisu u "mraku"? mozda previse buljis u hdr 1000 standard koji nema veze s realnoscu. Odi pa igraj cs 1.6 iz 91 ak ti ne pasu realni kontrasti i sjene

 
1 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

To kaj ne vidiš lika kako čuči u mraku je problem što je osvjetljenje prerealno.

Tj. jedini nedostatak što situaciju čini problematičnom je izostanak bljeska kod paljbe iz oružja ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 12:04 (Jarvan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jarvan kaže...

To kaj ne vidiš lika kako čuči u mraku je problem što je osvjetljenje prerealno.

Tj. jedini nedostatak što situaciju čini problematičnom je izostanak bljeska kod paljbe iz oružja ...

 kaj nema niti jedno oruzje?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice