Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.224
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

A pa znaš da su shaderi najbitniji 

 

lol niti jedna igra dosad to nije imala, ne kužim tu shemu

 Imao to i onaj Cod 4 remastered. Uglavnom shit.

sake08
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
HolyPotato kaže...

Hoce li staviti bqttle royale game mode u MW i ako da kad otprilike? 

 Hioće, rekli su i to i ranked, a kad ne zna nitko. Mape za spec ops će bit i velika mapa za 200p royale.

 

maxis kaže...

Evo isprobao malo onako meh. Vrti se 24/7 Crash to je ok dodali neke novi prolaz i 1 novo spot mjesto koliko se sjećam...  Traže 99 eura za taj Battlepass pa to moraš biti lud ili pijan da platiš.

 Traže 9.99e i možeš igranjem vratiti coinse i kupit novi pass ili pričekat 3-4 passa i nagrindeat cod pointse, što je recimo, fer, barem od njih koji su money grab machine.

 

Pass je siromašan, ali ajde, vidim da ekipa masivno nosi većč elitne sheme iz storea, lova kapa na devizni na žiro na tekući i svi su sretni.

Patch ok, crash predivan. Igra treba ranked ili će umrijeti do nove godine, thy.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 0:00 (fila2208).
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Sam battlepass ti je 76 kn 

Finger Up :)
4 godine
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Bok svima,

igram od početka iako nisam od COD4 i igra mi je uglavnom super. Ima par gluposti na koje se svi dežurno žale ali netko to mora i slušat i popravljat. Nema boljeg dok skineš onog lika sa 725 nejdom ili knifom.

Ovaj zadnji update sam najviše čekao naravno zbog legendarnog Crasha, nostalgija na 120% ali igra užasno laga, imam RTX2060, nekome slično? Gdje je dobri stari lagometer.

Nadam se update-u od Nvidie danas.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja opet nesto malo igrao... i to sam upalio Crash... nemam bas nesto super dojam...ocekivanja su bila prevelika ocito...

ono sto sam skuzio da mi je svjetlina debelo ispod razine kakve bi trebala biti :) pa bar nesto pozitivno. haha

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Cekaj, taj season pass. Sta je to?

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Cekaj, taj season pass. Sta je to?

 I mene zanima, jučer sam jednu rundu samo uspio odigrati... Upalim igru i sve nekaj drugačije, neke nove stvari, shop, wtf? Ništ ne kužim. 

14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma vidio da kosta nesto 9.99 eura ali kad sam kliknuo na onaj zadnji ponuđeni bacilo cijenu 99 eura. Nerazumljiv mi je taj Battle pass

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja nisam igrao ali mi je u battle.net-u izbacilo da kupim neke pizdarije. Jel to kao nekakav DLC ili sta?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ja nisam igrao ali mi je u battle.net-u izbacilo da kupim neke pizdarije. Jel to kao nekakav DLC ili sta?

 Ne, Battle Pass je samo za kozmetičke stvari (camo, emblemi, calling cards, satovi, weapon skin, ...) dok mape, oružja i modove svi dobivamo FREE.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...

Ma vidio da kosta nesto 9.99 eura ali kad sam kliknuo na onaj zadnji ponuđeni bacilo cijenu 99 eura. Nerazumljiv mi je taj Battle pass

 Pass je isti kao FORTNITE iskreno najbolji mogući u pitanju je samo kozmetika, otkucavas ga jednostavno isključivo igranjem..., ako želiš brže doći do fansy sata platiš ako ne igraš i to je to...

11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dali se kome slicno desilo, dosao sam sa posla i isao kupiti battlepass 1100 cp za 76 kn , i nakon kupnje nisam dobio pointe za battlepass a na mail sam dobio da je kupnja izvrsena ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Crash mapa je brutala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
samo crash i derem, vraca sjecanja..
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Imam opciju 'skip introduction movie' postavljenu na disabled, a svejedno ide onaj glupi video koji su ubacili sad nedavno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Imam opciju 'skip introduction movie' postavljenu na disabled, a svejedno ide onaj glupi video koji su ubacili sad nedavno...

 Ako je opcije skip onda mora biti enable, ako ne želiš da se pojavljuje. Šta ne?

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
Promster kaže...

Imam opciju 'skip introduction movie' postavljenu na disabled, a svejedno ide onaj glupi video koji su ubacili sad nedavno...

 Ako je opcije skip onda mora biti enable, ako ne želiš da se pojavljuje. Šta ne?

 Logicno.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Triput skratim i opet prekratko

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... khm, vidim sve ovo novo najslicnije Apexu i cijenom i sadrzajem i nacinom izvedbe... vise nego pozitivna stvar da su se ugledali na Respawn... fali im jos samo ping sistem, ko ne zna najbolja stvar koja se u mreznom fpsu pojavila u zadnjih deset godina ako ne i duze...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Što duže igram sve mi je bolja igra. Izgleda da treba vremena da sjedne.Nisam odolio pa sam si jučer uzeo Battle Pass.Neću propasti jer nije neke lova a zanimljivije mi je igrati kad otključavaš razne pizdarijice što su stavili. Ima još munjenih što su uzeli ili vam je zmija u novčaniku?

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

... khm, vidim sve ovo novo najslicnije Apexu i cijenom i sadrzajem i nacinom izvedbe... vise nego pozitivna stvar da su se ugledali na Respawn... fali im jos samo ping sistem, ko ne zna najbolja stvar koja se u mreznom fpsu pojavila u zadnjih deset godina ako ne i duze...

 Što je ping sistem ? Nešto u vezi neta?

sake08
8 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni je zmij u novcaniku, jos zasad nisam uzeo battle pass, prvo hocu upgradeat oruzja na max

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
razermario kaže...

Dali se kome slicno desilo, dosao sam sa posla i isao kupiti battlepass 1100 cp za 76 kn , i nakon kupnje nisam dobio pointe za battlepass a na mail sam dobio da je kupnja izvrsena ? 

 Ja kupio i odmah se otključao Battle Pass ,dobio pointe sve ok. Istina ja kupio za 2000 cp (dobiš 400 ) bonus pa možda nije isto.

sake08
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kontam uzeti. 10e je sića s obzitom da sam za igru dao simobličnih  dvije stotine kuna tako da tih 70, a znam da ću igrati to, ukoliko dođe ranked još više + royale bi isto mgao bit ok s ekipom.

 

Ovo je daleko najbolja kombinacija za najmanju lovu, a poznavajući activision divno čudo je da su ovako to odlučili da čak u 3 seasona možeš nagrindeat za free pass. Veoma čudnovato.

Samo nadam se i daljnjem održavanju igre, kozmetika u drugom planu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma vrag ti jebi sve te gluposti, daj mi više mapa da igram ko čovjek !

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...

 Što je ping sistem ? Nešto u vezi neta?

 ... spotanje svega i svacega jednim klikom misa ili tipkovnice... za ground war je takvo sto moralo bit sastavni dio igre... 99% igri to ima, ne tako dobro napravljeno, a ova nema iz nepoznatih razloga...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Ja sam prednarucio regular verziju i od starta igre imam 5000 COD pointsa. Kupio battle pass za 1000 CP.
Jedan frend je isto tako prednarucio i dobio je 800 CP a drugi je dobio 0 CP
Tak da ja dobro prosao al ne znam kak su to uspjeli zeznut
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
Promster kaže...

Imam opciju 'skip introduction movie' postavljenu na disabled, a svejedno ide onaj glupi video koji su ubacili sad nedavno...

 Ako je opcije skip onda mora biti enable, ako ne želiš da se pojavljuje. Šta ne?

 Joj, da, glup sam...Krivo sam napisao, na enable je...Ali i dalje ide to govance od videa.

16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kod onog zadnje velikog update-a mi se resetirao binding na tipkama. Falilo mi je vrlo malo da napravim uninstall. Jebem i igru i developera

 

A za vrijeme igre mi je najiritantnija stvar kad bacim ammo box i onda se zaglavi u zidu. Stojim bez metaka a moj ammo box ispred mene - samo ga pola viri van iz zida i ne mogu ga koristiti. Idi u tri picke materine

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 12:37 (Friday).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Kod onog zadnje velikog update-a mi se resetirao binding na tipkama. Falilo mi je vrlo malo da napravim uninstall. Jebem i igru i developera

 

A za vrijeme igre mi je najiritantnija stvar kad bacim ammo box i onda se zaglavi u zidu. Stojim bez metaka a moj ammo box ispred mene - samo ga pola viri van iz zida i ne mogu ga koristiti. Idi u tri picke materine

Opet te zena prekinula u igranju?

CARPE DIEM
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice