Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 125.558
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

STari moj nikako se ušemit, bude partija 15-25 wtf lol

 

hvala lefty

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: WWII

np.

i mene ti to muci, u najboljem slucaju zavrsim rundu sa 2-3 killa prednosti za razliku od death... treba se priviknuti mislim

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...

STari moj nikako se ušemit, bude partija 15-25 wtf lol

 

hvala lefty

 

Tako nekako time to kill i damage oruzja je uzasno random ponekad ubijem nekoga sa 3 metka a nekad niti 10 metaka sa assault riflea tip STG44 nije dovoljno stvarno me to tilta...

Znam da su SMGi i run'n'gun esencija COD-a ali SMG-i su cancer ko i uvijek samo trci i drzi mouse1 uzas... ali i usrani flinch ekeft je to much netko te pogodoi u nozni palac i mos se jebati ekran ti se trese koda imas padavicu, a matchmaking mi se cini isto koma do sad 90% gejmova u kojima nisam imal jedno 30-40 killova nisam pobijedil svaki jebeni put mi je team hrpa idiota koji se svađaju i spamaju gluposti.

 

Sve u svemu igra ima ogroman potencijal i da je barem posebno balansiraju za PC a posebno za konzole bilo bi to jos puno bolje.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2017 7:36 (dad0r).
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Poštovanje ekipa. 

 

Di je po vama najjeftinije i najbolje kupiti igru? 

 

Hvala svima. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Valentin17 kaže...

Poštovanje ekipa. 

 

Di je po vama najjeftinije i najbolje kupiti igru? 

 

Hvala svima. 

 x

8 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: WWII

Jel SP dobar kao što se piše ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

Odigrao par Mp partija, u kampanji sam došao do Parisa i mogu reći da mi je igra čisto ok, ono što sam očekivao to sam i dobio, tipični Cod u WW 2 stilu, po meni pun pogodak

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
dad0r kaže...

 

Tako nekako time to kill i damage oruzja je uzasno random ponekad ubijem nekoga sa 3 metka a nekad niti 10 metaka sa assault riflea tip STG44 nije dovoljno stvarno me to tilta...

Znam da su SMGi i run'n'gun esencija COD-a ali SMG-i su cancer ko i uvijek samo trci i drzi mouse1 uzas... ali i usrani flinch ekeft je to much netko te pogodoi u nozni palac i mos se jebati ekran ti se trese koda imas padavicu, a matchmaking mi se cini isto koma do sad 90% gejmova u kojima nisam imal jedno 30-40 killova nisam pobijedil svaki jebeni put mi je team hrpa idiota koji se svađaju i spamaju gluposti.

 

Sve u svemu igra ima ogroman potencijal i da je barem posebno balansiraju za PC a posebno za konzole bilo bi to jos puno bolje.

 Gledao sam driftora koji kaže da kad testira puške su recimo 3-4 to kill, onda ode u gejm i treba po 5-8 metaka nekad. Mislim da ima nekog invisible laga ili neki kurac, i to se osjeti jer gledao sam neke momke na yt, pa padaju im tako brzo,  a meni ne toliko iako su situacije iste.

Treba patchat igru, ima grerškica, ali slažem se da treba poraditi na potencijalu, sad svime viđenim sam zadovoljan ali moram se ušemiti.

 

I btw. GUSTAV CANNON je najgora ikad cod mapa, hands down.

Glavas_ZG kaže...

Jel SP dobar kao što se piše ?

 

Je, skini si ''demo'' od nekud pa je pređi, stvarno je dobar komad gamplaya a i predivno izgleda.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2017 12:31 (fila2208).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...
dad0r kaže...

 

Tako nekako time to kill i damage oruzja je uzasno random ponekad ubijem nekoga sa 3 metka a nekad niti 10 metaka sa assault riflea tip STG44 nije dovoljno stvarno me to tilta...

Znam da su SMGi i run'n'gun esencija COD-a ali SMG-i su cancer ko i uvijek samo trci i drzi mouse1 uzas... ali i usrani flinch ekeft je to much netko te pogodoi u nozni palac i mos se jebati ekran ti se trese koda imas padavicu, a matchmaking mi se cini isto koma do sad 90% gejmova u kojima nisam imal jedno 30-40 killova nisam pobijedil svaki jebeni put mi je team hrpa idiota koji se svađaju i spamaju gluposti.

 

Sve u svemu igra ima ogroman potencijal i da je barem posebno balansiraju za PC a posebno za konzole bilo bi to jos puno bolje.

 Gledao sam driftora koji kaže da kad testira puške su recimo 3-4 to kill, onda ode u gejm i treba po 5-8 metaka nekad.

 

Pa upravo tako gledam bas njega i ono fakat po 3-4 metka lik dere sa ovim FG42 pljucom, ja isto to koristim i dere brzo fakat ali nikad u 3-4 metka.. imam osjecaj da igra ima puno previse lagg compensationa jer su fakat mi ponekad likovi ko bullet sponge.

 

Gledam ponekad kill cam dok me netko ubije na mojem ekranu jedno 5-6 hit markera, a kod njega niti jedan.

twice the pride double the fall
9 godina
offline
Call of Duty: WWII

Odigrao sp,meni je super sve samo kratak trebali su barem jos malo duze napravit.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
dad0r kaže...

 

Pa upravo tako gledam bas njega i ono fakat po 3-4 metka lik dere sa ovim FG42 pljucom, ja isto to koristim i dere brzo fakat ali nikad u 3-4 metka.. imam osjecaj da igra ima puno previse lagg compensationa jer su fakat mi ponekad likovi ko bullet sponge.

 

Gledam ponekad kill cam dok me netko ubije na mojem ekranu jedno 5-6 hit markera, a kod njega niti jedan.

 drito, mislio sam da je meni tako radi toga što igra ponekad štuca, ali vidim da padam od ljudi koji su tek počeli pucat. Nešto s sjebali s time, i nekad radi savršeno, ali nekad brate mili. Ne razumiejm da je toliki stress na servere, pa dal nisu testali to.

 

Zašto mi se FOV stalno vrati na 65===???

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Pozz ljudi iman problem sa igrom,kupio sam je prije dva dana i igra kao igra mi je odlična al iman sa njom problema,iman velike fps dropove u igri znaći padne mi sa 120fps na 12fps i zvuk mi se gubi i sve ostalo e sada mene zanima dali može to biti do hard diska jer kada mi se to dešava vidim da hard disk čita kao lud jer ne mislim da iman neki drugi problem kada mi sve igre radu odlično bez problema.Pokušao sam da igru stavim na ssd disk al nažalost neman mjesta tako da ne znam jeli radi kako triba al ja sumjan u hard disk jer ipak nije bas mlad fala na pomoći unaprijed lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

tko igra sa invert mouse-om, e ebga ne radi kako treba

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: WWII

Sva sreca da sam probao "demo" jel igra neradi sa starim Phenomom zbog SSE 4.1 to jest manjka istog uspio sam prvi put pokrenuti i igrat i sad nema sanse vise,  nista morat cu ryzen 3 ubost za prvu ruku 😂

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Call of Duty: WWII

Single player je dobar podsjeca na cod2, zasad samo prešao prvu misiju ali ne čini se loše. Kretanje i rifle podsjeca na cod2 šteta da je dizajn mapa drugaciji za multi, optimizacija je ok za trial verziju vecinom 60 lock sve na max, tu i tamo padne vjerojatno zbog ucitavanja sa hdda.

 

Ako padne cjena na 30€ mozda bi i uzeo, ovako previse pogotovo ako ce bit mrtvo za par mjeseci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: WWII

Igra netko na PS4?

 

Ako da, šibnite mi invite na Danny_HR85.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
Igram ja dodat cu te :D
PSN - FROSTXQ
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
CroVandal kaže...

Sva sreca da sam probao "demo" jel igra neradi sa starim Phenomom zbog SSE 4.1 to jest manjka istog uspio sam prvi put pokrenuti i igrat i sad nema sanse vise,  nista morat cu ryzen 3 ubost za prvu ruku 😂

 Igra radi na Phenom II 965 BE, no moj procesor + malo memorije prave teški BN r9 290 na visokim detaljima i FPS pada ispod 30fps-a.

 

Pogledat ću večeras kako ide kada smanjim detalje.

 

Btw, kakve su ovo gluposti da mrtve švabe ostavljaju iza sebe rusko oružje tipa ppsha? WTF

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Kad sam prvi put pokrenuo radili sve i kasnije idem igrat izbaci taman kad treba krenut, na netu sam nasao da je to problem e sad moguce da ce opet kasnije proradit al ionako mi je vrijeme za upgrade platforme za nekih 260ak eura dobijem b350 plocu,8gb rama i ryzen 3 1200 ovo sto imam mogao bih za 100ak prodat a dobio bi puno bolje performanse i nebi bio BN za moju gtx 1050ti

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Call of Duty: WWII


kako ovo dečku padaju, pa ne igramo istu igru jebote

 

 

jel se kome resetira fov stalno na 65?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Nakon nekih 20-sati igre, što mp, zombiji i sp neki početni dojam, pozitivan i ugodno iznenađen sadržajem koji igra nudi za 260kn koliko sam dao.

Radi ok, iako sam mislio da će moja 7950 povuć bolje, ali morao sam smanjivati i igrati se postavkama, i još štuca u waru i kad je dima. Morat ću je umiroviti :)

 

Sve u svemu, lijepo su se vratili u ww2 shemu, igra se lijepo igra, pucanje mi sve više sjeda i malo po malo se vraćam.

Zombiji još veći i kompliciraniji, a sp odlična kampanja. Mp zabavan ali i frustrirajuć na momente.

 

Najveća zamjerka su loše mape, ima svega par igrivih, ostalo je baš bez ideje.

Ljudi padaju od svuda, ne možeš ići lijepo i čistiti mapu, već samo se stvaraju i padaju, ubijaju te iza leđa, a stope su tako loše da džaba slušalice većinu vremena.

 

HQ je shema, dropovi su onak, rađe bi da ih nema, ali ajde, dodali su neku onako zanimljivost igračima da ko djeca skupljaju sličice i gledaju jedni druge.

Vidim da ima dosta stvari koje su coming soon tako da nas čeka još svašta, nadam se u vanilli, a ne paid dlc sve.

 

Sve u svemu, zasad zadovoljan. Falio mi je taj brainless run and gun nakon godine igranja taktičkih, sporijih i težih igara, iako moram prinzati ne mogu više ownat public i bit pub tryhard, teže je, ekipa em dobro igra, em je lag compensation nekad prejak, a i level design je takav da nemoš pokkrit svaki angle da si još toliki.

 

Moram napomneuti da sam cod ostavio na mw2 i otiša u bf vode aktivno od bc2, bf3, b4 i nakon faila i uvrede od bf1, te 500 sati rainbow sixa, odlčuo se vratiti codu malo, dok se čeka nešto veće, i taktičnije.

 

Eto ukratko, ko je za gejm zombija ili napucavnja neka doda na steam: avion2208  

 

:)

 

p.S KO GOD JE RADIO ONO UPRAVLJANJE TENKOM JE JEBENI RETARD. ŠTA NISU MOGLI NAPRAVIT JENDOSTAVNO WASD I MIŠ I GOTOVO A NE DA SE OKREĆEM KO GLUPAN NE KUŽIM DI SAM.

OMFG KAKO RETARDIRANO

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2017 22:32 (fila2208).
Moj PC  
2 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
CroVandal kaže...

Kad sam prvi put pokrenuo radili sve i kasnije idem igrat izbaci taman kad treba krenut, na netu sam nasao da je to problem e sad moguce da ce opet kasnije proradit al ionako mi je vrijeme za upgrade platforme za nekih 260ak eura dobijem b350 plocu,8gb rama i ryzen 3 1200 ovo sto imam mogao bih za 100ak prodat a dobio bi puno bolje performanse i nebi bio BN za moju gtx 1050ti

 Evo vidi da radi, samo spustim detalje.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2017 23:22 (boxer).
14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Probat cu sutra navecer pa se javim. Ma meni ude u igru i tamo kad stisnem play samo me izbaci kao greska.  Vidjet cu sutra mozda ce mi stvarno radit a i nabavio sam drugi "demo" pa cu probat. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
Ovu igricu bi kupio iskljucivo zbog SP-a, pa me zanima koliko je uistinu kratka kampanja i jel vrijedi 550 kn (varijanta za PS4, PC bi mi ju pokrenuo na nekim optimalnim settings-ima)?
11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

ne vrijedi 550 kn za SP samo, traje oko 6 sati

6 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
Joky007 kaže...

ne vrijedi 550 kn za SP samo, traje oko 6 sati

 To sam i procitao na ign ili gamespot, ali reko da pitam nase ljude :)

6 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
filiplat kaže...
Joky007 kaže...

ne vrijedi 550 kn za SP samo, traje oko 6 sati

 To sam i procitao na ign ili gamespot, ali reko da pitam nase ljude :)

 

Vjerujem i ja da ne vrijedi samo SP te novce. Iako ako se igra na Veteran i ako se pokušavaju Achievementi otključat onda se može skupit i više sati igranja (8-10) što opet nije toliko puno.

No kada se gleda s druge strane, MP (koji je jako sadržajan i u kojem će se dosta sadržaja tek otključati, a gameplay i gamemodovi su jako zabavni) te Zombie mode (koji nisam igrao nikad do sad ali čuo sam da je zanimljiv sa ekipom), tada se definitivno isplati!

Senior IT Consultant
11 godina
offline
Call of Duty: WWII

sp je dobar, isto ko i zombie mod dok mp je pun govana i nema veze sa starim codom.

svakom rundom sve vise mi se igra zamjera, ima sadrzaja dosta al brate mili 9 mapa od kojih se cijelo vrijeme vrte 3 i samo 12 igraca je stvarno jadno.

preporuka- kupite igru dok bude na nekom popustu, ni slucajno davati tolike novce za nju. ja sam dao 50e i jos uvijek se dvoumim da li se isplatilo ili ne...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
boxer kaže...
CroVandal kaže...

Kad sam prvi put pokrenuo radili sve i kasnije idem igrat izbaci taman kad treba krenut, na netu sam nasao da je to problem e sad moguce da ce opet kasnije proradit al ionako mi je vrijeme za upgrade platforme za nekih 260ak eura dobijem b350 plocu,8gb rama i ryzen 3 1200 ovo sto imam mogao bih za 100ak prodat a dobio bi puno bolje performanse i nebi bio BN za moju gtx 1050ti

 Evo vidi da radi, samo spustim detalje.

 Radi i meni sad ocito je pogresan demo bio,  uglavnom super je i kupit cu igru sigurno prvi cod nakon dugo vremena da mi bas lezi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Koji je po vama najjace sniper oruzje za mp ?

PSN - FROSTXQ
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice