Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.235.482
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Napokon jedan rekli bi koristan update, ali od silencera i dalje ni "s"

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

I odma su steam forumsi reagirali na update te je odmah hotfix izbačen.

 

Release Notes for 11/16/2012

[ MISC ]

- Eliminated the vignette effect from the scoreboard. - crna magla na vrhu ekrana
- Scoreboard has been narrowed.
- Smoke grenade visibility on the edges of smokes has been adjusted to obscure vision less. - potpuno bi izgubili pogled kroz smoke iako bi prolazili kroz rijedak rub. To je sad popravljeno.
- Improved some cases of particle sorting between smoke and molotovs and other particle systems.
- Adjusted the loser bonus for Terrorists when time has run out. Surviving Terrorists get no income, but dead teammates receive a normal payout. - ako bi igrač saveo AWP i ne bi plenta C4, drugi igrači iz njegovog tima bi ostali osakaćeni za pare.
- Removed match start and round end info panel animation sfx.

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pingu ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Vidim da igra košta 10 eura. Imal servera da se igra. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ima ih koliko ti srce želi.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Tips and Tricks {#}

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 16:46 (MaXt0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
masin kaže...

Vidim da igra košta 10 eura. Imal servera da se igra. 

kosta 5 dolara. bozicni popust 50%

11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
ScazzaHitmann666 kaže...

Narucio jos u petak CS:GO,i juce me lik zove da mi je igra tek poslata,i da ce stici u petak pre podne,kakva neodgovornost.. Za 100 km im je potrebno 7 dana. A imaju je na lageru.

 

http://www.computerlandgames.rs/counter-strike-global-offensive-key-6158-c52-view.htm

drugi put kupuj preko steama pa neces morati cekat postu i zivcirati se oko gluposti.

13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Evo napisao sam tutorijal za crosshair na e-sport.hr forumu pa škicnite.

 

http://e-sport.hr/forum/showthread.php?tid=117

Pingu ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 17:20 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Jel igrate na zgubidanima? ja sa sam tamo najcesce jel ima jos koji server sa nasim ljudima da je pun stalno?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
CroVandal kaže...

Jel igrate na zgubidanima? ja sa sam tamo najcesce jel ima jos koji server sa nasim ljudima da je pun stalno?

Zgubidani su jedini, a ja sad čekam FTP podatke da uploadam mape na fastDL pa možemo počet igrat na e-sport.hr serveru.

 

Puno bolje je sređeniji od zgubidana koji su nabacali gro plugina i mapa i više se nezna ko pije ko plaća i dok nema admina server je neupotrebljiv(izbor mapa), dok sam ja ovdje sve automatizirao.

 

Uskoro će server bit prebačen na tick128, tako da će lag biti manji, a metci će se puno bolje lijepit.

Pingu ;)
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

e super samo ga malo oglasavaj da igraci nauce dolazit glupo je kad imas super server a zjapi prazan!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Stvarno ne znam zašto nema ljudi, pa igra je na steamu bila(ako još nije) oko pet eura kad sam zadnji put gledao, stvarno sitnica.

steam:hcplankton
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
StroyentFISH kaže...
masin kaže...

Vidim da igra košta 10 eura. Imal servera da se igra. 

kosta 5 dolara. bozicni popust 50%

kamo je 5 dolara..na stemu piše 11 eura

 

14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Bilo prije 2 dana za 7eura cijeli counter strike paket a za 5 samo CS:GO bit ce pred bozic opet popusti ovo je bio jesenjski sale!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
CroVandal kaže...

Bilo prije 2 dana za 7eura cijeli counter strike paket a za 5 samo CS:GO bit ce pred bozic opet popusti ovo je bio jesenjski sale!

Majstore ovo je predbozicni sale ne jesenski. Za bozic ce ti ici drugi naslovi a ovima ti lijepo pise kad istjece popust. ;)

 

skylore, vjerojatno je onda predbozicni popust prosao. do prije 2 dana je bio 50% off oko 5 dolara je kostalo.

 

skylore kaže...
StroyentFISH kaže...
masin kaže...

Vidim da igra košta 10 eura. Imal servera da se igra. 

kosta 5 dolara. bozicni popust 50%

kamo je 5 dolara..na stemu piše 11 eura

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 3:12 (StroyentFISH).
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

I tako se ja moji BUGovci nerviram kako masim sve awpom, kako nemogu nikog ubit, scoreovi negativni i onda večeras shvatim da mi je netko pomakao DPI sa 810 na 910.

 

Vratio na 810 i završio prvi na zgubidanima, awpom 180° reflekse gađo. 

 

Zanimljivo koliko nekome mala razlika može smetat, jer otkad imam Prestigio igram na istim postavkama u svim igrama. 40cm po podlozi za 360° ingame.

Pingu ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Vapor kaže...
CroVandal kaže...

Jel igrate na zgubidanima? ja sa sam tamo najcesce jel ima jos koji server sa nasim ljudima da je pun stalno?

Zgubidani su jedini, a ja sad čekam FTP podatke da uploadam mape na fastDL pa možemo počet igrat na e-sport.hr serveru.

 

Puno bolje je sređeniji od zgubidana koji su nabacali gro plugina i mapa i više se nezna ko pije ko plaća i dok nema admina server je neupotrebljiv(izbor mapa), dok sam ja ovdje sve automatizirao.

 

Uskoro će server bit prebačen na tick128, tako da će lag biti manji, a metci će se puno bolje lijepit.

Vapor , mislim da nije u redu da tek tako okarakterises nas server kao "neupotrebljiv" . Izneo si neka svoja zapazanja kod nas na forumu , neka su prihvacena , neka nisu . Uvek smo isprobavali nove mape , plaginove i sve ostalo sto ide uz igru (poceli smo na CSS) i tako cemo uvek i raditi . Ti dodjes kod nas na server pa gledas sta ti valja pa to stavis na svoj server , a sta ne to kritikijes na sav glas - a mi isprobamo kod sebe , pa sta valja to i ostane , sta ne valja , skine se . A kad vec igras na njemu konstantno , znaci da i nije toliko los . Ako se tebi licno nesto ne svidja , ne mora da znaci da se ne svidja i drugima , pa makar bio i kako ti kazes "neupotrebljiv" kad nema admina ...

13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Gledaj, napisao sam sinoć na forumu to za vote i za _se mape.

 

Velim kad igramo ujutro nas 10, nema admina i dodje mi vote i skroz neke lijeve mape izbaci, objasnio sam vam i kako to riješit.

 

Iskreno, moj dojam je da su plugini malo zbrčkani, pogotovo za vote.

 

http://zgubidani.rs/index.php?board=8.0

 

Ne poričem da sam sredio server po uzoru na vaš, samo sam dotjerao neke stvari koje mi se nisu svidjele na zgubidanima.

 

 

Meni se sve čini da ja ovaj svoj server neću ni vodit jer u HR nema toliko stalnih igrača da ga napune, nego ću ga rascjepit u dva cw servera i organizirat ligu.

 

 

 

Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Pa cekaj , zar stvarno ocekujes da ako se nesto ne svidja tebi , ne treba da se svidja nikom drugom , ne shvatam . Svaki predlog koji se da za uredjenje servera Zgubidana se razmotri , ali se ne prihvati svaki , jer vecem delu igraca ne odgovara . Recimo mogu ti reci da sam siguran da bi bar 5 ili 6 admina , pocev od mene , bilo najsretnije da se kod nas na serveru restrikta AWP u potpunosti . Medjutim , vecina igraca (ne clanova klana , vec svih koji dolaze na server) zeli to smece od oruzja (moje licno misljenje) na serveru , i zato nije restriktan . Zato mi smeta kad se na forumu 5 puta predlaze jedna te ista stvar , i to od strane jednog istog igraca . Pa ako nije prihvaceno prvi put , zasto to potezati ponovo drugi , peti ili desti put ? 

Pored toga svega , na nasem serveru sve sto se tice podesavanja radi jedan covek , koji ima i svoju porodicu i posao kojim zaradjuje za zivot , pa mi nije jasno kada stigne da odradi to sve sto uspe da zavrsi na serveru . Pa onda shodno tome , mislim da je sasvim fer sacekati neko vreme da se to sve sto je potrebno odradi kako treba , pogotovo za igricu koja je vise nego ocito pustena u prodaju pre nego sto je potpuno zavrsena . To se moze primetiti po velikoj kolicini bagova koji jos postoje u njoj , sm_admin koji se koristi preuzet je sa CSS-a i pola stvari uopste ne rade , a druga polovica jedan dan radi , pa dva ne radi .

Zato mi je zasmetala ta konstatacija o neupotrebljivom serveru i smatram da je pregruba . 

Pa ako ja kao admin mogu da istrpim neke stvari koje mi se ne svidjaju na serveru , smatram da ni ostali igraci nemaju bas neko pravo da radi necega sto mu se ne svidja prozivaju server na bilo koji nacin , pogotovo ako na njemu igraju .

U tome je stvar , i zato sam i pisao ovaj prosli post , pa i ovaj . Jer kad neko ko nikad nije ni probao da igra na Zgubidanima , procita tvoj post u kojem si ga tako lepo naruzio , verovatno mu nece ni pasti na pamet da uopste i proba da igra na njemu . Ovako sam probao da objasnim da se i kod nas na serveru ipak trudimo da ga i dalje poboljsavamo i da sto veci broj igraca bude zadovoljan i da igra na njemu . A sad , posto se u proseku vrtimo negde izmedju 40-og i 50-og mesta na svetu sto se tice CS:GO servera , smatram da ipak nesto radimo kako treba i da nismo bas "neupotrebljiv" server ...

14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Meni su zgubadni super ima bagova i gresaka ali se brzo rijesi! Kad imam problem pitam nekog od admina i uvjek pomogne i neponasaju se bezobrazno i brzo kikaju ili banaju sve koji prave probleme! Recimo duka me nije odkanto kad sam ga na steamu nesto pitao nego lijepo objasnio! Ima jos takvih admina tamo toma je dobar jel brzo rijesava ove sto psuju i provociraju!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Kako da skinem global ofansive mucimm se 2 mj :/ jell zna neko plss pomocc igo sam cs 7 god i sad ocu i ovaj da probam gledo sam predoobar jee pomoc plss 

 

DaxooM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
DaxooM kaže...

Kako da skinem global ofansive mucimm se 2 mj :/ jell zna neko plss pomocc igo sam cs 7 god i sad ocu i ovaj da probam gledo sam predoobar jee pomoc plss 

 

kupi na steamu i skidaj sa steama

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 20:29 (denix).
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

pa jel ima ikakav drugi nacin da se ne placa npr da netko koje vec skino da ju uploadna na net ? 

DaxooM
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
DaxooM kaže...

pa jel ima ikakav drugi nacin da se ne placa npr da netko koje vec skino da ju uploadna na net ? 

 

Kakav bi drugi način bio? Ciljaš na krađu? Sumnjam da će ti netko pomoći oko toga.

Posudi od nekoga, probaj, i ako ti se sviđa kupi za koji 70 kuna. Bilo je i manje, 35 kuna. To su ti dva kebaba. CSGO od 35 kuna vrijedi više od 2 kebaba.

13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Neverni Toma kaže...

.

Sorry na tome onda, ali nije mišljeno u tom smjeru.

 

Kao što sam rekao, nitko vam ne može u ovom trenutku konkurirat, niti će. Zato ja sumnjam da ću vodit PUB nego ću otvorit DM + cw, pa da regija ima i dobar pub i dobar DM.

Pingu ;)
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Poz svima ,prvi put sam na forumu i u ime Zgubidana zeleo bih sve prvo da Vas pozdravim

Ja sam dete sa sela ,tamo nesto cackam po serveru ,pa obilazeci razne forume i citajuci razna iskustva i misljenja evo pojavih se malo i kod Vas

Kao sto znate mi smo dugo nekih 7 godina gurali CSS server , a sada predjosmo i na ovaj CSGO,

generalno igra jos nije dovrsena strahovito mnogo bagova ima ,sto dokazuju i cesti update,ali ko se seca i CSS sa pocetka ,prica se nekako ponavlja,

mi se zaista trudimo da server odrzavamo maksimalno koliko to sama igra dozvoljava,posto ja to sve tamo radim ,ne bih se slozio sa vaporom o br pluginova ,mi ih imamo izuzetno malo ,koliko to drugi ,imaju i sami po sebi su problematicni,tj nestabilni,vecina ih je preuzeta sa CSS ali se ponasaju nekad cudno,cak ni odobreni pluginovi za CSGO ne sljakaju kako treba,

Sto neko rece server se nekom dopada nekome ne,ni jedan server bez admina da je najbolji na svetu i podesen da ga je sam valve podesavao je 0,gola nula,admini su neophodni ali bas,mi pokusavamo prvenstveno napraviti jednu zdravu ekipu ljudi koji dolaze na server ,i iskoreniti sve vrste provokacija pogotovo na nacionalnoj osnovi koja je na ovim podrucjima nazalost dominantna,i mislim da dobro guramo

Nasi clanovi i admini su iz svih krajeva bivse one zemlje,tako da izuzetno dobro saradjujemo,i dosta momaka koji ovde postuju su igrali ili igraju na nasem CSS i sad CSGO serveru

IP naravno necu ostaviti bilo bi neumesno,vec jedan zaista drugarski poziv da kada Vam je dosadno navratite malo do nas,izigrate se ,ispricate ,postite nas skroman forum ,predstavite se u cilju da VAs i mi upoznamo,ostavite vasa zapazanja i sugestije kojima bi mogli popraviti sam kvalitet igre na nasem i Vasem serveru

adresa foruma je www.zgubidani.rs  ako sam ovi prekrsio neko pravilo foruma,molio bih admina da obrise ovu recenicu ,ako moze a ne ceo post

Da bilo je komentara oko mapa ,dodavali smo mape i dodajemo non stop ,jer je broj igraca tj slotova veci i ,nemoze se igrati dosta mapa koje su po defaultu,pa zato dodajemo mape sa 40 i vise slotova,znam da to neke nervira ali je jedini nacin za sada,a i primetili smo da dok igraci sa jacim skill om ne skapiraju mape i mi losiji se malo izigramo

 

Eto toliko cisto da se javim ,nije sve crno ima i malo braon stvari

hvala na ukazanom poverenju onim koji igraju ,i dobrodosli oni koji bi da igraju

 

zgubidani team 

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

To za gro plugina, rekao sam jer sam dobio dojam da je UMC nabačen samo onako bez dodatnog konfiguriranja. Vjerojatno sam naletio onda kad je plugin tek ubačen.

 

Demantirao sam navedeno jer sad server funkcionira sasvim solidno, iako bih ja recimo namjestio UMC da izbaciva samo velike mape(može se executat bilo koji file u kojem se definiraju samo velike mape), a ukucavanjem RTVa da se izbacuju samo male mape, jer realno rtv se samo koristi kad je mapa prevelika i nema admina.

 

Isto tako UMC se da iskonfigurirat ako je recimo 36 igrača na serveru i vote izbaci "de_zgubidani" "de_dust2_se" "de_inferno_se" "de_beroth", da ukoliko je više od 30 igrača na serveru da ne prihvaća de_dust2_se i de_inferno_se jer oni podržavaju 30 slotova.

 

Kao što se zna, nekima ne smeta trenutni vote, ali mislim da bi adminima bilo puno lakše sa ovakvim sistemom.

 

Ali to sam ja, picajzla, mora mi bit sve savršeno. {#emotions_dlg.}

 

Eto i IP od Zgubidana. 193.104.68.116:27015

 

 

E, btw, prosralo me na meteori danas. 30:5 u 8 rundi, neznam šta mi bi. Uglavnom krenia ko CT, dva MVPa 10:1 napravia, CT poveli 4:0 i prebaci me balans u T. Kad sam došao u T, i tamo poubijao sve i došli na 5:4. I onda se promjeni mapa na inferno i jedva sam killa skupia {#}. SS čim dođem na komp.

 

Pingu ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 0:30 (Vapor).
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

CS:GO je opet na akciji do 10. prosinca. 5€

 

http://store.steampowered.com/app/730/

 

Pingu ;)
Moj PC  
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice