Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.873
|
čitano: 1.232.356
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

E bcko bas me zanima koji si rank. Po tome kako se postavljas pretpostavljam da si Global elite.

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
u glavi je silver koliko se da iscitati. :D
On misli da je stvarno netko ljubomoran na fakin igru, ti danasnji mladi su totalni asocijalni promasaji... Bez ljutnje molim... Nebude volvo jos duugo uveo 128tick servere koliko mi se cini.
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...
Frenkyca kaže...

Znas kad ce itko od nas moci neke pare zaradivat kada cemo imati internet od barem 10 mb/sec UPLODA  da mozemo strimat i tamo tek mores neke pare dobiti od dontora koji ce te gledati.... ali jbg mi zivimo u ljepoj nasoj te takvu brzinu jos necemo imati dugo godina ako i tada....

 Hm

 Eto onda sta cekas pali twitch i strimaj i moli za po 1euro i boli te k...

12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Stari,vec 2 stranice pricate o meni i svadjate se,pa odrastite vise.

Ovo je igra,najgore je sto se sa mnom svadjaju likovi koji u zivotu nisu igrali pravi CS:GO,samo matchmaking.

BCko
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

kolko vi stavljate tick u cfg-u?

 

ovo jer moj

 

rate "128000"
cl_cmdrate "128"
cl_updaterate "128"

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Istraživao sam malo i došao do podatka da to nema veze sa tickrateom nego net codom. 
Kažu da je neki interpolation problem, ima neko ko se malo više kuži u to?

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Razmisljo sam i zakljucio da je to radi anti-nospread updatea, gdje su napravili da se putanja metka racuna na serveru a u klijentu pokazuje drukcija, tako da si vjerojatno pogodio malo pored njega a radi te razlike u klijentu je metak pogodio.
Lieber tot als rot
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...

Stari,vec 2 stranice pricate o meni i svadjate se,pa odrastite vise.

 Mene bi bilo sram da mi balavac od 12 godina kaze da odrastete

http://www.youtube.com/heat4HD || battlelog: HeatPwnz || steam: sentinel2016
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Scrappy kaže...

 Mene bi bilo sram da mi balavac od 12 godina kaze da odrastete

 Mene bi bilo sram da se "klinac" od 17 godina ponasa odraslije od mene.

BCko
16 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

I ja bi dao glasa. Pustite BCka na miru, dijete nije neki skiller, ali to nije ni bitno, ako zabavlja svoju publiku i oni to gledaju, zašto ne bi i neke pare uzeo.

Tako da, BCko, ako imaš imalo šanse za neku paru s kojom možeš nešto, samo daj.

 

Osobno poznam neku našu ekipu koja zarađuje od streamanja. I, nije to lak posao. Svi bi mi pare na brzaka, ali kada su mi u detalje ispričali svoje živote, samo kapa dolje.

Zaista stoji iza toga puno rada, opreme, zabave i barem ovi s kojima sam pričao došli su danas na iznose od 1500-2500 kn/mj.

 

Tako da, BCko, go for it. Navuci strane klince, otvori donacije, otvori svoj web, napravi tutoriale, radi. Nema love preko noći, ali zašto ne probati. I potraži neke strane portale, prodaj im sebe, jer ima ekipe koji će ti dati mjesečno tipa 50€ ako ćeš pisati ili im slati videiće. Na netu ima svega, samo treba kopati i sebe prodati.

 

I na kraju krajeva, digni skill ;)

 

edit: Strani portali su ti nešto kao (tu ima i naše ekipe koji zarađuju): http://www.gamer4life.co.uk/

edit2: Žalosno je da "naš" narod samo zna zanovijetati, kenjati, pljuvati i biti ljubomoran na tuđi uspjeh ili ideju uspjeha. Umjesto da potičemo jedni druge, stalno pokušavamo podmetnut ili omalovažiti nečiji rad. To je meni žalostno.

Keep it simple!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 13:36 (Sa_Stilom).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Skill uvijek moze biti "visi",ja sam prilično dobro igrao i protiv nekih profesionalnih igraca, kad sam s timom igrao protiv nekih mixeva bilo je tu par likova iz pente,oni ducksi itd.

 

BCko
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Bcko furaj svoj stil dobro je rekao ovaj mi samo znamo vrijeđati, bit zavidni itd itd itd. Ne znam kako igraš vjerojatno nisi ultra pro, al ako ti ide to što radiš zašto ne. Twitchaj streamaj editaj video-e a što drugi misle boli te k. Meni kažu na večini mm meceva da sam noob pa me zaboli k.

 

Uostalom prepucavajte se u csgo-u a ne na forumu ko ima većeg.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
8ax kaže...
Razmisljo sam i zakljucio da je to radi anti-nospread updatea, gdje su napravili da se putanja metka racuna na serveru a u klijentu pokazuje drukcija, tako da si vjerojatno pogodio malo pored njega a radi te razlike u klijentu je metak pogodio.

 Da, to znam. Ali pitanje je zašto je toliko velika razlika između onoga što vidim na ekranu i onoga što server vidi? Možda zbog pinga? 

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

ja se slazem da proba zaraditi preko ovoga, ako misli da moze, zasto ne

 

al ne mora se kurciti, i bit ona najveca seljacina koja svaki drugi post govori ja sam skiller, najbolji sam, vi ste noobovi ako ne znate igrati s deaglom itd itd..a sto je najgore, taj ''tim'' u kojem igra je nasao preko fb-a, tako da ode u neku grupu i stavi kao neku prijavu gdje ti trebas navest koliko sati imas na csgo..wtffff? i onda kako nekoga to nece zivciratii

 

ja mu zelim sve najbolje, nek on zarađuje i sve, postane pro, al nemoj se kurcit..i ocito je da nisi ovdje pozeljan bas zbog: ja imam vecu k*tu nego svi i te fore..

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Neko je napisao da je deagle smece od pistolja,ja sam samo odgovorio i napisao da noobovi ne znaju igrati s njim,u cemu je problem?

BCko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

to je samo jedan primjer...

 

pogledaj malo svoje postove od pocetka, svaki drugi je u tom smislu

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...

Neko je napisao da je deagle smece od pistolja,ja sam samo odgovorio i napisao da noobovi ne znaju igrati s njim,u cemu je problem?

Deagle je smece od pistolja za prvu rundu, kasnije moze biti super, pogotovo kad dobijes pistol round.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chaselol kaže...
bancic123 kaže...

Neko je napisao da je deagle smece od pistolja,ja sam samo odgovorio i napisao da noobovi ne znaju igrati s njim,u cemu je problem?

Deagle je smece od pistolja za prvu rundu, kasnije moze biti super, pogotovo kad dobijes pistol round.

 Logično da je smeće za prvu rundu kad je svaki pištoj one shot headshot. Mislim da govori o Deaglu u običnim rundama

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chaselol kaže...

Deagle je smece od pistolja za prvu rundu, kasnije moze biti super, pogotovo kad dobijes pistol round.

Pa da,ali ne moze onda neko reci da je smece od pistolja opcenito,dobio sam puno rundi zahvaljujuci deagleu :)

BCko
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ako promasis prvi petak gg je, eventualno duck+spray close te moze spasiti, jer mu je recoil odlican u toj situaciji.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Tražim suigrače koji su oko Nova4 i Master Guarian. Imam već neku ekipu, ali oni nisu tu uvijek, pa ako ima tko, neka mi prvo pošalje na forumu poruku da znam ko me dodaje. http://steamcommunity.com/id/KomunistIzet/

EDIT: bilo bi super da imate mikrofon, TS imam na raspolaganju

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 16:33 (Komunist Izet).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
csgoplayer kaže...

kao sto je gore netko napisao da pogodi lika i vidi krv kako strca ali nista se ne dogadja... znaci ipak nisam lud.

 

Pogodim lika u glavu iz awp-a jucer, vidim krv kako ide iza i pazi cuda, ubije me i i vidim da ga nisam ni pipnuo a glavu sam mu propucao, rage quit bio... a mogli su te matchmaking servere prebacit na 128 tick, na 128 tick mi se ovo jos nije dogodilo

 Oces rec nesto poput ovog :D

 

 

Lijepo sve sve točno vidi, onaj dio u apsima Mirage je za plakat :P . Jebiga, CS:GO at its finest :P

www.crohq.org
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 17:09 (gicago).
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Komunist Izet kaže...

Tražim suigrače koji su oko Nova4 i Master Guarian. Imam već neku ekipu, ali oni nisu tu uvijek, pa ako ima tko, neka mi prvo pošalje na forumu poruku da znam ko me dodaje. http://steamcommunity.com/id/KomunistIzet/

EDIT: bilo bi super da imate mikrofon, TS imam na raspolaganju

 mogu ja igrati mada nisam ni jedno ni drugo tek sam poceo csgo, al preko 1000h imam u cssu i dosta warova sam igrao, imam i ts i mic

9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
gicago kaže...
csgoplayer kaže...

kao sto je gore netko napisao da pogodi lika i vidi krv kako strca ali nista se ne dogadja... znaci ipak nisam lud.

 

Pogodim lika u glavu iz awp-a jucer, vidim krv kako ide iza i pazi cuda, ubije me i i vidim da ga nisam ni pipnuo a glavu sam mu propucao, rage quit bio... a mogli su te matchmaking servere prebacit na 128 tick, na 128 tick mi se ovo jos nije dogodilo

 Oces rec nesto poput ovog :D

 

 

Lijepo sve sve točno vidi, onaj dio u apsima Mirage je za plakat :P . Jebiga, CS:GO at its finest :P

 

e upravo ovako, jos otkad je cod2 izbacen cekam bas kvalitetan i skillovno jak fps multiplayer koji izgleda necu docekat, znaci ovo je smijesno.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
naPerk777 kaže...
lolich kaže...

Znaci igrica mi se pocela gadit koliko citera ima u njoj... u prosjeku od mogucih 10 lose-a 6 su bili citeri, 2 smurferi... a u ova zadnja dva sam dobio tolike diletante u teamu da vecinom ne znaju ni sto je eco a kamoli kako se covera A i B i spotove na mapi... zalosno, ne kuzim samo zasto bi  Valve dopusio da se neko bogati na citerima ako i oni nemaju debele koristi? vjerovatno zato i ne zele napravit pravi anti-cheat

 Zalosno je u sto se kanter pretvorio kad nemozes stisnuti zube i reci da je netko bolji a ne odmah prozivati nekog citerom. Valve je dosta uradio po pitanju bananju chitera , mozemo vidjeti da je iz pro scene bilo dosta banova pa onda mogu zamisliti samo koliko ih je bilo medju obicnim korisnicima. Takodjer ako ste primjetili steam vise ne stavlja kanter na popust od 75% kako je nekad prije bio upravo da na taj nacin barem malo sprijeci chitere.

Glupo je reci da valve dopusta to sve citerima.

 Ovako dragi, u sve sto sam napiso sam sumnjo... Al sumnja se potvrdila kad sam uso preko jednog lika u jedan lobi gejm je poceo i jedan je lik imo wh i govorio di su vamo tamo, prvo sam se raspito od kuda mu cheat i koliko ga placa i preko cega ide, onda sam izaso iz gejma i bano se...On placa cheat da mu bude nevidljiv na vac-u, da ga prestane placat vac bi ga detektiro sto me dovodi do zakljucka da tu valve mora imat koristi, a ovo sto ti govoris da su nekog banali vamo tamo, to su samo kapljice u moru da se prikaze da nesto rade, a sto se tice priznanja da je neko bolji uvijek cu to rec kad je uistinu tako, naravno ne moze on bit bolji od mene sa 100 sati a ja imam 800, mislim sa 100 sati ne znas hodat po mapi, budimo realni, ili neko sa 300 sati a silver je koji je dropo 40 killova, mislim budimo realni

11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

ima cheateva koji su premium i koji se placaju i vac nemoze otkriti jer valve ima prste u tome, nebi me cudilo da su ga neki njihovi ljudi izdali...bolje da sam 10€ popio nego se zivcirao sa ovom igrom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Izbjegavajte MM jer je smeče , igrajte ESEA-u ili ako vam se na placa igrajte FACEIT nije da tamo nema cheatera jer ih ima svugdje ali daleko daleko manje od MM a o kvaliteti servera da niti ne govorim.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 20:29 (dad0r).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Frenkyca kaže...
Tomek.Klc kaže...
Frenkyca kaže...

 

 Hm

 Eto onda sta cekas pali twitch i strimaj i moli za po 1euro i boli te k...

 Ma nemam ja vremena za to. 

Razmišljao sam pokrenut neku stranicu, gledao hostinge i to, pa onda probat privuć ljude i zaradjivat od reklama, ali vidit ćemo. 

Još je to sve u fazi ideje.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
10 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
haha,čuj valve izbacio cheat..
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
ArminBHF44 kaže...
haha,čuj valve izbacio cheat..

 isto tako je bila fora na clanbaseu sa cod2 i cod4 na tzac anticheatu, na kraju se ispostavilo da je vlasnik anticheata bio vlasnik i ''firme'' koja pravi cheatove i uzimo je lovu sa 2 strane :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice