Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.235.461
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
skajzak kaže...

Pozdrav ekipa, gdje ima najeftinije za uzeti key? imam na racunu 9,62eura jel moguce negdje naci key za te novce? hvala

Steam traderi prodaju cs za 4-5 kljuceva koliko znam, a key platis 1.6-1.7 evra

napravis skrill ili paypal, kupis i to je to izadje te oko 8 evra key.

Ja sam sinoc bas prodao 14x CS:GO zadnjih sto je ostalo sa zimske prodaje  mada, ako imas skrill acc mogu ti prebaciti i ja cs treasure kljuceva pa sebi ganjaj preko csgolounge

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2015 13:48 (chaselol).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

imam paypal account, di mogu naci te tradere? 

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | PSN ID: Mighty_Adri | Steam: rotten2007
15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

dajte mi par servera ono casual gdje nema cheatera i da nema choka. hvala! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
skajzak kaže...

Pozdrav ekipa, gdje ima najeftinije za uzeti key? imam na racunu 9,62eura jel moguce negdje naci key za te novce? hvala

 ako mislis kupit igru preporucujem Gamekeys4all tu sam uzeo vec 3x CSGO,stranica im radi od sutra valjda opet,mijenjaju neke stvari.

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
10 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
skajzak kaže...

Pozdrav ekipa, gdje ima najeftinije za uzeti key? imam na racunu 9,62eura jel moguce negdje naci key za te novce? hvala

 Na steam amrketu imas 2.20 eur (tj 2.5$) , ali na raznim stranicama imas gdje ljudi prodaju za 1.5$

 

EDIT ocito si mislio na cijelu igricu, sry

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2015 15:44 (naPerk777).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

dada krivo sam ja postavio pitanje, na cijelu igru sam mislio. Nadem igru za oko 9€ al sad su ovi porezi se uveli i onda za hrvatsku mi dode na 11€ 

LoL IGN: skaaaj (eu/NE) | PSN ID: Mighty_Adri | Steam: rotten2007
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
skajzak kaže...

dada krivo sam ja postavio pitanje, na cijelu igru sam mislio. Nadem igru za oko 9€ al sad su ovi porezi se uveli i onda za hrvatsku mi dode na 11€ 

 ev pogledaj toliko sam ja platio ukupno

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

pa koje sam ja srece pa da je stranica tek sutra opet u pogonu  
mislis da ce biti ista cijena kao i kad si ti uzimao?

LoL IGN: skaaaj (eu/NE) | PSN ID: Mighty_Adri | Steam: rotten2007
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
skajzak kaže...

pa koje sam ja srece pa da je stranica tek sutra opet u pogonu  
mislis da ce biti ista cijena kao i kad si ti uzimao?

 to ne znam nazalost druze,ja sam kupio prije manje od mjesec dana,sad da li je ista poskupilo ne mogu ti rec :/

ja usporedim cijene na allkeyshop i tako sam nasao i ovu stranicu :)

 

EDIT

http://www.kinguin.net/category/35/counter-strike-global-offensive-steam-key/

 

et uzmes ovo,ja sam uzimao i bez ovog kinguin buyer protection bez problema ikakvih :)

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2015 17:26 (mersimh).
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

baci oko ovdje!

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

hvala ljudi, pregledao sam sve to samo sta je caka sta tu pise cijena bez poreza a kad idem kupiti locira me u hrvatskoj i nabije mi 25% poreza.. to je neka nova sema od 1.1.2015. tako da mi preostaje jedino gk4all, nadam se da oni nemaju porez

LoL IGN: skaaaj (eu/NE) | PSN ID: Mighty_Adri | Steam: rotten2007
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
skajzak kaže...

hvala ljudi, pregledao sam sve to samo sta je caka sta tu pise cijena bez poreza a kad idem kupiti locira me u hrvatskoj i nabije mi 25% poreza.. to je neka nova sema od 1.1.2015. tako da mi preostaje jedino gk4all, nadam se da oni nemaju porez

 Skini TOR, pa probaj oce te locirat u hr

13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

koja je sema sa ovim ruskim verzijama? jel se isplati to uzimati, ima li kakva caka u vezi toga?

LoL IGN: skaaaj (eu/NE) | PSN ID: Mighty_Adri | Steam: rotten2007
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive
kad smo kod cijena, jel znate nekog pouzdanog prodavatelja keyeva..70-80% market cijene..(ne cijela igra, nego kljuc)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
tonix8 kaže...
kad smo kod cijena, jel znate nekog pouzdanog prodavatelja keyeva..70-80% market cijene..(ne cijela igra, nego kljuc)

 Imam ja , prodaje i skinove ispod cijene marketa. Fora je sto prihvaca samo bitcoin

12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Znaci nije jedan dosta. 3 cheatera aimbot bolesni. Mec gotov za 5 min lol

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198113904628/screenshots/

Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

igram mm i na mirage opalim 3 HS a bio sam siguran da ih nisam u glavu pogodio nego u tijelo, a moguce da sam jednog i fulao..a kad ih bas pogodim onda ne registrira uopce. zanimljiva igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

igra se dust2!

CT strana...

jedan od mojih smoke baca na pola MIDa i uleti u isti smoke sa 3 protivnička igrača! xD

ja sa shorta odvalim rafal i ubijem njih 3 al' i svojega jebiga...

nekoliko rundi kasnije, situacija ja sa awp ubijam lika koji pokušava zaklati mojeg sa leđa al' također ubijam i svojega kroz ovoga (double kill)...

i na kraju strana T...

prva runda izletim short i sa he fino odvalim svoje dvoje, jednog i ubijem, koji su odavno na site sjeli i čekali da ja dođem sa c4 i plant odradim!

server mi ispiše da više ne tolerira team attack ili kill, i da sljedeći bude kick!

 

znači jutro rano, ja imam 3 TKa i pobjedim match k'o prvi na kraju.

a ovdje gledam kukaju neki kako je ovaj ban sistem glup i naporan... rule breaker haha! xD

weedafuqyee
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

prije par dana imao situaciju da sam igrao mm sa 3 igraca iz njemacke, krecemo t side i nakon 3 runde uzimam awp da pokrijem mid, a oni ne igraju uopce nego samo skacu ispred mene pred awp i ne daju mi da igram. ja lijevo oni lijevo, ja desno oni desno. krenem dalje po mapi i oni stalno ispred mene i tako cijeli mec do kraja. krenem na long tunel i oni zablokiraju ulaze i izlaze. sljedecih par rundi me jedan teamkilla i kicka ga igra. ostali i dalje ometaju i uopce ne pokusavaju igrati protiv ct sidea. ovaj peti lik koji je isto pokusavao igrati kao i ja skuzio je sto se dogadja, zove kick par puta i naravno ne prolazi, isto sam i ja napravio par puta. izgubio mec naravno

 

sto napraviti u takvoj situaciji? ako treba stavim link na match

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 11:08 (cyclone).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
cyclone kaže...

prije par dana imao situaciju da sam igrao mm sa 3 igraca iz njemacke, krecemo t side i nakon 3 runde uzimam awp da pokrijem mid, a oni ne igraju uopce nego samo skacu ispred mene pred awp i ne daju mi da igram. ja lijevo oni lijevo, ja desno oni desno. krenem dalje po mapi i oni stalno ispred mene i tako cijeli mec do kraja. krenem na long tunel i oni zablokiraju ulaze i izlaze. sljedecih par rundi me jedan teamkilla i kicka ga igra. ostali i dalje ometaju i uopce ne pokusavaju igrati protiv ct sidea. ovaj peti lik koji je isto pokusavao igrati kao i ja skuzio je sto se dogadja, zove kick par puta i naravno ne prolazi, isto sam i ja napravio par puta. izgubio mec naravno

 

sto napraviti u takvoj situaciji? ako treba stavim link na match

 upravo slicna situacija
igrao sa dvoje djece koji su si umislili da je trollanje zabavno, naravno, posto su bili zajedno, bilo ih je nemoguce kickati, vodimo 8:0, frajeri pocnu igrat samo sa knifeom, izgubimo 16:8, što napraviti u takvoj situaciji? ništa, možeš sjedit i plakat ili eventualno pokupit ban kao ja i ohladit na pola sata

12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav momci. 

Imam višak steam account koji mi je sekundarni acc. Na njemu se nalaze sljedece igre:

DayZ (28 eura)
CS:GO (bio je na svakakvim popustima tako da njega ne racunam mnogo, nekih 5-6 eura)
Left4Dead 2 (bio je free a vise ne, nije bitno) 

Uglavnom posto ne koristim taj account iz razloga sto imam acc sa svim tim igrama i mnogim drugima i njega koristim.

Dajem i mail od steama, dakle sve u fullu za neke CS:GO skinove.

CS:GO skinovi za ovaj acc, ne mora biti u cijeloj vrijednosti, bitno da mi se svidi vasa ponuda.

Ako ima neko kakvu ponudu neka me doda na steam: http://steamcommunity.com/id/ljiljaniplavi (to mi je primarni acc)

pozzzz

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Samo ih reportaj za griefing, možda ih banuju zbog ometanja

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

neznam jel ste skužili ali

 

kad je krenuo drahack 2014 onda su na prodaju bili stickeri  ,i nakon završetka turnira valve ih je sve dao na popust od cca 0.20E za sve stickere,

ja sam kupio par komada po toj cijeni i nakon toga cijene samo rastu.

 

naime, ibuypower dreamhack 2014 sticker je danas trenutno na cijeni od 1,70 eura i samo raste i to rapidno raste!

 

znači dvoje ljudi prodaje sticker po cijeni od 1.70 e   ,a iznad 1.70 je cca 400 ljudi koji ih imaju na marketu,

sticker se dnevno proda u oko 400-500 komada.

računam da ih dio poljepi te stickere i konstatno se broj samih stickera smanjuje, a cijena povečava.

 

eto jedan od banalnih primjera moje zarade  (mada ga još neću prodavat ,pričekat ću cijenu od 5+ eura ali kako mi se čini brzo će narast na tu cijenu)

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Na cijenu od 5+ eura neće narasti nikada, u to možeš biti siguran

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Hacker002 kaže...

Na cijenu od 5+ eura neće narasti nikada, u to možeš biti siguran

gle vidjet ćemo 

 

ali ima dva dana da je cijena narasla preko pola eura i samo se diže...

meni nije frka pa da moram to prodat ,što se mene tiče nek stoji u inventoryu par mjeseci....

 

 

 

15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

jel imate neke dobre servere za ovak casual igru?? po mogucnosti nase gdje ima vecinom admina gore jer mi je vec pun kufer cheatera... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
nece nikad dobiti ban zbog griefanja...
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Hacker002 kaže...

Na cijenu od 5+ eura neće narasti nikada, u to možeš biti siguran

 

ali ima dva dana da je cijena narasla preko pola eura i samo se diže...

meni nije frka pa da moram to prodat ,što se mene tiče nek stoji u inventoryu par mjeseci....

 

 

 

 Vidi jednu stvar, jedino ko je kupio Katowice stickere imao je dobru zaradu, jer nije ih baš puno kupilo stickere, pa ih je bilo malo i cijene su dosta porasla, a Cologne i Dreamhack stickere su mnogi kupiti, pa zato ne očekuj da će nešto pretjerano rasti, za 5€ će vjerovatno trebati dosta mjeseci da poraste, ako ikada i stigne do 5€
Pogledaj primjer Cologne stickera, skoro mjesec dana se cijena ne mijenja, ode par centi gore ili dolje ali je u principu sve tu negdje, na žalost proći će jako puno vremena prije nego se cijene znatno dignu, ovo par centi je ništa

technologie kaže...
nece nikad dobiti ban zbog griefanja...

 Ne znam što su onda i ubacili report za griefing, možda dobiju cooldown, ali je to prilično nikakvo rješenje jer će opet nastaviti trollat kad im istekne cooldown

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 16:24 (Haker_x).
16 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Meni su ti stickeri smeće, skinuo sam ih sa svih oružja koje sam tradeo ili kupio :D

Keep it simple!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Katowice stickeri su porasli jer nije bilo ovoliko puno igrača, stickeri su najljepši dosad, a i ono igrača što je bilo nije ni razmišljalo o takvoj vrsti ulaganja.

S druge strane, Cologne ne rastu nimalo jer su i ružni, i hrpa ljudi je uložila u njih nadajući se rastu cijene kao kod Katowice stickera.

 

S Cologne su eventualno zaradili oni, koji su kao i ja kupili po 100+ capsulea kad su bili 0.19€, ali to je samo udvostručenje novca za razliku od Katowice..

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice