Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.870
|
čitano: 1.230.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Po meni je sigurniji meč bio Dignitas - Kinguin.

Dignitas treba ovaj 2-0 win da bi imao nekakve šanse u turniru ( ovise o F3 - Gamers2 gameu ), a Kinguin je siguran i igra čisto reda radi, zato što moraju.

 

Samo što sam bettao na 44%, a otišlo je na kraju na 53% pa sam ubacio i sa drugog accounta bet da bi se vratio na isti reward.

I na kraju je ispalo da Kinguin ima još i stand-in osim novog igrača ( dennisa ).

Prvi bet Prvi bet
Drugi bet Drugi bet
7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

DDos na najjače

11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...

Po meni je sigurniji meč bio Dignitas - Kinguin.

Dignitas treba ovaj 2-0 win da bi imao nekakve šanse u turniru ( ovise o F3 - Gamers2 gameu ), a Kinguin je siguran i igra čisto reda radi, zato što moraju.

 

Samo što sam bettao na 44%, a otišlo je na kraju na 53% pa sam ubacio i sa drugog accounta bet da bi se vratio na isti reward.

I na kraju je ispalo da Kinguin ima još i stand-in osim novog igrača ( dennisa ).

 super si ti to 

"Kinguin je siguran i igra čisto reda radi" jel ovo stvarno dio analize ili zahebancija

 

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 19:12 (Roko567).
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pa jel siguran ? Ima 7 bodova, a idući su Dignitas, Flipsid3 i Gamers2 sa 2,3 boda. 

Za očekivat je da neće igrat isto kao i prije tjedan dana kad su se znojili za svaki bod. Igraju bez pritiska, i rade greške. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...

Pa jel siguran ? Ima 7 bodova, a idući su Dignitas, Flipsid3 i Gamers2 sa 2,3 boda. 

Za očekivat je da neće igrat isto kao i prije tjedan dana kad su se znojili za svaki bod. Igraju bez pritiska, i rade greške. 

 Gledam ovaj comeback i ne vjerujem, imaš neke sreće danas...

sa 14-4 na 14-16

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 19:20 (Roko567).
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Analiza je bila na mjestu po meni, ne vidim zašto si me izhejtao tako. 

Sretan zbog comebacka, a iznutra plačem zbog ovog.. Jk, nhf, nadajmo se da Dignitas može uzet Mirage.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...

Analiza je bila na mjestu po meni, ne vidim zašto si me izhejtao tako. 

Sretan zbog comebacka, a iznutra plačem zbog ovog.. Jk, nhf, nadajmo se da Dignitas može uzet Mirage.

 Zašto misliš da je hejt, samo se ne slažem s tim da će slabije igrat jer im ne treba win... A ovaj comeback je bio, ne znam, valjda su se planeti posložili ili neki k... Osigurani su ti skinovi, sad da vidimo Nica na Mirageu

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pa mislim, to se vidi već iz nekih statistika. 

Svi znamo da tim kad recimo na major turniru uzme 2 wina u group stage, 3. game dosta često bude upset.

Jednostavno nema tog pritiska, igrači se malo opuste, i rade male individualne greške koje ih često koštaju cijelog matcha.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

e jel to valve-ov neki bug ili sto?!

vec 4,5 mec me stavlja sve s 3,4 globala u protivnickom timu ,a kod mene nitko iznad supreme-a...

 uvijek mso 4,5 premade tako da je to moguci razlog ,ali opet su prejaki rankovi :S

 

"Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again."
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 19:36 (res03pem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
res03pem kaže...

e jel to valve-ov neki bug ili sto?!

vec 4,5 mec me stavlja sve s 3,4 globala u protivnickom timu ,a kod mene nitko iznad supreme-a...

 uvijek mso 4,5 premade tako da je to moguci razlog ,ali opet su prejaki rankovi :S

 Vjerojatno zbog: "Ako oces promote, moras ga zasluzit"

XD

http://www.youtube.com/user/MsDome007 Battlefiled Series Videos
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Komunist Izet kaže...
res03pem kaže...

e jel to valve-ov neki bug ili sto?!

vec 4,5 mec me stavlja sve s 3,4 globala u protivnickom timu ,a kod mene nitko iznad supreme-a...

 uvijek mso 4,5 premade tako da je to moguci razlog ,ali opet su prejaki rankovi :S

 Vjerojatno zbog: "Ako oces promote, moras ga zasluzit"

XD

 ahhaha,samo ga nbq hoce :P

ne može čovjeka raniti,samo ga moram carry ;) 

 

"Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again."
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Što reći ? Dobitak 80$, vode 1-0 u mapama i 12-9 na Mirageu, Kinguin treba eco, jednog igrača im ddosaju i oni forfeit. ( Dignitas je tu cijelu mapu igrao s 2 standina )..

I onda CSGL glupo pravilo koje daje prednost ddoserima i vraća im skinove.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Tomek.Klc kaže...

Što reći ? Dobitak 80$, vode 1-0 u mapama i 12-9 na Mirageu, Kinguin treba eco, jednog igrača im ddosaju i oni forfeit. ( Dignitas je tu cijelu mapu igrao s 2 standina )..

I onda CSGL glupo pravilo koje daje prednost ddoserima i vraća im skinove.

 kolko je mene ddos puta zeznuo. vp vs nip na trainu... izgubio sam 50€...


Da si svi lijepo kupe VPN rutere sve bi bilo drugačije, ali ne. ne žele uložit 50€ za linksys-cisco VPN router... 

WithSkill
15 godina
odjavljen
offline
Counter Strike: Global Offensive

Kakav BO5 sinoć, definitivno najljepši CS koji sam gledao ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 5:48 (Kordy).
 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Odlican da, jos da su ameri uspjeli privest kraju 15:11 na dd2, pa da pogledamo i inferno... :D
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ne da mi se ulazit u raspravu, al ovo je klasično prđenje preko tipkovnice. Leakanje IP-a se može dogodit na milijun načina, a ako netk sazna tvoj pravi IP neće te nikakav VPN spasiti.

Counter-Strike Hrvatska - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Professeur kaže...

Ne da mi se ulazit u raspravu, al ovo je klasično prđenje preko tipkovnice. Leakanje IP-a se može dogodit na milijun načina, a ako netk sazna tvoj pravi IP neće te nikakav VPN spasiti.

Ako nisi znao tu na forumu ima dosta ciscovih inzinjera koji ti se ful kuze u takve stvari.

14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
naPerk777 kaže...
Professeur kaže...

Ne da mi se ulazit u raspravu, al ovo je klasično prđenje preko tipkovnice. Leakanje IP-a se može dogodit na milijun načina, a ako netk sazna tvoj pravi IP neće te nikakav VPN spasiti.

Ako nisi znao tu na forumu ima dosta ciscovih inzinjera koji ti se ful kuze u takve stvari.

 Proud to be CCNA certified 

 

Btw. kako to da uvijek iste ljude ddos-aju? Samo se to pitaj..

WithSkill
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 14:45 (WithSkill).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
naPerk777 kaže...
Professeur kaže...

Ne da mi se ulazit u raspravu, al ovo je klasično prđenje preko tipkovnice. Leakanje IP-a se može dogodit na milijun načina, a ako netk sazna tvoj pravi IP neće te nikakav VPN spasiti.

Ako nisi znao tu na forumu ima dosta ciscovih inzinjera koji ti se ful kuze u takve stvari.

 Svi smo mi inženjeri na internetu, na ovaj ili onaj način. za mater san inženjer otkad san se rodia

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel možda netko betao na ovaj meč Penta vs. Mouz | BO3 | 06.07.15 | 21:00 CEST koliko je to sigurno da če mouz dobiti?

...My life, My game, My rules...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

 

@withskill (fejla sam citirat)

 

Pa već sam ti odgovorio na to pitanje. Ako netko ima tvoj IP nema načina da se zaštitiš više dok ne promjeniš IP, koji je u mnogo država fiksan. Što može potrajati i par mjeseci.

TSM dok su bili pod dignitasom su imali mnogo problema zbog toga što su danski teleoperateri odugovlačili s istim.

 

Koliko znam sada Pimp ima problema s DDOSom zato jer ddosaju sve IP adrese iz njegovog mjesta, koje je malo selo s malim brojem IP adresa (tako je rečeno na gfinity streamu, ubij me ako nije istina). Hoće li te VPN tu spasiti? Neće.

 

Moram priznati da ne gledam baš mnogo online mečeva u zadnje vrijeme al iskreno ne sjećam se zadnjeg puta kada sam vidio DDOS. Da, snaxa je ddosalo v NiP al kad mu se dogodilo prije toga?

 

Counter-Strike Hrvatska - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 16:18 (Professeur).
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Professeur kaže...

 

@withskill (fejla sam citirat)

 

Pa već sam ti odgovorio na to pitanje. Ako netko ima tvoj IP nema načina da se zaštitiš više dok ne promjeniš IP, koji je u mnogo država fiksan. Što može potrajati i par mjeseci.

TSM dok su bili pod dignitasom su imali mnogo problema zbog toga što su danski teleoperateri odugovlačili s istim.

 

Koliko znam sada Pimp ima problema s DDOSom zato jer ddosaju sve IP adrese iz njegovog mjesta, koje je malo selo s malim brojem IP adresa (tako je rečeno na gfinity streamu, ubij me ako nije istina). Hoće li te VPN tu spasiti? Neće.

 

Moram priznati da ne gledam baš mnogo online mečeva u zadnje vrijeme al iskreno ne sjećam se zadnjeg puta kada sam vidio DDOS. Da, snaxa je ddosalo v NiP al kad mu se dogodilo prije toga?

 

 Ako ćemo baš ulaziti u raspravu oko zaštite ddos-a onda bi najbolja solucija bila iznajmit par proxy servera..
Detaljnije je objašnjeno u ovom članku ;)

OT: Ja sam stavio 1€ na pentu :D
Mouz je dobio VP lako prije par dana?

WithSkill
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SoynTech kaže...

Jel možda netko betao na ovaj meč Penta vs. Mouz | BO3 | 06.07.15 | 21:00 CEST koliko je to sigurno da če mouz dobiti?

Prilično je sigurno, mouz su prije nekih mjesec-dva uzeli tri najbolja igrača iz Pente (nex, spiidi, denis) i stavili ih uz ChrisJa i gob bja koji je najslabija karika, ali je dobar IGL.

Penti su iz originalnog lineupa ostali samo kRYSTAL koji je dobar ali dosta inkonzistentan i troubley koji je nedavno rekao da odustaje od profesionalnog cs-a. Pored njih su stavros, tabsen, strux1 i crisby koji je zamijenio troubleya.

 

CSGL oddsi su dosta precizni, Penta možda uzme jednu mapu (dust2 ili cache) ako kRYSTAL i stavros beastaju, ali vrlo vjerovatno je 2-0 za Mouz.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
WithSkill kaže...

OT: Ja sam stavio 1€ na pentu :D
Mouz je dobio VP lako prije par dana?

 Ja idem sa zadnjih 4.5€ na Mouz 

...My life, My game, My rules...
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SoynTech kaže...
WithSkill kaže...

OT: Ja sam stavio 1€ na pentu :D
Mouz je dobio VP lako prije par dana?

 Ja idem sa zadnjih 4.5€ na Mouz 

 Postoci jesu za Mouz, ali je Penta dobio HR prije par dana..
Meni je zadnji 1€ 

WithSkill
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 17:25 (WithSkill).
14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Nisam siguran da li će se vidjeti dobro, ali u protivničkom timu cijelo vrijeme jedan imao ping preko 100, trojica imala ping preko 200 i jedan imao ping preko 300 i nije moguće igrati ovako, samo se likovi teleportuju, pogodiš ga u glavu, kaže 2 dmg. Meni nije jasno kako ih uopšte ubacuje u matchmaking ako imaju toliki ping. U mom timu bili prosječni pingovi.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jesam jedini kojemu na loungeu u inventory ne zeli ucitat skinove iz nekih novijih kolekcija? Npr The Gods and Monsters ili Falchion?

GamingOnline
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
WithSkill kaže...
Professeur kaže...

 

@withskill (fejla sam citirat)

 

Pa već sam ti odgovorio na to pitanje. Ako netko ima tvoj IP nema načina da se zaštitiš više dok ne promjeniš IP, koji je u mnogo država fiksan. Što može potrajati i par mjeseci.

TSM dok su bili pod dignitasom su imali mnogo problema zbog toga što su danski teleoperateri odugovlačili s istim.

 

Koliko znam sada Pimp ima problema s DDOSom zato jer ddosaju sve IP adrese iz njegovog mjesta, koje je malo selo s malim brojem IP adresa (tako je rečeno na gfinity streamu, ubij me ako nije istina). Hoće li te VPN tu spasiti? Neće.

 

Moram priznati da ne gledam baš mnogo online mečeva u zadnje vrijeme al iskreno ne sjećam se zadnjeg puta kada sam vidio DDOS. Da, snaxa je ddosalo v NiP al kad mu se dogodilo prije toga?

 

 Ako ćemo baš ulaziti u raspravu oko zaštite ddos-a onda bi najbolja solucija bila iznajmit par proxy servera..
Detaljnije je objašnjeno u ovom članku ;)

OT: Ja sam stavio 1€ na pentu :D
Mouz je dobio VP lako prije par dana?

 Budem pročitao kad uhvatim vremena. 

Counter-Strike Hrvatska - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Mihael610 kaže...

Jesam jedini kojemu na loungeu u inventory ne zeli ucitat skinove iz nekih novijih kolekcija? Npr The Gods and Monsters ili Falchion?

 Nema ih dovoljno na marketu da bi se ustanovila neka vrijednost valjda.

BCko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
WithSkill kaže...

rip

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice