Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.873
|
čitano: 1.232.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Na koji način matchmaking za competitive mode selektira igrače?Navodno bi trebali biti igrači pribiližno istog ranga,osim prvog meča gdje su većinom bila djeca do 7 god. iz Poljske i Rusije, sada me stalno ubacuje u mečeve sa DMG,Gold Nova III i II najniži rank koji je bio u zadnja dva meča.

Ne želim izaći iz takvog meča radi 24h bana,međutim to su igrači daleko iznad mog levela i onda moram unaprijed se ispričavati kaj bum glumio live bait.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Kada pobjedis nekoliko za redom stavi te u igru sa jacim rankom i ako budes dobar dobijes rank up zato je tako.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Dobro to ima smisla...donekle i kada bi igrači nižeg ranka zaista igrali kao da im je bitno i komunicirali.Ako bi sudili po prvom meču gdje neki poljak utišava bebu u krilu koja kriči dok igra cs:go,druga dvojica u timu komuniciraju samo međusobno kao da nema ostalih,na pitanje idemo li na A ili B oni neznaju, "vidjet ćemo...",treći je dijete koje je netom naučilo govoriti,bar je tako zvučalo... i onda onaj jedan protivnički igrač koji je padao kao letva čim bi ugledao SMG;imao sam odličan K:D ratio...ali nije realan.Sa drugim,trećim mečom stvari su se promjenile,ali ti viši rankovi gađaju muhu u letu i čini mi se veliki gap....da li sam upravo opisao pakao Silver lige...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jučer sam odigrao competitive bez zagrijavanja ili ičeg sličnog, znači nakon godine dana apsolutne neaktivnosti (meč dobili 16:5 na cs_office).

Dobio sam i rank odmah, silverado III, sve bili silveri u meču.

Odigrao sam meč uz čuvanje djeteta od 4 mjeseca, iz kauča ... ali užasan k:d 15:15, sa 9 assista.

Silver je ostao silver, nadam se brzo penjanju ranka.

 

Jedino me muče miš i tipkovnica.

Logitech k330 bežićni, na momente mi gube signal, neznam jel ga kaj ometa ili ... ali sam primijetio da gubi signal dok igram FPS igre, inače ne. Ima itko slični problem, i jel se da to riješiti?

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jedno upozorenje da ga tako nazovem. 

Kupio key za csgo na HRK games, trebalo mi je zbog smurf akaunta cisto za neku sprdacinu.

Pokusao da aktiviram kad ono pise duplicate key. Napisao tamo ticket na support i trazili mi neke skrin shotove koje sam im uredno poslao, pa su mi rekli da ce me ubrzo obavestiti i da je moj slucaj na "review". 

Od sinoc ni traga ni glasa od njih, navodno to moze da potraje do 48 sati bla bla....

Refound nije moguc jer je aktiviran kljuc (iako ga ja nisam aktivirao). Cekacu jos danas, ali opet nije u redu sa njihove strane, uredno platio sve normalno a dobio maglu....

 

 

Update: Evo posle par dana dobio novi kljuc i uspesno aktivirao igru na stimu. U svakom slucaju ono nije prijatna situacija

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 15:51 (animal4444).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ovaj "Wingman" nacin je super. Svida mi se mnogo vise od MM. księgowa Jelenia Góra

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 8:19 (seelu91).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Uradio sam clean install win10 i CS GO. Kad udjem nebitno koja su podesavanja fps je oko 50 i na net_graph sv i var su crvenim slovima ispisani. Jel se neko susreco sa ovim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
GhuU0087 kaže...

 cim snimas pa ti je audio ovako los?

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ja snima mobitelom, nemore PC povuć program za snimanje.

 

 

 

Pingu ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 22:32 (Vapor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel ima smisla javit se supportu? Koliko dugo traje odgovor? Poslao sam zahtjev prije 10 sati jos nisam dobio ni automatsku poruku.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive fps drops

Može li mi neko pomoci?

Desavaju mi se fps dropovi u csgo zna li netko kako da rjesim a mislim da je komp solidan...

Spec kompa

Amd Phenom II X4 955 3.2 GHZ 4 JEZGRE

RAM 8 GB 1666MHZ DDR3

GRAFA Nvidia GeForce GTX 660 2 gb ddr5 192 bit-a

500 gb hard...

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive fps drops

Apsolutno nista cudno, dropova ima stalno tako da mislim da kada ne bi bilo dropova e tek tada bi bilo problema 

14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel ima negdje popis dobrih servera na kojima se igra ? Ako ne dajte neki prijedlog, po mogucnosti klasicni  bomb scenario

Da sam normalan, poludio bi
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
pocnite igrati na cs na ovom serveru,HVALA
192.168.8.100:27015
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
192.168.8.100:27015
IMA,EVO SERVERA
NOVIJE I CEKAMO PRAVE BORCE:)
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

evo i mog malo kraceg videa, samo awp shootevi

to sam snimala 100-ti competitive.. i jos uvijek sam silver 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 19:01 (0mnia_x).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Puno vježbe i pobijediti što jaču ekipu za promotion. :)

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Danas pocinje major, kakav vam je pickem 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

GNM rank nakon deset meceva....meh....ocekivao sam barem LEM :D

A za pickem budem vidi danas...mozda Poljaci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Navijam za FaZe, ali nisu baš najbolje počeli, pogotovo današnji meč protiv Vega Squadrona

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Snoozly kaže...

Navijam za FaZe, ali nisu baš najbolje počeli, pogotovo današnji meč protiv Vega Squadrona

 Gledao sam i gubio skill gledajuci ih. Ne ocekuje se takav play od pro igraca. 

6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Izvrsna igra! Sviđa mi se. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Zdravo ljudi , moze pomoc ?

 

Ovako... Prije nekih 7-8 godina sam igrao cod2 i tad je bilo ono clanbase ta takmicenja i taj fazon , nakon toliko godina uzeo sam PC pa bi volio malo da igram. Odlucio sam se na CS:GO pa mi treba malo uvoda ako nije mrsko nekome napisati nesto malo opsirnije. Ovo su specifikacije PC-a:

Nvidia GTX 1060 3 GB

Intel Core i7 - 6700 CPU @3.40 GHz 3.41 Ghz

Ram 16 GB

256GB SSD disk

Windows 10

 

Ono sto me zanima je sledece :

-Sta je sad umjesto clanbase-a ?

-Config dozvoljeno ubaciti u igricu ako se igra preko steama ?

-Max fps ? Za cod2 na clanbasea je max bio 250 , ako me razumijete sta pitam...

-Postavke CS-a , rezolucija,graficka itd....

 

Ako su pitanja nelogicna nemojte zamjeriti stvarno ko da je drugi svijet nakon toliko godina, ako iko uspije mi bilo kako pomoci bio bi zahvalan . LP

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Kako sam zamrzia ovu igru... svi su "global elite", dodjes upalis game solo queue i onda se deru na mikrofon, "you silver, noob etc. " ono znam da sam los.... jeli to razlog da mi se krevelji mulac od 15 god na mikrofon, koji nezna sto je "play for fun" i naravno ovo munje "smurf" account. Ono boli me briga i onda...

Blokiras chat i onda kickvote krene...

 

Strasan mentalitet danasnje djece i mladezi, ja neznam tko su im roditelji, ali ja da imam sina od 15 godina koji sidi na pc-u 8 sati i dere se na mikrofon, bilo bi fun kad bi mu iskopca sve kabele pa nek proba opsovati vlastitog cacu...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luka123 kaže...

Kako sam zamrzia ovu igru... svi su "global elite", dodjes upalis game solo queue i onda se deru na mikrofon, "you silver, noob etc. " ono znam da sam los.... jeli to razlog da mi se krevelji mulac od 15 god na mikrofon, koji nezna sto je "play for fun" i naravno ovo munje "smurf" account. Ono boli me briga i onda...

Blokiras chat i onda kickvote krene...

 

Strasan mentalitet danasnje djece i mladezi, ja neznam tko su im roditelji, ali ja da imam sina od 15 godina koji sidi na pc-u 8 sati i dere se na mikrofon, bilo bi fun kad bi mu iskopca sve kabele pa nek proba opsovati vlastitog cacu...

 

cs go je sociološki fenomen,msilim da je PEGI 17+ ali gle sport se trenira od malih noga tak da djece uvijek ima iako je dojam kao da ste doveli djecu u striptiz bar.Mene toliko nesmetaju jer susretao sam nekolicinu koja su dobro igrala i komunicirala,međutim tu su uvijek salty igrači edgy tinejdžeri i naravno svi su GE :D

Jučer sam igrao sa jednim streamerom,dječarac od nekih 7-8g odmah je obznanio da ima 23 godine i da nije djevac :D :D.

Nezam koliko imaš sati na cs go,ali siguran sam da ti je jasno da bez tima SoloQ je samo da se "okusi" kompetitivni dio,ako hoćeš dodaj me možemo ponekada odigrati mm,ali ja ti dosta trenkam najčešće sa timovima na esea kad nam se poklope zvijezde.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Simple kaže...

 

 

Ono sto me zanima je sledece :

-Sta je sad umjesto clanbase-a ?

-Config dozvoljeno ubaciti u igricu ako se igra preko steama ?

-Max fps ? Za cod2 na clanbasea je max bio 250 , ako me razumijete sta pitam...

-Postavke CS-a , rezolucija,graficka itd....

 

Ako su pitanja nelogicna nemojte zamjeriti stvarno ko da je drugi svijet nakon toliko godina, ako iko uspije mi bilo kako pomoci bio bi zahvalan . LP

 

Ono sto me zanima je sledece :

 

-Sta je sad umjesto clanbase-a ? - Cyka Blyat!

 

-Config dozvoljeno ubaciti u igricu ako se igra preko steama ? - Da,autoexec.cfg ili kako ga već želiš nazvati.

 

-Max fps ? Za cod2 na clanbasea je max bio 250 , ako me razumijete sta pitam... -  FPS ili max koliko ide ili 1x refresh rate,kada sam FPS ograničio na 165 imao sam input lag.

 

-Postavke CS-a , rezolucija,graficka itd.... Puno varijabli moraš sam testirati,držim sve na Medium,4xAnsiotropic 2xMSSA i FXAAenabled,Vsync i Gsync off,ULMB enabled,Digital vibrance 70%,max prerendered frames Auto... jer grafa se downclocka u sred igre ako je ispod ovoga settingsa,1440p,1000hz pooling rate,400dpi 3.5 in game,800dpi i 1.2 in game ne radi za mene,za nekoga da.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 14:15 (Viator).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Simple kaže...

Ono sto me zanima je sledece :

-Sta je sad umjesto clanbase-a ?

-Config dozvoljeno ubaciti u igricu ako se igra preko steama ?

-Max fps ? Za cod2 na clanbasea je max bio 250 , ako me razumijete sta pitam...

-Postavke CS-a , rezolucija,graficka itd....

 

Ako su pitanja nelogicna nemojte zamjeriti stvarno ko da je drugi svijet nakon toliko godina, ako iko uspije mi bilo kako pomoci bio bi zahvalan . LP

- ESEA je najozbiljnija liga, nakon tog ESL, CEVO i FaceIt 

- Da

- Nema niti je bitno, generalno držiš na 2x refresh rate

- Nastelaj si kak hoces, nemoj ic ispod medium shadows da vidis sjene drugih igraca, preporucam dignut gammu (Brightness u CODu) i ugasit FXAA

10 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav,
CSadria (regionalna CS:GO zajednica) se vraća organizaciji tjednih kupova, ovoga puta u suradnji sa ESL platformom. Uz uspješnu suradnju sa FaceIT-om, gdje smo imali i po 50+ timova, uspjeli smo dogovoriti i suradnju s ESL-om, gdje ćemo raditi novi koncept kupova - CSadria Circuit.
Za više informacija, trk na https://www.csadria.org/csadria-circuit/ ili naš discord https://discord.gg/csadria
TL;DR za one kojima se ne da čitati - kupovi se igraju 3 vikenda mjesečno, te po 1 ekipa iz svakog "kvalifikacijskog" (open) kupa ide u mjesečno finale (main kup), gdje se bori s 2 tima iz prošlomjesečnog finala. Open kupove, dakako, smiju igrati svi timovi, dok main kup igraju samo top4 ekipe tog mjeseca u regiji.

Nadam se da se vidimo!

 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Vidim da pišete o postavkama igre pa me zanima je li radim nešto krivo. Odkad sam počeo igrat igru postavke su mi na "najjače" što ne mora značit da je i najbolje, inače MG2 sam pa ako je možda bolje nešto stavit drukčije savjetujte me. (FPS mi je gotovo uvijek iznad 150)

 

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice