Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.870
|
čitano: 1.230.938
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Novi update, jedino privlacno je 

 

AK - Asiimov

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Sad sam sretan sto sam na vrijeme unovcio sve skinove... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

BR nece igrati stari igraci sigurno, mozda for fun tu i tamo.

Bitan je ovaj f2p, to ce promjeniti igru na bolje, doci ce novi playerbase, vise ljudi ce kupovat skinove, kutije i kljuceve = vise novaca za Valve, vrlo jednostavno.

Ali sve u svemu nije los update samo da su na jednoj AMD grafickoj testirali update prije nego sto su ga izbacili ovog ne bi bilo.

I jos jedna stvar :

F2p vs F2p

Prime vs Prime

U prijevodu ako igrate MM, novi igraci ne mogu se queueat protiv vas. Da bi dobili Prime moraju ga kupit za oko 15$

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav!

 

Koji je najpouzdaniji način za cashout skinova ? Jel to uopće moguće danas ?

 

Malo sam izvan svega, znam da s*ebali 3rd party stranice za cashout pa me zanima kako to sad ide ? 

 

Imam ključeva,skinova,svega a ne stignem igrat uopće :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
toshiba12345 kaže...

Pozdrav!

 

Koji je najpouzdaniji način za cashout skinova ? Jel to uopće moguće danas ?

 

Malo sam izvan svega, znam da s*ebali 3rd party stranice za cashout pa me zanima kako to sad ide ? 

 

Imam ključeva,skinova,svega a ne stignem igrat uopće :(

Poslao sam ti u PP moj profil pa me dodaj.

Svakako, mozes prodati na BitSkinsu.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 16:13 (el.šef).
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
deepshitcro kaže...
Sad sam sretan sto sam na vrijeme unovcio sve skinove... :D

Sad pogotovo sto je kraj godine i idu praznici, to ce cijene otici gore za barem 25% svega 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Tko god je unovcio skinove radi ovog updatea je budala kad se tako moram izrazit.

Ako skinovi nisu propali kada je dosao trade lock nece doslovno nikada, CS:GO ce sada vrlo vjerovatno biti jaci nego u svom prajmu.

Cijena skinova je uvijek stabilna. I u ovo doba godine cijene skinova idu gore a tako bi mogle i ostati sudeci po novom playerbaseu koji ce sigurno utjecat na market.

 

Evo jos jedana zanimljivost :

- Inace u ovo dobra CS:GO igra oko 400/450k ljudi

- danas : https://prnt.sc/ls0kut

 

U svakom slucaju Valve prenio CS:GO na drugu razinu, gg.

 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

jel i u ostalim BR igrama matchmaking uzasno spor?

ovo je frustrirajuce..

60k ljudi ceka za match a on 10 minuta drlja, acceptam, i onda opet ispocetka..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 16:31 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
el.šef kaže...

BR nece igrati stari igraci sigurno, mozda for fun tu i tamo.

Bitan je ovaj f2p, to ce promjeniti igru na bolje, doci ce novi playerbase, vise ljudi ce kupovat skinove, kutije i kljuceve = vise novaca za Valve, vrlo jednostavno.

Ali sve u svemu nije los update samo da su na jednoj AMD grafickoj testirali update prije nego sto su ga izbacili ovog ne bi bilo.

I jos jedna stvar :

F2p vs F2p

Prime vs Prime

U prijevodu ako igrate MM, novi igraci ne mogu se queueat protiv vas. Da bi dobili Prime moraju ga kupit za oko 15$

 Da, moze se kupiti taj prime ali jel ga ovi sto igraju f2p mogu takoder dobiti kad dostignu 21lvl ili to ne utjece na njih?

9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
jopaa991 kaže...
el.šef kaže...

BR nece igrati stari igraci sigurno, mozda for fun tu i tamo.

Bitan je ovaj f2p, to ce promjeniti igru na bolje, doci ce novi playerbase, vise ljudi ce kupovat skinove, kutije i kljuceve = vise novaca za Valve, vrlo jednostavno.

Ali sve u svemu nije los update samo da su na jednoj AMD grafickoj testirali update prije nego sto su ga izbacili ovog ne bi bilo.

I jos jedna stvar :

F2p vs F2p

Prime vs Prime

U prijevodu ako igrate MM, novi igraci ne mogu se queueat protiv vas. Da bi dobili Prime moraju ga kupit za oko 15$

 Da, moze se kupiti taj prime ali jel ga ovi sto igraju f2p mogu takoder dobiti kad dostignu 21lvl ili to ne utjece na njih?

 I mene to zanima.
Vjerojatno će bit da i oni mogu to dosegnut jer je u suprtnom slučaju to diskriminacija.

12 godina
protjeran
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
nixass kaže...

jel i u ostalim BR igrama matchmaking uzasno spor?

ovo je frustrirajuce..

60k ljudi ceka za match a on 10 minuta drlja, acceptam, i onda opet ispocetka..

 ja si kosu cupam u pubg zbog retardiranih 60 sek, pa skok iza aviona, pa skocis liku pred sacmu pa sve iz pocetka, neznam dali me ista u toj igri vise frustrira od tog cekanja, u cs go vjerojatno jer je navala...

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 22:07 (Stjepanj).
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Stjepanj kaže...
nixass kaže...

jel i u ostalim BR igrama matchmaking uzasno spor?

ovo je frustrirajuce..

60k ljudi ceka za match a on 10 minuta drlja, acceptam, i onda opet ispocetka..

 ja si kosu cupam u pubg zbog retardiranih 60 sek, pa skok iza aviona, pa skocis liku pred sacmu pa sve iz pocetka, neznam dali me ista u toj igri vise frustrira od tog cekanja, u cs go vjerojatno jer je navala...

 Jel ima nešto u životu s čim si ti zadovoljan, a da nije delidani Intel kojem si nabio cijenu, a kao jedan od razloga naveo jer je to ipak tvoj u pitanju, jel ima nešto? 

Xyz puta sam pomislio, jadna tvoja žena s tobom.

12 godina
protjeran
offline
Counter Strike: Global Offensive

kakve to ima veze s temom?

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

F2p vs F2p

Prime vs Prime

Tako spaja i spajat ce.

 

Ako F2p player zeli igrati protiv Prime igraca mora kupiti Prime i na taj kupljeni spojiti valjani broj mobitela.

Navodno se moze Prime dobiti i na F2p verziji kada se dode do 21levela ali i u tom slucaju se treba spojiti valjani broj mobitela.

Po najnovijim glasinama Valve bi mogao ukloniti pristup Primeu na f2p verziji.

Kako god nije los sistem, s tim da Valve ne prihvaca "no-trustworthy" sim kartice.

Znaci, ako ostane da se Prime moze dobiti na f2p verziji ostat ce i da treba spojiti broj mobitela. Ako neki mulac i haxa kada dobije ban moze bez problema napraviti novi account skinuti besplatnu igru i doci do primea ali mora kupiti novu sim karticu ili koristiti maminu

 

Ne znam sta se cijeli internet uzjebao, ja to gledam s vedrije strane, ti novi igraci ionako nikad nece queuat protiv mene u MM a kamoli na Faceitu.

Kako god, 99% ce Valve ovo malo izmjenit jer se previse ljudi pobunilo i popljuvalo ih, ovako ostat nece sigurno.

 

Inace jedini problem za sada je ako imas AMD karticu vidis doslovno kako ti izbaci 100 bugova na random mapi, od ljubicastih linija do pola bijele slike i nekakvih kockica, neki cak vide kroz smoke.

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

odigrao sam 6 meceva danas i nikakvih problema sa AMD grafom. mozda sam bio te srece a mozda je u medjuvremenu patchirano? danas je potegnuo nekih 800MB update prijepodne, ne znam kaj se nalazilo unutra

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
nixass kaže...

odigrao sam 6 meceva danas i nikakvih problema sa AMD grafom. mozda sam bio te srece a mozda je u medjuvremenu patchirano? danas je potegnuo nekih 800MB update prijepodne, ne znam kaj se nalazilo unutra

 koje drivere imas?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ja sam sve prodao na bitskinsu i prebacio si novac na racun. Ako se dobro sjecam, bitskins i paypal zajedno uzmu cca 7% provizije, sto je prihvatljivo. :)
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
LeftY_CRO kaže...
nixass kaže...

odigrao sam 6 meceva danas i nikakvih problema sa AMD grafom. mozda sam bio te srece a mozda je u medjuvremenu patchirano? danas je potegnuo nekih 800MB update prijepodne, ne znam kaj se nalazilo unutra

 koje drivere imas?

 18.5.1

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Super što bitskins još radi 

 

Isto imam amd grafu, sve mi normalno vrti (barem ovaj novi mod)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ajd ok kaj su dodali battle royale makar nisam ljubitelj toga, ali zašto su mjenjali Prime MM sistem? Zapravo, zašto je sad CS:GO F2P? Vjerojatno zato jer igra polako umire. Ista stvar se dogodila s H1Z1. Valve ne shvaća da su time uništili MM jer bude sad puno više cheatera prisutno u tzv. "Prime-u". Zanima me kak će sad Valve istrijebiti cheatere iz igre. A i stvarno nije fer za početnike to kaj su sad svi smurfovi dobili onaj Loyalty Badge. Baš ću napravit smurfa pa da vidim kak je to igrat izvan "Prime" matchmakinga :P

"Without passion you're already dead."
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 10:25 (Renux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

znači igra je sramotna , baš sam si napravio novi acc da vidim koji ću rank dobit kad odigram 10 mečeva i znači svaki competitve meč likovi sa aimbotom , pa valve ti si sramota...Zašto ne uvedu da se bana ip adresa?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Moram da se slozim, kolicina citera se znatno povecala (mada vec ih je bilo dosta i do sada) ali ovo je sramota i skoro pa nemoguce normalno igrati, bar kad je moj rank u pitanju MGE....sramota....

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 12:43 (animal4444).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Instalirao sam si cs:go i u prva dva dana prijavio 3 cheatera, jedan wallhack i 2 aimbota. Zaključio da nema smisla pa sam nadogradio na prime acc.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

ma ja igru ne igram uopce kako je F2P postala.csgo je mrtav za mene

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ima netko zainteresiran za pokoji game na Faceit-u? Preferiram premium, ali može i free. Level 5 sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Raja, ima li itko od vas neki i5 4590 il i7 4770, tak slicno? Uzimao bi nesto za cs a ne znam sta da uzmem, da sam miran sto se tice fpsa. Radi 144hz monitora bi  da ima bar preko 200fps-a. Il ako tko ima neki ryzen pa da igra, 1500x nesto tog ranga, ili moram da se protezem  i kupujem stogot novije? Zahvaljujem unaprijed

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Dane24 kaže...

Raja, ima li itko od vas neki i5 4590 il i7 4770, tak slicno? Uzimao bi nesto za cs a ne znam sta da uzmem, da sam miran sto se tice fpsa. Radi 144hz monitora bi  da ima bar preko 200fps-a. Il ako tko ima neki ryzen pa da igra, 1500x nesto tog ranga, ili moram da se protezem  i kupujem stogot novije? Zahvaljujem unaprijed

 Nemoj ici na te starije generacije.

 https://www.nabava.net/search.php?q=i3+8100 Provjereno ce drzati 144hz, prijatelj ima i 144hz i navedeni cpu u paru sa 1050, low postavke 1280x960 streched minimalan fps 300, max oko 520.

 

 ili ako oces biti miran za neki jaci update u buducnosti https://www.nabava.net/procesori/intel-core-i5-8400-28ghz-socket-1151-procesor-cijena-50653211

Barcelona - Mes que un club
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Wow, da sa i3 imam tako dobar fps? Mislio sam se i oko tog i5, ev raspitujem se oko cijene njega i maticne neke. Al me iznenadi i3 tako u frenda da ti radi

9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Dane24 kaže...

Wow, da sa i3 imam tako dobar fps? Mislio sam se i oko tog i5, ev raspitujem se oko cijene njega i maticne neke. Al me iznenadi i3 tako u frenda da ti radi

Taj i3 radi kao malo starije i5 generacije i ja sam se iznenadio ali recimo decko me jede naspram mog ryzena, tamo di ja imam 180 on ima 280 fpsa.

Neces pozalit ako uzmes i3 ali kao sto rekoh valve ce vjv izbacivati jos vecih updateova tako da mozda ni taj i5 ne bi bio losa kupovina za buducnost.

I ne znam kako ce ti i3 raditi na drugacijim postavkama ali na onima koje sam napisao frend ima taj fps sa gtx 1050 i jednim keksom od 8gb ddr4 2400mhz.

Barcelona - Mes que un club
8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

U tebe je ryzen 1300x? Vidio sam sad za cijenu, javise i jeftinije mi za 40€ uzet ryzen 5 2600 pa se sad vise mislim za njega

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice