Crysis 3

poruka: 1.052
|
čitano: 225.190
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Evo sad je i službeno Crysis 3 izlazi Q2 (proljeće) 2013. Radnja se odvija u razrušenom New Yorku, a glavnu ulogu igra Prophet.

 

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=de&tl=en&u=http%3A%2F%2Fgamesforpublic.de%2Fcrysis-3-ea-macht-es-offiziell%2F

 

Minimum System Operating Requirements for PC

 

* Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

* DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM

* Dual core CPU

* 2 GB Memory (3 GB on Vista)

 

* Example 1 (Nvidia/Intel):

   * Nvidia GTS 450

   * Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600)

 

* Example 2 (AMD):

   * AMD Radeon HD 5770

   * AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)

 

Recommended System Operating Requirements for PC

 

* Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

* DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM

* Quad core GPU

* 4 GB Memory

 

* Example 1 (Nvidia/Intel):

   * Nvidia GTX 560

   * Intel Core i5-750

 

* Example 2 (AMD):

   * AMD Radeon HD 5870

   * AMD Phenom II X4 805

 

Hi-Performance PC Specifications

 

* Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

* Latest DirectX 11 graphics card

* Latest quad core CPU

* SLI / Crossfire configurations will run even better

* 8 GB Memory

 

* Example 1 (Nvidia/Intel):

   * Nvidia GTX 680

   * Intel Core i7-2600k

 

* Example 2 (AMD):

   * AMD Radeon HD 7970

   * AMD Bulldozer FX4150

Box Box
Crysis 3 Crysis 3
Crysis 3 Crysis 3
Crysis 3 Crysis 3
Crysis 3 Crysis 3
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2013 19:39 (F1-IVO).
Moj PC  
24 0 hvala 25
12 godina
protjeran
offline
Crysis 3

Nije li Prophet skončao život u dvojci ?

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Crysis 3

Nikako mi ova igra ne ide uz urbano podrucje, po meni je stvorena neku sumu/planinu, bas kao sto je u prvom delu bilo...

 

edit: vidim na slikama da su dodali malo sumskog ambijenta, ali nekako mi opet nije onako kako sam ocekivao {#}

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 15:50 (pirat01).
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Crysis 3

Koliko sam ja razumio po nekim forumima  New York je razrusen i zarastao u gustu  vegetaciju.

 

Tako bi se opet dobio filing iz jedinice sa tropskim efektima.

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crysis 3

Kupio sam dvojku,ovo isto uzimam.Super izgleda.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Auctor kaže...

Nije li Prophet skončao život u dvojci ?

Je on se ubije na početku ali tijekom igre Alcatraza cijelo vrijeme zovu Prophet pa su onda možda u tom smislu mislili Prophet ili je nekim nano čudom Prophet preživio metak u glavu.

Prodajem MDPC-X Sleevse ----http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-mdpc-x-sleevsi/142080.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

CRYSIS 2 SPOILER

 

Prophet je svoj 'um' prebacio u nanosuit i na kraju dvojke preuzme kontrolu nad Alcatrazom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 20:11 (Antrocro).
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Crysis 3

Ako je u mass effectu oživio Shepard u dvojci možda će i Prophet :)...jedva čekam igru ..očekujem grafiku nabrijanu na pc-u do krajnjih granica .)

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 17:20 (Horned Reaer).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Za 7 dana dolazi prvi trailer za Crysis 3.

 

http://crysis.ea.com/en_US

Crysis 3 Crysis 3
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 18:22 (Dad0).
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

lik u odjelu s 5tog milenijuma koristi luk... kewl story bro, sad se furamo na futurističke urban tarzane

 
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Crysis 3

Samo radi starog Krajze kupujem novi comp kad izade.

clock2much
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Crysis 3
Nemam para da svake godine kupujem novi PC.Tako da vjerojatno
preskacem ovo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis 3

Prodano!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Neočekujem ništa vanzemaljsko od ove igre, volio bih da bude kao prethodnik s ispravljenim lošijim stvarima i to je to. Setting je jako zanimljiv ( mada se nebih bunio ni nečem sličnom onome u prvom dijelu ), i nadam se da ćemo imati dovoljno slobode za istraživanje istoga, dinamičniji combat i zanimljivije naoružanje ( dobro, luk mi i nije pao na pamet, niti smatram da je dobro što je tu, al' fuck it ) i više vrsta neprijatelja, u dvici su praktički bile dvije.

Glede priče, što Prophet se Prophet nije žrtvovao tokom igre, baš me zanima kako će to objasniti.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 19:56 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis 3

OVDJE IMA LJUDI KOJI SU TEK KRENULI IGRATI CRYSIS 2!!!

 

Prestanite fucking spoilat tko je mrtav a tko živ. Ja sam počeo igru ovih dana i ne zanima me kraj. Pogotovo se odnosi na Domida (aka auctora) i još par ljudi koji onako sasvim otvoreno spamaju sa cijelom pričom drugog djela.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
 
11 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Evo ubacio sam spoiler, vjerujem da će i drugi paziti, ali neznam koliko ti je pametno dolaziti u ovu temu dok igraš drugi nastavak, možeš pretpostaviti kako će priča razvijati u temi, praktički, ovdje ni nemaš još što raditi.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 19:57 (thuglife).
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Meni se ovo čini kao odličan koncept spoj modernog i staromodnog i živo me zanima kako ce to na kraju izgledati

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ovo ubacivanje zelenila u New York me malo podsjeća na Portal 2. Iii mrvicu na I am legend film. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 20:51 (Penryn).
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Crysis 3

Ufff... jedva čekam Crysis 3, nadam se da campaign bude još duži neg u 2-jki. Ovaj Bow mi je zakon dodatak, već vidim kak budu glave pucale {#}.

 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Pazi čuda... Radnja u NYC.

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 3

Samo neka angažiraju ponovo Hansa Zimmera za glazbenu podlogu..ono u dvojci je bilo remek dijelo

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crysis 3
Ranko Kukumar kaže...

OVDJE IMA LJUDI KOJI SU TEK KRENULI IGRATI CRYSIS 2!!!

 

Prestanite fucking spoilat tko je mrtav a tko živ. Ja sam počeo igru ovih dana i ne zanima me kraj. Pogotovo se odnosi na Domida (aka auctora) i još par ljudi koji onako sasvim otvoreno spamaju sa cijelom pričom drugog djela.

Kreneš igrati igru godinu dana nakon što je izašla i onda ideš po temi u kojoj se priča o nastavku te igre i očekuješ da nevidiš spoilere?

Jednostavno ne dolazi u temu dok ne odigraš igru, znaš i sam da ćeš vidjeti spoilere.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
offline
Crysis 3

Ovo izgleda puno bolje od dvojke ali sta nisu rekli da poslje dovjke neceju radit vise za PC?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 3

Kako kaže Cevat Yerli u igri će biti 7 različitih tematsko okruženih krajolika...tako da možemo očekivati različiti level design :)))

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Crysis 3

Jako mocno izgleda... Nama PC igracima ostaje da se nadamo dobroj optimizaciji kakvu je dvojka svojevremeno imala...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Ranko Kukumar kaže...

OVDJE IMA LJUDI KOJI SU TEK KRENULI IGRATI CRYSIS 2!!!

 

Prestanite fucking spoilat tko je mrtav a tko živ. Ja sam počeo igru ovih dana i ne zanima me kraj. Pogotovo se odnosi na Domida (aka auctora) i još par ljudi koji onako sasvim otvoreno spamaju sa cijelom pričom drugog djela.

Čuj Ranko, tema je Crysis3, a ne 2{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Crysis 3

Nadam se da ce ovaj serijal naslijediti Krizu 1 koju sam presao mnogo mnogo puta.Dakle ocekujem nesto sto ce zbaciti Metroo 2033 sa trona, da malo placu te vase HD 7970 i GTX 680 kao i multiGPU sustavi.Ako bude tako kupujem novi PC samo radi ove igre.Ono sto je Crysis 1 onda uradio nije nijedna do sada.

clock2much
 
8 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Samo se nadam da ce ova moja HD 4890-ka moc pogurat ovo, ako ne idem kod frenda po jos 1 i u CFX. Do sada sam odigrao samo Crysis i Crysis Warhead koji su me iznenadili po grafici, ali nisu bas po gameplayu.

 

Ovaj sigurno necu propustiti.

BF3 nick: herdjuro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
1337Raptor kaže...

Samo se nadam da ce ova moja HD 4890-ka moc pogurat ovo, ako ne idem kod frenda po jos 1 i u CFX. Do sada sam odigrao samo Crysis i Crysis Warhead koji su me iznenadili po grafici, ali nisu bas po gameplayu.

 

Ovaj sigurno necu propustiti.

Naravno da će moći, samo je pitanje hoće li moći na najvišim grafičkim postavkama.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 19:49 (thuglife).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice