Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

-30% vrijedi do 30.06.2019.

https://support.gog.com/hc/en-us/articles/360024234074-CD-PROJEKT-RED-Merchandise-Store-30-discount-FAQ

 

Sta mi vrijedi kad sve sto zelim kupiti, je rasprodano, nema majice ni za lijeka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja ne vidim kod... ne kužim, dosta toga je na popustu, trebao bi biti i Cyberpunk 2077, cijena mi je u $ iz nekog razloga i popusta ni za lijek....

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ako si kupio igru na GOG-u do 17.06.2019.,

onda na https://www.gog.com/account odaberec Cyberpunk i mozes vidjeti kodove,

tj. linkove koji ti se otvore na CDPR Storeu,

i onda ti svi artikli (osim figurica i shippinga) imaju -30%.

 

Al sta vrijedi kad nemam sta naruciti, sve je rasprodano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ćek, to znaći ako danas kupim igru, bilo koju igru, na GoG mogu naručit digitalnu kopiju CyberPunk 2077 sa 30% popusta?

 

EDIT: ok, skužio... ako si kupio CyberPunk 2077, ONDA možeš kupovati igračke i gluposti po 30% popusta.... whatever, već sam se ponadao da ima popust na igru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2019 15:42 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ne.

 

Evo na engleski kad nejde hrvatski:

One-time discount is valid only for Cyberpunk 2077 pre-orders made on GOG.COM before 17 June 2019, 10 PM UTC,

and applies to items available in the official CD PROJEKT RED merchandise store, excluding figurines and products already on discount.

Regional and time restrictions apply. See our Support page for more details.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

Ćek, to znaći ako danas kupim igru, bilo koju igru, na GoG mogu naručit digitalnu kopiju CyberPunk 2077 sa 30% popusta?

 

EDIT: ok, skužio... ako si kupio CyberPunk 2077, ONDA možeš kupovati igračke i gluposti po 30% popusta.... whatever, već sam se ponadao da ima popust na igru.

 lol 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

detaljan opis prikazanog gameplay-a

It is not who you are, it is who you know.
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja bi HOODIE. Pa kak sad to kupit kad nema u storu???

 

A i zašto discount ima rok trajanja? Bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Link i razgovor novinara koji je prisustvovao 1 satu novog gameplaya koji nije bio za javnost ,najvjerojatnije taj video gameplaya dolazi u 8. mjesecu,uzivajte....

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 ako igra tako traži, će da se kupi. :D

 

jedino možda grafička ne. jer nekako sumnjam da su vrtili ispod 4k rezolucije na E3 demou. tako da je ta grafička tamo bila nužna, a pošto znamo da će radit na ps4 i xbox-u, onda znamo da će bit i dosta skalabilan engine.

 

za sad mi je na popisu nvme disk od 1TB, za bezbolno očitavanje. a dalje ćemo vidjet.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Sa upgradeom cu jos pricekati,

imam i7 4/8, 1070 8GB, 32GB RAM, 1TB SSD, na 1440p 144Hz monitoru,

sasvim dosta.

 

A novi laptopi sa 2070, niti jedan mi se ne svidja (Lenovo je prolazan),

jer skoro niti jedan ne dolazi sa 3+1 USB ili 2+2 USB konfiguracijama,

sa jednim Thunderbolt (USB4) i jednim miniDisplayPortom.

 

Vecina ih sad ima 2 USB3.x, 2 USB-C, HDMI2.0 i bez mDP-a.

Onda moras Thunderbolt pretvarat u mDP/DP port i zajebancije bezveze.

 

Monitor mi je na HDMI1.4 tako da za 144Hz mora biti DP.

 

I najveca glupost - vecina ima samo microSD citac, a ne SD citac,

i kao "stede mjesto", a laptop 17", nema smisla.

 

Pricekat par generacija, eventualno docekati novu trecu generaciju AMD u laptopu i Vega kartice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ma pa šta vam je, oni svi vrte te demoe na tim javnim prikazivanjima na nenormalno snažnim računalima da se ne dogodi slučajno neka sramota fps dropa

 

kladim se da će u recommended specs biti gtx 1070 i 8 giga rama

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

kladim se da će u recommended specs biti gtx 1070 i 8 giga rama

 16 giga

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Nek se netko zaleti do 2077 i donese koji exabyte RAM-a, ili neku obicnu

uredsku konfu koja vrti Windows 10 Build 7703, bit ce nam dovoljno za Cyberpunk na Ultra High.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
loky4i4 kaže...
Cansee kaže...

kladim se da će u recommended specs biti gtx 1070 i 8 giga rama

 16 giga

 

je je u pravu si, prije da će to biti. 

 

u svakom slučaju treba imati na umu da će se igra uredno vrtiti na ps4 i xbox tako da će ju itekako potegnuti i gtx 1070

 

ja sam siguran da će moja konfa na 1440p rezi vrtiti na high 60 fpsa, s tim da se lomim da uletim baš za cyberpunk u neku rtx grafu, ako baš bude dobar taj ray tracing

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Smrdi mi na downgrade grafike za PC, da se XBox/PS raja ne smatra uvrijedjena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 9:29 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Smrdi mi na downgrade grafike za PC, da se XBox/PS raja ne smatra uvrijedjena.

 

to je bila i glavna priča prije nego što je witcher 3 izašao. i činjenica je da se dogodio određeni downgrade od onih prvih trailera, ako je to čisto zato da konzolaši budu sretniji to su onda mućke fore

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da ja ne bi trebao imati problema! Eventualno malo clock procesora.

 

A do tad mora past i kupnja NVMe 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

to je bila i glavna priča prije nego što je witcher 3 izašao. i činjenica je da se dogodio određeni downgrade od onih prvih trailera, ako je to čisto zato da konzolaši budu sretniji to su onda mućke fore

 

Pa downgrade je bio velik, jedini spas je bio taj, sto je igra svejedno bila prekrasna,

te sama prica i nacin izvedjenje price je grafiku bacio u drugi plan.

 

 

Ako i bude vizualnog downgradea, vjerovatno ce biti modova, kao i za W3.

11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Downgrade se jedva vidio, ali se bogme osjetio na performansama.

W3 furam na high/ultra u 1080p na i3 iz 2011.g.

 

CDPR kraljevi optimizacije.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Smrdi mi na downgrade grafike za PC, da se XBox/PS raja ne smatra uvrijedjena.

uvijek ce bit downgrade shema, naviknite se na to. uostalom, moze igra izgledati super extra hyper next gen, ali sto to vrijedi kad je gameplay jadan.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Azmo kaže...

Mislim da ja ne bi trebao imati problema! Eventualno malo clock procesora.

 

A do tad mora past i kupnja NVMe 

 

pa di ćeš ti brate imat problema, imaš brutalnu konfu. Jel to monitor za 4k, pičiš igre u 4k?

10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Azmo kaže...

Mislim da ja ne bi trebao imati problema! Eventualno malo clock procesora.

 

A do tad mora past i kupnja NVMe 

 

pa di ćeš ti brate imat problema, imaš brutalnu konfu. Jel to monitor za 4k, pičiš igre u 4k?

 

HAHAHA thx! :)

 

Koliko je ljubavi (para) uloženo u tu konfu ima da bude brutalna! :)

 

Nije 4K. Uživam u 2K još uvijek!

https://www.asus.com/Monitors/MG278Q/

 

P.S. Vidim da smo jako slični! :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 14:08 (Azmo).
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Azmo kaže...

Mislim da ja ne bi trebao imati problema! Eventualno malo clock procesora.

 

A do tad mora past i kupnja NVMe 

 

pa di ćeš ti brate imat problema, imaš brutalnu konfu. Jel to monitor za 4k, pičiš igre u 4k?

 

Azmo kaže...
Cansee kaže...
Azmo kaže...

Mislim da ja ne bi trebao imati problema! Eventualno malo clock procesora.

 

A do tad mora past i kupnja NVMe 

 

pa di ćeš ti brate imat problema, imaš brutalnu konfu. Jel to monitor za 4k, pičiš igre u 4k?

 

HAHAHA thx! :)

 

Koliko je ljubavi (para) uloženo u tu konfu ima da bude brutalna! :)

 

Nije 4K. Uživam u 2K još uvijek!

https://www.asus.com/Monitors/MG278Q/

Dok se tapšete po ramenima imate preslične konfe!

coffe,coffe,coffe.....
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

je je, nešto slične, ali kolega Azmo ima par jačih :)

 

ja se sve nešto lomim hoću uletati u RTX na jesen, očekujem puno od novog CoDa (baš izgleda dobro zasad), ali primarno da mogu maksimalno iskoristiti ray tracing u Cyberpunku. Pa ću malo upratiti situaciju i odlučiti

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

je je, nešto slične, ali kolega Azmo ima par jačih :)

 

ja se sve nešto lomim hoću uletati u RTX na jesen, očekujem puno od novog CoDa (baš izgleda dobro zasad), ali primarno da mogu maksimalno iskoristiti ray tracing u Cyberpunku. Pa ću malo upratiti situaciju i odlučiti

 

Hehehe 

 

Po meni RTX je promašen slučaj. Ubojica performansi bez nekog benefita. A s obzirom da je GTX 1080TI doslovno u rangu RTX 2080 ne vidim smisla kupovine i davanja 10K kuna za 2080TI (a isam ni lud). Mislim držat grafu još najmanje 2 godine i ne vidim što ne bih mogao pokrenuti.

 

U tvom slučaju ne vidim baš potrebu za promjenom. Eventualno ak se jeftino možeš dočepati 1080TI i to je to. RTX nikako.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Azmo kaže...
Cansee kaže...

je je, nešto slične, ali kolega Azmo ima par jačih :)

 

ja se sve nešto lomim hoću uletati u RTX na jesen, očekujem puno od novog CoDa (baš izgleda dobro zasad), ali primarno da mogu maksimalno iskoristiti ray tracing u Cyberpunku. Pa ću malo upratiti situaciju i odlučiti

 

Hehehe 

 

Po meni RTX je promašen slučaj. Ubojica performansi bez nekog benefita. A s obzirom da je GTX 1080TI doslovno u rangu RTX 2080 ne vidim smisla kupovine i davanja 10K kuna za 2080TI (a isam ni lud). Mislim držat grafu još najmanje 2 godine i ne vidim što ne bih mogao pokrenuti.

 

U tvom slučaju ne vidim baš potrebu za promjenom. Eventualno ak se jeftino možeš dočepati 1080TI i to je to. RTX nikako.

 

Vjerojatno si u pravu, tako i ja razmišljam za trenutne rtx kartice jer stvarno spuštaju fps žešće a ne vidi se neki preveliki pomak, ali sada se priča o izbacivanju rtx SUPER verzija, koje bi trebale biti stepenicu jače, po leakovima bi ih Nvidija trebala najaviti kroz koji dan. ako te kartice budu bolje, a ray tracing u Cyberpunku i ostalim igrama koje će izlaziti bude bolji i izraženiji, onda bi se i moglo razmisliti o tome

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Zato i kazem, moj laptop sa GTX 1070-MaxQ (negdje je izmedju stolne 1070 i 1060, blize na 1070),

mora gurat od Witcher 3: Wild Hunt do Witcher 4: Storm Seeker - the Longing.

ZCnttPJHt6s

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 15:39 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Azmo kaže...
Cansee kaže...

je je, nešto slične, ali kolega Azmo ima par jačih :)

 

ja se sve nešto lomim hoću uletati u RTX na jesen, očekujem puno od novog CoDa (baš izgleda dobro zasad), ali primarno da mogu maksimalno iskoristiti ray tracing u Cyberpunku. Pa ću malo upratiti situaciju i odlučiti

 

Hehehe 

 

Po meni RTX je promašen slučaj. Ubojica performansi bez nekog benefita. A s obzirom da je GTX 1080TI doslovno u rangu RTX 2080 ne vidim smisla kupovine i davanja 10K kuna za 2080TI (a isam ni lud). Mislim držat grafu još najmanje 2 godine i ne vidim što ne bih mogao pokrenuti.

 

U tvom slučaju ne vidim baš potrebu za promjenom. Eventualno ak se jeftino možeš dočepati 1080TI i to je to. RTX nikako.

 

Vjerojatno si u pravu, tako i ja razmišljam za trenutne rtx kartice jer stvarno spuštaju fps žešće a ne vidi se neki preveliki pomak, ali sada se priča o izbacivanju rtx SUPER verzija, koje bi trebale biti stepenicu jače, po leakovima bi ih Nvidija trebala najaviti kroz koji dan. ako te kartice budu bolje, a ray tracing u Cyberpunku i ostalim igrama koje će izlaziti bude bolji i izraženiji, onda bi se i moglo razmisliti o tome

 Po leakanim speckama ne budu jače od 5%.
Svrha im je vjerojatno samo da budu u grafovima iznad novog Navija. Mislim naravno na 2060 i 2070.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice