Destiny 2

poruka: 496
|
čitano: 96.996
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...

Mene skroz pustilo, čak nisam siguran više ni da ću uzet. 

 Iskreno, razmišljam da cancel-iram pre-order. Više ni ne gledam Destiny 2 filmiće... 

 

Pa nek daju razmak više od mjesec dana konzola/PC drugi put.

16 godina
offline
Re: Destiny 2
Yep, ja i dalje tvrdim da je lansiranje ovoliko nakon što je igra izašla za konzole užasno glup potez. I sami mislim da su to uvidjeli, doslovno se u ovom novom traileru samo hvale grafikom, a sve je o igri već dobro poznato, nema nikakvih iznenađenja.

Tko zna kako će se to odraziti na prodaju i na kraju krajeva broj aktivnih igrača, jer je to najbitnije za ovakav tip igre.
13 godina
offline
Destiny 2

Slažem se s obojicom, kad je izašla na konzole, tako me hype držao kao da za pc izlazi. Sad kroz mjesec dana to je zamrlo skroz, i nudio mi neki lik 500kn deluxe verziju, i čak sam razmišljao,ali sad uopće ne razmišljam da uzmem.

 

Igra je fora, i siguran sam da će biti hit, ali ovih mjesec dana je upropastilo sve jer svi se sad sve znamo, samo je ostao uncapped 4k koji ionako ne mogu vidjeti.

 

Kontam da bih čekao možda da padne cijeli bundle pa kasnije kad igra bude veća i sadržajnija, nezz

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Destiny 2

Stari moj kad pogledas razinu contenta koji warframe nudi (sa expanzijama,jedna je bas dropala) destiny 2 se cini smijesan.

Što i tvrdim od samog starta da jest.
Ljudi ce za tjedan dana proc sav content ,ak ne i manje.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Destiny 2

Još je free pa cijeli content još više vrijedi, ali jednostavno me taj warframe ne privlači niti najmanje :(

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Destiny 2

ja sam svoj preored otkazao prije par dana

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Meni čak nije ni content toliko bitan, samo mi je sada osjećaj ono MEH.

Ajde da su tjedan dana nakon konzola izdali, ali ovo je mjesec i pol, nije više fresh. Ono što sam malo bio nabrijan, sad je gotovo. Uostalom majstori su odlučili izdati igru u mjesecu kada doslovno izlazi cijelo čudo AAA naslova.
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Destiny 2

Pa koliko je GTA V kasnio na PC u odnosu na konzole, pa je svejedno bila pomama kod PC igrača za igrom.

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
14 godina
offline
Destiny 2

Gta je gta ostalo su igre

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Destiny 2

Osjeti se da na tržištu fali jedan pravi shooter koji bi ujedinio sve igrače, ja osobno sam ulupao puno para u konfu u zadnje vrijeme, i sad si razmišljam što igrati, koji FPS, Destiny me uopće ne intrigira, možda pubg, šta je sa Battlefieldom 5 ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Destiny 2

BF5 tek krajem iduće godine. Još nisu ni sve ekspanzije za BF1 izašle.

Imaš sad Destiny 2, a iduće godine Anthem od EA/Bioware-a.

U međuvremenu možeš probati Battlefront 2 ili Overwatch kojeg si sigurno probao.

Utući hrpu para u konfu i igrati PUBG, je ne znam. Meni neshvatljivo.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
offline
Destiny 2

Općenito igrati  cash grabbing overhyped poluproizvod kao pubg mi nema smisla no dobro.

 

Ja sam polagao nade u destiny i novi cod.

Obe igre su me ugodno iznenadile, za početak kako rade na mom starom računalu, a onda dalje. Smiješno cod, ali lagano se vraća korijenima i ovo što sam vidio me diglo na nostalgiju.

Destiny hype train sam propustio očito i pitanje je hoću li uzeti uopće...

 

fps koji bi ujedinio igrače? Lol, to ne postoji, a bf3 scena kakva je bila nikad se neće ponoviti.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...

Općenito igrati  cash grabbing overhyped poluproizvod kao pubg mi nema smisla no dobro.

 

Ja sam polagao nade u destiny i novi cod.

Obe igre su me ugodno iznenadile, za početak kako rade na mom starom računalu, a onda dalje. Smiješno cod, ali lagano se vraća korijenima i ovo što sam vidio me diglo na nostalgiju.

Destiny hype train sam propustio očito i pitanje je hoću li uzeti uopće...

 

fps koji bi ujedinio igrače? Lol, to ne postoji, a bf3 scena kakva je bila nikad se neće ponoviti.

 

Kaj se tice ludnice oko PUBG ja isto to ne kuzim par gejmova odigranih doslo mi je da si povracam u usta, bačeni novac u vjetar isko ko i za ovu hipfire smg ludnicu zvanu Battlefield 1.

 

Tako nekako slično i ja to vidim, imam vremena a i volje igrat sat najviše dva na dan tako da cu lagano igrati Destiny 2 onako casual i bmk jos uvijek me neki lagani hype drzi.

Kaj se ostalih igri tice igral sam aktivno i kompetitivno CS doslovno 100 godina, tamo od bete jos 99' i fakat mi je dosta sad mi se iskljucivo igra nesto casual tipa Cod ili SWBF2 tako da mozda nesto od toga jos uzmem..

 

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 21:24 (dad0r).
8 godina
odjavljen
offline
Destiny 2

Ok, znači ništa

neki frendovi igraju Uncharted 4 MP i vele da je super, još ću ps4 kupit i igrat na kraju jbt

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Destiny 2
dad0r kaže...

  sad mi se iskljucivo igra nesto casual tipa Cod ili SWBF2 tako da mozda nesto od toga jos uzmem..

 

 

 

Slično i kod mene, btf2 novi je užas, ali cod je simpa, isključit mozak i gazit njubeke.

 

Competitve je umro davno, još sa bf3 esl kad sam bio nabrijan, sad mi je više casual, manje vremena i volje za nešto više.

A za destiny, nezz kaže, hype mi full splasnuo.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Destiny 2

Neznam kako, ali ja ovih misec ipo sam u laganom hype modu.

Mozda jer sam gusta u jedinici i nikad me nije razocarala, iako znam da se dosta ljudi razocaralo.

 

Mislim da je stvar u ocekivanjima ljudi, ja sam ocekiva zabavan RPG looter/shooter s odlicnim gun mehanikama i fokusom na multiplayer, to sam i dobia.

Nista vise ne ocekujem od dvojke.

Pratim dosta youtubera koji igraju D2, i vidim sta se desava i koji su problemi s igrom. Ali iskreno to me ne dira jer su to problemi koji imaju igraci koji igraju vec misec ipo dana i imaju 2-3 lika na 305 light levelu.

Ja tu tek trebam doc, a i ako dodem na tu razinu i neman sta radit, otic cu igrat nesto drugo dok ne dode neki update ili ekspanzija.

 

Problem je sto naoruzanje vise nema random perkove i sto je D2 zapravo collection game, a ekipa koja ga igra konstantno ima manje vise sav armor i oruzja koja ista valjaju i sada nemaju motiva igrat vise.

Realno rjesenje za takav problem bi moglo bit da oprema dode s random upgrade modovima (sistem koji je jako neiskoristen trenutno) koji rade zanimljivije stvari od onih koje trenutno rade, ili ornamenti poput onih u D1 itd.

 

Takoder vidim da su developeri svjesni problema i rade na rjesenjima, jer su otvoreno pisali o svemu.

Uglavnom ostali su iznenadeni kojom brzinom i koja kolicina igraca je maxala gear, i rade na rjesenjima.

 

Ne vidim cemu pljucat po igri koju nisam odigra (ima takvih u ovom threadu), a u drugu ruku ekipa je pocela kukat cca 30 dana nakon release-a da im fali contenta, inicijalne reakcije i feedback je bia vise nego pozitivan.

Meni to znaci min 30 dana zabave koju cu platit 60 Eura.

Za moje pojmove to je poprilicno dobar deal.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Destiny 2

Da, slažem se. Destiny je u startu bila predviđena kao 10-godišnji GaaS projekt.

Još od vremena prvih MMORPG-ova, uvijek je bilo "hardcore" ekipe koja prožvače sadržaj u kratkom roku pa se žali da nema što za raditi.

Nažalost, danas je taj problem još više naglašen.

Kako zbog glasnog protivljenja "grindu", tako i zbog sve manje sadržaja isporučenog u startu (kraći razvojni ciklusi, cijena razvoja) u odnosu na neke starije igre s istim konceptom.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
offline
Destiny 2

Sve 5, ali ne možete mi reć da igra ne planira dodat taj sadržaj u dlcu i izračunato je da kroz 2mj do 12mj kad izađe prvi ljudi odrade sve tako da budu prisiljeni kupiti dlc.

 

Gledajući po yt i slušajući hrpu negativnih kritika, jer su prih tjedan dana sve bile pozitivne dolazim do zaključka da wow efekt igre traje eventualno tjedan dana, a nakon toga grind i kad ispucaš sve čekaj novi content.

Ne planiram ostaviti 1000kn na ovu igru jer nemam dojam da će mi to vratiti na ikakav način.

 

Bio sam baš nabrijan na to sve, frend mi napunio glavu, ali sad malo po malo dok se budim iz te ''sinkope'' nisam siguran da je to ista igra o kojoj on priča i koja dolazi.

I još jednom ih nabijem na kurac radi čekanja od mjesec i pol.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 11:20 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

I kao šećer na tortu stižu mikrotransakcije, ovaj  Pay2win naslov zaobilazim u širokom uglu, jedino ako ne padne na neku siću.

http://www.ign.com/articles/2017/10/17/activision-files-patent-for-microtransaction-minded-matchmaking-system

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Destiny 2
zrimo kaže...

I kao šećer na tortu stižu mikrotransakcije, ovaj  Pay2win naslov zaobilazim u širokom uglu, jedino ako ne padne na neku siću.

http://www.ign.com/articles/2017/10/17/activision-files-patent-for-microtransaction-minded-matchmaking-system

 Mikrotransakcije su već prisutne.

Ovdje se radi o posebnom sistemu matchmakinga gdje te spaja s igračima koji imaju super opremu, ne bi li te navukli da kupiš istu takvu.

 

Mislim da to trenutno nije primjenjivo za Destiny, budući da ne možeš kupovati oružja, nego neke điđe baje.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
14 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Onda super, jedino ako im ne padne na pamet da kasnije iplementiraju, Activision je to.

 

Jel netko zna kakve su regionalne restrikcije za igru?

Vidim da na plati.ru preorder key košta 30$ i da se aktivira na EU Battle.net

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Destiny 2

Ja sam taman na godišnjem kad izađe pa ko hoče igrati moj battletag je u potpisu.

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3 uplay: StariGAD_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 14:59 (Butcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Destiny 2

Za one koji su pre-orderali može se raditi preload...

 

EDIT, stanje na disku:

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 7:21 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Destiny 2

Jučer sam dobio svoj refund za Digital Deluxe verziju. Jednostavno su totalno us*ali s ovolikim čekanjem... Sav hype me prošao... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny 2
TomoR kaže...

Za one koji su pre-orderali može se raditi preload...

 

EDIT, stanje na disku:

 

 Daj stavi neki upload za one koji su key kupili kod strike kinguina!

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
14 godina
offline
Re: Destiny 2
TomoR kaže...

Za one koji su pre-orderali može se raditi preload...

 

EDIT, stanje na disku:

 

 Meni se samo preloadalo, a nisam pre-orderao. Neznam zbog čega. Možda jer sam igrao betu, ali sam je izbrisao kad je završila. 

11 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Ekipa sa foruma di ste uzeli igru?

3 Key sa nekog random sajta
3 Offical key sa Battlenet-a
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 21:28 (Nvidia GTX 680).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Destiny 2

Hmm uzeo sam s g2play-a oba keya... sebi nvidia D2 voucher koji je netko prodavao za 30e (onaj koji dodje uz GTX1080) i moze se aktivirati samo preko GeForce Experience accounta uz verifikaciju GTX1080 kartice, a ženi standardni preorder key za 44e. Moj je odavno stigao, a njen još uvijek čekamo.. valjda bude stiglo danas prije release-a  (u ticketu kažu da danas tokom dana idu keyevi za preordere).

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2017 9:09 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

mrsmith tnx onda cu i ja sa instanta uzet

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Ako netko želi brzo napredovati savjetujem da pogleda ovog momka. Putem njega sam pratio razvoj igre na konzoli. Osim ako nisu pokrpali sve te glitcheve i exploitove kladim se da će velika većina samoprozvanih hardcore igrača koristiti te propuste. Pogledajte sve klipove od datuma izlaska igre na konzoli do danas.

 

 

https://www.youtube.com/user/WiLLiSGaming/videos

 

 

Btw. Da li je netko kupio igru sa Battle.net balance-om tj. WoW tokenima?

Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice