Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.122.972
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
FLes kaže...

Ja mislim od početka igrati HC.

 

Puno je napetije, čitavo vrijeme znaš da možeš umrijeti zauvijek (ko bi reko). To je jedan sasvim novi nivo uzbuđenja. Pogotovo ak prolazim nepoznatu igru na HC xP. Samo da me herc ne strefi :)

 

Druga stvar, nema RMAH-a. Znači nitko nije iteme kupio svojom lovom nego zlatom koje je morao pronači unutar igre.

 

Treća stvar, igra će mi puno duže trajati jer ću igrati jako polako i jako oprezno.

 

Četvrto, ako ću poželjeti igrati coop neću morati igrati sa debosima. Dok čitam po službenim forumima tko piše i kakve komentare o igri ostavlja, zlo mi je od pomisli da bi mogo igrat s nekim od njih. Puno je veća vjerojatnost da ću igrati s nekim tko ozbiljno igra i nije debos neki. Bar si ja to tak zamišljam...

 

Igrat ću s više likova istovremeno, točnije pređem npr. do skeleton kinga sa DH-om, pa sa WD-om, pa sa Wizardom... tak da ak mi jedan i krepa, što neće :P, imam drugoga pa mogu s njim dalje igrat ak oću... A i moglo bi bit zanimljivije neg stalno sa istim. A shared stash je isto dobra stvar, bar itemi u stashu ostaju i mogu ih koristit dalje.

 

 

Sad si me i ti zaintrigirao s ovim HC-om, jer prvi put smao moze biti jedanput, mogu misliti o kakvom se uzbuđenju radi kad ides prvi puta HC, ne znas sta te ceka :)

12 godina
offline
Diablo 3

jbg...
ja sam u D2 bio na HC-u Hammerdin lvl 94 i dosao lag i paf, ode u k**** {#} 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Evo tko hoće novi Wizard wallpaper by Brom u 1920x1080 bez Diablo loga:

 

http://postimage.org/image/sqala34e5/full/

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...

Gdje si preorderao CE?

 

U Algoritmu rezervirao i CE i collector's.

 

LOTROwannabe kaže...

I zašto si preorderao oba? Mislim ak si već CE...

 

Normal za brata, collector's sebi! {#}

Vae victis!
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 12:26 (ScipioAfer).
15 godina
offline
Diablo 3

ok. mala pomoć...

 

cjs keys... digital download...

g2play... digital download...

 

ima li ih jos... ili su ova dva dućana dobra pa da ne tražim dalje, za kupit d3. kutija me ne interesira...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
ScipioAfer kaže...

CE za brata, collector's sebi! {#}

zar nije CE i Collectors isto? {#}

and the heavens shall tremble
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
RonoN kaže...
ScipioAfer kaže...

CE za brata, collector's sebi! {#}

zar nije CE i Collectors isto? {#}

 

Ha ha je, lapsus! Evo editirao, lol.

Vae victis!
14 godina
offline
Re: Diablo 3
ranko091 kaže...

ok. mala pomoć...

 

cjs keys... digital download...

g2play... digital download...

 

ima li ih jos... ili su ova dva dućana dobra pa da ne tražim dalje, za kupit d3. kutija me ne interesira...

 

g2 definitivno, bjež od tih cjsova.

Someday we'll find it...the website connection...
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koji je problem sa cjs jer ja sam tamo narucio? Btw dvoumio sam se izmedju cjs i g2play i izabrao sam cjs jer pise broj primjeraka koji im je na raspolaganju.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dabog da se Blizzardu crijeva zaplela! Sto im je bilo da su paladina maknuli iz igre. Sad cu morati s monkom igrati {#}

 

NI TO TO!!! OCHEM MAČA I ŠTITA!!!

 

Igrao bi s templarom/followerom radije {#}

 

Nisam testirao betu, ali ono što sam vidio od gameplaya mi se sviđa, međutim - traileri su kao da ih je radilo petogodisnje bezmudno dijete. Shame on you Blizzard, get some balls ffs.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

gdje se preko neta jos moze naruciti diablo 3 collectors edition a da shippaju u hrvatsku? hvala!

www.pametni-mobiteli.com
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Jesi probao s Amazonom?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

trenutno nemaju, predbiljezio sam se. a i ne znam da li oni shippaju igre u hrv?

www.pametni-mobiteli.com
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Naravno da shipaju

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Rodić kaže...

Naravno da shipaju

.UK ne shippa.

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Sry na glupom pitanju ali što mislite kolike će bit cijene d3 u trgovinama (otprilike) ??

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
mp93 kaže...

Sry na glupom pitanju ali što mislite kolike će bit   cijene d3 u trgovinama (otprilike) ??

 

U Algoritmu 450 kuna a u ostalim trgovinama vjerojatno isto toliko.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 20:17 (dad0r).
14 godina
offline
Diablo 3

ovdje je najjefiniji harcopy u hrvata,

http://www.infomark.hr/Prednarud%C5%BEbe/789/Diablo%203%20PC%20/%20Mac#anketa

 

bar ja nišam našao jeftinije.

dostava besplatna, i igra vam dolazi 15.05.

rađe za 50 kn više uzmem igru ,nego za 350kn strepim dal bu 15.0. došao key na email...

napokon dočekao DNF!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

@vrx ja sam svoju platio tocno 312kn (G2PLAY akcija bila 1 vikend) - i doci ce key na mail 100%, vec sam kupovo neke stvari preko njih. Sad, ako se tebo bas daje 88 kn vise. meni je to jos barem jedna igra na akciji.

 

@HC igraci, sretno :D . Ja doista ne podnosim taj osjecaj kad mi nesto ode i moram iznova. Npr kad igram bilo koju igru i krepam a nemam save zadnjih pola sata ja pop*zd*m i uzmem pauzu dan, dva za tih pola sata sto moram iznova prelazit, nekad cak i nekoliko tjedana, ovisi sta sve izgubim i koliko me to razljuti. Da znam da moram 20-30 levela ponovo grindat, ili nedaj boze vise od toga...

ma kaki... prekratak je zivot da bih bacao vrijeme na to.

Ipak, siguran sam da postoje oni kojima Hc lik ne krepava, iako, ako cemo iskreno, koja je svrha Hc lika nego krepat? :P

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel čita netko kratke priče na official stranici? Dosta su dobre. A i ono ima ih prilično za svaku klasu :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 0:11 (gringo88).
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
FLes kaže...

http://media.diablofans.com/images/news/2012/may/guide/IMG_0104.jpg

 

Obratite pažnju na razliku u HP I DMG monstera između hela i inferna. Puno sreće ekipi koja misli igrat hardcore (to uključuje i mene). Bit će suza {#}

Toliko o tome, da će biti "lako". Mislim da većina ljudi nema pojma šta ih čeka, al svakako da je još malo dana ostalo i kad krenu igrat i pređu Act 1, mislim da zabava može počet! {#}Što se tiče HardCore načina igranja, ima i to svoje draži, al osobno nisam ljubitelj toga da izgubim sve što sam mukotrpno skupljao. I opremu, i skilove, i atribute. Al slažem se, nije svatko za to, i treba imat muda riskirat igrajući na način da kad te jednom ubiju moraš sve ispočetka. To je stvarno za entuzijaste, ja ipak volim malo sigurniji način igranja, zato ću HC mode ostavit za neka druga vremena, ako i kad pređem igru sa svim likovima na svim težinama, onda se možda i ja odlučim preć s nekim likom na HardCore način, do tada sumnjam. {#}

AMD Phenom II x 6 1090T
16 godina
offline
Diablo 3

Diablo u 5 minuta.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
 
10 0 hvala 5
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ja želim HC, nije mi žao ako izgubim lika u borbi, ali me strah samo jedne stvari: reseta routera koji nije na UPS-u (za PC imam UPS) i nekog drugog razloga zašto bi veza pukla ili zalagala.. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...

Ja želim HC, nije mi žao ako izgubim lika u borbi, ali me strah samo jedne stvari: reseta routera koji nije na UPS-u (za PC imam UPS) i nekog drugog razloga zašto bi veza pukla ili zalagala.. 

 

Nemas straha jer su to rjesili u D3 , dok me znalo DCati u beti i dok sam se vratil uvijek sam bil u gradu

twice the pride double the fall
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ako netko želi prodati CE, nek' se javi. Rođak daje besplatno D3 onome tko mu nabavi D3CE. :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

ahahahah ako su HC rijesili na takav nacin, onda ja prilikom smrti u d3 mogu namjerno resetirat modem ili reconnectat se sa mreze i sve ok ja sam u gradu i lik je ziv :)))))))))))))))))))))))

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 11:17 (MGcro).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3

Kad već umreš, gotovo je. Nisu baš tako naivni. Spas funkcionira jedino ako je tebi veza pukla neko vrijeme prije pogibije, nikako ne sekundu prije.

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

onda ce bit divno hc igracima na infrernu ako uopce do tamo i dodju, malo lag koji se dogodi i amen

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
MGcro kaže...

onda ce bit divno hc igracima na infrernu ako uopce do tamo i dodju, malo lag koji se dogodi i amen

HC igrači če morat kupit ups, i to par komada u seriju da nebi slučajno jedan zatajio. zatim će morat uzet stalnu konekciju na net nikako ovu 24 satnu leases.. i tek onda mogu počet igrat. i možda u krajnjem slučaju uzet 2 ISP da ne bi bilo svega... :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
MGcro kaže...

onda ce bit divno hc igracima na infrernu ako uopce do tamo i dodju, malo lag koji se dogodi i amen

 Gore ti piše da se su riješili problem disconnecta. Šanse da se disconnect dogodi pola sekunde prije odlučujućeg udarca koji bi preživio su jako, jako male. Ako te disconnecta u nekom gadnom dungeonu, igra te vraća u grad. Ali, to što vjerojatno nećeš moći varati u igri namjernim disconnectanjem kad vidiš da umireš, ne znači da će hc igračima biti grozno. HC igrači i ne igraju HC da bi varanjem prolazili igru, nego iz posve drugih razloga.

 

P.S. Ja imam UPS :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 13:00 (Tonči).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice