Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.122.930
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...
MGcro kaže...

onda ce bit divno hc igracima na infrernu ako uopce do tamo i dodju, malo lag koji se dogodi i amen

 Gore ti piše da se su riješili problem disconnecta. Šanse da se disconnect dogodi pola sekunde prije odlučujućeg udarca koji bi preživio su jako, jako male. Ako te disconnecta u nekom gadnom dungeonu, igra te vraća u grad. Ali, to što vjerojatno nećeš moći varati u igri namjernim disconnectanjem kad vidiš da umireš, ne znači da će hc igračima biti grozno. HC igrači i ne igraju HC da bi varanjem prolazili igru, nego iz posve drugih razloga.

 

P.S. Ja imam UPS :)

da sve u redu sve to stoji ali disconnect i lag nisu isto

15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Hc i je zanimljiv zbog tog umiranja, i onda sve ispocetka i svaki puta ostane isti adrenalin dok prelazis igru za razliku od sc-a. Sc  budem igrao jedino zbog inferna, koliko sam skuzio bit ce jako,jako tezak,  da ce na HC-u biti nemoguće proci inferno,tako da budem gurao vise likova odjednom i sc i hc.

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Osobno nebi mogao igrati Hardcore iz jednostavnog razloga što

kada bih (neminovno) prije ili kasnije poginuo,

to bi bio takav epski rage quit da bi vjerojatno ostao bez periferije i ormara u sobi.

 

{#}

 

Van toga, zanima me zašto gospodin Danny nije refleksno

napisao da je HC za pice?

 

{#}

 

For shits and giggles.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
MGcro kaže...

da sve u redu sve to stoji ali disconnect i lag nisu isto

 Ma, neće te lag ubit, ne brini :)

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ne bi se sad vratio u ono vrijeme kad se nije znao točan release date, nema tih para {#} Ili da još moram čekati par mjeseci..to bi bila katastrofa

Da sam normalan, poludio bi
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hanter kaže...

Ne bi se sad vratio u ono vrijeme kad se nije znao točan release date, nema tih para {#} Ili da još moram čekati par mjeseci..to bi bila katastrofa

Mene opet ubija u pojam sto znam kad igra izlazi a 15ti je jos tako dalekooooo. . . {#}

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Wow, ove kratke priče su prva liga jbt. Iako i nisu baš kratke ima se za čitat. Jučer pročitao Monkovu sad Barbarianovu. Prilično mračne i surove.

 

Znam da su zaposlili nekog lika da im piše priče i novele ali ako naracija i sama priča u igri bude ovako dobra, D3 će bit pogodak na svim poljima :).

 

http://us.battle.net/d3/en/game/lore/short-story/barbarian/1#read

 

^^ Velika preporuka za svakog tko se imalo zanima za D3 a nije pročitao. Mislim da bi čak i nekom kog zaboli za igru bilo zanimljivo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 14:50 (gringo88).
 
4 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
D3ViL kaže...
Hanter kaže...

Ne bi se sad vratio u ono vrijeme kad se nije znao točan release date, nema tih para {#} Ili da još moram čekati par mjeseci..to bi bila katastrofa

Mene opet ubija u pojam sto znam kad igra izlazi a 15ti je jos tako dalekooooo. . . {#}

Najbolje bi bilo da najave 1 dan prije  i to je to... baš me zanima kakva bi panika nastala :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
gringo88 kaže...

Wow, ove kratke priče su prva liga jbt. Iako i nisu baš kratke ima se za čitat. Jučer pročitao Monkovu sad Barbarianovu. Prilično mračne i surove.

 

Znam da su zaposlili nekog lika da im piše priče i novele ali ako naracija i sama priča u igri bude ovako dobra, D3 će bit pogodak na svim poljima :).

 

http://us.battle.net/d3/en/game/lore/short-story/barbarian/1#read

 

^^ Velika preporuka za svakog tko se imalo zanima za D3 a nije pročitao. Mislim da bi čak i nekom kog zaboli za igru bilo zanimljivo.

zanimljivo....

 

ipak...Book of Cain  je bolji....

 

....i daje masti previse zamaha.....

 

da mi je znat samo sto planiraju s archangelima...?!?!?!...hmmmm.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
D3ViL kaže...
Hanter kaže...

Ne bi se sad vratio u ono vrijeme kad se nije znao točan release date, nema tih para {#} Ili da još moram čekati par mjeseci..to bi bila katastrofa

Mene opet ubija u pojam sto znam kad igra izlazi a 15ti je jos tako dalekooooo. . . {#}

 

Ma samo se sjeti kako bi bilo da je još 2 mjeseca do release-a...ovo je mila majka.Svako malo pogledavam na ovaj gadget koji odbrojava dane, već sam sam sebi čudan.Da toliko učim koliko mislim na diablo, gdje bi mi bio kraj {#} A i svi ovi klipovi na youtoube-u su već postali pomalo dosadni, tako da ako neko ima nešto novo samo pucajte {#}  

Da sam normalan, poludio bi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Test user kaže...

zanimljivo....

 

ipak...Book of Cain  je bolji....

 

....i daje masti previse zamaha.....

 

da mi je znat samo sto planiraju s archangelima...?!?!?!...hmmmm.....

Book of Cain je manje više izravan repeat i addon na čitav Diablo lore. Ovo ti je onako nevezano za glavnu priču i mitologiju, nego samo rendom pričice rendom likova u Diablo svijetu.

 

Može čitati razumjeti i netko tko nikad nije ni čuo za samu igru :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 20:57 (gringo88).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hanter kaže...
D3ViL kaže...
Hanter kaže...

Ne bi se sad vratio u ono vrijeme kad se nije znao točan release date, nema tih para {#} Ili da još moram čekati par mjeseci..to bi bila katastrofa

Mene opet ubija u pojam sto znam kad igra izlazi a 15ti je jos tako dalekooooo. . . {#}

 

Ma samo se sjeti kako bi bilo da je još 2 mjeseca do release-a...ovo je mila majka.Svako malo pogledavam na ovaj gadget koji odbrojava dane, već sam sam sebi čudan.Da toliko učim koliko mislim na diablo, gdje bi mi bio kraj {#} A i svi ovi klipovi na youtoube-u su već postali pomalo dosadni, tako da ako neko ima nešto novo samo pucajte {#}  

 

http://www.diablofans.com/

Ovdje imaš novi super video o inferno težini...

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zonitron kaže...
Hanter kaže...
D3ViL kaže...
Hanter kaže...

Ne bi se sad vratio u ono vrijeme kad se nije znao točan release date, nema tih para {#} Ili da još moram čekati par mjeseci..to bi bila katastrofa

Mene opet ubija u pojam sto znam kad igra izlazi a 15ti je jos tako dalekooooo. . . {#}

 

Ma samo se sjeti kako bi bilo da je još 2 mjeseca do release-a...ovo je mila majka.Svako malo pogledavam na ovaj gadget koji odbrojava dane, već sam sam sebi čudan.Da toliko učim koliko mislim na diablo, gdje bi mi bio kraj {#} A i svi ovi klipovi na youtoube-u su već postali pomalo dosadni, tako da ako neko ima nešto novo samo pucajte {#}  

 

http://www.diablofans.com/

Ovdje imaš novi super video o inferno težini...

 

 

 

uz one slike prosle i sad kaj ovaj kaze,inferno ce fakat bit super tezak,rares sa 3M health,ko ce to ubit + 17k damage 

 

sam ne kuzim zas ima xp za inferno mode,kom to treba? valjda sam za showoff total xp

 

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ma smiješno mi je što se forsa po battlenet forumima oko tog inferna. Bit će toliko težak da ga neće nitko moć preći i onda da vidiš cmizdrenja. Najglasniji će biti upravo oni cmizdravci koji su sada najglasniji oko otežavanja inferna.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 22:50 (gringo88).
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jay Wilson je rekao da je inferno toliko težak, da su HC igrači Diabla imali problema, a onda su   samo poduplali težinu  {#}.

Uglavnom u ovom vid djeli neke savjete za nas smrtnike   http://www.ign.com/videos/2012/05/06/diablo-iii-blizzards-top-tips-for-inferno-mode

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ups, već je netko poslao vid  {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ja moram još jedamput istaknuti da je.bo im otac majku i blizzardu!

Zašto? zato što nema PALADINA!!!!!! Da hodam i bockam ljude štapićima? da ih palim manama? da dižem neke tamo mrtvace? Ja hoću uzeti mač i odrubljivati glave i hoću

da zasljepljujem protivnike sa svojim uglancanim je.benim oklopom!!!!!!!!

{#}

 

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
DEEPwaters kaže...

Jay Wilson je rekao da je inferno toliko težak, da su HC igrači Diabla imali problema, a onda su   samo poduplali težinu {#}.

Uglavnom u ovom vid djeli neke savjete za nas smrtnike  http://www.ign.com/videos/2012/05/06/diablo-iii-blizzards-top-tips-for-inferno-mode

Rekao je da interno ni on, a i nitko od ostatka tima nije prešao inferno XD

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 23:30 (gringo88).
16 godina
offline
Diablo 3

Pali me prokletinja, ali još nisam ziher da li da kupim igru odmah pa na rate ili da pričekam malo (nakon ljeta) da vidim kakve će mi biti financijske mogućnosti za to {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Dado tebe opako kriza lupila ako moras razmisljat da li Diablo ili ne :D

Nije dobro, nije dobro :P

 

Fakat, ova godina je zak*rac

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Rhodin kaže...

Fakat, ova godina je zak*rac

Na žalost jest.. a do kraja ove godine možda ćemo morati i dodatno stezati remenje kako stvari idu.. da ne kažem da će još masa ekipe ostati i bez posla {#}

 

Natrag na temu, igrao bih prvo sa Demon Hunterom pa zatim Barbarianom, a dalje pomalo... {#}

Lijep pozdrav ;)
12 godina
offline
Diablo 3

Zasto igrati diablo III kada mozete igrati Titan Quest sa ekspanzijom za samo 9 dolara na stimu ili ako nemate para mozete da ga i skinete sa neta ?

Darko
 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Zato sto je D3 nekoliko koplja ispred Titan Questa. Titan Quest nije loš bio, ali me igra nije zadržala ni 1/10 onoga koliko sam proveo u D2. Sasvim pristojan h'n's ali nema "ono nešto" što Diablo serijal ima.

15 godina
offline
Diablo 3

A,vidiš....eto,pošto sam ponosni vlasnik TQ & IT tako sam prekjučer započeo ponovo igru.

Igram streličarku (jer nikad prije nisam) i mogu vam reći da je čist ok igra.

Nije dosadna(iako sam ju završio na 10-tke x).

Pogotovo što nemam novaca da si priuštim novi Diablo,ovo mi dođe kao dobra utjeha{#}

Old Insomniac
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

TQ se po meni ne moze usporedjivati sa D2 (ukljucujuci expanzije obje igre), ako nista jer nema random map generator. Sjecam se kad sam prvi put igro TQ i onda kreto iznova, znao sam polozaj svakog obeliska i/ili rare moba, bossa i slicno. Da, tip moba se mijenjao, ali to su nijanse, naspram D2 lose, lose, daleko prelose, pogotovo sto je izisao koju godinu nakon D2. Prica, sama po sebi, za jedan prolaz nije losa, ali drugi put... po meni lose. D3 se nadam da tu nece zakazat.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Dado_ZG78 kaže...

Pali me prokletinja, ali još nisam ziher da li da kupim igru odmah pa na rate ili da pričekam malo (nakon ljeta) da vidim kakve će mi biti financijske mogućnosti za to {#}

Ako je neka igra zaslužila da ju se kupi onda je to definitivno D3 :).

 

Ovo se čeka već godinama i osobno ju ne bih uzeo jedino u slučaju da stvarno nemam za kruh ili tako neke osnovne stvari. Od pokoje kavice ili cuge se lagano odreknem XD

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

jedina igrica koju cu ikad kupiti je D3 i expansions,ostalo nije vrijedno

16 godina
offline
Re: Diablo 3
medo36 kaže...

jedina igrica koju cu ikad kupiti je D3 i expansions,ostalo nije vrijedno

Ti ne moraš, al ja uzimam Torchlight 2 i Grim Dawn uz D3. Predugo nije bilo NIKAKVIH hack'n'slashova tako da je svaka dobrodošla.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
red_bull kaže...

Ja moram još jedamput istaknuti da je.bo im otac majku i blizzardu!

Zašto? zato što nema PALADINA!!!!!! Da hodam i bockam ljude štapićima? da ih palim manama? da dižem neke tamo mrtvace? Ja hoću uzeti mač i odrubljivati glave i hoću

da zasljepljujem protivnike sa svojim uglancanim je.benim oklopom!!!!!!!!

{#}

 

Šansa je naprosto ogromna da će biti i ekspanzija, a tada ćeš dobiti vjerojatno i Paladina :)

15 godina
offline
Re: Diablo 3
red_bull kaže...

Zašto? zato što nema PALADINA!!!!!! Da hodam i bockam ljude štapićima? da ih palim manama? da dižem neke tamo mrtvace? Ja hoću uzeti mač i odrubljivati glave i hoću

da zasljepljujem protivnike sa svojim uglancanim je.benim oklopom!!!!!!!!

{#}

 

Ajoj, nema Prince Charming klase. A jadan... Probaj se utješiti nekim spotom od malog Biberčića.

 

Već su rekli da će ekspanzije donositi nove klase, iako, doduše, šuška se da bi druid (ili nešto ala shapeshifter) mogo biti prva nova klasa.

Monk je rađen po uzoru, između ostalog, na paladina.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice