Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.031
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Taj chest je nosio najviše xpa ali se nemogu zamisliti ponavljati to po 3 sata na dan,party i farmanje su zakon,i ovako XP ide brzo,puno brze nego prije patcha...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XSXJ-2474/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3
trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Evo šta se sada farma:

http://www.twitch.tv/streamerhouse

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Crix-2462/hero/5487786
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Rei Ayanami kaže...

A meni kao wizzu padne:

10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ovako dali mi neko moze pomoc i dali netko ima slican problem. kupio sam diablo 3 i igrao mjesec dana igra mi se svidjela itd... pas su me ovi iz blizarta jednostavno optuzili da varam u igri sto ja naravno nemam pojma o tome i iskljucili i vise nemogu igrat. dali je moguce da mi vrate moj account i sta trebam napravit. hvala...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Rei Ayanami kaže...

A meni kao wizzu padne:

ouch...meni za sad svi itemi su za Wizza dropali ali jako malo upgradea...no dobro =) bit ce

 

@Crokk ne koliko znam jednom kad dobijes ban to je to

trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Rei Ayanami kaže...

World of Warc....erm Diablo? {#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Rei Ayanami kaže...
TomoR kaže...
Rei Ayanami kaže...

A meni kao wizzu padne:

ouch...meni za sad svi itemi su za Wizza dropali ali jako malo upgradea...no dobro =) bit ce

 

@Crokk ne koliko znam jednom kad dobijes ban to je to

Ruku na srce, pala su mi dva 1H sa preko 1200DPS, nažalsot bez socketa, i oba sa zanimljivim skillovima. Ostalo za wizza nije vrijedno spomena, ali mi je pao i Natalya prsten sa relativno pristojnim statsima (skoro max DEX/VIT/AS).

 

I, ovo je tek početak, ali recimo taj Natalya se kasnije može fino upgradeat na osnovnim statsima ili VIT u CC bacit, npr.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 14:18 (TomoR).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Rei Ayanami kaže...
TomoR kaže...
Rei Ayanami kaže...

A meni kao wizzu padne:

ouch...meni za sad svi itemi su za Wizza dropali ali jako malo upgradea...no dobro =) bit ce

 

@Crokk ne koliko znam jednom kad dobijes ban to je to

Ruku na srce, pala su mi dva 1H sa preko 1200DPS, nažalsot bez socketa, i oba sa zanimljivim skillovima. Ostalo za wizza nije vrijedno spomena, ali mi je pao i Natalya prsten sa relativno pristojnim statsima (skoro max DEX/VIT/AS).

 

I, ovo je tek početak, ali recimo taj Natalya se kasnije može fino upgradeat na osnovnim statsima ili VIT u CC bacit, npr.

mislim da se ne moramo žaliti što se tiče dropa sjetite se damo početaka kad je leg pada svakih 7-8 godina..

a kvalitetan upgrade da ne govorim...

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 14:25 (geothia).
10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

dali ako napravim novi account oce mi vrijedit cd kljuc od cd ili ga mogu sad bacit u smece

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
EraserHead kaže...

Evo šta se sada farma:

http://www.twitch.tv/streamerhouse

Shattered Crown... Nevjerojatno. Bas maloprije gledam listu 'prijatelja' i svi to igraju...

14 godina
offline
Diablo 3

Danas onda peglamo to, iza 3ipo, pa do kasnih večernjih sati {#}

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Crix-2462/hero/5487786
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
crokk kaže...

dali ako napravim novi account oce mi vrijedit cd kljuc od cd ili ga mogu sad bacit u smece

Si kupio key od nekoga ili u Algoritmu ili digital key? 

Oni ti obično jave mailom koji ti je prekšaj bio i možeš se žaliti i moooožda ti vrate, ovisno ako su uvjereni da imaju dovoljno dokaza da si radio čuda nedozvoljena riješen si za stalno ali pogledaj tu negdje ili ovdje pa piši ticket. Ako si kupio nečiji account, tko zna što je on radio s njim ako ti jel jasno nisi ništa kriv :)

 

Ali oni uglavnom ne banaju bez razloga. I nema ti smisla raditi novi account. 

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

hvala. kupio sam ja cd novi naravno i nitko nije igrao osim mene i nisam varao niti imam pojma o tome samo su me optuzili bez razloga

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
crokk kaže...

hvala. kupio sam ja cd novi naravno i nitko nije igrao osim mene i nisam varao niti imam pojma o tome samo su me optuzili bez razloga

pa valjda su ti poslali mail u kojem pise zasto ??

 

stavi ga ovdje da svi vide, a u medjuvremenu ih kontaktiraj na ticket ili skype

 

btw , igram neki cudan WW bild za sada ide losije ali ide igram T1 ide lako na T2 vec se topim polako itd.

 

mozda sam krivo ulupao pointse , moracu resetirat pa kemijat malo{#}

paciVK#2312
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 15:06 (paci).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
crokk kaže...

hvala. kupio sam ja cd novi naravno i nitko nije igrao osim mene i nisam varao niti imam pojma o tome samo su me optuzili bez razloga

Ako imaš vremena onda im pošalji ticket jer su ti sigurno naveli razlog bana. Ako želiš malo brže riješiti situaciju zovi ih preko skypa.

 

EDIT: uff prespor sam :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 15:04 (formula1live).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3


* * * NOTICE OF ACCOUNT CLOSURE * * *

A user of this account has recently been involved in actions deemed inappropriate for Diablo III by the In-Game Support staff of Blizzard Entertainment. This decision was made after a thorough investigation of the situation as a whole. Though we are unable to discuss the outcomes of our investigations due to privacy concerns, rest assured that this incident has been looked into very thoroughly, and the appropriate actions have been taken on all involved accounts.

Account Action: Account Closure
Offense: Unapproved Third Party Software
A third party program is any file or program that is used in addition to the game to gain an unfair advantage. These programs may increase movement speed or teleport heroes from one place to another beyond what is allowed by game design. It also includes any programs that obtain information from the game that is not normally available to the regular player or that transmit or modify any of the game files.

Cheat Programs ("Hacks")
We take action against accounts using hacks when a hero on the account is identified using a hack program. Hacks provide benefits normally not achievable in the game. Such benefits may include: increased speed, teleportation, or running through walls.

Automation Programs ("Bots")
We take action against accounts using automation programs or bots when one or more heroes on the account are identified using a bot to achieve automation.

This Diablo III account has been closed by our staff based on a review of the account and all related policy violations, in accordance with the Terms of Use and our In-Game Policies (http://us.battle.net/support/en/article/300722).  Note that any open bids or auctions at the time of the account’s closure have been cancelled. Your open bids will be refunded to your original method of payment. Please allow 5-10 days for processing depending on the availability of your financial institution. Any bids or auctions completed prior to the account’s closure will neither be refunded nor reversed.

Moving forward, this Diablo III account and any Heroes or items associated with the account are no longer accessible.  The only way to continue playing Diablo III is to purchase a new license, or to attempt to recover access by appealing account closure.  While closure overturns are very unlikely, we advise that customers pursuing an appeal hold off on purchasing a new Diablo III license until the appeal process has completed.  If you add a new Diablo III license, a new account will overwrite your old, without any prior Heroes or items from the closed account.

Any disputes or questions concerning this account action can only be addressed by Account Administration. To learn more about how Account Administration is able to assist you, and how to contact them via online ticket, please visit us at http://us.battle.net/support/en/article/300515.  We will be unable to investigate account actions over the phone - an online ticket is the only way to contact Account Administration.

We understand that these policies may seem harsh, but they are in place to ensure that every player is able to fully enjoy their time spent on Battle.net. Thank you in advance for respecting our position.

Regards,

Blizzard Entertainment
Diablo III Customer Support
http://battle.net/support

10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ja sam im i pisao ali mi nisu nista odgovorili. {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
EraserHead kaže...

Danas onda peglamo to, iza 3ipo, pa do kasnih večernjih sati {#}

Svi eventovi su isplativi, ne samo onaj, ALI  tamo se ubije 100 mobova za koje se dobije xp a ovdje se dobiva puno manje xp pošto ima manje mobova i dulje se ubiva boss.
Šta se loota tiče, tamo se dobije 2 škrinje, a ovdje ništa...

13 godina
offline
Diablo 3

čovječe toliko spammate ne stignem pratiti temu.. evo meni bi danas trebao patch biti skinut pa bum i ja malo probal {#}

hebeni 1Mbit DSL u zagrebu {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
geothia kaže...

Slazem se. Cisti exploit. 3-4B xp-a to bi kod mene bilo 6-8 paragona trenutno!

Exploit je iskorištavanje greške. Chest event nije greška, nego eto, "daje više nego smo htjeli".

Zura kaže...
geothia kaže...

Tonči, koji dio ti je bio zabavan, a da je izvučen: mega XP ili mlaćenje demona? :)

Zabavno mi je kad je puno mobova na hrpi. To je zabavan dio bio i prije patcha 2.0.1 koji su sad ubili razrijedivši mobove. XP je bonus.

chaselol kaže...

Diablo je grind, ne zabava.{#}

Diablo zna biti zabavan.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...
Eld kaže...
geothia kaže...

Slazem se. Cisti exploit. 3-4B xp-a to bi kod mene bilo 6-8 paragona trenutno!

Exploit je iskorištavanje greške. Chest event nije greška, nego eto, "daje više nego smo htjeli".

Ako cemo biti picajzle exploit je. Greskom su stavili ili im se omaklo hrpa XP-a, a to im nije bila namjera sto se vidi iz toga da su odmah to ispravili i maknuli.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
Tonči kaže...
Eld kaže...
geothia kaže...

Slazem se. Cisti exploit. 3-4B xp-a to bi kod mene bilo 6-8 paragona trenutno!

Exploit je iskorištavanje greške. Chest event nije greška, nego eto, "daje više nego smo htjeli".

Ako cemo biti picajzle exploit je. Greskom su stavili ili im se omaklo hrpa XP-a, a to im nije bila namjera sto se vidi iz toga da su odmah to ispravili i maknuli.

Ali je žalosno da su za to znali već 2-3 mjeseca, i raportalo se na beta/PTR forumu, pa su tek sad se odlućili to maknuti.

 

BTW, onaj cursed event gdje dolazi 5 valova je isto bilo raportano da se jedan/dva u valu uvijek spawnaju predaleko pa ih "fališ", to nisu ispravili jer se i dalje dešava.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
paci kaže...
crokk kaže...

hvala. kupio sam ja cd novi naravno i nitko nije igrao osim mene i nisam varao niti imam pojma o tome samo su me optuzili bez razloga

pa valjda su ti poslali mail u kojem pise zasto ??

 

stavi ga ovdje da svi vide, a u medjuvremenu ih kontaktiraj na ticket ili skype

 

btw , igram neki cudan WW bild za sada ide losije ali ide igram T1 ide lako na T2 vec se topim polako itd.

 

mozda sam krivo ulupao pointse , moracu resetirat pa kemijat malo{#}

ja sam isto jednom resetiro, i sad mi bolje igre, a fury se troši prebrzo, i mobovi su stvarno prava lutrija, mislim da blizard mora smanjit malo potrošnju magic pool-a i naravno znatno povećat količinu onih gmazova što nas napadaju jer bez toga igra nije ni približno zabavna. prema tome, nadam se da će to korigirat po izlasku exp. inače sve skilove sam stavio s fury opcijama, i opet ide slabo gore a brzo se troši.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/19756593

ovaj prsten litany of the unded sam zamjenio s jordanom koji mi je pao maloprije, i lakše ubijam i imam osjetno više zdravlja, iako mi daje nešto manje DPS. sve u svemu ovaj loot 2.0.1 je prva liga, kad se skupi jedno 100 sati igranja mislim da ćemo svu ovu opremu moć craftat, a da ne govorim šta će se događat kad pređemo exp i kad budemo level 70, tek tad počinje prava zabava. {#}

i 5-3570K
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/19756593

evo ga taj stone of jordan, dakle 25 increased damage against elites. {#}

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 17:58 (GoodAngel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
EraserHead kaže...

Danas onda peglamo to, iza 3ipo, pa do kasnih večernjih sati {#}

Svi eventovi su isplativi, ne samo onaj, ALI  tamo se ubije 100 mobova za koje se dobije xp a ovdje se dobiva puno manje xp pošto ima manje mobova i dulje se ubiva boss.
Šta se loota tiče, tamo se dobije 2 škrinje, a ovdje ništa...

Jel moze objasnjenje rute, na streamu je trenutno nesto drugo.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Mogu reci da mi se svidja sta su napravili i upravo sam preorderao RoS {#}. Jos cemo se dugo druziti Diablo i ja. A evo i wiza kojeg sam slozio na prvu ruku i s kojim laganini idem T2. Sto kaze kolega bit ce tu jos svasta kada se digne do 70. levela i kada budu pravi dropovi i rerol.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zeepday-2714/hero/6406500

 

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ee jel ko preordal preko g2play ili g2a??

jel zna ko ako preordam s tih stranica dali dobim krila? il moram bas sa njihove stranice preordati?

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
hrcy28 kaže...

ee jel ko preordal preko g2play ili g2a??

jel zna ko ako preordam s tih stranica dali dobim krila? il moram bas sa njihove stranice preordati?

pa ako si preordao, dobiješ krila nebitno gdje kupiš igru prije izlaska exp. barem ja mislmi da je tako, neka me isprave ako griješim. ja ću ovih dana na g2play kupit, nema mi druge reko sam da neću, ali kad su riješili onaj blesavi lag, to mi je bilo primarno da ga nisu riješili nema teorgije da bi kupovo exp, ovako barem znam da mogu igrat u miru, samo se nadam da neće nešto sjebat do izlaska exp, i da će ovako radit i kad izađe.

i 5-3570K
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

pa ako si preordao, dobiješ krila nebitno gdje kupiš igru prije izlaska exp. barem ja mislmi da je tako, neka me isprave ako griješim. ja ću ovih dana na g2play kupit, nema mi druge reko sam da neću, ali kad su riješili onaj blesavi lag, to mi je bilo primarno da ga nisu riješili nema teorgije da bi kupovo exp, ovako barem znam da mogu igrat u miru, samo se nadam da neće nešto sjebat do izlaska exp, i da će ovako radit i kad izađe.

znaci onda dobim odmah key?? jer kad je d3 izlazil tek na dan releasa sam dobil key, nisam kupoval prek g2play

jer trebas aktivirat igru do 25.3. da dobis krila

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice