Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.125.454
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Večeras koma, jedno 5 sati sam rokao sad u komadu, desetak riftova na t1, i onda sam igrao sat vremena s monkom od 60 lvl. Igram na HC i drop mi je bio samo jedna legenda, toliko dobra, da je odmah postala FS. 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Wack kaže...

Pitanje za malo iskusnije DHovce,DH igram ozbiljnije tek kako je ROS izasao,pa evo armory ako sam propustio nesto bitno.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dominatra-1625/hero/16461475

PS:Chest mi je uzas al nece nista bolje da dropa,sad potrosio 500 shardova sve chestove kupovao ni jedan leg :/ 

Probaj enchantat sockete ( 3 + 2 ) umjesto ress all na armoru i hlačama i bit ćeš i dosta većem plusa sa svime dok ti ne dropa nekaj bolje

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
10 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3

evo mojih charactera. moram sredit wizarda malo sa opremom, trebam stvari sa skill bonusima. inaće je na cca 870k dps trenutno sa buffovima i solira t3 bez beda. nisam ga probao još na t4. digao sam crusadera ali mi je tak-tak. iskreno malo su mu cd na skillovima dugački, ne sviđa mi se baš. barbara sam digao na 70 i frajer melje sve živo, stoji i udara hehe

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Skullscar-2783/hero/36037655

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2014 14:51 (Skull1989cro).
13 godina
offline
Diablo 3

Ljudi, kad se prođe igra. Jel dosadi? Ima šta dalje za raditi?

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nemoze dosadit, jos je bolja... odi na nephalem riftove/bounty i skupljaj opremu, kao i u D2 sve je o opremi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Jučer smo naišli na gobline, većinu smo ubili na T3. Rezultat za meni nije bio naročito dobar, ali zato su ostali dobro uhvatili.

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

post su ukinuli ah zanima me kako sada ide trejd i kupnja i prodaja opreme..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Od patcha 2.0 trejdanje Leg itema ide samo u partyu, ako si u party dobio leg, ako se ne varam mozes u roku 2h trejdati sa nekim iz partya, ako ne onda ostaje acc bound, odi u nephalem riftove i rjesavaj bounty questove, sakupi se dobre opreme...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Igra netko hardcore lika?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

OK, igram cijeli wikend barbariana... digo na 70, u 2 dana mi je unbuffed dmg 750k :D

Moram dobit thunderfury i shard, ali izvan toga imam devil tongue i odyn son i poprilicno rokam.

Cistimo t1 bez pardona, mogli bi 2 i 3 vjerojatno.

 

Ne znam sto se desilo, sa ostalim likovima ni priblizno ne mogu, ali barba (moj main do RoS) se sada pokazao ipak najboljim izborom, a najbolje i znam barbara...

 

Kadala je promijenila pristup, bacila mi finih legendi, horadric stah tek 2-3, ali i dalje pozitivan pomak. Imam nesto recepata za craftat, i brojne forgoten soulove, sto od guardiana, sto od endless salvega beskorisnih, losih legendi.

 

Zabavno je sad :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2014 10:48 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

igram ja Kuhar007

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Malo sam istraživao farmanje Keywardena za ključeve - infernal mašine i drop rate u svezi njih i ubera i zaključio da je smor to raditi na D3 vanilli jer su to sve strašno nerfali sa patchem nego što je to bilo na MP10 i Nephalem Valor kao prije.

 

Drop rate T1 - 25%, T2- 28%, T3 - 33%, T4-38%, T5 - 43% i T6 - 50%... 

 

Prethodno je bilo 100% na MP10 sa Nephalemom a kako neki pišu (ispravite ako nije istina) T6 je teži nego MP10 na Infernu, te s obzirom na to još je i drop rate šansa upolovljena. 

 

Najviše što mogu igrati je na T2 sa šansom od 28% za ključeve - u mojoj praksi otprilike svaki 5-8 run dobijem ključ, trebam ih 9 za 3 mašine i opet slaba šansa sa uberima za tri organa koji su potrebni za Hellfireg ring. 

 

Otprilike 45 keywarden runova za tri mašine (3 portala) i opet sa 28%-tnom šansom sa uberima...

 

Pošto nemam niti jedan Hellfire ring radit ću dok ne dobijem organe i onda viditi rezultat, čisto da vidim koliko su ti ringovi na glasu. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ja sam jučer igral Ubere na T5, i puno su lakši nego MP10 Uberi. Nitko nije ni jednom proco Res passive.

Monk i WD su malo imali problema sa Siegebreakerovim reflectom, ja sam (wiz) tenko sve. Ghom je i dalje sprdnja. Uber Diablo je kul.

Drop rate je za K i totalno nije vrijedno farmanja. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Chaby kaže...

Ja sam jučer igral Ubere na T5, i puno su lakši nego MP10 Uberi. Nitko nije ni jednom proco Res passive.

Monk i WD su malo imali problema sa Siegebreakerovim reflectom, ja sam (wiz) tenko sve. Ghom je i dalje sprdnja. Uber Diablo je kul.

Drop rate je za K i totalno nije vrijedno farmanja. 

Da se Keywardeni spawnaju uvijek na istom mjestu bilo bi OK ih farmati, ovako amo tamo po čitavoj mapi dok ga ne nađeš...

Grupno ga je lakše tražiti, no povećava težinu. 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Rhodin kaže...

OK, igram cijeli wikend barbariana... digo na 70, u 2 dana mi je unbuffed dmg 750k :D

Moram dobit thunderfury i shard, ali izvan toga imam devil tongue i odyn son i poprilicno rokam.

Cistimo t1 bez pardona, mogli bi 2 i 3 vjerojatno.

 

Ne znam sto se desilo, sa ostalim likovima ni priblizno ne mogu, ali barba (moj main do RoS) se sada pokazao ipak najboljim izborom, a najbolje i znam barbara...

 

Kadala je promijenila pristup, bacila mi finih legendi, horadric stah tek 2-3, ali i dalje pozitivan pomak. Imam nesto recepata za craftat, i brojne forgoten soulove, sto od guardiana, sto od endless salvega beskorisnih, losih legendi.

 

Zabavno je sad :D

 

Hehe ja sam bas ima slicno iskustvo, diga wizza u cetvrtak s 60 na 70, i krenia u gearanje

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ashelor-2806/hero/639001

 

Paper dps mi je nizak jer preferiram arcane dmg i resource cost reduction preko attack speed-a, a arc. dmg i res. cost se ne vide na sheet dps-u.

 

Sad kod Kadale ganjam Andariel s Arcane dmg-om (ili bar pristojnim ostatkom statova), dala mi je sinoc crap andariel s cold dmg-om :(

Andariel s max arcane dmg rollom bi mi diga arcane dmg na 87% {#}

 

Ovaj build koji koristim je skroz solidan za solo play, ali rastura u grupi s bar jos jednim arcane wizzom i/ili Archon wizzom jer su mobovi konstantno debuffani da primaju 30% vise arcane dmg-a (Disintegrate runa 15% i Arcane Torrent runa 15%)

 

Ugl. disintegrate zna ticknit za 10 mil s vremena na vrijeme a arcane torrent crita 4.5-5 mil konstantno.

Uzasno zabavan build :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2014 12:05 (Ashelor).
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Bok ekipa, radim ovih dana Act 1 normal split bountije pa javite ako ste za kad me vidite ingame (Pixie#2466)

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Po meni se split bountiji isplate samo radi key fragmenata za rift... Nema u stashu bas nekih posebnih legendi koje bi me privukle, sve dobro pada iz rifta ili od kadale. Peglajte to, po meni, a bountye samo da sakupite keyeve. 1 split bounty sa 4 man teamom bi trebao biti dovoljan za 10ak riftova ako se ne varam... abusajte to Ako vam usfali fragmenata napravite jos 1 ac i ponovo u riftove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Rhodin kaže...

Po meni se split bountiji isplate samo radi key fragmenata za rift... Nema u stashu bas nekih posebnih legendi koje bi me privukle, sve dobro pada iz rifta ili od kadale. Peglajte to, po meni, a bountye samo da sakupite keyeve. 1 split bounty sa 4 man teamom bi trebao biti dovoljan za 10ak riftova ako se ne varam... abusajte to Ako vam usfali fragmenata napravite jos 1 ac i ponovo u riftove.

 

Ma ring iz bounty baga (only) , ne znam kak sae zove onaj kaj miče 1 item za set je prva liga kao i rukavice koji produže shrine na 10 min isto vrede. Monarsh nije loš 1h weapon ...  One keyeve za riftove imam ih valjda 700+  

Stavim ti poslje sliku ringa iz bounty baga pa onda reci da se ne isplati farmatih  :)

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
15 godina
offline
Diablo 3

Nisam znao da taj ring ide iz baga, iz kojeg acta? Budem pogledao... to bi bilo super. Ovo sa shrine na 10 min... za frenzy i nelightement je cak i ok... Ma bu biti i na magic find nije katastrofa. Steta sto ne radi na pylone. 10 min conduit bi bio bolestan :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Noob {#}Šalim se, da Act 1 cache može dropati Ring of Royal Grandeur koji je zakon stvarčica ako rolla nešto približno trifecti (IAS roll je zagarantiran) http://us.battle.net/d3/en/item/ring-of-royal-grandeur-3qRFop

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ma mislio sam da je on random drop... Ona +2 random, mogu ispast 2 primary? Jer ja na ringovima imam Str + attack speed + crit chance + crit dmg. Isto na amuletu. OK mi je "legendar" afix ako mi se ne uvuce u ta obiljezja. Dapace, legende cesto imaju do 25% bonusa na neki stat pa je to bolesno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da, može rollat CHC i/ili CHD, srećom pa možeš i re-rollat za dobit još nešto.

Znači, imaš primary, IAS, LOH, re-roll u primary i 2 moguća rolla za primary...kužiš sad zašto ekipa farma normal bountije? :)

 

EDIT: 3rd ili 4th set bonus (kojeg otključaš sa RoRG) je često bolji od CHC ili CHD, bar po mom mišljenju. Nemoj biti rob sheet DPS-a

Endure...and in enduring grow stronger
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2014 13:48 (Pixie_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ako je tako onda je taj ring prebolestan i treba ga farmati :D

srecom uvijek farmam act 1 i 2 kad mi usfali keyeva, sa druge strane NIKAD mi nije dropal ring :D

Dobio sam doduse helm neki i 2h axe. Nisam siguran da li jos nesto, mislim da samo ta 2 itema iz stasha.

 

Kod kadale pecam onaj belt sto daje crit i attack speed. Nije njen drop, ali navodno moze past.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Uistinu je, ako znaš dobro kombinirati set iteme i naravno, ako imaš sreće da ti padnu {#}

 

Obrati pozornost na 3 full seta koji je ovaj lik dovršio pomoću ne baš sjajnog RoRG http://us.battle.net/d3/en/profile/Glythe-1586/hero/2226474

Endure...and in enduring grow stronger
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2014 13:56 (Pixie_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

Uistinu je, ako znaš dobro kombinirati set iteme i naravno, ako imaš sreće da ti padnu {#}

 

Obrati pozornost na 3 full seta koji je ovaj lik dovršio pomoću ne baš sjajnog RoRG http://us.battle.net/d3/en/profile/Glythe-1586/hero/2226474

Meni su iz horadrica dropala 3 ta ringa. Ovaj koji nosim je najbolji.

1 1
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jako dobar roll, jel se sjećaš jel cache bio na normal ili većoj težini farman?

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Siguran sam da nisu dropali na normalu. Obicno igram T3 ali pocesto i T1 i T2 kada hocu malo odmoriti i brzo farmati. Znaci T1,T2 ili T3.

15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da li se isplati igrati bez ekspanzije? Kakva je itemizacija nakon 60og levela? I da li tko od vas igra bez ekspanzije?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Isplati se igrat ako si ne mozes priustit RoS. Da ces imat isti dozivljaj... neces na zalost. RoS se JAKO isplati za sada... Mislim RoS je ono sto je diablo 3 trebao biti prije 2 godine.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ljudi mi moze netko pomoci? Sutra putujem u Zg, i sogor mi ima instaliran D3, acc njegova brata... Dali se mogu ja sa svojim acc logirat preko njegove kopije? :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice