Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.129.425
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ja samo znam da se nikako ne mogu natjerati da ovo vise igram. Bacim dva, tri dana i dosadi jedno te isto.

Ljudi nema, a i da ima opet nema smisla mi igrati, ganjam griftove ukrug za likovima i to je cijela igra. Ganjaj paragone, na to se sve svelo... Upalio sam opet SC 2. Bar se zezam u MPu.

Nije niti cudo sto se bacaju na d4, pa kakav god bio, jer, bojim se, ovo je propalo, osim, ako ne uvedu neku enormnu promjenu. Nazalost na godisnjicu diabla smo vidjeli da nemaju ideje vise sto bi napravili, vec ubacuju lika. Prosli puta smo kupili exp i dobili lika, a sada cemo kupovati kao samo likove....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

Ma enchantao sam attack speed u life per hit (u konacnici). Ali je trebalo barem 30-40 pokusaja. Odjednom vidim da mi je dmg pao abnormalno.

Pravo je pitanje jel' ti taj AS uopce i treba. Zna to ruknuti debelo, jer AS ima sinergiju sa masom toga, ali, ako imas build kojemu nije bitan AS ne treba te brinuti.

Naravno 80% je stvarno puno, tako da ce biti da si malo pretjerao sa brojem :)

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Friday kaže...

 

Ma enchantao sam attack speed u life per hit (u konacnici). Ali je trebalo barem 30-40 pokusaja. Odjednom vidim da mi je dmg pao abnormalno.

Pravo je pitanje jel' ti taj AS uopce i treba. Zna to ruknuti debelo, jer AS ima sinergiju sa masom toga, ali, ako imas build kojemu nije bitan AS ne treba te brinuti.

Naravno 80% je stvarno puno, tako da ce biti da si malo pretjerao sa brojem :)

 

U tom trenu mi je life per hit bio jako potreban i morao sam nesto zrtvovati. A sa brojem nisam pretjerao jer je dmg pao na 400

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

U tom trenu mi je life per hit bio jako potreban i morao sam nesto zrtvovati. A sa brojem nisam pretjerao jer je dmg pao na 400

Aj ti lijepo linkaj to oruzje da ga vidim.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Friday kaže...

 

U tom trenu mi je life per hit bio jako potreban i morao sam nesto zrtvovati. A sa brojem nisam pretjerao jer je dmg pao na 400

Aj ti lijepo linkaj to oruzje da ga vidim.

 

Pa nemam ga vise jbt, to je bilo prije 2 tjedna. Bio je sacred harvester u pitanju, nije bio ancient. Dmg mu je bio nesto preko 2000 u startu. Enchantao sam ga stvarno puno puta dok sam dobio to sto sam htio. Kad sam zavrsio odmah sam krenuo igrati s njim i nesto nije valjalo. Prvo sam mislio da nemam komplet set na sebi jer sam se ocajno mucio da bilo koga ubijem. Vratim se u grad, otvorim inventory i imam sta vidjeti - dmg pao na 400 i par.

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 8:41 (Friday).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...
Mrgud Veliki kaže...
Friday kaže...

 

U tom trenu mi je life per hit bio jako potreban i morao sam nesto zrtvovati. A sa brojem nisam pretjerao jer je dmg pao na 400

Aj ti lijepo linkaj to oruzje da ga vidim.

 

Pa nemam ga vise jbt, to je bilo prije 2 tjedna. Bio je sacred harvester u pitanju, nije bio ancient. Dmg mu je bio nesto preko 2000 u startu. Enchantao sam ga stvarno puno puta dok sam dobio to sto sam htio. Kad sam zavrsio odmah sam krenuo igrati s njim i nesto nije valjalo. Prvo sam mislio da nemam komplet set na sebi jer sam se ocajno mucio da bilo koga ubijem. Vratim se u grad, otvorim inventory i imam sta vidjeti - dmg pao na 400 i par.

 

Sa velikom sigurnošću mogu ti reć da si na tom oružju maknio bazni dmg i zarolao u nešto drugo -(sva oružja kad im makneš bazni dmg padaju na oko 400)  primjer; 1400-1920 makneš i zarolaš 7 ias ,dmg na oružju padne na 400)

 

 

da je meni žezlo čudesno
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
toshak kaže...

Sa velikom sigurnošću mogu ti reć da si na tom oružju maknio bazni dmg i zarolao u nešto drugo -(sva oružja kad im makneš bazni dmg padaju na oko 400)  primjer; 1400-1920 makneš i zarolaš 7 ias ,dmg na oružju padne na 400)

 

 

 

Jbg, ja sa velikom sigurnoscu kazem da to nije slucaj. Cekao sam taj komad jako dugo i pazio sam sta radim. Uostalom kao i svaki puta kad enchantam (to radim samo ako je item stvarno vrijedan toga da ga zadrzim).

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

A ne znam onda.

Nepostoji ni jedan drugi način da dobiješ oružje sa 400 dmg osim da makneš bazni dmg.

 

Evo ovdje ima stranica gdje sve možeš isprobat http://www.d3planner.com/

 

 

 

da je meni žezlo čudesno
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Do sada sam igrao samo Ruins of Corvus za conquest Avarice ( bice ga opet u sez9 ), i danas iz dosade probao da napravim 50m u cow lvl i :

 

frusciante#2383
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
sauronas kaže...

Do sada sam igrao samo Ruins of Corvus za conquest Avarice ( bice ga opet u sez9 ), i danas iz dosade probao da napravim 50m u cow lvl i :

 

 Da, Cow level je super za to, možeš ih prvo sve grupirati + onaj event, radi praktički sa svakom klasom.

15 godina
online
Diablo 3

Lik upravo "napada" solo GR129 na PTR-u sa "broken" Spirit Barrage LoN WD-om:

https://www.twitch.tv/furrowbutt

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Lik upravo "napada" solo GR129 na PTR-u sa "broken" Spirit Barrage LoN WD-om:

https://www.twitch.tv/furrowbutt

 Lako je njemu sa 4198 paragona. Na koju foru uopce natuku toliko?

16 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
TomoR kaže...

Lik upravo "napada" solo GR129 na PTR-u sa "broken" Spirit Barrage LoN WD-om:

https://www.twitch.tv/furrowbutt

 Lako je njemu sa 4198 paragona. Na koju foru uopce natuku toliko?

 Hmm, ljudi "žive" Diablo. I to je to.

U prvom mjesecu, u istom GRiftu ja sam došao do 2000 paragona, a Nizozemac sa koji sam igrao je došao na 3000 paragona. Ukratko, "složili" smo se da će on prije do 4000 nego ja do 3000. 

"Pukao" je u četvrtom mjesecu, i stao je sa Diablom. On je tada već stigao na 3600 paragona, a ja sam tada bio na 2300. Da igra i dalje, sad bi bio na 4700 (imao je više paragona od Danija, a on je sad na 4600).

On je skupio jedno 30ak puta više XPa od mene, za to vrijeme. Ali on je visio 16 sati na dan u igri (znam da nije botao, jer je stalno igrao GR i galamio na nas preko TS). A ključeve, hmm, ja bih tada sa njim na T10 skupilo 45 komada na sat (ja sam bio "Rift closer").

To je stalno bilo 100% efikasnost, bez imalo opuštanja i zabave.

 

Imate na twichu ovog Danija, to je non stop GR GR GR, satima u komadu.  Samo "posao" (za tih par pratitelja) i to je sve 

Ja zadnje 4 godine igram samo Diablo, čak sam pred naručio Battlefield 1, kupio ga i nisam ga niti instalirao. 

Ali, ne mogu se mjeriti sa tim kamikazama

15 godina
online
Diablo 3

Puno se priča o FPS/TPS Diablu, izgleda da "istraživanje tržišta" ide sve dalje po tom pitanju:

https://twitter.com/MonstrousD3/status/804079685164552196

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Puno se priča o FPS/TPS Diablu, izgleda da "istraživanje tržišta" ide sve dalje po tom pitanju:

https://twitter.com/MonstrousD3/status/804079685164552196

 

Bljak...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Nah.. To nije Diablo..
Smrt u penziji
16 godina
offline
Diablo 3

Polagao sam nade u ovaj "mini" patch, da će nam donijeti nešto novo, a ono - NIŠTA 

 

 

Nevalistis me uništio 

 

http://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20752065987?page=2

 

It's been great to see a lot of earnest testing and honest feedback. Thanks, everyone, who's participated thus far! Based on your feedback, we have a few changes pending for some of these items that I wanted to share before they go live in the next PTR patch.

The Barber
Those of you who have been testing The Barber have seen this item jump from flat out not-functioning to most certainly over-performing. We suspect that the damage on this item is a tad high (particularly when using the Phantasm rune), so we're removing the damage bonus granted by the final explosion. There were also some pretty funky interactions occurring with Phantasm that caused some scaling issues, and we'll be correcting those.

TLDR: Witch Doctors looking for massive AoE explosions from Spirit Barrage should still see effective results, but they won't be quite so over the top.

Faithful Memory
Faithful Memory is greatly benefiting from changes made to Greater Rifts and density. As many of you have noted, it's a wee bit on the powerful side. We're going to implement a cap on the number of stacks that can be gained and see how this performs. That leaves room for potential tweaking in the future if it's been adjusted too far.

 

 

Overall, I want to reiterate that we don't intentionally design items to shift or change "the meta," nor are we looking to continue feeding power creep. The intention of many of these items (and likely those in the future) will be to provide options to play differently while remaining reasonably competitive with other existing options.

 

 

Nerfat će Barber i Faithful Memory..

 

Ne, oni ne žele mijenjati "metu", ni nastavljao sa "power creepom"! Samo nam žele ponuditi opcije za igranje riftova na T13 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Ja moram priznat da me Diablo jako pustio zadnje 2 sezone. Nedovoljno toga dodaju, mapa sim, mapa tam, pokoji item/set, malo izmjene metu, ali i dalje je to grind jednog te istog. Koliko sam dvicu moga, a bila je dosadnija, u smislu da se farmalo jedno te isto godinama, toliko ovdje naprosto neide. Godine su tu, zasičenje i slično, priznajem, ali definitivno fali ekspanzija, nova klasa, nešto da malo sve skupa poljulja iz ove monotinije.

 

Slažem se da bi onda opet bilo jedno te isto, samo na novom levelu i sa klasom više, ali stvarno godinama ništa nisu dodali, zadnja ogromna promjena je bila RoS i micanje real mani AH.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
striko kaže...

Polagao sam nade u ovaj "mini" patch, da će nam donijeti nešto novo, a ono - NIŠTA 

 

 

Nevalistis me uništio 

 

http://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20752065987?page=2 

 Uništila te! Žena se zove Brandy Camel:

 Što se tiče Barbera i Faithful memory nisam ni očekivao da će izaći sa idućim patch-em kao što su na PTR-u trenutno, mislim lik je očistio solo GR129 sa Barber-om, čak je neki P1100 bez augmenta očistio GR117.

 

Ne bi oni dozvolili takav skok.

 

Što se tiče same igre, paragone ganjat ne mogu, pa mi se "kompetitivna draž" brzo uništi, odigram u sezoni season journey pa onda neke druge igre do nove sezone!

16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ma da, čuo sam negdje da je "she", ali nisam bio siguran.

 

Ne, Barber u trenutnom stanju ni ne smije izaći. Nisam to mislio!!! 

 

Ali, na početku PTRa je Barber bio OK, maximum solo je bio 106 (i to lik sa 4200 paragona, i gemovima od 125 u nakitu i 115-120 Caldesanima na sebi). 

Slijedeći patch na PTRu - Barber je iznenada prestao raditi, pa su najavili hotfix za njega - i nakon hotfixa su krenule ove sulude brojke. 

 

Najvjerovatnije je da ne znaju/ne mogu/ne stignu ga popraviti na vrijeme, i onda idu na najlakše rješenje - NERF u zaborav 

 

A Crus i Faithful - niko ni ne zna kako se ponašaju - opet je isti lik sa 4200 solirao 105 i niko drugi ni blizu. Mogao je biti koristan za grupu...

 

Iskreno, nadao sam se promjeni "mete" - jer ovako ćemo imati (najmanje) još jednu sezonu (znači već treću sezonu u nizu)  bez ikakvih promjena. OK, možda ova povećana gustoća malo pomogne, pa se digne GR level za 3-5 nivoa više.

Ali, nadao sam se novom stilu igre i novim likovima u grupnom načinu igranja. Pa čak i da rekordi ostanu na istom nivou.

 

Ali izgleda da sve čuvaju za Necromancera, koji će (99% - moje osobno mišljenje) biti jači DPS od svih klasa...

 

15 godina
online
Diablo 3

Ne znam, likovi koji dosta igraju PTR kažu da gustoća je bolja, ali da praktički ne napreduješ ništa brže po riftu, te da daje sulude kombinacije mobova.

 

Tj. šansa da uleti Silver Spire sa "debelima" bit će još manja nego do sad. Moguće da će se brže doći do plafona GR-ova, a puno teže do "sretnog" rifta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ne znam, jedna "high end" grupa je bila riješila iz prve 108 (ili 109), ne znam sad točno - i to prije ovog Barber fijaska, i to sa setupom sa "live" servera - Gen Monk, Firebat WD i suport Monk i barb. Pokušali su 117, i išlo im  je OK, imali su više problema sa visokim latencijama nego sa lagom. Nadaju se višim rezultatima na LB nego sada. Ovdje na normali su riješili 114, i već 15 dana ganjaju 115, pa više vjerujem njima nego Angryroleplayeru 

15 godina
online
Diablo 3

Novi PTR patch notes:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20362179

 

Arachyr-a digli na 2400%. Barber ne radi više dodatni damage...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Rhodin kaže...

Ja moram priznat da me Diablo jako pustio zadnje 2 sezone. Nedovoljno toga dodaju, mapa sim, mapa tam, pokoji item/set, malo izmjene metu, ali i dalje je to grind jednog te istog. Koliko sam dvicu moga, a bila je dosadnija, u smislu da se farmalo jedno te isto godinama, toliko ovdje naprosto neide. Godine su tu, zasičenje i slično, priznajem, ali definitivno fali ekspanzija, nova klasa, nešto da malo sve skupa poljulja iz ove monotinije.

 

Slažem se da bi onda opet bilo jedno te isto, samo na novom levelu i sa klasom više, ali stvarno godinama ništa nisu dodali, zadnja ogromna promjena je bila RoS i micanje real mani AH.

Ja ga vise uopce ne igram... Nema tu neke pameti i razmisljanja po meni. Svi kao klonovi igraju iste likove ili party-e. Mislim da su i oni sami odustali od d3.

I taj necro sto ga misle uvesti, ne vjerujem da cu ga igrati. Stvarno je dosadno ganjati Grifts i pokusati dobiti i to neznatno bolji item od onoga sto imas.

16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Novi PTR patch notes:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20362179

 

Arachyr-a digli na 2400%. Barber ne radi više dodatni damage...

 

 Ahh. Kad bi bar znali riješiti sve to. Barber WD - solo 120, OPET. 4P - 120 

 

Ono što je sada OK, je ta povećana gustooća i povećani XP od malih mobova - ja sam se prošetao kroz 80 sa UE DH. za 9 minuta, i čak sam radio upgrade 5 puta (nisam poginuo).

 

"Nerfani" faithful memory - solo 99, i to lik sa 2500 paragona i 150 sati na crusu. To bi moglo biti ok za soliranje...

15 godina
online
Diablo 3

Nekako imam dojam da neće biti promijenjenog Barbera u idućem patch-u...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Ja samo znam da se nikako ne mogu natjerati da ovo vise igram. Bacim dva, tri dana i dosadi jedno te isto.

Ljudi nema, a i da ima opet nema smisla mi igrati, ganjam griftove ukrug za likovima i to je cijela igra. Ganjaj paragone, na to se sve svelo... Upalio sam opet SC 2. Bar se zezam u MPu.

Nije niti cudo sto se bacaju na d4, pa kakav god bio, jer, bojim se, ovo je propalo, osim, ako ne uvedu neku enormnu promjenu. Nazalost na godisnjicu diabla smo vidjeli da nemaju ideje vise sto bi napravili, vec ubacuju lika. Prosli puta smo kupili exp i dobili lika, a sada cemo kupovati kao samo likove....

 igra je izigrana i ljudi se zasitili. U sezoni 8 nije bilo novog contenta i razloga da bi se igralo. Svima je već dosadilo igrati radi paragona i sve se vrti u krug. 

Razočarali su na blizzconu očekivao sam nesto novo a ovaj darkining of tristram je lame

 

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ja od dosade poceo sve dungeone resavati. Ostalo mi jos 2 od monka ( bice sutra reseno ) i 3 od barba. Jedino za barba nemam iteme....
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Ja od dosade poceo sve dungeone resavati. Ostalo mi jos 2 od monka ( bice sutra reseno ) i 3 od barba. Jedino za barba nemam iteme....

 Lako se oni skupe.... Bar osnovni. Samo rollaj .

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

I uspeo sve na master da odradim. Ubedljivo najvise problema je bilo sa Wastes setom ( j..o ga ko ga izmislio ). Sve u svemu nije toliko tesko odraditi sve na master koliko sam mislio. Za sve mi trebalo max 3 pokusaja, osim za wastes ( cca 50 puta ). Prijala je promena u odnosu na rift, grift, paragon...............

  i najtezi dungeoni po klasama :

* WD- Helltooth

* Wiz - Delsere

* DH - UE

* Monk - Uliana

* Crus - Roland

* Barb - Wastes

frusciante#2383
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2016 10:52 (sauronas).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice