Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
MasterG kaže...

ok, ali ne razumijem kak sam to skupio sve kad imam već popunjen stash tj inventory, ne kužim...što nebi bilo logično da onda isprazne stash i uzmeš natrag što hoćeš za drugu sezonu? Jer koliko vidim ponuđeni su mi samo zeleni itemi, craft materijali i oni machine ključevi...doduše nisam stigao pogledat ostalo jer nisam više mogao nosit

SVE što si skupio na sezoniskim likovima dobivaš natrag tim mailom, osim onoga što je bilo na liku. Znači, SVE iz sezonskog stasha. 

A onda od nove sezone, kad napraviš novog sezonskog lika, za njega kreće sve od nule. 

Naravno, nećeš dobiti sve u nesezonski stash nego na lika sa kojim pokupiš sa maila, da možeš uzet što treba, ostalo salvage. 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
A patch? 2 dana pre S10?
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
A patch? 2 dana pre S10?

 Bojim se da će biti tako. Iako, možda ga stave sad u utorak, pa da stignu hotfixat-i do sezone (s obzirom da stanje patch-a na PTR-u je još uvijek bilo puno sitnih greškica)

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ajd da i ja nabacim neko njubarsko pitanjce  

Prvi mi je stash kojeg sam otključao pa me zanima što bude sa tim u novoj sezoni? 

Dal se dobije 2 stasha otključana u startu ili imaš dodatni stash za kupit ili nemaš pristup tome al možeš otključat novi sa rješavanjem journeya?  

 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
xhopeon kaže...

Ajd da i ja nabacim neko njubarsko pitanjce  

Prvi mi je stash kojeg sam otključao pa me zanima što bude sa tim u novoj sezoni? 

Dal se dobije 2 stasha otključana u startu ili imaš dodatni stash za kupit ili nemaš pristup tome al možeš otključat novi sa rješavanjem journeya?  

 

 U sezoni ćeš za ingame golde "kupit" sve stasheve koje si imao prije otključane (možda ove od Journey-a čak dobiješ "badava" odmah na početku, nisam sad 100% siguran). Ako još uvijek nemaš 10 stash tab-eva onda ćeš u sezoni moći otključati još jedan do tih max 10.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 U sezoni ćeš za ingame golde "kupit" sve stasheve koje si imao prije otključane (možda ove od Journey-a čak dobiješ "badava" odmah na početku, nisam sad 100% siguran).

 E taj dio me zanimao, znači, reći ćemo da sam na kraju prošle sezone otključao sedmi stash koji se prenosi u vansezonsko ali isto tako i u novu sezonu. Dal se plaća il je badave mi je nebitno, bitno da imam više mejsta za razna smeća. 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
10 godina
offline
Re: Diablo 3

ja ih imam samo 6 XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
xhopeon kaže...

  U sezoni ćeš za ingame golde "kupit" sve stasheve koje si imao prije otključane (možda ove od Journey-a čak dobiješ "badava" odmah na početku, nisam sad 100% siguran). Ako još uvijek nemaš 10 stash tab-eva onda ćeš u sezoni moći otključati još jedan do tih max 10.

 Sa koliko se uopce stasheva krenilo? Vec sam zaboravio. Ja ih sada imam ukupno devet a kaze Blizzard: "Players who have not yet earned a total of four stash tabs via the Season Journey can still unlock an additional stash tab...". To je znaci 6 osnovnih plus 4 kroz sezone? I to znaci da bih trebao i ovu sezonu igrati za jos jedan stash? Uh a nemam volje.

15 godina
online
Re: Diablo 3
Eld kaže...

 Sa koliko se uopce stasheva krenilo?

 Imali smo 5. Onda su nam dali jedan za gold, i 4 koja možeš otključati kroz sezone.

15 godina
online
Diablo 3

Službeni video!

 

What's New In Patch 2.5.0?

 

EDIT:

Patch je live u US!

https://us.battle.net/d3/en/blog/20635663/patch-250-now-live-3-21-2017

 

U EU je noćas maintenance, pa valjda bude i 2.5.0 live sutra ujutro kod nas.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2017 18:36 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Kad će na kraju onda počet sezona???
Krenit ću je igrat i to s wizzardom. :)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo, upalio komp prije posla, skidalo je nešto mizerno malo, patch 2.5.0 i kod nas (nisam palio igru).

 

Kratki video:

Diablo 3 - Patch 2.5.0 in a Minute

 

EDIT:

Sezona počinje 31.03.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 8:42 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Rhykker jako uzbuđen oko novog patch-a:

Diablo 3 Patch 2.5 is LIVE! Patch notes (Season 10, PC & Console)

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Mali hotfix, navodno smanjili učestalost Sewer mape u GR-ovima:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20753815692

 

EDIT:

Rhykker razmišlja na glas!
REVEALED: StarCraft Remaster; Diablo 2 Remaster Next? D2 Lead Dev David
Brevik

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 8:31 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Najvjerojatnije krećem sa DH u novu sezonu.

 

Što vi planirate gurati za početak?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Najvjerojatnije krećem sa DH u novu sezonu.

 

Što vi planirate gurati za početak?

 Ja sam jos u razmisljanju. Mada mi se nesto posebno ne igra pomalo cu zbog tog jos jednog stasha koji mi je ostao za dobaviti. A s kojim likom jos sam u razmisljanju ... vec 2-3 sezone igram DH pa ovu mozda cak i sa wizardom ... s njim nisam jako dugo posteno zaigrao. Ili sa monkom .... hm ne znam

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Sad sam tek skuzio, novi ancientsi su obicni, samo sa max statovima, ali bez dodatnog dmga?

Ona prvotna verzija mi je izgledala zanimljivije.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ja sam razmišlja Wizzarda, al i DH mi je na pameti.

 

Oćemo se skupit pa u petak skupa počet?

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mislim da cu s monkom krenuti, prosle sesone ga igrao ali nisan dosao do onoga sta zelim od njega.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Monk ili WD...

Ali mislim da će opet biti Monk, Inna set mi se sviđa, a dobar je i za kasnije kemijanje.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 15:27 (xhopeon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Posto nisam igrao d3 jedno dvije godine, koja je razlika između sezone i običnog?
wot: maxonuniversal
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
MaxonUniversal kaže...
Posto nisam igrao d3 jedno dvije godine, koja je razlika između sezone i običnog?

 U sezoni svi počinju od nule (nula lvl, nula paragon, nula oprema), traje oko 3 mjeseca, no nakon što sezona završi, sve što si "zaradio" u sezoni se prebacuje u ne-sezonu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
MaxonUniversal kaže...
Posto nisam igrao d3 jedno dvije godine, koja je razlika između sezone i običnog?

 U sezoni krećeš od apsolutne nule, postoje Haedrig gifts gdje dobivaš jedan set za prvog lika i hrpa misija gdje kroz Journey dobiješ stash... 

Sve što skupiš u sezoni ti se na kraju dodaje nesezonskim likovima (paragoni, itemi, crafting materijali, recepti).

Ali ukratko, najveća prednost sezone je što dobiješ to malo više mjesta u stashu...

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Jethro#2200 stari/novi igrac nakon sezone 8 i hardcorea, dodajte me za sezonu 10(napišite s bug-a)

 

Edit: Dali ima neki hrvatski aktivni klan?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 19:49 (zagid3).
12 godina
offline
Diablo 3

znači ostajem pri ovome što sam sada počeo u zadnje vrijeme. ako netko želi igrati neka doda.

 

https://eu.battle.net/d3/en/profile/Maxon-2260/hero/85912318

 

wot: maxonuniversal
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Pozz, evo i ja ulazim u sezonu 10, nisam mislim od 3. bio aktivan.

 

Počinjem sa witch doctorom, pa ako tko hoće riftati uvijek sam za društvo.  Sauron #2194

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
U HotS ulazi Amazonka. Možda je to sledeći heroj u D3 posle necra.....
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
U HotS ulazi Amazonka. Možda je to sledeći heroj u D3 posle necra.....

 Ma nece, nek zavrse sa tim necrom i konacno sa D3... kad bi slijedili Starcraft remaster i na isti nacin nam dali D2 eto srece

15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 - Developer Insights, Necromancer Gameplay, QnA, Patch 2.6

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
ZloUmni#2941

Dodajtr za sezonu novu ;)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice