Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.129.219
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
mcf kaže...

 Hvala hvala.. fali mi ogrlica i prsten :) Frostburn je tu da aktivira 300% od Krysbina pretpostavljam? Slow + Freeze? Kako spamas Spirita i Decrpify, po potrebi ili numlock/macro? Spirit cuvas za elite? :)

 

Inace, prosao sam i ja 60 za par minuta, samo nekako sam ocekivao brze uz sve buffove u zadnjih par patcheva.. valjda sam se razmazio sa mojim "starim" speed buildovima, sa kojima za minutu-dve preletim kroz 13 (naravno, ancient+augumenti+1000+ paragona).

 Spirita uglavnom bacam samo na žutu elitu, a Decrepify po potrebi.

 

Da, Frostburn je tu da se dodatno proca Krysbin.

 

Ma, s drugim Necro buildovima se može brže farmat T13, ali ovo je build sa najmanje stresa do nekih GR70 (bez augmenta i gemovi oko 90). Mislim da na 65 ću trebati defensive remen.

Jos jedan build slican TomoRovom:

https://eu.battle.net/d3/en/profile/Ged-1199/hero/95352535

 

Ide 65-70 za 2-3 min. Dobar je i za 4man bountije (Warzechian umjesto Nemesis, Aquila u cube, eventualno Simulacrum umjesto Bone spirita ako ti treba dmg za bossove). Krelm + Steuart's Greaves + Warzechian + Harvest of Anguish = puno MS. A u novom patchu je Steuart dodatno buffan.

Trcis, trash pada sam od sebe, na elitama Corpse lance i Bone spirit ako je potrebno. Frozen Lands samo za RG (i bossove u bountijima), iako je upitno da li je uopce potreban na t13 (no nisam nasao nista drugo pametno za taj slot).

 

Koliko znam att spd ne radi s Pain Enhancerom, tako da ti je uvijek bolje imati dmg roll ili vit. Doduse radi s corpse lanceom, ali to je obicno overkill.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged, a sto ti generira manu?

I za speed, ne bi li bolji bio onaj spell koji reducira dmg i dodaje +speed, umjesto land of the dead koji koristis valjda jednom po runu?
13 godina
offline
Re: Diablo 3
@mrgud hvala, nisam znao da je ht tako nisko zavrsio, ja sam sa mojim 87 zavrsio, pred kojih godinu dana.. mislim da sam kratko bio i na ladderu nekom.. ali mislio sam da je buffan u medzuvremenu.

Spominjes lon wd, imam prilicno dobar ancient lon setup i iteme, koji je to lon build sada aktualan? Tnx
15 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Ged, a sto ti generira manu?

I za speed, ne bi li bolji bio onaj spell koji reducira dmg i dodaje +speed, umjesto land of the dead koji koristis valjda jednom po runu?

Dark Reaping. A manu prakticki niti ne trosis (osim Bone Armor), tako da je dark reaping prvenstveno tu zbog healanja. Build je cd based iako ti niti neki bogznakakav cd nije potreban. Kao sto si rekao, frozen lands koristis jednom po runu... ako. Tako da cd dobro dodje samo za rushanje (u novom patchu steuart's greaves ce trajati 10sec i biti 100%!) i za prva dva bone armora dok ne skupis stack od 15 (poslije eventualno za buff od lost timea) a nista od toga nije toliko esencijalno.

 

Decripify? Prvo, uz sav onaj MS koji sam nabrojao (+ Lost time koji trigeras Bone Armorom) mozda ne bi bio los ali:

- Da bi ga kastao moras stati, sto samo po sebi ubija svrhu.

- Ako se ne varam buff radi samo ako su monsteri debufani, a kako vecina pogine u sekundi to znaci da ti je MS buff prakticki nepostojeci.

- Frozen Lands ipak ponekad dobro dodje kad se previse zaigras pa ne zelis recimo izgubiti XP pool. ;)

 

 

Sto se tice opreme, Briggs wrath se cini dosta dobar no ima jednu manu... kad povuce fire chains na tebe. :)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
13 godina
offline
Re: Diablo 3

@ged hvala na tipsima :))

 

Ovo je najbolje sta sam uspio sklepati za sada - https://eu.battle.net/d3/en/profile/Shagot-2979/hero/100097080 - jednorucni srp je u cube jer imam samo neke sugave, ovaj dvorucni je jedini anc koji imam.

 

Probao sam sa tim setupom split bounty 13, ali svaki elite me zakolje. Mozda aquilla u cube ili def remen, ali onda gubim dps za split.

 

Ringovi trenutno nisu na slici, za sada nosim ancient travelers set, to je najbolje sta imam od int.

 

U slucau krize, mogu krafati bilo sta, imam par hiljada dbova, ali moram prvo odluciti jel mi se necro svidja ili ne :)

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

poz, imam jedno pitanje, kad završava ova sezona ? datum neki pričaju 20.10 jel istina to ?

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

poz, imam jedno pitanje, kad završava ova sezona ? datum neki pričaju 20.10 jel istina to ?

 Da...

 

http://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/diablo-3/5497719.aspx

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

može jedna pomoć, trebam riješit conguest boss mode, može mi netko pomoć, u public gameu nema baš igrača voljnih za to, trebaju mi dva igrača. prošli put sam s 3 igrača lako riješio. bili smo 800+ paragon svi.

evo link pa me dodajte u friend ako možete pomoć. https://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/98611473

jer imam još kratko vremena, ne zanm dal ću solo stić 75 rift preć, moram još par gemova dignut na 80 da bi mogao preć a ne znam hoću li stić imam tjedan dana samo.

solo 70 sam riješio, 75 ne mogu a jedino mi još boss mode ostaje. set dungeone ne mogu imam samo dva lika sezonca.

sezonce više igram zbog portreta nego zbog paragona.

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 10:21 (GoodAngel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
@mrgud hvala, nisam znao da je ht tako nisko zavrsio, ja sam sa mojim 87 zavrsio, pred kojih godinu dana.. mislim da sam kratko bio i na ladderu nekom.. ali mislio sam da je buffan u medzuvremenu.

Spominjes lon wd, imam prilicno dobar ancient lon setup i iteme, koji je to lon build sada aktualan? Tnx

Ma ja se 'zezam' oko 85 (nisam isao 'fishati' dobar grift da vidim koliko bi mogao max ocistiti). HT mi sluzi za mozak na pasu. Ovi ubijaju, malo se setuckam, zavrtim koji piranhado, pijuckam pivo, a zivina neka ubija. Malo izgubim zivce sa gargantuanima, jer dok ja gledam njih, tako i oni stoje i gledaju sto bi trebali.

 

EDIT : Kako sam vidio conqueste za iducu sezonu, izgleda da cu penzionerski sa HTom opet zavrsiti nakon sto skupim taj set

 

Lon wd. Spirit Barrage... Meta-u mozes vidjeti na LB-u ionako. Ako nemas zdps monka, zdps barba i necroa u grupi onda mozes sa malim varijacijama da pojacas izdrzljivost (buduci da ga u zivotu drzi monk i ignore pain). Harvester umjesto voo-a, umjesto topaza natrpati  gemove tipa rubin,... Buduci da je trenutno sezona bounty-a, jer se skupljaju materijali za novi patch, relativno brzo skupis ancient il. boots, skeleton king pauldrons... TWH sigurno vec imas. Sklepas HF amulet. Zapravo, relativno lako se sklepa kakav-takav lon wd. Jedino sto je jako tesko nabaviti je savrsena andariel's visage koja moze imati %cold, AS, CHC, spirit barrage dmg, ali opet nakelji se obicna mask of jeram koja isto dobro sluzi...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 12:43 (Mrgud Veliki).
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Thanks, ma imam sav ancient gear za wda, ako se ne varam. Budem probao lon solo gr malo, da vidim kako ide, i bauntije.

Bauntije sa wdom inace radim sa htom + speed horrify + speed soul harvest + cdr i cdr passive (spirit walk skoro stalno dostupan), build je brz ko kokosh a jednostavniji.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Thanks, ma imam sav ancient gear za wda, ako se ne varam. Budem probao lon solo gr malo, da vidim kako ide, i bauntije.

Bauntije sa wdom inace radim sa htom + speed horrify + speed soul harvest + cdr i cdr passive (spirit walk skoro stalno dostupan), build je brz ko kokosh a jednostavniji.

Po meni on/lon wd nije za solo igranje kao takav, a niti za bounties.

On je u biti mocan trash killer. U MP-u trash na hrpu skupe/drze monk i pull/supp barb. U solo igri treba se pogoditi dobar grift sa puno trasha u njemu.

Kokos je puno bolja za bounties zbog same brzine kretnje, mada sam ja kokos koristio jedino za avarice conquest. Ne bi ni za to, ali bilo je ili kokos ili odraditi jos 50ak bounty-a buduci da svaka kutija daje nesto iznad milje golda.

12 godina
offline
Diablo 3

upravo sprasio 180 matsa u kocki na reforganje shenlonga. 0 ancientsa. ni da obični ancient padne. fml.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

.

Ke?!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Po meni on/lon wd nije za solo igranje kao takav, a niti za bounties.

On je u biti mocan trash killer. U MP-u trash na hrpu skupe/drze monk i pull/supp barb. U solo igri treba se pogoditi dobar grift sa puno trasha u njemu.

Kokos je puno bolja za bounties zbog same brzine kretnje, mada sam ja kokos koristio jedino za avarice conquest. Ne bi ni za to, ali bilo je ili kokos ili odraditi jos 50ak bounty-a buduci da svaka kutija daje nesto iznad milje golda.

 Kokosh me nekako zivcira, a sa 3 speed modifiera i skoro stalnim spirit walkom, gore spomenuti ht nije bio nista sporiji od kokosi, a bolji za bountije gdje treba priklat odredjenu dozu tresha. Postao sam (davno) na forum tut i video gdje se natjecem sa kokosi, ne nadjem sad, ali nema veze, meta i buildovi ( i itemi) su se i tak promjenili dosta unazad godin dana... nego, koji ti je link na tvog ht wda, sa kojim casual farmas 80+? Probao sam moj stari build, onaj sa kojim sam 87 presao davnih dana, sada sam jedvice 70 zavrsio... ili se nesto promjenilo, ili sam ja posenilio i zaboravio skillove :-) Pa da vidim di kiksam :)

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

samo da se javno zahvalim kornjači još jednom što mi je pomagao, da njega nema ne bih uspio.

znam da nekad navrati ovdje, pa možda vidi iako sam mu već zahvalio pohvala nikad dosta.

ne trebate mi više slat zahtjeve za prijateljstvom, sve je riješeno, nisam baš igrao ove sezone puno pa mi je trebala pomoć.

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

 Kokosh me nekako zivcira, a sa 3 speed modifiera i skoro stalnim spirit walkom, gore spomenuti ht nije bio nista sporiji od kokosi, a bolji za bountije gdje treba priklat odredjenu dozu tresha. Postao sam (davno) na forum tut i video gdje se natjecem sa kokosi, ne nadjem sad, ali nema veze, meta i buildovi ( i itemi) su se i tak promjenili dosta unazad godin dana... nego, koji ti je link na tvog ht wda, sa kojim casual farmas 80+? Probao sam moj stari build, onaj sa kojim sam 87 presao davnih dana, sada sam jedvice 70 zavrsio... ili se nesto promjenilo, ili sam ja posenilio i zaboravio skillove :-) Pa da vidim di kiksam :)

https://eu.battle.net/d3/en/profile/Thany-2829/hero/27715280

 

Jesi siguran da si prosao 87 prije ? Nekako mi se to cinilo dosta, jer meni bi to bio negdje limit s ovim mojim.

 

P.S. Imas tamo i sezonca sa kojim sam 75 prosao, a, ako sam dobro primjetio tvoj lik je jaci od mog sezonca...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 10:00 (Mrgud Veliki).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

samo da se javno zahvalim kornjači još jednom što mi je pomagao, da njega nema ne bih uspio.

znam da nekad navrati ovdje, pa možda vidi iako sam mu već zahvalio pohvala nikad dosta.

ne trebate mi više slat zahtjeve za prijateljstvom, sve je riješeno, nisam baš igrao ove sezone puno pa mi je trebala pomoć.

 Ma, ništa, rekao sam ti 

 

Moram malo odmoriti od HC - tamo nema igranja bez 100% koncentracije - inače ode glava (i lik) 

 

Taman sam prije 2 dan zagubio DH - i to, sto je najgore, zbog buga (dosta rijetkog, ali, na HC - NAJGOREG).

Nije mi se aktivirao second life - samo odjednom ode ja iz igre... Imao sam vec sve duplirano, i dosta opreme sa caldesannima, pa nije strašno. 

Malo opreme sam radio u CUbeu, i eto tuge i žalosti

Konačno mi je pao (prvi takav) Primal - Karlei...

Već znam da u novom patchu nema ništa od njega, ali, najgore je šta nema ništa ni sada. Nisam vidio goreg u nikoga 

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

https://eu.battle.net/d3/en/profile/Thany-2829/hero/27715280

 

Jesi siguran da si prosao 87 prije ? Nekako mi se to cinilo dosta, jer meni bi to bio negdje limit s ovim mojim.

 

P.S. Imas tamo i sezonca sa kojim sam 75 prosao, a, ako sam dobro primjetio tvoj lik je jaci od mog sezonca...

 Rekoh da senilim.. upravo gledam statsove i svoje stare forum postove, u pravu si naravno, 87 mi je bio 4 man record tokom te (pete) sezone. 80 mi je bio tada solo rekord za wd-a, najbolje vrijeme sam dobio sa LoNom (mimic mask za Paranoiu i spamanje zombie dogsa sacrifice za 4x damage). Svejedno, 80 je bio dosta respektabilan onda :-)

 

Super ti je ht wd char, hebeni primal WH , zavid zavid :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

 

Super ti je ht wd char, hebeni primal WH , zavid zavid :)

Da. Kada sam vidio primal, sreca nevidjena i onda vidim armor, ali dobro, zarolao je AD i CHD.

Vezano sa time. Idemo sinoc malo baciti neki ludi party. Nas dvoje rathma, zdps monk i lon wd. Vecinom igram solo, ali nekada dosadi.

Naravno ovi dvoje ne znaju da nam se mage-ovi 'hrane' sa health globes, pa ih bas i nisu skupljali, sto nam je jako nedostajalo kod simulacrum-a. 97 je islo, ali na 98 smo gubili previse vremena dok smo ih sami skupljali, a jos kada juggsi ulete.... Na kraju smo im objasnili sto i kako... No, da se vratim na poentu. Taj lon wd je sklepan dan-dva ranije. Nije niti cak pravi party lon wd, vec neka mjesavina buduci da nema barba. I sada sklepamo mu mi lon wd od toga sto ima...

I niti vise, niti manje, padne mu primal Lakumba's Ornament. Savrsen. Int, vit i CHC i moze rollnuti 4to u cold dmg. Meni do sada nije pao niti jedan ancient LO da mogu dobiti cold i 6% CHC. Sada dolazimo do onoga da se bolje roditi bez xxxxx nego bez srece, jer, ako imas srece i on ce narasti

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 12:07 (Mrgud Veliki).
15 godina
online
Diablo 3
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ja ih imam 10... pa me zanima koliko je max stasheva moguće dobiti  u igri?

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
toni62 kaže...

Ja ih imam 10... pa me zanima koliko je max stasheva moguće dobiti  u igri?

 10 + 2 ako kupiš Necra

15 godina
online
Diablo 3

Novi PTR patch notes vani:

https://us.battle.net/d3/en/blog/20976068/patch-261-ptr-patch-notes-9-28-2017

 

Akkhan i Seeker pojačani, Bul-Khatos set pojačan, Helltooth, Arachyr i Jade pojačani, no Firebats staff trunkicu oslabljen.

 

Pojačani Marauder, Natalya i Karlei Point. Pestilence set trunkicu oslabljen.

Moj PC  
2 0 hvala 4
16 godina
offline
Diablo 3

Pozdrav!

 

dali ima jos netko da nije rijesio Boss Mode Conquest pa da se skupimo ovaj vikend i to rijesimo?

 

 

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Usput, idem malo grindat paragone dok ne dodje novi patch.. znaci gr solo, mozda koji public.. najvise opreme imam za wd, pa recimo fa bude wd.. Helltooth ili da probam zgrindat lon, mada imam lon, ali neki itemi su oudated.. znaci neki casual 80.. ?
15 godina
online
Diablo 3

Za one koji misle ganjati leaderboard između kraja S11 i početka S12.

 

Notice Regarding Era Leaderboads:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759219046

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Uspio sam na PTR-u sa Zunimassom, i svojim low gemovima riješiti GR100. Augmenti oko 81 manje/više.

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Diablo 3

Bas me zanima, sta cete ganjati u sezoni, i ako uopce sezonu?

 

Imam sve stasheve, do kozmetike mi nije stalo, nekako ne nalazim bas inicijative za krenuti sezonu.. ako i krenem, vjerojatno WD sa relax pet farmingom .. ako ne odem na sezonu, onda cu upgrejdati DH multishot, WD zuni/HT i necroa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

Bas me zanima, sta cete ganjati u sezoni, i ako uopce sezonu?

 

Imam sve stasheve, do kozmetike mi nije stalo, nekako ne nalazim bas inicijative za krenuti sezonu.. ako i krenem, vjerojatno WD sa relax pet farmingom .. ako ne odem na sezonu, onda cu upgrejdati DH multishot, WD zuni/HT i necroa.

Ja idem po drugi stash tab. HT WD opet i u nekoliko casual dana je stash tu. One brze riftove odem u public i odrade mi ih tamo. Neda se meni letati u obicnom riftu. Mozda koji public bounty. Odsolirati greater riftove i to je to. A mozda i ne odigram ovu sezonu, ovisno o tome sto ce kontrola kod lijecnika reci i sto ce odluciti...

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Ja idem po drugi stash tab. HT WD opet i u nekoliko casual dana je stash tu. One brze riftove odem u public i odrade mi ih tamo. Neda se meni letati u obicnom riftu. Mozda koji public bounty. Odsolirati greater riftove i to je to. A mozda i ne odigram ovu sezonu, ovisno o tome sto ce kontrola kod lijecnika reci i sto ce odluciti...

 Cudi me da vec nisi skupio sve stasheve do sada, ali barem imas razloga za sezonu.. sretno kod doktora u svakom slucaju. Slomi nogu :)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice