Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.129.901
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Diablo 3

Kad smo vec kod WD HT, ponovo su vratili (buffali) set dmg na 4400%.

 

Zuni gargovi doduse udaraju za 5500% . Zanimljiva ce biti kombinacija zunija  + novi MoJ + taskers (mislim da je kolega gore to probao na ptru i dobro dogurao).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Još malo hotfix-a na PTR.u:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759205948#post-2

 

Zuni ispada bolji bez Taskera, ali sa CoE.

 

HT gargovi su ležerniji za igranje, ali idu sa Taskerima + MoJ + Witching Hour, pa će gurati otprilike isto kao i Zuni.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 14:10 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Sto nije tasker multiplivini dmg, dakle 50% vs 200/4 coe. Znaci burst dmg vs trajni dmg, dugorocno bi trebalo biti isto.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Sto nije tasker multiplivini dmg, dakle 50% vs 200/4 coe. Znaci burst dmg vs trajni dmg, dugorocno bi trebalo biti isto.

 A trebalo bi, ali ispada da je burst od CoE bolji za Zuni, jer je gargovima uglavnom 23 fetisha na putu do mobova, tako dok udare da udare kako treba. Također, gargovi su cap-ani na 40% od Taskera.

 

Komentirao je Bigdaddyden da je probao obje varijante i CoE mu je uvijek ispadala bolja - također, s tom varijantom imaš MoJ i garg prsten u cube-u, tako da uvijek dobiješ max multi od njih. Naravno, ako imaš savršene Taskerice razlika ne bi trebala biti prevelika, možda samo jedan GR level.

 

Zuni build:

 

HT build:

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 14:44 (TomoR).
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

 Cudi me da vec nisi skupio sve stasheve do sada, ali barem imas razloga za sezonu.. sretno kod doktora u svakom slucaju. Slomi nogu :)

Izgleda da i jesam 'slomio nogu'. U regresiji i dalje prema doslim nalazima...

Nisam skupio, jer je ovo prva sezona koju igram, a zbog zdravstvenih problema...

No, da se vratim na samu igru. Sada se tu puno pise o WD-u. Nego... Jel' itko pratio sto ce biti sa rathma setom ? Koliko sam vidio sam set ce biti jos pojacan.

Sto dovodi do toga da cemo reci zbogom the witching hour i pod must have Dayntee's Binding. Vec i sada je dovoljan jedan winged assassin da 'triga' Final Service, a kao za inat jos nisam imao niti jedan grift bez njih.

 

 

15 godina
offline
Diablo 3

Došao s posla, rekoh idem probati se upisati na leaderboard, nije puno, ali za mene solera i tek preko 1000 paragona smatram da je uspjeh:

 GR102 (nisam ni mogao otvoriti više, polako sam rješavao jedan po jedan dok nisam došao tu), stavit ću i video ako koga zanima (iskreno, ne sviđa me se playstyle Trag' Oul-a, ali šta ćeš kad je toliko jak...)

 

103 iza toga sam skoro riješio na vrijeme, ali onda je već došla poruka za season shutdown.

 

EDIT 2:

Evo i (pomalo dosadnog) videa, sa hrpom grešaka, ali prolaz je prolaz  :

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 19:23 (TomoR).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Meni se sada uopce ne igra ovo. Public je pun 500-600 paragona likova. Vidim novi igraci, jer imaju nakeljen onaj goblinov portret.

Ne solira mi se, a vidim da mi i dosta ljudi na FL radi bounty-es. Cekam novi patch.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Meni se sada uopce ne igra ovo. Public je pun 500-600 paragona likova. Vidim novi igraci, jer imaju nakeljen onaj goblinov portret.

Ne solira mi se, a vidim da mi i dosta ljudi na FL radi bounty-es. Cekam novi patch.

 Ma, jedino bounty-e se sad isplati raditi, da imaš dovoljno matsa za rolat nove iteme. Iako, kad sezona počne, ne sezona je vjerojatno mrtva opet.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ja sad jedino igram challenge rift za kutije. Ne otvaram ih nego ostavljam da otvorim kad dodje sezona pa da bude materijala za početak. Do sada dve kutije na čekanju 😁
frusciante#2383
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Ja sad jedino igram challenge rift za kutije. Ne otvaram ih nego ostavljam da otvorim kad dodje sezona pa da bude materijala za početak. Do sada dve kutije na čekanju 😁

 Hmm, ako to radi, onda sam se ovaj tjedan "zaribao"

11 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
sauronas kaže...
Ja sad jedino igram challenge rift za kutije. Ne otvaram ih nego ostavljam da otvorim kad dodje sezona pa da bude materijala za početak. Do sada dve kutije na čekanju 😁

 Hmm, ako to radi, onda sam se ovaj tjedan "zaribao"

 Nisi se zaribao.

 

As per her post, you need to complete the CR after Season starts in order to get the reward in Season 11. So yes, you need to wait to do the CR until Thursday night or later. Besides, the mail system for Season and Non-Season are separate so your Season char would not be able to access anything waiting in your non-season mailbox such as a reward cache.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Videćemo sta će biti. I ovako nemam šta pametnije da radim. Uostalom, piše da cache ističe za 18 dana. Negde će se već podići....
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Meni se sada uopce ne igra ovo. Public je pun 500-600 paragona likova. Vidim novi igraci, jer imaju nakeljen onaj goblinov portret.

Ne solira mi se, a vidim da mi i dosta ljudi na FL radi bounty-es. Cekam novi patch.

 Posto vjerojatno necu imati vremena za sezonu, nego tu i tamo casual wd, ja vrtim 2 min 60GR sa wd-om da probam sklepati eventualno koji dobar primal. Meni ispada 60GR sweet spot, dobijem u prosjeku 6 legendarija za 2 min. I bauntije, da, nek se nadju matsi.. :-)

 

Public je bome otuzan, kao sto kazes. Sve me strah kako ce biti kad pocne sezona, mrtvo? Mozda potrazim koji ns clan na forumu... mada postojeci su svi 3000+ para, a ja siroce na 1100..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

 Posto vjerojatno necu imati vremena za sezonu, nego tu i tamo casual wd, ja vrtim 2 min 60GR sa wd-om da probam sklepati eventualno koji dobar primal. Meni ispada 60GR sweet spot, dobijem u prosjeku 6 legendarija za 2 min. I bauntije, da, nek se nadju matsi.. :-)

 

Public je bome otuzan, kao sto kazes. Sve me strah kako ce biti kad pocne sezona, mrtvo? Mozda potrazim koji ns clan na forumu... mada postojeci su svi 3000+ para, a ja siroce na 1100..

Pa uvijek mozes ici sa zdps monkom i pull barbom. Sada ne znam kakav ce biti ovaj novi zdps necro i rathma party, jer su nesto tu mrljavili.

Oni se dosta traze, a ne treba visoki paragon da se ganja visoki grift u grupi. Ono sto je meni zaista smijesno je kada vidim zdps monka sa 3000 paragona. Pa i ovaj moj s oko 2000 je gotovo neunistiv, ako svi znaju sto trebaju raditi. Jos nakelje gem of ease u oruzje, exp pool traje cijeli grift i 'leechaju' exp. Takvih imam masu na fl. Pogledam im solo rekorde. Jad i bijeda. A paragona oko 3000. Sve skupljeno u grupi sa support likovima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 11:27 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

Gasi se podrška za Win XP i Vista:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759249601

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

bilo je i vrijeme, xp je odavno zastario za sve kao i 32 bitni sistemi

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Skullscar1989 kaže...

bilo je i vrijeme, xp je odavno zastario za sve kao i 32 bitni sistemi

E sada tu dolazimo do najvece ironije. Masi ljudi koji imaju problema sa diablom 3 na win 10 pomaze pokretanje istoga u 32 bitnom klijentu.

Na sedmici diablo 3 u 32 bita radi daleko bolje nego na xp-u. Sto se same vijesti tice, vec je odavno najavljeno napustanje tih platformi. Ovo je valjda onaj THE datum.

E sada zasto to rade, to nisu rekli. Nema mi nekog smisla, osim mozda zbog same battle.net aplikacije.

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dali se može možda Diablo 3 igrati sa gamepadom? Miš i tipkovnica su mi u totalnom krš stanju...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
djar kaže...

Dali se može možda Diablo 3 igrati sa gamepadom? Miš i tipkovnica su mi u totalnom krš stanju...

 Samo na konzoli

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Diablo 3

Necromancer je na 33% popusta na storu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Eto ga, patch je live na eu od prije dvije minute :-)

 

Taman sam stavio zenu, dijete, macke na spavanje, otpratio frendache doma, otvorio pivu, napunio ecig, uzeo slobodno prijepodne sutra (ja sam si sef pa mogu),  idem grindat gargi prsten za wda, i bas se veselim... :-)

 

Je, cudne stvari cine cetrdesetogodisnjaka sretnim danas.. :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 0:32 (mcf).
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Da, baš me iznenadilo da su pustili patch kada je i Destiny krenuo Live:

https://us.battle.net/d3/en/blog/21115840

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

Eto ga, patch je live na eu od prije dvije minute :-)

 

Taman sam stavio zenu, dijete, macke na spavanje, otpratio frendache doma, otvorio pivu, napunio ecig, uzeo slobodno prijepodne sutra (ja sam si sef pa mogu),  idem grindat gargi prsten za wda, i bas se veselim... :-)

 

Je, cudne stvari cine cetrdesetogodisnjaka sretnim danas.. :)

 Hm, zabava i potraga nije dugo trajala.. novi shorts man - int, 6 chc, 46 chd, 575% garg damage.

15 godina
offline
Diablo 3

Znači, oni pustili patch live, bez da su ispravili Deathwish bug (pisalo se o tome bar tjedan dana, čak i na PTR forumu...):

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759369840

 

A dobro, valjda ima dovoljno vremena do sezone da se sve to ispravi (između ostalog, zbog takvih stvari nisu "upalili" leaderboarde do S12)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

Eto ga, patch je live na eu od prije dvije minute :-)

 

Taman sam stavio zenu, dijete, macke na spavanje, otpratio frendache doma, otvorio pivu, napunio ecig, uzeo slobodno prijepodne sutra (ja sam si sef pa mogu),  idem grindat gargi prsten za wda, i bas se veselim... :-)

 

Je, cudne stvari cine cetrdesetogodisnjaka sretnim danas.. :)

Meh. Ja narucio MBO+CPU+RAM, jer lagano me pocelo zivcirati ucitavanje sa 2 gige ram-a u public igri. Jos nije stiglo. Jos kada me nesto ***** kod sastavljanja...

Uglavnom malo ce se pricekati...

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Mene najvise hebe nedoststak ssda. Imam d3 na jednom kompu sa ssdom, nivo se ucita za jednu sekundu. Na glavnom kompu nemam ssd, imam 16 rama , ali svejedno se level ucitava dosta dugo.

A preljen sam za migraciju svih stvari na ssd..:/
6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ne moras, mozes samo staviti SSD i na njega prebaciti Diablo, i to ce rijesiti sporost...

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Veli_Joza kaže...

Ne moras, mozes samo staviti SSD i na njega prebaciti Diablo, i to ce rijesiti sporost...

 Blizz igre je bar lako migrirati.

 

Samo kopiraš cijeli D3 folder na SSD i u launcher-u kažeš gdje je igra. I onda će je od tamo očitavati.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Hvala na savjetima, znam da mogu samo d3 prebacit, ali kad vec uguram ssd u komp, preselit cu os/programe gore, a za to nikak da nadjem vremena... Je, treba mi sat vremena sa migration alatom nekim, ali ipak.. budem :)

Moram prvo vidjet koji je uopce ssd best buy sada... Bum se raspital kid kolega u hw temi :)
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice