Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.152
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ok hvala za  info.

 

 

Pod točkom 3 nisam  mislio na paragon levele   (to znam) već na ach.point-e

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Vidim da neki furaju " diablo " peta :O ? 

 

Dali to random pada od goblina ili nesta posebno se mora radit ? Imam nekih 22 peta i kad god naidem na goblina sto dropa neda vise niti jednog peta :/

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Vidim da neki furaju " diablo " peta :O ? 

 

Dali to random pada od goblina ili nesta posebno se mora radit ? Imam nekih 22 peta i kad god naidem na goblina sto dropa neda vise niti jednog peta :/

 Ako ti vise menagerist goblin ne 'dropa' nista onda ti vise niti nece... On je onda svoje izbacao za sada.

 

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20744844485

 

Tu ti je cijela lista sto, kako, kada i gdje...

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 21:08 (Mrgud Veliki).
15 godina
online
Diablo 3

"Popravili" su recept za Wirt's LEg:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20760737784

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Koristim na Barbarianu Furious Charge Build With Raekor and Immortal King. 

 

Al imam problema sa skillom Furious Charge... Imam stackova x3 na njemu lupam odlicno, od jednom nestanu... Pa dode jedan stack, pa udarim 2-3 puta nestane i onda cekam cd i tako u krug... Dali sta pogresno radim ili sta vec. Sve za build imam i u cube sve kako treba. Al me taj skill nervira jako. Dali ima nekako posebno da se igra, 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel netko zna sta je sa profilima na D3? Samo mi se 3 lika vide....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Mirogamemasta kaže...

Jel netko zna sta je sa profilima na D3? Samo mi se 3 lika vide....

 Jesi se možda krivo ulogirao? Americas, PTR ili nešto umjesto Europe.

11 godina
offline
Diablo 3

Ja imam problem sa profilom isto, kad udes pokaze mi jedne state, za 1 min druckije i tako u krug nikako prave.... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Pozdrav svima.

Evo upravo sam kupio Diablo3 koji je trenutno u procesu downloada, odigrao sam 1 i 2 kad su izašli, znači prije dosta godina i sad je došao red na trojku.

Pa ako imate kakav savjet za njubaru sve je dobrodošlo.

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
crozoki kaže...

Pozdrav svima.

Evo upravo sam kupio Diablo3 koji je trenutno u procesu downloada, odigrao sam 1 i 2 kad su izašli, znači prije dosta godina i sad je došao red na trojku.

Pa ako imate kakav savjet za njubaru sve je dobrodošlo.

Hvala

 Savjet? HF! (Nema tu neke filozofije sve je to isto samo udri  i to je to. Ostalo ces lagano skuziti igranjem, poslije ako bas budes htio pogledas buildove koji su najpopularniji i pokusavas kopirati ili deri po svom na svoj nacin.)

 

Enivej evo bas da pohvalim izgled D1 prstenja.

Vec sam zaboravio kako su izgledali, a miljama su bolji od D3. Lijepi i veliki svi detalji se vide, ovi u D3 su za kurac.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
crozoki kaže...

Pozdrav svima.

Evo upravo sam kupio Diablo3 koji je trenutno u procesu downloada, odigrao sam 1 i 2 kad su izašli, znači prije dosta godina i sad je došao red na trojku.

Pa ako imate kakav savjet za njubaru sve je dobrodošlo.

Hvala

 Niš posebno za početak, ARPG ko i svaki drugi. Ubi monstera, dobi item, opremi item i ukrug. Kreni polako story mode pa ak bude kakvih nejasnoća ili poteškoća pitaj ovdje ili na pp.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dovraga, ovaj novi wizz tash killer rastura.

 

Riješili smo 135, a dva dana kasnije i 136. Naravno, najljepši dio je na kraju - kad sam kao support - leecher imao 5 pokušaja upgradea gema na 136 

 

Ali i condemn crusader je strašan. Posebno na HC. Napravio sam ga na HC - imam sve skupa 4 sata igranja na njemu (i to većinom je bilo kockanje kod Kadale) i  iz šale sam sa 1100 paragona upao iz prve na 360 mjesto solo LB.

Ušao sam sa njim u Grift pun kopljanika, vila, maleta - i prošetao se. Sa bilo kojom drugom klasom bih napustio GR i pokušao novi (na HC se mora biti dosta oprezniji nego na "običnom") - al isa crusom sam se osjećao kao tenk. Samo ideš naprijed i gaziš sve  

 

Šteta šta igra lagano izumire, ovaj zadnji patch je odličan...

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3

Moze neki Tl;dr patcha? hvala lp

If you have nothing to lose, try.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Moze neki Tl;dr patcha? hvala lp

 Svi stari setovi buffani, T13 se može sa bilo kojim setom farmat i skoro sve prolazi na GR70-80 solo, a uz prave dropove i do stotke se da nagurat. 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
online
Diablo 3

PTR se budi, za sada nikakva promjena na opremi, radi se o optimizacijama i UI-u:

https://us.battle.net/d3/en/blog/21361568/ptr-server-slam-we-need-your-help-1-16-2018

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

PTR se budi, za sada nikakva promjena na opremi, radi se o optimizacijama i UI-u:

https://us.battle.net/d3/en/blog/21361568/ptr-server-slam-we-need-your-help-1-16-2018

Nije niti cudo da ih svi za***** da su u maintenance mode-u...

Ne znam gdje si procitao ista o optimizaciji i UI-u, vec pise samo rjesavanje bugova, a svi mi dobro znamo kako oni rjesavaju BUG-ove na PTR-u.

Dobar primjer je bio onaj exploit koji je ukljucivao necro-a i dh-a.

A i za ovaj posljednji problem oko Bone Ringera im je trebala cijela vjecnost. Ne znam jesu li ga rijesili...

Ono sto je meni najmanje jasno u svemu je da kako im opada broj igraca da im raste lag.

Mozda ce konacno uci u borbu sa botovima, a mozda ce testirati nove, jos jeftinije servere .

Salu na stranu, ovaj PTR je ionako jos uvijek nedostupan/code 33. Kako kazu na forumu, nije niti cudo kada se sa d3 bave 'dva covjeka'.

Dok je sama igra gotovo mrtva. Na stranu i to. Ipak je 6 godina stara, a od toga je nudila 4 kvalitetne godine igranja i druzenja.

Nazalost to tako zavrsi kada igra nema dobar krajnji sadrzaj. Jahanje po griftovima dosadi. Nekome prije, a nekome kasnije.

Sve se pretvorilo u botanje i rathma runs. Ovaj novi condemn crus je bio visnja na slagu za botere.

Sada mogu solo botati i grift 95+ bez problema.

Samo se nadam da ce d4, ako izadje, biti pravi nasljednik dvojke....

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 13:08 (Mrgud Veliki).
12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Samo sto D4 nece nikada izaci.

 

Jer da su planirali i krenuli sa radom u ovih 6 godina bi se neka vest, informacija pojavila ali nazalost nista.

 

Ja sto bih zeleo je D3 stil, brzina ali ne i sarenilo D3 grafike nego malo da je mracnija igra i da bude teza nego sto je D3 bio na pocetku i da ne posustaju u odluci da smanjuju tezinu, da vrate aukcisku kucu i da legendarni i setovi ne ispadaju ko kokice nego budu retki ali kada padne da znas sta si dobio. A ne ovo je razmuceni sok u tri vode na cega lici D3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

https://us.battle.net/d3/en/blog/21492188/season-12-ending-soon-1-26-2018

 

Sezona završava 11.2, iduća počinje 23.2.2018.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ima li netko problema sa log .hero list  ..... error code 395002.   Igra se učitava i kod hero list  stane javlja gode navedeni code.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Pali su EU serveri

9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

A vidim sad na Blizz forumu da je to masovno ...na Eu serverima 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Hehehe. Testiraju nove, jos jeftinije servere

 

Nego. Ima li nekih novosti o 'nagradama' za slijedecu sezonu ? Cisto da ih pokupim.

Ako netko slucajno zna za 'leak'. Neda mi se u onom satarasu od foruma gdje se prozivaju botovi i devsi traziti informaciju.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

 

Probat ću i više, ali sumnjam da ću uspjeti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Tom,

kakvo je prezivljavanje tog crusa?

Svi skillovi su na autocastu?

Mislim se malo maknuti s wiza...

 

Btw, pazi se ove kornjace, to ti je poznati smutljivac.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 

Probat ću i više, ali sumnjam da ću uspjeti.

 Lijepo. A i lijep grift bez one ranged gamadi i sa dobrim guardianom...

15 godina
online
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Tom,

kakvo je prezivljavanje tog crusa?

Svi skillovi su na autocastu?

Mislim se malo maknuti s wiza...

 

Btw, pazi se ove kornjace, to ti je poznati smutljivac.

 NumLock je samo Akkarat Champion, ostalo ručno radim.

 

Ovaj build preživljava OK.

15 godina
online
Diablo 3

The Tragic Downfall of Imperius - Aspect of Wrath [Diablo Lore]

 

Diablo 3 Season 13 Challenge Rift Bag Optimization Guide Leveling & Gearing

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 Season 13 Rewards New Pet, Haedrigs and Portrait

Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice