Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.308
|
čitano: 4.120.329
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
BorgMater kaže...
Mrgud Veliki kaže...
Gorstak79 kaže...

uf...susjed donio do mene svoju 775 kantu sa dual coreom i 9500gt i prasili smo poe skupa prije godinu, dvi...vjerujem da hd610 nije losija od te, mada moram provjerit...vecina tih izometrijskih igara u pravilu nije zahtjevna...no dobro, da ne tlacim dalje, zaboravite da sam ista pitao...

 Igre se 'razvijaju'. Sjetimo se kada je recimo WoW izasao i sto je bio minimum. Sada za novu ekspanziju ce trebati GPU sa minimalno dvije gige VRAMa.

D3 kada je izasao minimum je bio 7800gt. Sada je 8800gt. Isto je i s PoE. Eto ti thread o njegovim zahtjevima pa si citaj : https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/544151

 

Otkud je ta informacija ? Nije li WoW engine napravljen da najvise koristi jednu jezgru proca, dok drugo bas i ne ferma toliko ?

 https://eu.battle.net/support/en/article/137431 

koliko znam wow još uvijek ima isti engine kao na startu ali je nadograđen. nekoć je možda koristio jednu jezgru ali danas više nije tako

15 godina
offline
Diablo 3

America i EU challenge riftovi opet lagani, prvi pokušaji:

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ej ekipa, igra li netko D3 sezonu na PS4 da mi pomogne oko Curses conquest-a?

Endure...and in enduring grow stronger
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 12:12 (Pixie_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

EU CR 46:

 

NA CR 46:

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Trenutno sam na GR71 vjervatno bi isao i jos koji gore, nasao sam neke predmete pa mi je gušt igrati sa WOL, sto treba da bih išao barem GR 80-90 imam jos neke setove u kovcegu Uliana's, Inna i Raiment of a thousand storms. Dali je taj Sunwuko dobar ili trebam gledati neke druge za dalje. Svaki prijedlog dobro dosao. Video u linku kako to sada izgleda.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diži paragone (igranjem), probaj skupiti što više Ancient itema i samo tako dalje.

 

Također, pošalji profil, vidim da na rukavicama umjesto VIT trebaš rollati CHD, na amuletu umjesto life% CHC ili fire damage npr. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...

Trenutno sam na GR71 vjervatno bi isao i jos koji gore, nasao sam neke predmete pa mi je gušt igrati sa WOL, sto treba da bih išao barem GR 80-90 imam jos neke setove u kovcegu Uliana's, Inna i Raiment of a thousand storms. Dali je taj Sunwuko dobar ili trebam gledati neke druge za dalje. Svaki prijedlog dobro dosao. Video u linku kako to sada izgleda.

 

 

 Znači, ovo ti je profil:

https://eu.diablo3.com/en/profile/Dome1983-21169/hero/103750458

 

Fali ti najviše CHC, tj. Critical Hit chance.

 

S obzirom da ne igraš na Cooldown skillove:

  • ramena - Sweeping wind damage rolaj u life%
  • amulet - 17% life u CHC ili Fire damage
  • Focus - VIT u CHC
  • Restraint - 4,5% CHC u 6%
  • rukavice - Attack speed u CHD (Critical Hit Damage)
  • chest - Life per second u VIT
  • Bracers - trebao si rollati All resistance u Fire Damage (ali sada ostavi kako je)

 

To je ovako na brzinu što vidim da te može dići iznad GR75

  •  
15 godina
offline
Diablo 3

Amerika CR 47 - lagan, dobro posloženi LtK monk:

 

EU CR 47 - napatio se da ga završim - najviše mu fali defence-a:

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Jucer probao dvaput i odustao. Brze mi je odraditi bounti u grupi... :)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Najavljen kraj ove sezone i početak iduće:

https://us.diablo3.com/en/blog/21791946/season-13-ending-soon-5-18-2018

 

Season 13 will end on the following dates:

  • Europe: Sunday, June 3 @ 5:00 p.m. CET

Season 14 will begin about two weeks afterward on the dates below:

  • Europe: Friday, June 15 @ 5:00 p.m. CET
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Challenge rift 48 - America:

 

Challenge rift 48 - Europe:

 

Oba riješena u prvom pokušaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nisam se odavno "hvalio" 

 

140 u 4 riješen, i to relativno brzo. Samo stotinjak ključeva je potrošeno 

 

 

 

 

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Jel se možda sprema neki ozbiljniji patch za 14 sezonu? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
bukowski kaže...

Jel se možda sprema neki ozbiljniji patch za 14 sezonu? 

 Jok, nema ni promjena na PTR.

 

Jedini patchevi u zadnje vrijeme su bili anticheat/antibot.

9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da li  "kvalitetni" itemi  padaju  na većem  levelu  greater rif-a ili  level  nije bitan ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
toni62 kaže...

Da li  "kvalitetni" itemi  padaju  na većem  levelu  greater rif-a ili  level  nije bitan ?

 Level nije bitan, na višim levelima pada više itema, ali ne nužno i 'kvalitetnijih'.

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Neverovatno je da ne mogu makar malo novog sadrzaja da ubace za sezonu. Vec nekoliko sezona bez bitnih izmena ( samo se % dmg dizu ). Pa majku mu da li je toliko tesko ubaciti neki nov item za svaku klasu da se makar stil igre promeni? Da bar LoN dmg dignu na 200-300 % pa da ima nekih zanimljivih kombinacija buildova, ovako se samo setovi igraju. Stvarno se vidi da su digli ruke od Diabla....

frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...

Neverovatno je da ne mogu makar malo novog sadrzaja da ubace za sezonu. Vec nekoliko sezona bez bitnih izmena ( samo se % dmg dizu ). Pa majku mu da li je toliko tesko ubaciti neki nov item za svaku klasu da se makar stil igre promeni? Da bar LoN dmg dignu na 200-300 % pa da ima nekih zanimljivih kombinacija buildova, ovako se samo setovi igraju. Stvarno se vidi da su digli ruke od Diabla....

Pozdrav Ratko od KornjacaNS iz D3, pa ja sam jos to davnih dana govorio ali dzaba oni su digli ruke od nekog veceg rada na igri. I pravo a ti kazem evo vec dve ili tri godine kako ne igram igru i ni malo mi ne fali. Ali da su radili na dodatnim actovima ili da su radili kao sto ima u Path of Exile da nadjes mapu ne znam taj i taj lvl pa da pokusavas da je resis ili tako neke smicalice da se konsultuju sa drugim kreatorima da pozajme neke ideje ne oni idu samo na to da se GR pici sto veci lvl i to je to.

 

Nema tu ni malo vise sta zanimljivo da se doda. Sada eto samo kao nesto cackaju da se kaze kao da rade na igri.

 

Bolje da su uzeli da rade na Diablo 4 bar bi sigurno znali da bi se masa vratila nazad.

15 godina
offline
Diablo 3

Challenge riftovi, lagani ovaj tjedan.

 

CR 49 - NA, moguće da sam previdio neke elite na floor 1:

 

CR 49 - EU, zabavniji naego NA ovaj tjedan:

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Bolje da se vise ne sramote sa tim D3 nego da sednu u stolice i da naprave D4 kakav je D3 trebao da bude, malo mracniji a ne ovo sarenilo. Ostaviti dobar deo stavri iz D3 ali da malo vise porade na actovima i novim mapama za actove a ne ovo naprave 5 actova i par mapa u sklopu toga i to je to.

 

Opet ponavljam Path of Exile je objasnio kako se pravi igra i jos je besplatna ali toliko su je zakomplikovali sa skill tree da mi se neda uciti... ali ono sto je dobro kod njih da imas da ti padaju nove mape raznoraznih tezina pa tu mapu napravis ili otvoris portal pa je igras pa te ceka nagrada. 

 

I sto je jos dobro u PoE ja nisam video dva ista seta opreme, nalik da ali isti nikako. Cak i to nalik je da je dosta stvari drugacije i da imaju drugacije gemove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Ma da naprave Diablo u stilu jedinice ili dvojke, dan danas igram D2 i valjda imam preko deset tisuca sati na njemu, ako jednog dana bude D4 treba imati tu mracninu, onu muziku kad udjem u Forgotten tower, ili bilo koji drugi dungeon, a da ne pricam o soundtracku iz Acta 3 iz djungle, nema mi bolje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 50 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 50 - Europe:

 

Oba lagana, odrađena u prvom pokušaju.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Damn, toliko blizu...

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Uf, ovaj Ged je neka faca... cujem da je i zgodan...

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Mali podsjetnik.

 

Noćas će biti novi Challenge rift, no ja ga neću igrati dok ne dođe sezona - kako bih si sačuvao materijale i gold za početak sezone.

 

Da biste dobili Challenge rift bag na sezonskom liku prvo ga morate imati kreiranog, bez toga nećete moći bag otvoriti u sezoni.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Uobičajeni podsjetnik:

Diablo 3 Season 14 Best Builds and Best Class (Diablo 3 2.6.1)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Evo nekog guide-a za ovotjedni EU CR, da se mentalno pripremimo 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Rodić kaže...

Ma da naprave Diablo u stilu jedinice ili dvojke, dan danas igram D2 i valjda imam preko deset tisuca sati na njemu, ako jednog dana bude D4 treba imati tu mracninu, onu muziku kad udjem u Forgotten tower, ili bilo koji drugi dungeon, a da ne pricam o soundtracku iz Acta 3 iz djungle, nema mi bolje...

 ja sam veliki ljubitelj Diabla, ali realno 3ojka nije zadovoljila moja i očekivanja mnogih, prvenstveno zato jer se nisu držali plana kakav su napravili dečkih iz PATHOFEXILE, tamo je sve ono što je trebalo biti u Diablu 3. a da bude stvar gora, likovi su amateri, i daju igru džabe samo se AH plaća, imaš tamo za kupit stash opremu i naravno razne druge stvari, ali to je na tebi želiš li to ili ne, sve ostalo po meni igra ima, i nije potrebno uopće ni ići na AH osim možda radi dodatnih stashova i tako nekih pizdarija, ali to je ono minimalno ulaganje, uzmi u obzir da je igra besplatna, ja osobno sam oduševljen i gameplayom i gearom i ovo što ti kažeš, igra je rađena u stilu Diabla 2, sve ono što je trebao biti Diablo 3 je po meni POExile, a da bude stvar gora puno ljudi još nije ni čulo za igru, za mene je ta igra ispunila sva očekivanja, a igram je manje od dva mjeseca. ima ljudi koji igraju već 10.000h i kažu da još uvijek nisu sve šeme igre pohvatali, toliko je izbora sve ono što je trebao biti D3 je POE barem za mene. a najviše mi se sviđa taj mračni sistem igre, skillovi gear,  sve izgleda ko u D2. vidi se da su dečki iz novog zelanda igru radili totalno opijeni Diablom 2, dok su likovi koji su radili D3 radili tako da zaseru one koji su radili D2 i naravno da nisu uspjeli, jer D2 je legendarna igra koju nikakve novotarije RPG naslova neće tek tako dovest u zaborav.

najviše mi se sviđa kod POE, što me igra dok je igram vraća u beskonačne sate D2, i zato je i volim, jer ono što nisam našao u D3 našao sam u POE. sada ispada da radim reklamu ovdje, ali evo igra je besplatna pa neka ljudi sami instaliraju i provjere jer lažem i serem, ili govorim istinu, ja sam blago rečeno oduševljen igrom i za mene je ona ispunila sva očekivanja jedne RPG igre. dok Diablo 3 iako ga igram, i imam par tisuća sati igre nikako se nisam ušaltao u tu igru, a igro sam je 5 godina i još uvijek mi nešto ne štima, dakle jednostavno za mene to nije to. dok POE bit ću puno pametniji za jo par mjeseci, ali ovo malo što sam igrao 2 mjeseca mogu reći da je igra totalno iznad očekivanja da uopće nije izrekalmizirana, a vjerojatno je i razlog upravo taj da su se blizardovci potrudili da im "konkurencija" nema veliki pristup široj javnosti, i lobiranju, jer razlog zašto ja POE igram samo dva mjeseca a barem 2 godine, je upravo taj što nisam ni čuo za igru do nedavno, a igra je puštena krajem 2013. to je dakle slično vrijeme kada i Diablo, i krivo mi je ko psu što nisam ranije počeo igrat tu igru, jer osjećam da sam "izgubio svoje vrijeme" igrajući D3, neka ovo shvati kako god kako hoće, ali ja nisam funboy blizarda već kvalitetne igre, da je blizard napravio ovavku igru odnosno ono što sam ja očekivao a to je nešto na tragu POE, onda bih ja igrao samo D3 i ne bi mi ni palo na pamet instalirat POE, jer bi sve što tražim od RPG igre imao u D3, pošto to nije slučaj, sada ću se više posvetit POE nego D3 koji je za mene čisto gubljenje vremena pokraj POE.



ako ovo netko i shvati kao reklamu, neka shvati, ali POE po meni zaslužuje reklamu jer je igra sve ono što je po meni trebao biti D3 a nije. pa kome milo, kome krivo.

i 5-3570K
15 godina
offline
Diablo 3

S obzirom na duple gobline u sezoni (van riftova), bounty run-ovi bi mogli biti super način da ih se "lovi":

Diablo 3 - Speed Bounty Builds Diablo 3 Season 14 Patch 2.6.1

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice