Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.307
|
čitano: 4.115.698
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Re: Diablo 3

WW/Rend barb je u lošoj poziciji. 

 

Pojačan je u odnosu na prošli patch, ali oslabljen u odnosu na prvu verziju PTR 267 

Prošao sam 117 solo iz prvog pokušaja, tip iz klana je prošao 124 solo. Možda će HoTA biti jači.

 

Ali to nije bit posta.

 

Nego je tip koji je riješio 140 solo na PTR sa WW barbom (i bio GLAVNI razlog smanjivanja DMG) riješio 146 SOLO sa crusom za 12:58, i završio je solo 150 za 16:12. 

 

Neee,  uopće ne trebamo nerf kruza 

OK, 10 800 paragona mu pomaže, ali, ipak prejak je set.

 

 

A i ekipa je završavala 150ke u četvero sa bazuka wizom, jer su mogli igrati bez updatea klijenta. Pa i nisu radili update dok nisu završili 150 

 

Očito sezona ne starta ovaj petak, nego tek sljedeći, a ovaj tjedan će služiti kao PTR 2.0, pa možda nešto i poprave do starta sezone.

Bar se nadam...

146 solo 146 solo
10 803 paragona 10 803 paragona
15 godina
online
Diablo 3

@striko Da, i ja sam nabrzinu složio Aegis-a, oprema sa lošim roll-ovima, neoptimizirana, shield loš (crafto bezveze neki), bez augmenta i s krivim bracer-ima, riješio GR115 u prvom pokušaju (na 2400 paragona), bez Strickena (kad shield ima stricken mehaniku)...

 

Činilo mi se malo prejako. I, hmm, Fist of Heavens je tu samo da buffaš Heaven's Fury i za damage reduction.

 

@boxer Na D3 forumu se spominjalo da je efektivni drop Vyr-a oko 3-4 GR; ali nekima će se činiti kao da je dropao za 7 GR.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 9:51 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Meni se čini da je damage bitno smanjen, probat ću odraditi od 105-110.. Prije kada napravim 150-180 Archon stack  pa uletim sa 20 Chantodo stack, većina trash mobova je bila one hitana, sada toga nema na 112... Probao sam tri puta sinoć da odradim 112 i ne može, najbliže što sam bio je zakašnjenje od minute, a radio sam ga za 11+  13+ minuta. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 10:31 (boxer).
15 godina
offline
Diablo 3

I što onda igrati Sezonu 19? Ja nekako mislim da ću probati sa Crusaderom 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

I što onda igrati Sezonu 19? Ja nekako mislim da ću probati sa Crusaderom 

 Ovisi. 
Je li mislis igrati solo, ili u grupi?

 

Ja sam grupni igrač, i većinu sezone ću suportirati 

Samo tako mogu završavati 150ice 

 

Pa ću krenuti sa barabom, da odmah imam suporta za grupe.

WW/rendom (startni set) je apsolutno NAJLAKŠI set za igranje, a jako lako ću sakupljati i ključeve.

A i biće najlakše završiti solo 70 za  primale.

Iako, WWRend bi mogao biti i jači nego što se misli. Za solo rekorde.

OK, gubi se 200% DMG od belta, ali, sa sezonskim buffom (udari/ubij moba na 1000 stackova) se dobija 50% movement speed, i 100% DMG. A sa dodatkom pandemonium sezone, i bonusima na 15-30-50-100-1000 ubijenih mobova, DMG raste.

Da, druge klase su jače, ali, i barb je skroz OK za start.

 

Drugi dobar startni set je UE demon hunter.

 

Ako ideš u grupi, start sa necrom je najbolji. Najbrže se stigne do levela 70.

 

AKO misliš samo (ili uglavnom) SOLIRATI, crus zvuči dobro. Još ga nisam iskušao, jer se ne želim razočarati sa (vjerovatnim) nerfom.

16 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
Horned Reaer kaže...

I što onda igrati Sezonu 19? Ja nekako mislim da ću probati sa Crusaderom 

 Ovisi. 
Je li mislis igrati solo, ili u grupi?

 

Ja sam grupni igrač, i većinu sezone ću suportirati 

Samo tako mogu završavati 150ice 

 

Pa ću krenuti sa barabom, da odmah imam suporta za grupe.

WW/rend (startni set) je apsolutno NAJLAKŠI set za igranje, a jako lako ću sakupljati i ključeve.

A i biće najlakše završiti solo 70 za  primale.

Iako, WWRend bi mogao biti i jači nego što se misli. Za solo rekorde.

OK, gubi se 200% DMG od belta, ali, sa sezonskim buffom (udari/ubij moba na 1000 stackova) se dobija 50% movement speed, i 100% DMG. A sa dodatkom pandemonium sezone, i bonusima na 15-30-50-100-1000 ubijenih mobova, DMG raste.

Da, druge klase su jače, ali, i barb je skroz OK za start.

 

Drugi dobar startni set je UE demon hunter.

 

Ako ideš u grupi, start sa necrom je najbolji. Najbrže se stigne do levela 70.

 

AKO misliš samo (ili uglavnom) SOLIRATI, crus zvuči dobro. Još ga nisam iskušao, jer se ne želim razočarati sa (vjerovatnim) nerfom.

 

15 godina
online
Diablo 3

Ovo je najbliže odogovoru da S19 ne počinje ovaj petak:

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/2-6-7-patch-live-on-console-versions/6954/42

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Imam jednu veliku molbu. Nisam jako dugo igrao. 

Imam Barbariana i ne znam što bi od itema trebao mijenjati, ako netko može pomoći savjetom bio bio beskrajno zahvalan.

 

Uriel#2184
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Nickname1 kaže...

Imam jednu veliku molbu. Nisam jako dugo igrao. 

Imam Barbariana i ne znam što bi od itema trebao mijenjati, ako netko može pomoći savjetom bio bio beskrajno zahvalan.

 

Uriel#2184

 Imaš ovdje na stranici buildove za sve klase, pa pogledaj šta od opreme imaš i koji build možeš složiti.

 

https://www.icy-veins.com/forums/topic/45393-season-18-guides-all-classes/

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Evo ovako posto dugo nisi igrao onda vjerovatno iteme koje imas mogu na salvage! Ganjaj si whirlwind build za sezonu 19 jer je dobar i jednostavam za igrati!
Evo moj video sa tim bildom u sezoni 18 ! Zivio
be Cool
15 godina
online
Diablo 3

Iduća sezona počinje 22.11.

 

https://us.diablo3.com/en/blog/23220970/season-19-the-season-of-eternal-conflict-begins-nov-22-11-14-2019

 

Kažu patch notes na tom linku da Aegis of Valor ostaje kakav je... Znači, bit će solo GR150 sa Crusaderom u S19, vrlo vjerojatno...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Bit će "mali" balance patch (očekuje se nerf novog Crusader set-a), te nakon toga reset ere, prije nego što počne S19:

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/list-of-severe-issues-patch-2-6-7/7277/7

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Patch 2.6.7a update (to još nije live, bar mislim):

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/patch-2-6-7a-update/7413

 

Lamentation dobiva buff 100-150% za rend, Shield of Fury će sad biti cap-an na 20 stack-ova (svejedno mislim da će to i dalje biti jak set(up)).

 

Također (navodno) popravili ove neke stvari oko Flurry rune te mikro teleporta na novome monk setu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 23:02 (TomoR).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Evo okačio sam novi video sa Crusaderovim novim setom. 

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Zanimljivo izgleda 

Već sam ga počeo slagati, a možda počnem trpati i kaldesane na njega. Pa da prođem 135-136 do patcha.

Znam da se rekordi brišu, ali, čisto da podignem limit za bloodshards  

 

Video je solidan, još malo da uključiš brbljanje u to i udvostručićeš broj gledatelja...

Najjači je momenat kad si krenuo (pod procom) uzeti shield pa je malo zapelo 

Kad mi se to dogodi, izgubim živce   A ako mi se to dogodi na HC, i onda uspijem skroz poginuti kraj shielda,  to onda loše završi za moj hardware 

 

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hehe ma radim ovo iz zezancije ali eto ubacit cu neku brbljanciju! Ps: evo stavio sam u kocku umjesto aquila quirass , rukavice Stone Gauntless ! I to puno bolje funkcionira 🍺🍺
be Cool
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hehe ma radim ovo iz zezancije ali eto ubacit cu neku brbljanciju! Ps: evo stavio sam u kocku umjesto aquila quirass , rukavice Stone Gauntless ! I to puno bolje funkcionira 🍺🍺
be Cool
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo i mene nakon boga pitaj kolko godina,sav sam se izgubio kad sam se logiro,pa me zanima jel ja sad moram cekat da krene sezona 19 da bi mogo igrat ovog ww barba sa rendom ili mogu normalno,tj jel ima kakav item koji treba za taj build a da pada samo u sezoni?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Evo i mene nakon boga pitaj kolko godina,sav sam se izgubio kad sam se logiro,pa me zanima jel ja sad moram cekat da krene sezona 19 da bi mogo igrat ovog ww barba sa rendom ili mogu normalno,tj jel ima kakav item koji treba za taj build a da pada samo u sezoni?

 Svi itemi će padati i van sezone, u sezoni je dodatak kill-streak bonusa.

 

Trenutno još nema 2.6.7a patcha na live (pa nema Rend remena sa dodatnim Rend damage-om); ali to će vjerojatno biti u utorak/srijedu na live. Ostali itemi su već "tu".

15 godina
offline
Diablo 3

Jbt, toliko godina je prošlo a Blizzard kurca nije poduzeo da riješi rubberbanding u D3... Toliko m živcira da bi odustao od builda.

Ne znam do čega je ali trenutno me zeza samo sa Wizard Vyr Archon buildom, dok npr u drugim buildovima gdje sa Aether Walkerom doslovno preskačem mape toga nema. 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Evo i mene nakon boga pitaj kolko godina,sav sam se izgubio kad sam se logiro,pa me zanima jel ja sad moram cekat da krene sezona 19 da bi mogo igrat ovog ww barba sa rendom ili mogu normalno,tj jel ima kakav item koji treba za taj build a da pada samo u sezoni?

 Za pocetak 

za sezonca :)

15 godina
online
Diablo 3

Bluddshed just uploaded a video
Tier List Season 19 - Diablo 3 Patch Build 2.6.7 Guide

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

135 iz prve, i to sa lošom mapom i pilonima

Možda pokušam još par levela više, dok još nema patcha 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

Nisam nesto pratio u zadnje vrijeme pa tko ima vremena da mi baci dva odgovora. Ima li naznaka da ce konacno uvesti zasebnu SSF (Solo Self-Found) listu napredovanja/rekorda ? Drugo je pitanje hoce li k cemu biti WW barb u novoj sezoni. Znam da se nesto pisali oko lamentation belta, ali nisam ispratio do kraja. Nisam jos niti jednu sezonu igrao sa barbom, a ww mi se cini bas pravi casual build. Eto, zahvaljujem, ako netko nadje vremena da napise.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Patch je stigao. 

 

Nisam previse pokusavao WW/Rend barba, prosao sam iz prve 120, a onda sam odradio dva od 110 za 7-8 minuta. 

Mogao bi biti solidan za početak sezone, dva iz klana su riješili 130 i 131 solo.

Lamenation belt je vraćen na 100 do 150% extra rend dmg, i vraćen je u skoro kao na PTR-u. 

Upališ 3 skila na numlock, i gledaš TV i vrtiš se a gemovi i paragoni se samo dižu 

 

Definitivno možda i najlakši build od svih, a dosta je jak.

 

Crusader je (donekle) nerfan, ali još uvijek je moćan. 

Nakon nerfa sam prošao 130 - u odnosu na 135 prije je malo slabiji. ali svejedno je dobar.

 i ostaje boss killer, već je 19 grupa riješilo 150, i svi imaju crusa bosskillera.

 

Sada, problem grupa je, šta, unatoč najavama i pokušajima, bazuka wiz je i dalje živ.

Jedino šta sada imamo crusa za bosskillera, umjesto necra.

 

 

što se tiče SSF, toga nema, nema ga ni u najavama, i, ja osobno smatram da takav način igranja MOŽDA dobijemo u D4, ali u D3 nećemo nikad.

 

 

 

5 godina
offline
Diablo 3

Koji je to uopce crusader boss killer build ?!?! Aj' konacno su valjda odlucili maknuti barem malo necroa od OP lika. Hoces boss killera, hoces masu expa moras njega igrati, odnosno kupiti ga. Mislim, kupio sam ga i imam, ali nikada mi nije sjeo kao necromancer. Vise mi je sjeo na nacin da sam ja ovca koja je upravo dala vunu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 0:38 (SamoPitam3).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
15 godina
online
Diablo 3

Season 19 1000+ kill Diablo is Drunk

 

Nije baš da dropa nešto posebno...

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Diablo 3

Kako vama ide ? Igram sezonu kao SSF. Nisam nesto previse igrao. 3  popodneva po nekoliko sati. Vec vrtim/ww 90tke u nekoliko minuta (2-3). Cak nisam imao niti srece sa dropovima i napravio jednu veliku gresku na pocetku. Koliko je ova igra otisla u krivom smjeru to je nevjerojatno. Ali barem su smanjili jaz izmedju solo igraca i onog rathma speed izivljavanja.

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Nije da sam SSF (odigram koji rift s kolegom; a pogotovo bounty-e s randomima...), ali uglavnom solo.

 

P900+, odradio 116 (nije dovoljno za leaderboard bilo). Ancient samo chest (augmentan s 110 gem-om) i jedno oružje. Imao sam puno sreće s amuletom (iako je non-ancient, bojim se da neću dobiti bolji cijelu sezonu):

 

https://eu.diablo3.com/en/profile/MadTom-2218/hero/58498479

 

Odigrao valjda 20-ak sati. Eh da, Season Journey, onako usput.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 10:38 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice