Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.703.942
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Trenutno mi se ne sviđa matchmaking u igri jer stvarno puno ljudi koji imaju igru nikad nisu mobu igrali, pa gameovi budu jako iritantni. Također čitam po redditu, svaki drugi post je neki lol igrač koji traži pomoć, znači da dota veterani ostali zakinuti, osobno znam dosta ljudi koji su igrali dotu i dan danas je igraju, ali nemaju sreće s keyevima, trebat će dosta vremena dok se uspostavi neki balans skilla u igri, a i zbog toga igra ne  bi  trebala biti besplatna jer će je igrat masu klinaca koji će uništavat masu mečeva sa leavanjem jer je pao na prvom lvl-u ili slično.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
M_dipl. kaže...
BlaBlaLaLa kaže...

neka kosta 200€ da ga djeca nemogu kupiti

Da, da ostanu samo "pravi gejmeri", ni ne znaš kakvo si dijete s ovom izjavom ispao.

 

Btw. anketa je krivo postavljena. Ako je pitanje "koliko biste platili za D2" onda prvi odgovor ne može biti "ništa jer želim da je besplatna" nego samo "ništa", čime se označava da nisi spreman dati novce za nju i da ćeš je igrati samo ako bude besplatna. Ovako će svi kliknuti na prvo jer svi žele da bude besplatna.

To što je krivo postavljena nije moja greška :P ja sam je vidio na jednom sajtu pa sam je samo ovdje "iskopirao"

LoL EU West: Juky844
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Vi koji se grizete sto jos nemate key, imate i zasto jer je igra odlicna ;) (hvala, hari85) Dota, ali na nivou koji je ovakvoj igri potreban. Grafika i animacije su super.

Sad je Moba zarn konacno "utemeljen". Valve + Icefrog moze li bolje?

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Cobanac kaže...

Vi koji se grizete sto jos nemate key, imate i zasto jer je igra odlicna ;) (hvala, hari85) Dota, ali na nivou koji je ovakvoj igri potreban. Grafika i animacije su super.

Sad je Moba zarn konacno "utemeljen". Valve + Icefrog moze li bolje?

moze bolje Dice + Icefrog :P

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
13 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
M_dipl. kaže...
BlaBlaLaLa kaže...

neka kosta 200€ da ga djeca nemogu kupiti

Da, da ostanu samo "pravi gejmeri", ni ne znaš kakvo si dijete s ovom izjavom ispao.

 

Btw. anketa je krivo postavljena. Ako je pitanje "koliko biste platili za D2" onda prvi odgovor ne može biti "ništa jer želim da je besplatna" nego samo "ništa", čime se označava da nisi spreman dati novce za nju i da ćeš je igrati samo ako bude besplatna. Ovako će svi kliknuti na prvo jer svi žele da bude besplatna.

vjerojatno si diplomirao na "igrama" pa govoris "pravi gejmeri" na sto se odnosi PRO GAMERI......igraci mogu igrati dobro i lose sto je SUPER ako je ZRELA osoba i zna NORMALNO komunicirati, ali dijete koje svima ide na zivce (osim tebi sudeci po postu) feeda,quita itd to je frustrirajuce pogotovo ako tvoji bodovi ovise o njemu. I normalno da bi igru i to ne samo dotu platio 200€ samo da nemoram gledat glupu djecu kako upropastavaju igru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 0:37 (BlaBlaLaLa).
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Da i ja bi volio da igra nije besplatna, tako da djeca,trolovi,ragequiteri nikad ne zaigraju. Pa samo pogledajte LoL, pun balavca koji samo psuju ko kocijasi i netrude se uopce bolje igrati nego samo krive druge.

 

 

Bang!
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
Mars kaže...

Pogledaj inbox.

 

Hvala ti puno za pozivnicu  ;)

 

Pozivnica poslana.

13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Dajte molim vas key invite please {#}

Life is a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
WindEmperor kaže...

Da i ja bi volio da igra nije besplatna, tako da djeca,trolovi,ragequiteri nikad ne zaigraju. Pa samo pogledajte LoL, pun balavca koji samo psuju ko kocijasi i netrude se uopce bolje igrati nego samo krive druge.

 

 

Hon je bio buy 2 play ali je svejedno bio pun budala, quitera, "i go woods.." itd. 

Kako je to moguce?

Izguglaj "Hon community" i uzivaj.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Cobanac kaže...
WindEmperor kaže...

Da i ja bi volio da igra nije besplatna, tako da djeca,trolovi,ragequiteri nikad ne zaigraju. Pa samo pogledajte LoL, pun balavca koji samo psuju ko kocijasi i netrude se uopce bolje igrati nego samo krive druge.

 

 

Hon je bio buy 2 play ali je svejedno bio pun budala, quitera, "i go woods.." itd. 

Kako je to moguce?

Izguglaj "Hon community" i uzivaj.

I jos uvijek je.

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozdrav svima. Evo moj steam accaunt je : glosette . Bio bih vam zahvalan ako netko ima gift za beta key da ga posalje.
Ili ako nemate usput me dodajte za frenda. Unaprijed hvala:) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dota 2

mijenjam torrentleech acc za beta key tko ima neka se javi , posaljem SS od potvrde da imam account !

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Molim neku dobru dušu koja ima koji key viška da je pokloni meni:)
Moj steam : makzy621   
<3 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Lijep pozdrav, malo mi je glupo molit za keyeve, ali jednostavno sam preznatiželjan, a i puna mi je neka stvar HoNa, pa eto ako ima neko od vas da je iskusan igrač dote/hona, nekoliko godina gaminga(osobno 6) i želi još jednog takvog pored sebe nek mi se slobodno obrati ovdje na forumu na PP, hvala lijepa, pozdrav :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
g3arv8 kaže...

mijenjam torrentleech acc za beta key tko ima neka se javi , posaljem SS od potvrde da imam account !

 dajem i wow molten acc warrior sargeras realm ~ 5k gs + 370 vote points na njemu 

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozdrav , igram dotu jako dugo ne znam da li steam jos uvjek daje beta keys pokuso sam da se prijavim ali link ne radi..Ako neko zna kako to uradit nek mi javi da se prijavim mozda budem imo srece :) Ili ako neko ima viska key nek posalje na steam acc : Fan4t1k

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
fanat1k kaže...

Pozdrav , igram dotu jako dugo ne znam da li steam jos uvjek daje beta keys pokuso sam da se prijavim ali link ne radi..Ako neko zna kako to uradit nek mi javi da se prijavim mozda budem imo srece :) Ili ako neko ima viska key nek posalje na steam acc : Fan4t1k

Sjecam se onako mutno da link nije otvaralo sa svim browserima, probaj s IE-om ili nekim trecim...

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Odradio sam prvi upit kad mi je provjerio config mog PC, i onda kaze da kliknem next da bi preso na drugi korak i kaze mi da ce otvorit neku stranicu ali nista se ne desi ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
fanat1k kaže...

Odradio sam prvi upit kad mi je provjerio config mog PC, i onda kaze da kliknem next da bi preso na drugi korak i kaze mi da ce otvorit neku stranicu ali nista se ne desi ...

Meni osobno je radilo samo sa IE i to dok je Steam bio ugašen.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
15 godina
offline
Dota 2

Kada izlazi  igra u prodaju??

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 16:22 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Dragi ljudi, molim Vas ako ima itko invite za doticnu igru, javite mi se u PM da se dogovorimo. {#}{#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ako ima ko viška koji key bio bi mu zahvalan ako mi moze dat {#}

[url=http://www.userbars.com][img]http://img36.imageshack.us/img36/7731/ubd3943.png[/img][/url]
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Ja imam 23 godine i ne mogu da si priuštim 200e igricu. a ni 50e. A ima djece koja mogu i 400 vjeruj mi 

12 godina
offline
Dota 2

Ako ima neko key viska bio bi jako zahvalan. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ako neko ima beta key za dotu 2 viska i zelju da mi uljepsa bozic bio bih veoma zahvalan ako bi mi mogo poslat. Inace igram dotu vec sigurno 6-7 godina i jedina je igra kojoj se stalno vracam, definitivno jedna od najboljih igara uopce sto se mene tice. A za one koji nemaju key mozda da odete na http://www.joindota.com/en/start/ Tobi vrlo cesto prenosi dota 2 turnire ako vas zanima, imate tamo kad ce streamat i scheldule.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Evo meni je frend dobio 3 keya na nekom forumu. Pa sad sa 3 keya igra nas petorica.

Igrao sam jednu partiju. A ono. Ok je al se treba naviknut na promjene.

 

sad kada su u novu mapu (DOTA-e) stavili čak 4 nova heroja.. malo cu oladiti dok ne izadje neka balansiranija verzija.

 

Trebali bi to ograničit na 1-3 heroja godišnje. Ovako je u svakoj novoj verziji neki novi IMBA heroj kojeg svi force pickaju i sve partije se vode oko toga tko će prvi pickat tog novog IMBA heroja. Ostaje jedino da se igra cm mode.. al nemreš uvijek skupit ekipu za cm..

 

Uglavnom dota 2 svakako ok.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

kad izlazi dota?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

Nov sam u ovoj igri... N00bara teška pa ako mi itko može reći kako da prodam iteme, ako se uopće može da oslobodim mjesta za nove?

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dodinho kaže...

Nov sam u ovoj igri... N00bara teška pa ako mi itko može reći kako da prodam iteme, ako se uopće može da oslobodim mjesta za nove?

desni klik > sell

 

Ako si pocetnik u doti, imas odlican guide za tebe: http://www.playdota.com/guides/masterjas-total-newbie-guide

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2011 17:26 (Arxi).
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Eo ga novi video sto sam napravio , novi heroj sto je izaso , PWNA :)

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice