Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.703.930
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dota 2

#

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

a sto se mene tice nije mi nesto posebno stalo do diretide, ali eto bilo je zabavno prosle godine malo ganjati one iteme i onog kurira sto rijekom voza :D

ali sve to na stranu, ljudi su se pobunili zbog Valveovog ponasanja, znaci od TI3 par tweetova i 2 objave na facebook, jedan update o kome nitko nije ni rijeci rekao.Na blogu dota2.com objava svako mjesec dana...

A samo racunajte koliko valve zaradi minitransakcijama od dota 2 itema, na svaku transakciju oni imaju postotak, a kuriri i skupi itemi se prodaju kao ludi.

Mislim da trebaju malo bolje komunicirati sa korisnicima.

 

Do cega je dovelo sve ovo, cini mi se da je valve bio pod ddos napadom jucer i sinoc...

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Dota 2

Poena Diretide eventa je u tome da se privuku igraci malo i oni koji ne igraju dotu, nije sve u item farmu ali to oni ne razumiju. Digli su ogroman novac na doti i dalje dizu preko mikrotransakcija ali evo igraci protestuju, cifre igraca koji bojkotuju dotu su ogrome sad sto je razumljivo. Zadnji heroj koji je portan iz WC3 bilo prije pola godine realno, kaskaju previse a sve vise i vise dota vuce na WoW sto se tice expanzija, one su kao novi heroji u doti...tako ce privlaciti igrace opet nazad itd. Meni je puna kapa dote trenutno, boli me uvo, izbrisao sam je i necu igrati ove godine vise ako se stvari ne promjene. Ko im jbe mater, preplacena gamad, napravili su najvecu komercijalu od najpopularnije MOBA igre. 

Realno, ko bi igrao DOTU 2 da nije bila prije na WC3. Igra je smece, da se ne lazemo. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 14 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...

Poena Diretide eventa je u tome da se privuku igraci malo i oni koji ne igraju dotu, nije sve u item farmu ali to oni ne razumiju. Digli su ogroman novac na doti i dalje dizu preko mikrotransakcija ali evo igraci protestuju, cifre igraca koji bojkotuju dotu su ogrome sad sto je razumljivo. Zadnji heroj koji je portan iz WC3 bilo prije pola godine realno, kaskaju previse a sve vise i vise dota vuce na WoW sto se tice expanzija, one su kao novi heroji u doti...tako ce privlaciti igrace opet nazad itd. Meni je puna kapa dote trenutno, boli me uvo, izbrisao sam je i necu igrati ove godine vise ako se stvari ne promjene. Ko im jbe mater, preplacena gamad, napravili su najvecu komercijalu od najpopularnije MOBA igre. 

Realno, ko bi igrao DOTU 2 da nije bila prije na WC3. Igra je smece, da se ne lazemo. 

pa ako ti se igraju novi heroji idi igraj hon ili lol... jak si igrac kad hoces samo nove heroje... ne treba mi niti jedan novi heroj dok je igra balansirana... ako si igro dotu onda znas da bi proslo i po par mjeseci bez ikakvog update, a onda kad bi doso nekad nebi ni bilo 1 novog heroja...

11 godina
offline
Re: Dota 2
Imsovcanin kaže... 

pa ako ti se igraju novi heroji idi igraj hon ili lol... jak si igrac kad hoces samo nove heroje... ne treba mi niti jedan novi heroj dok je igra balansirana... ako si igro dotu onda znas da bi proslo i po par mjeseci bez ikakvog update, a onda kad bi doso nekad nebi ni bilo 1 novog heroja...

Sta bolan pricas, jesi li ti normalan? Jel jedina dota koju si igrao ova preko steama?
Igra je pet puta bolje izbalansirana na starom WC3, ovo je sranje. Fali dosta heroja, prespremnih kakav crni balans da rade. Vidis da im je samo na pameti da zaradjuju pare a igraci se primaju. bas me interesuje cime sam zasluzio 4 TD, jer ovo gore iznad je realnost a gdje vi igrate ne znam.


A dobro ako je nekome ovo prva dota koju igraju (a mnogima jeste), donekle vas i razumijem. Ali meni nije dota bez techiesa, fenixa, fire pande itd itd itd a ti i ne znas ko su ti heroji tako da dzaba pricam.

 

 

 

hon ili lol...jaoooooooo s kim ja duvam {#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2013 16:08 (chaselol).
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Kako ste dosadni sa tim techisom vise. Napuhali ste ga kao da je najzabavniji heroj ikada a realnost je da ga se u doti uopste ne pika. Po mojoj procjeni vidim techiesa jednom u dvadeset igara. Kad dodje u dotu2 bice ista prica kao i sa meepom. Pikan svaki gejm a winrate ispod 20%.

Meni cak nije ni zabavan igrati. 

 
6 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
Imsovcanin kaže... 

pa ako ti se igraju novi heroji idi igraj hon ili lol... jak si igrac kad hoces samo nove heroje... ne treba mi niti jedan novi heroj dok je igra balansirana... ako si igro dotu onda znas da bi proslo i po par mjeseci bez ikakvog update, a onda kad bi doso nekad nebi ni bilo 1 novog heroja...

Sta bolan pricas, jesi li ti normalan? Jel jedina dota koju si igrao ova preko steama?
Igra je pet puta bolje izbalansirana na starom WC3, ovo je sranje. Fali dosta heroja, prespremnih kakav crni balans da rade. Vidis da im je samo na pameti da zaradjuju pare a igraci se primaju. bas me interesuje cime sam zasluzio 4 TD, jer ovo gore iznad je realnost a gdje vi igrate ne znam.


A dobro ako je nekome ovo prva dota koju igraju (a mnogima jeste), donekle vas i razumijem. Ali meni nije dota bez techiesa, fenixa, fire pande itd itd itd a ti i ne znas ko su ti heroji tako da dzaba pricam.

 

 

 

hon ili lol...jaoooooooo s kim ja duvam {#}

Ispravi me ako griješim, ali šta nisu identične mape i fixevi u obje dote trenutno? A fenix i xin su relativno novi heroji, tako da ekipa koja je prešla na dotu2 prije kojih dvije godine nije imala priliku baš vidjet xina i ostale heroje.  A techies je heroj s kojim možeš imat zabavu samo na početnim lvlima, dok ga malo bolja ekipa jako lako countera.

11 godina
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...

Ispravi me ako griješim, ali šta nisu identične mape i fixevi u obje dote trenutno? A fenix i xin su relativno novi heroji, tako da ekipa koja je prešla na dotu2 prije kojih dvije godine nije imala priliku baš vidjet xina i ostale heroje.  A techies je heroj s kojim možeš imat zabavu samo na početnim lvlima, dok ga malo bolja ekipa jako lako countera.

Znas kako, nedostaje 10 heroja, koji su prespremni svaki na svoj naci, a jedan od njih je realno ako ne i najjaci carry heroj u igri sto postoji. Dota 2 kazu izasla iz bete?

Nemoj da se zezamo, bugovi se pojavljuju svako malo od novog patcha, pogotovo kod brood-a gdje sve ode i nestane, propadne u mapu.

Samo pogledaj,

 

 

svi se sprdaju na racun dote sad, ne znam samo sto je vi branite.....kad realno ne zasluzuje... 

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...
Imsovcanin kaže... 

pa ako ti se igraju novi heroji idi igraj hon ili lol... jak si igrac kad hoces samo nove heroje... ne treba mi niti jedan novi heroj dok je igra balansirana... ako si igro dotu onda znas da bi proslo i po par mjeseci bez ikakvog update, a onda kad bi doso nekad nebi ni bilo 1 novog heroja...

Sta bolan pricas, jesi li ti normalan? Jel jedina dota koju si igrao ova preko steama?
Igra je pet puta bolje izbalansirana na starom WC3, ovo je sranje. Fali dosta heroja, prespremnih kakav crni balans da rade. Vidis da im je samo na pameti da zaradjuju pare a igraci se primaju. bas me interesuje cime sam zasluzio 4 TD, jer ovo gore iznad je realnost a gdje vi igrate ne znam.


A dobro ako je nekome ovo prva dota koju igraju (a mnogima jeste), donekle vas i razumijem. Ali meni nije dota bez techiesa, fenixa, fire pande itd itd itd a ti i ne znas ko su ti heroji tako da dzaba pricam.

 

 

 

hon ili lol...jaoooooooo s kim ja duvam {#}

 

 

 

fenix i fire panda... od kad ti heroji mogu da predstavljaju ista u vezi s dotom, op heroji back in dota 1 days... vjerovatno do sad su ih izbalansirali, dao bog ni jedan heroj od par zadnjih sta su izasli u doti 1 ne vide sunce u doti 2

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
chaselol kaže...

Poena Diretide eventa je u tome da se privuku igraci malo i oni koji ne igraju dotu, nije sve u item farmu ali to oni ne razumiju.

Ne. Poenta Diretidea je da se grinda 24 sata dnevno dok event traje da se dobije koji item. Zato jer je stvoren jaz između bogatih igrača koji si priušte svaki set i onih koji stvari dobiju dropom, kojeg sad za sad prelazi samo ljubomora jer Valve ne radi free iteme.

 

Diretide je bio šansa da i obični ljudi dobiju fine dropove, ali ne! Dosadni mode koji nikad ničemu drugom nije služio.

 

Morate shvatiti da DotA igru igraju ili djeca ili odrasli koji još igraju igre (dakle: ku-ku). Zato ni naše ponašanje nije toliko razumno.

 

Previše se ljutiš i previše si emocionalan, ali takakv si kakav si. Smiri se malo. Poslušaj šta kaže Farmwithme.

Dalje, pogrešno koristiš riječ "prespreman", zapravo nema gradacije tog pridjeva jer čovjek može biti ili spreman ili nespreman, nema ničeg između.

fanaticni gejmer kaže...

Posto su makli alkemistu bonus hp na ultiju te dali hp regeneration buff, bi li sada armlet pomoga? Primjetio sam da imam problem sa hp, a hearth o tarrasque je preskup..

Gleda sam neke guidove, na svim pise dont get armlet ??

To su stare guide-ovi (iako su EE i neki drugi igrači probavali Armlet i prije). Sade je Armlet valjda core.

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Meni je baš drago što još nema novih heroja. Svaki put u doti 1 bi cringeao kad bi došao novi jer mi to znači još jedan novi za učit ga i navikavat se na njega. 

 

Šalu na stranu, rijetki su ljudi kojima još nije došao baš baš najdraži heroj kojeg će igrati svaki gejm i kojeg čekaju od početka dote 2. Ostali većinom seruckaju. Istina da nisu uveli novog već dosta vremena, ali nije da ne bacaju patcheve redovno, što manje, što veće. Ionako je svaki gejm Dote drukčiji i ima malih milion strategija, ishoda i načina za završiti gejm, tako da onome kome fali sadržaja je Dota vjerojatno dosadila i nema tog heroja koji će to promijeniti. Pa nije ovo campaign igra kod koje ako si je prošao 10 puta si sve vidio. 1. gejm ti može bit zanimljiv kao i 234., 567. i 1223.

 

I poanta diretidea je ono što je Onjegin rekao. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2013 23:09 (Lopoc).
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

Ovaj zadnji patch je uveo vise promjena nego ih neke igre uvedu u 3-4 nastavka. 

 
7 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...

Mozda su neki culi za dota.ba Poznajem admine pa se mogu zaloziti da se organizira neki bug tour...

Al prvo, idemo napraviti listu zainteresiranih.

 

Evo, budući da je odaziv takav kakav je, možemo odmah organizirati 2v2 turnir...
A što se tiče diretidea slažem se sa ognjeninom

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
Dojitza kaže...

Mozda su neki culi za dota.ba Poznajem admine pa se mogu zaloziti da se organizira neki bug tour...

Al prvo, idemo napraviti listu zainteresiranih.

 

Evo, budući da je odaziv takav kakav je, možemo odmah organizirati 2v2 turnir...
A što se tiče diretidea slažem se sa ognjeninom

A ne znam kako da se DotA.ba napravi interesantnijom.

 

Pogotovo zato što je to Dota Balkan na jeziku kojeg pola Balkana ne razumije.

15 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

A ne znam kako da se DotA.ba napravi interesantnijom.

 

Pogotovo zato što je to Dota Balkan na jeziku kojeg pola Balkana ne razumije.

Ako je dota.ba stranica problem, lako mi organiziramo u ovoj temi i challonge/battle.fy-u

A bosanski ti nije teško razumljiv jezik. One rijeci koje nisu slicne našima su uglavnom iz engleskog (uz par iznimaka)

11 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

Pogotovo zato što je to Dota Balkan na jeziku kojeg pola Balkana ne razumije.

A koji je to jezik :D?

 

EDIT:"
Slazem se bosanski ne postoji jezik to je izmisljotina kojom se narod nazalost truje. Postoji srpsko-hrvatski koji se prica na ovim prostorima, sad jedina razlika je kojoj se strani priklonis. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 18:10 (chaselol).
15 godina
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
Onjegin kaže...

A ne znam kako da se DotA.ba napravi interesantnijom.

 

Pogotovo zato što je to Dota Balkan na jeziku kojeg pola Balkana ne razumije.

Ako je dota.ba stranica problem, lako mi organiziramo u ovoj temi i challonge/battle.fy-u

A bošnjački ti nije teško razumljiv jezik. One rijeci koje nisu slicne našima su uglavnom iz engleskog (uz par iznimaka)

Nadam se da je narodu sada po volji
http://hr.wikipedia.org/wiki/Bo%C5%A1nja%C4%8Dki_jezik

No dosta o jeziku, što kažete na taj "turnir"?

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 18:20 (Dojitza).
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ako ima tko da igra aktivno dotu neka me doda jer muka mi je ovih rusa od danas 7 partija 1 win  , a stvarno uzas neznam jel do mene njih ili patcha. Steam - Sparklystars

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ima li nekih turnira/eventa ili online ili uzivo u Zagrebu ako netko zna? Zasad sam cuo samo za onaj winters lan event u prvome mjesecu, pa ako netko zna jos neki bio bih zahvalan :)

“When angry, count to four; when very angry, swear.”
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
razbijac kaže...

Ako ima tko da igra aktivno dotu neka me doda jer muka mi je ovih rusa od danas 7 partija 1 win  , a stvarno uzas neznam jel do mene njih ili patcha. Steam - Sparklystars

Meni potpuno suprotno, ni jednog rusa u mom timu već 5 mečeva za redom.

Dodo bi te, al sam njubara.

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
Onjegin kaže...

A ne znam kako da se DotA.ba napravi interesantnijom.

 

Pogotovo zato što je to Dota Balkan na jeziku kojeg pola Balkana ne razumije.

Ako je dota.ba stranica problem, lako mi organiziramo u ovoj temi i challonge/battle.fy-u

A bosanski ti nije teško razumljiv jezik. One rijeci koje nisu slicne našima su uglavnom iz engleskog (uz par iznimaka)

Grcima, Bugarima i Makedoncima je to teško razumljiv jezik (oko 20 miliona ljudi).

15 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

Grcima, Bugarima i Makedoncima je to teško razumljiv jezik (oko 20 miliona ljudi).

Što se tiče geopolitičkog značenja balkana, u pravu si.

No ne znam zašto bi spominjao Makedoniju, Bugarsku i Grčku u kontekstu jezika kada je posve očito da je stranica namijenjena ljudima ovog prostora (Hrvatima, Srbima, Bosancima, Crnogorcima)

Ako si, pak stvarno zabrinut za naše kolege Grke, Makedonce i Bugare, tj. njihovu mogučnost razumijevanja stranice dota 2 balkan, ništa te ne spriječava da se uključiš u projekt i aktivno sudjeluješ u prevađanju sadržaja na te jezike.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...

Ako si, pak stvarno zabrinut za naše kolege Grke, Makedonce i Bugare, tj. njihovu mogučnost razumijevanja stranice dota 2 balkan, ništa te ne sprječava da se uključiš u projekt i aktivno sudjeluješ u prevađanju sadržaja na te jezike.

Sprječava me to što je nitko neće čitati jer već postoji Reddit i NADotA.

15 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

Sprječava me to što je nitko neće čitati jer već postoji Reddit i NADotA.

Ako pod nitko neće čitati misliš na makedonce, grke i bugare, zašto je važno da je dota 2 balkan dostupna na tim jezicima?

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Evo jedan od boljih winova koji me kostao zivaca , sreca da nije bilo prijatelja (sniper) hebeni pro , ova 3 rusa sta su s nama bili kao primade , a protivnicki tim su svi rusi i ovo je dokaz najgluplji i najgori narod u povjesti . toliko smo se izludili ali na kraju tesko dobili.

 

http://oi43.tinypic.com/1tx1qr.jpg

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 20:48 (razbijac).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dota 2
razbijac kaže...

Evo jedan od boljih winova koji me kostao zivaca , sreca da nije bilo prijatelja (sniper) hebeni pro , ova 3 rusa sta su s nama bili kao primade , a protivnicki tim su svi rusi i ovo je dokaz najgluplji i najgori narod u povjesti . toliko smo se izludili ali na kraju tesko dobili.

 

http://oi43.tinypic.com/1tx1qr.jpg

Vise farmat vise denay-at  ipak ste igrali uru vrimena + . Pusti ruse brate prvo triba uvidit di sam fejlas pa onda udri po drugima najlakse je ruse okrivit.

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 20:52 (Cakija_ST).
12 godina
protjeran
offline
Dota 2

cvita007 pro igrac xaaxaxax

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Cakija_ST kaže...
razbijac kaže...

Evo jedan od boljih winova koji me kostao zivaca , sreca da nije bilo prijatelja (sniper) hebeni pro , ova 3 rusa sta su s nama bili kao primade , a protivnicki tim su svi rusi i ovo je dokaz najgluplji i najgori narod u povjesti . toliko smo se izludili ali na kraju tesko dobili.

 

http://oi43.tinypic.com/1tx1qr.jpg

Vise farmat vise denay-at  ipak ste igrali uru vrimena + . Pusti ruse brate prvo triba uvidit di sam fejlas pa onda udri po drugima najlakse je ruse okrivit.

Pa znam nisam ja neki pro ali ti rusi me strasno nerviraju jer bas svaki game ali bas svaki kad igram s njima je lose  , a vidim tako je bilo u wowu tako je i u doti 

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
12 godina
offline
Re: Dota 2
razbijac kaže...
Cakija_ST kaže...
razbijac kaže...

Evo jedan od boljih winova koji me kostao zivaca , sreca da nije bilo prijatelja (sniper) hebeni pro , ova 3 rusa sta su s nama bili kao primade , a protivnicki tim su svi rusi i ovo je dokaz najgluplji i najgori narod u povjesti . toliko smo se izludili ali na kraju tesko dobili.

 

http://oi43.tinypic.com/1tx1qr.jpg

Vise farmat vise denay-at  ipak ste igrali uru vrimena + . Pusti ruse brate prvo triba uvidit di sam fejlas pa onda udri po drugima najlakse je ruse okrivit.

Pa znam nisam ja neki pro ali ti rusi me strasno nerviraju jer bas svaki game ali bas svaki kad igram s njima je lose  , a vidim tako je bilo u wowu tako je i u doti 

Nisan ja nista lose mislija nisan ni ja neki wau igrać igram casual al prvo uvik svoje greške gledam  ti 65 LH je malo to je 1 LH po minuti  nemas niti jedan denay a s njim najlakse stvaras prednost ...Gornji tim je isto sami rusi pa pogledaj samo razliku u farmi sve ti je jasno samo vas je sniper kerija tako da je GG

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 22:00 (Cakija_ST).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Cakija_ST kaže...
razbijac kaže...
Cakija_ST kaže...
razbijac kaže...

Evo jedan od boljih winova koji me kostao zivaca , sreca da nije bilo prijatelja (sniper) hebeni pro , ova 3 rusa sta su s nama bili kao primade , a protivnicki tim su svi rusi i ovo je dokaz najgluplji i najgori narod u povjesti . toliko smo se izludili ali na kraju tesko dobili.

 

http://oi43.tinypic.com/1tx1qr.jpg

Vise farmat vise denay-at  ipak ste igrali uru vrimena + . Pusti ruse brate prvo triba uvidit di sam fejlas pa onda udri po drugima najlakse je ruse okrivit.

Pa znam nisam ja neki pro ali ti rusi me strasno nerviraju jer bas svaki game ali bas svaki kad igram s njima je lose  , a vidim tako je bilo u wowu tako je i u doti 

Nisan ja nista lose mislija nisan ni ja neki wau igrać igram casual al prvo uvik svoje greške gledam  ti 65 LH je malo to je 1 LH po minuti  nemas niti jedan denay a s njim najlakse stvaras prednost ...Gornji tim je isto sami rusi pa pogledaj samo razliku u farmi sve ti je jasno samo vas je sniper kerija tako da je GG

A znam iskreno ovo mi je prvi put da igram s ovim herojem , inace samo kerije biram , ali me strasno nerviraju rusi jer sam quitao wow radi njih jer samo znaju varati i nista drugo i zajebavat ljude iz eu , a vidim u doti ih je ka u prici neznam inace mi govore ekipa da nikad ne odustajen to jest ne kazen na pocetku da je lose ali kad igram s rusima uvik pogodim i izgubimo .

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice