ELEX - A Piranha Bytes Game

poruka: 118
|
čitano: 30.115
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Elex

About ELEX

 

ELEX is a handcrafted action role-playing experience from the award-winning creators of the Gothic series, set in a brand new post-apocalyptic science fantasy universe that puts players into a huge, seamless game world full of original characters, mutated creatures, deep moral choices and powerful action.

 

 

Nordic Games teams up with veteran studio Piranha Bytes to work on their first collaborative and new project: ELEX. This eclectic, lavish, exhilarating, xenial open-world RPG is scheduled to release in Winter 2016/2017 on PC and current gen console platforms. This is by far the most ambitious project for Piranha Bytes and Nordic Games to date.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Evo malo novih informacija.Djeluje zanimljivo.

 

http://www.gamepressure.com/e.asp?ID=222

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Grafički je lošije od Risen 3... Također to sto je SF mi se jako ne sviđa, ali PB je pa cu igrat

 

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 16:24 (D3lBoy).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game
D3lBoy kaže...

Grafički je lošije od Risen 3... Također to sto je SF mi se jako ne sviđa, ali PB je pa cu igrat

 

 Kao prvo hvala na ozivljavanju teme  Niko nije zainteresiran bio, pa sam naprosto odusto od ovog.

 

Slazem se. Ne volim ni ja taj SF, pogotovo ne od PB, ali probat ce se, jer eto PB je xD. Ali mislim stvarno kako moze izgledat igra u 2017 losije od Risen 3 iz 2014 koji je cak i tad izgledo ispod prosjeka? To im jako zamjeram, ali ako ce sve ostalo biti kako spada, mislim da ce grafika biti najmanji problem.

10 godina
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game

I ovaj puta su rekli da krecu "isponova" sve kao... pogledam ovaj video, kretnje i combat apsolutno isti ko u Risen 3, šteta... Uživam u njihovim igrama cak i u Risen 2 i 3 koje svi mrze, al ovo me baš ne privlaci nešto

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
odjavljen
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game
D3lBoy kaže...

I ovaj puta su rekli da krecu "isponova" sve kao... pogledam ovaj video, kretnje i combat apsolutno isti ko u Risen 3, šteta... Uživam u njihovim igrama cak i u Risen 2 i 3 koje svi mrze, al ovo me baš ne privlaci nešto

 Da, neodovljivo podsjeca na Risen 2 i 3, pogotovo 3. Zasad sam razocaran, ali vidjet cemo sigurno nesto vise na gamescomu u 8. mj.

12 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Kada se ocekuje gameplay-video, gamescom je uveliko poceo...

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game

Rekli su da ce imat na gamescomu igrivi demo za posjetitelje tako da ocekujem da ce neki snimiti i objaviti na internetu.

12 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Evo prvog gameplay-a:

Izgleda super!

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Napokon neki futuristički RPG! I to europski! Fak jea!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Mene ova igra podsjeca na Risen samo u drugom ruhu. Kao fan PB kupit cu je, ali da nisam bas odusevljen nisam. Setting mi je onako okay, inovativan dosta, ali to bi radije vidio od nekog drugog devolpera, a za PB bi htio da se drze fantasy settinga. 

 

Evo cisti gameplay:

 
1 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Evo jos jedan duzi gameplay 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Samo da javim da je igra odgodjena do kraja iduce godine. Mozemo je ocekivat izgledno u ovo vrijeme.

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

 

Q3 2017 se ocekuje izlazak igre

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Jel tko preorderao? Sutra izlazi. Ja sam bio užasno skeptican kad sam prvi put vidio, previše je licilo na Risen 3. Ali sinoc sam gledao dobrih 6h streama i igra izgleda zanimljivo, cak i graficki onako zanimljivo na svoj nacin. Tu su naravno jos uvijek 2008. animacije i combat. Ali da se preživjet

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Igra ima nekih manjih problema kad se isprave ce bit stvarno jedna super igra :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 22:20 (Wayto XD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game

Baš se i nece ispravit poznajuc PB . Za te pare nije kriticno loše, nece proc dugo pa ce igra bit na saleu za 10ak €.

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game

Ma da znam da PB nije  baš za popravljanje svojih igri al AI u igri je dosta loš što je stvarno šteta jer samo da njega poboljšaju kolko tolko s kakim patcheon...al da što se tice borbe tu ne ocekujen neke promjene al po svemu viđenom mene ova igra jako privlači 

7 godina
protjeran
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Igra je bolja od Fallout 4 kako god okrenes. Bas sam se zazelio neke SP igre ovog tipa, di ima exploration.

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Ja nabavio na GOGu. Hype is real 

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Volim njihove igre... Probat će se ovo

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Koliko sam cuo po iskustvima igraca, igra bi trebala itekako zadovoljiti fanove starih PB igara, ali za siru publiku to je i dalje upitno, ali def. veliki korak naprijed u odnosu na Risen 2 i 3.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game

Jesi probao vec? Meni su svi Riseni bili dobri pogotovo 1.

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Oni stvarno super svijet naprave ali ta jebena borba nikad im nije bila najbolja strana igre... 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Skida se :D Vidjet cemo za borbu, dodali su stamina bar, pa mozda to popravi situaciju s borbom ovaj put. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game

Da nece bit više beskrajnog combat rollanja

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
neaktivan
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

neću komentirati samu igru jerbo nisam dovoljno dugo igrao ali engine,fizika,grafika su užas,ko da je igra iz prošlog desetljeća...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
ELEX - A Piranha Bytes Game

Kao što rekoh prije godinu dana. Cisti Risen 3, sjecam se da si na pocetku Risena 3 dobio quest "pull the leaver", a stojis ispred vrata lol. Sad je quest "use the elevator" (stojis ispred njeg). Intro je glupav, teksture u intru su strava... Ali PB uvijek napravi debilan intro, od Gothica do danas. Igra uvijek postane bolja kasnije.

Graficki nije neki top, ali kolicina detalja i te njihove over the top zrake sunca obozavam. Svijet je apsolutno masivan, vertikalnost je brutalna, tako da možeš istraživati cijeli dan. To mi se baš sviđa, vidim i da se ekipi na steamu sviđa - eh, barem do AngryJoe videa, koji ce ju apsolutno popljuvat. On svaku njihovu igru popljuje, i onda klinci bez da probaju igru hateaju samo zato što je AngryJoe tako rekao. A igra napravljena u timu od 25 ljudi.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game
D3lBoy kaže...

Kao što rekoh prije godinu dana. Cisti Risen 3, sjecam se da si na pocetku Risena 3 dobio quest "pull the leaver", a stojis ispred vrata lol. Sad je quest "use the elevator" (stojis ispred njeg). Intro je glupav, teksture u intru su strava... Ali PB uvijek napravi debilan intro, od Gothica do danas. Igra uvijek postane bolja kasnije.

Graficki nije neki top, ali kolicina detalja i te njihove over the top zrake sunca obozavam. Svijet je apsolutno masivan, vertikalnost je brutalna, tako da možeš istraživati cijeli dan. To mi se baš sviđa, vidim i da se ekipi na steamu sviđa - eh, barem do AngryJoe videa, koji ce ju apsolutno popljuvat. On svaku njihovu igru popljuje, i onda klinci bez da probaju igru hateaju samo zato što je AngryJoe tako rekao. A igra napravljena u timu od 25 ljudi.

 Ni sam ne bi bolje reko 

16 godina
offline
Re: ELEX - A Piranha Bytes Game
D3lBoy kaže...

A igra napravljena u timu od 25 ljudi.

Nisam ljubitelj njihovih igara...

Možda da probaju sa manjim linearnim igrama uz opciju da zaposle par "pisaca" da naprave bolje likove i priču?

Danas svi žele taj open world koji izlazi iz svih pora i neda se! Naravno oni su i prije ove open world pošasti radili na takvim igrama, ali možda da probaju nešto drugo...

 

Zadnja igra koja je uništena sa tom bolešću zvanom open world je The Evil Within 2!

 

Netreba pravdat igrine mane komentarima "ej, na njoj je radilo deset ljudi"!

 

To spominjem u globalu ne doslovno po pitanju Pirana i Elexa kojeg nisam probao, ali po viđenim recenzijama niti neću...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice