Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.126.805
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Imam kredit da, hehe, paravinja, a vidio sam da jos jedan kolega tu s foruma istu foru napravio, njemu pise dragan paravinja :D
meni se firma zove paravinja trans. a malo crnog humora dobro dode.

Nego odo ja vozit, ajde pozz

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 23:16 (redikulx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
MrSkunk43 kaže...

jel ima tko jaci? {#}

obaranje ruke?

svi su jaci od tebe... znas... lvl 39 i 5k km ti se bas i nepodudara... :/

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 23:33 (karlo666).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...
MrSkunk43 kaže...

jel ima tko jaci? {#}

obaranje ruke?

svi su jaci od tebe... znas... lvl 39 i 5k km ti se bas i nepodudara... :/

kad svercas imigrante, drogu i kurve podudara se{#} brze zaradis na ilegalan nacin.. hehe

 

a mozemo i obaranje ruku ako mislis da si jaci

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 23:41 (MrSkunk43).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
MrSkunk43 kaže...
karlo666 kaže...
MrSkunk43 kaže...

jel ima tko jaci? {#}

obaranje ruke?

svi su jaci od tebe... znas... lvl 39 i 5k km ti se bas i nepodudara... :/

kad svercas imigrante, drogu i kurve podudara se{#} brze zaradis na ilegalan nacin.. hehe

de budi faca pa igraj kao ostatak ekipe... znas ovo ti uopce nije fora... mene bi to bilo cak i sramota postavit takvu sliku :(  koja je sad fora sto si odma imao dovoljno novca da pokupujes 25 kamiona i jos ti ostane da nikad ne mozes potrosit??? koja je fora kad si lvl38 napravio preko cheat enginea pa ne moras vozit da takticki raspoređujes specifikaciju vozaca... koji je tu smisao igranja? zasto ti uopce vozis? za sta se boris? zalosno je sto mislis da je to imalo zanimljivo nama koji taktiziramo i borimo se za svaki € i svaki xp... ja bi se osobno sramio metnut takvu sliku :/

13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
MrSkunk43 kaže...

jel ima tko jaci? {#}

Ima {#}

:
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...

de budi faca pa igraj kao ostatak ekipe... znas ovo ti uopce nije fora... mene bi to bilo cak i sramota postavit takvu sliku :(  koja je sad fora sto si odma imao dovoljno novca da pokupujes 25 kamiona i jos ti ostane da nikad ne mozes potrosit??? koja je fora kad si lvl38 napravio preko cheat enginea pa ne moras vozit da takticki raspoređujes specifikaciju vozaca... koji je tu smisao igranja? zasto ti uopce vozis? za sta se boris? zalosno je sto mislis da je to imalo zanimljivo nama koji taktiziramo i borimo se za svaki € i svaki xp... ja bi se osobno sramio metnut takvu sliku :/

neznam kolko imas godina ali ja nemam vremena bit cijeli dan na kompu i igrat igrice... sigurno jos ides u skolu i igras po cijeli dan igrice pa ti je zabavno tako, ja kolko igram omogucim si da mi je sto zabavnije... {#}

11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

I ja sam na poslu trenutno,nađe se vremena za ovu igricu,karlo je upravu,samo se ne svađajte{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 0:09 (Spartakus).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
MrSkunk43 kaže...
karlo666 kaže...

de budi faca pa igraj kao ostatak ekipe... znas ovo ti uopce nije fora... mene bi to bilo cak i sramota postavit takvu sliku :(  koja je sad fora sto si odma imao dovoljno novca da pokupujes 25 kamiona i jos ti ostane da nikad ne mozes potrosit??? koja je fora kad si lvl38 napravio preko cheat enginea pa ne moras vozit da takticki raspoređujes specifikaciju vozaca... koji je tu smisao igranja? zasto ti uopce vozis? za sta se boris? zalosno je sto mislis da je to imalo zanimljivo nama koji taktiziramo i borimo se za svaki € i svaki xp... ja bi se osobno sramio metnut takvu sliku :/

neznam kolko imas godina ali ja nemam vremena bit cijeli dan na kompu i igrat igrice... sigurno jos ides u skolu i igras po cijeli dan igrice pa ti je zabavno tako, ja kolko igram omogucim si da mi je sto zabavnije... {#}

ne, ne idem u skolu... moji skolski dani su prosli... nema se vremena za igranje, radi se pomalo, doduse zadnji 4-5 dana pada kisa pa su poslovi stali, ali uglavnom igrice ugram u kasne nocne sate ili rane jutarnje... ali opet kazem, taman da igram svaki dan po 15 minuta nikad nebi takvo sto napravio. nije mi jasno koji je sad tebi cilj igre? sta ti sad uopce radis? sve si otkljucao, kamione pokupovao... sad mozes bez brige deinstall igru... nema svrhe dalje igrat... sta je sad tu zanimljivo? nemoras skupljati novce, ne moras skupljati xp, ne moras se nadograđivati kao vozac? neznam koji je smisao toga? valjda to sve moras radit kako bi igra bila zanimljiva, neznam... ja iskreno jedva cekam da malo sjednem za komp, upalim igru, odvezem teret-dva, skupim love, malo taktiziram dal povecat garazu ili zaposlit vozaca ili nadogradit kamion? za sta se obucit, dal da metnem neki ADR certifikat, jel mozda bolje ako metnem visokovrijedni teret ili pak da vozim na vece udaljenosti? to je ono sto ovu igru cini zanimljivom... bar meni... no, necemo dalje u raspravu, jer nisam dosao da nikoga vrijeđam ili se s nekim nedaj boze svađam, svako ima svoje veselje pa kako mu drago... samo sam ti htio ustvari skrenut paznju na to da je igra zanimljiva tek kad igras posteno i na to da se ne hvalis sa takvim slikama....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...
MrSkunk43 kaže...
karlo666 kaže...

de budi faca pa igraj kao ostatak ekipe... znas ovo ti uopce nije fora... mene bi to bilo cak i sramota postavit takvu sliku :(  koja je sad fora sto si odma imao dovoljno novca da pokupujes 25 kamiona i jos ti ostane da nikad ne mozes potrosit??? koja je fora kad si lvl38 napravio preko cheat enginea pa ne moras vozit da takticki raspoređujes specifikaciju vozaca... koji je tu smisao igranja? zasto ti uopce vozis? za sta se boris? zalosno je sto mislis da je to imalo zanimljivo nama koji taktiziramo i borimo se za svaki € i svaki xp... ja bi se osobno sramio metnut takvu sliku :/

neznam kolko imas godina ali ja nemam vremena bit cijeli dan na kompu i igrat igrice... sigurno jos ides u skolu i igras po cijeli dan igrice pa ti je zabavno tako, ja kolko igram omogucim si da mi je sto zabavnije... {#}

ne, ne idem u skolu... moji skolski dani su prosli... nema se vremena za igranje, radi se pomalo, doduse zadnji 4-5 dana pada kisa pa su poslovi stali, ali uglavnom igrice ugram u kasne nocne sate ili rane jutarnje... ali opet kazem, taman da igram svaki dan po 15 minuta nikad nebi takvo sto napravio. nije mi jasno koji je sad tebi cilj igre? sta ti sad uopce radis? sve si otkljucao, kamione pokupovao... sad mozes bez brige deinstall igru... nema svrhe dalje igrat... sta je sad tu zanimljivo? nemoras skupljati novce, ne moras skupljati xp, ne moras se nadograđivati kao vozac? neznam koji je smisao toga? valjda to sve moras radit kako bi igra bila zanimljiva, neznam... ja iskreno jedva cekam da malo sjednem za komp, upalim igru, odvezem teret-dva, skupim love, malo taktiziram dal povecat garazu ili zaposlit vozaca ili nadogradit kamion? za sta se obucit, dal da metnem neki ADR certifikat, jel mozda bolje ako metnem visokovrijedni teret ili pak da vozim na vece udaljenosti? to je ono sto ovu igru cini zanimljivom... bar meni... no, necemo dalje u raspravu, jer nisam dosao da nikoga vrijeđam ili se s nekim nedaj boze svađam, svako ima svoje veselje pa kako mu drago... samo sam ti htio ustvari skrenut paznju na to da je igra zanimljiva tek kad igras posteno i na to da se ne hvalis sa takvim slikama....

Ma cak nije niti bitno sto je on s cheat enginom digao levele (kao sto sam i ja napravio, i vecina ovdje), NEGO ta SCANIA je ruzna ko ponoc, cemu ta sva pusta svitla(I onda da bar stavis sva jednaka svitla nego ...ajme sto je ovo), te po meni najruznije felge, nema veze sto su najskuplje kad su katastrasne...

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 0:28 (Kiki287).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Ma cak nije niti bitno sto je on s cheat enginom digao levele (kao sto sam i ja napravio, i vecina ovdje), NEGO ta SCANIA je ruzna ko ponoc, cemu ta sva pusta svitla(I onda da bar stavis sva jednaka svitla nego ...ajme sto je ovo), te po meni najruznije felge, nema veze sto su najskuplje kad su katastrasne...

svako ima svoj ukus... a o ukusima se ne raspravlja..... isto kao sto sam ja rekao da ima svako svoje veselje. ma nek se covjek veseli, nek si nacheata 666 level i jos 3 puta vise para nego sad... samo, bezveze se "hvali" profilom koji je cijeli u cheatovima... to moze svatko od nas i nije uopce zanimljivo :)

kao sto rekoh, poanta svega ovoga nije poticaj svađe ili neznam cega... nego samo skrecem paznju na to da ce mu biti zanimljivije ako posteno igra... 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...

ne, ne idem u skolu... moji skolski dani su prosli... nema se vremena za igranje, radi se pomalo, doduse zadnji 4-5 dana pada kisa pa su poslovi stali, ali uglavnom igrice ugram u kasne nocne sate ili rane jutarnje... ali opet kazem, taman da igram svaki dan po 15 minuta nikad nebi takvo sto napravio. nije mi jasno koji je sad tebi cilj igre? sta ti sad uopce radis? sve si otkljucao, kamione pokupovao... sad mozes bez brige deinstall igru... nema svrhe dalje igrat... sta je sad tu zanimljivo? nemoras skupljati novce, ne moras skupljati xp, ne moras se nadograđivati kao vozac? neznam koji je smisao toga? valjda to sve moras radit kako bi igra bila zanimljiva, neznam... ja iskreno jedva cekam da malo sjednem za komp, upalim igru, odvezem teret-dva, skupim love, malo taktiziram dal povecat garazu ili zaposlit vozaca ili nadogradit kamion? za sta se obucit, dal da metnem neki ADR certifikat, jel mozda bolje ako metnem visokovrijedni teret ili pak da vozim na vece udaljenosti? to je ono sto ovu igru cini zanimljivom... bar meni... no, necemo dalje u raspravu, jer nisam dosao da nikoga vrijeđam ili se s nekim nedaj boze svađam, svako ima svoje veselje pa kako mu drago... samo sam ti htio ustvari skrenut paznju na to da je igra zanimljiva tek kad igras posteno i na to da se ne hvalis sa takvim slikama....

meni je ovako zanimljivo, zapalim si flitaru i vozim da ubijem vrijeme kad nemam pametnijeg posla... mislim ono zasto bi vozio neki mali kamioncic kad mogu vozit pile

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Prodajem key hitno za 100kn. Kupio jucer navecer, insralirao na laptop ali se previse grije i gasi...na komp nemogu jer nedam burazu da igraa nije dao pare :)) 

 

 

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Cijene goriva i dalje ne padaju,uzeo sam kredit i dva kamiona Scaniu 6x2 360ks i sebi Iveca 6x4 420ks (sa kojim nisam zadovoljan) pa šta bude,imao sam neku sreću da prvi unajmljeni vozač je normalan i zarađuje za razliku od prošlog koji je slupao kamion 2x i odmarao 2 dana.

 

Modovi koje koristim:

-Hard economy mod

-Realistic Physics Mod v1.5 za (4x2 ili po potrebi 6x2 i 6x4,odličan mod)

-Mod za dnevni update cijena dizela po zemljama

-Real gas station mod

-Real company names

U narodu poznatiji kao žderač guma. U narodu poznatiji kao žderač guma.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 15:57 (Spartakus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

Samo za Scaniu R novi motor od 1100 konja http://www.sendspace.com/file/jq5ine

Prije stavljanja moda sejvajte igru!

 

Kupio sam novi motor i mogu reči da je ubrzanje prehebeno, možete krenuti sa 0 u 12 brzini :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Spartakus kaže...

Cijene goriva i dalje ne padaju,uzeo sam kredit i dva kamiona Scaniu 6x2 360ks i sebi Iveca 6x4 420ks (sa kojim nisam zadovoljan) pa šta bude,imao sam neku sreću da prvi unajmljeni vozač je normalan i zarađuje za razliku od prošlog koji je slupao kamion 2x i odmarao 2 dana.

 

Modovi koje koristim:

-Hard economy mod

-Realistic Physics Mod v1.5 za (4x2 ili po potrebi 6x2 i 6x4,odličan mod)

-Mod za dnevni update cijena dizela po zemljama

-Real gas station mod

-Real company names

IVEDDDDDDO... sta nisi stavio mod za real logo?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Spartakus kaže...

Cijene goriva i dalje ne padaju,uzeo sam kredit i dva kamiona Scaniu 6x2 360ks i sebi Iveca 6x4 420ks (sa kojim nisam zadovoljan) pa šta bude,imao sam neku sreću da prvi unajmljeni vozač je normalan i zarađuje za razliku od prošlog koji je slupao kamion 2x i odmarao 2 dana.

 

Modovi koje koristim:

-Hard economy mod

-Realistic Physics Mod v1.5 za (4x2 ili po potrebi 6x2 i 6x4,odličan mod)

-Mod za dnevni update cijena dizela po zemljama

-Real gas station mod

-Real company names

Real gas station mod???

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...
Spartakus kaže...

Cijene goriva i dalje ne padaju,uzeo sam kredit i dva kamiona Scaniu 6x2 360ks i sebi Iveca 6x4 420ks (sa kojim nisam zadovoljan) pa šta bude,imao sam neku sreću da prvi unajmljeni vozač je normalan i zarađuje za razliku od prošlog koji je slupao kamion 2x i odmarao 2 dana.

 

Modovi koje koristim:

-Hard economy mod

-Realistic Physics Mod v1.5 za (4x2 ili po potrebi 6x2 i 6x4,odličan mod)

-Mod za dnevni update cijena dizela po zemljama

-Real gas station mod

-Real company names

IVEDDDDDDO... sta nisi stavio mod za real logo?

  Toliko sam zaokupljen vožnjom i izborom tereta i cijenama da ni ne primjetim te nazive.

@Intelovac123 mod za prava imena pumpi total,agp,omv...itd

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Spartakus kaže...

 

Toliko sam zaokupljen vožnjom i izborom tereta i cijenama da ni ne primjetim te nazive.

@Intelovac123 mod za prava imena pumpi total,agp,omv...itd

mene to prvo ubode u oci hehe... ja dobijem napad alergije kad vidim "majestica" :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...
Spartakus kaže...

 

Toliko sam zaokupljen vožnjom i izborom tereta i cijenama da ni ne primjetim te nazive.

@Intelovac123 mod za prava imena pumpi total,agp,omv...itd

mene to prvo ubode u oci hehe... ja dobijem napad alergije kad vidim "majestica" :D

Meni je najbolje kad je Scania u proslim nastavcima (dok nisu imali licencu) bila SWIFT, ajme muko moja, iman osjecaj ko da kupujem neki sportski auto, a ne kamion hahah ;P

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Kiki287 kaže...
karlo666 kaže...
Spartakus kaže...

 

Toliko sam zaokupljen vožnjom i izborom tereta i cijenama da ni ne primjetim te nazive.

@Intelovac123 mod za prava imena pumpi total,agp,omv...itd

mene to prvo ubode u oci hehe... ja dobijem napad alergije kad vidim "majestica" :D

Meni je najbolje kad je Scania u proslim nastavcima (dok nisu imali licencu) bila SWIFT, ajme muko moja, iman osjecaj ko da kupujem neki sportski auto, a ne kamion hahah ;P

pa sta hoces... bar postoji auto tog naziva :D suzuki swift xD

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

http://www.trucksimsforum.de/viewtopic.php?f=239&t=15198

 

Sta znaci 6x4 WITH LIMITER ,a sta WITHOUT LIMITER..

Sta je ustvari limiter?

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Intelovac123 kaže...

http://www.trucksimsforum.de/viewtopic.php?f=239&t=15198

 

Sta znaci 6x4 WITH LIMITER ,a sta WITHOUT LIMITER..

Sta je ustvari limiter?

sa i bez blokade

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Evo malo slikica sa mog putovanja. Vozio sam u kontenjerima autodjelove s MAN TGX (troosovinac) {#}

 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
mantgxtruck kaže...

Evo malo slikica sa mog putovanja. Vozio sam u kontenjerima autodjelove s MAN TGX (troosovinac) {#}

Daj stavi par slika samog kamiona izvana {#}

[G] Sapko
13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Dosadni ste s tim slikama,šta imaš slikat zanimljivog na toj igri??

Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
DuMe kaže...

Dosadni ste s tim slikama,šta imaš slikat zanimljivog na toj igri??

ima zanimljivih ruta al netreba sad 50 slika :D

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Moze neki mod za sjedalo...mislim da se kamera moze stelati u kabini (za volanom) ;)

<3Ako sam ti pomogao stisni HVALA <3, Madridista para siempre!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

evo mog volva 750ks :D evo upravo ulazio u njega oko 60k :D imao turu od 1600km ali me interesuje jel moguce paliti ova dodatna svjetla? ili sam bzvz bacio pare samo na ukras :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

Mogu se plaiti, pritisni F4 dok vozis , dalje ces sam znati

15 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Mogu se plaiti, pritisni F4 dok vozis , dalje ces sam znati

kod mene je f4 da navigaciju iskljucim ili ukljucim :S

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice