Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.127.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

hahahha {#}

ti modovi za švercanje i za stopiranje ne postoje to su lažne "stvari" {#}{#}{#}

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Euro Truck simulator 2 Moderator
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2013 21:04 (Strumf123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strumf123 kaže...

 

 [url=http://www.uploadffs.nl/EbC][img]http://www.uploadffs.nl/images/2013/03/14/xZHoY.th.png[/img][/url]

 

 [url=http://www.uploadffs.nl/Eba][img]http://www.uploadffs.nl/images/2013/03/14/AuviM.th.png[/img][/url]

 

 

Šta je ovo... 404 not found -_-

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

sad probaj

Euro Truck simulator 2 Moderator
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ej jel netko ima problem da kad dodu kao nove nadogradnje ispuh i ostalo ja sve nadogradim ali nemam opcije za ispuh kako to ? verzija 1.3.1

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

http://ets2.lt/en/tsm-2-0-map/ zasto nema posla na ovoj mapi , dodjem u ove nove gradove i nigdje nema ponuda za posao :(

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kemci kaže...

http://ets2.lt/en /tsm-2-0-map/ zasto nema posla na ovoj mapi , dodjem u ove nove gradove i nigdje nema ponuda za posao :(

kriza i u virtualnom svijetu....{#}

Šalim se, hehehe..trebaš raditi novi profil za tu kartu {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

U zadnjih par dana stalno me izbacuje iz igre i to zbog sljedećeg errora : Microsoft c++ runtime library i onda ispod neki tekst unutar prozora. Sta bi ovo moglo biti? Da li se neko susretao sa ovim problemom prilikom igranja i  kako ga je rijesio? Nemojte mi samo reci da moram ponovo instalirati win 7-icu {#},nadam se da postoji neko rjesnje. U prilogu vam saljem SS i malo me zbunjuje otkud imam ovoliko ovih microsofta c++. Malo je slika mutna,ali se vidi da ih imam previse,cak 7 i to verzija 2005,08 i 10  redistributable.  Da li bi mozda trebao neki izbrisati/deinstalirati, jer mi ovo djeluje kao previse instaliranih aplikacija. Help...plizzzzz {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2013 23:46 (EasyWay).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Znade li netko u cemu je problem...instalirao sam patch 1.3.1 i trazi me kod,unesem i ne prihvaca,kaze da je iskoristen ili nevazeci i tako sa jos 5 kodova koje sam probao...koji mu je vrag sad,a kad sam instalirao 1.2.5.1 nikakvih problema

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirkecc kaže...

Znade li netko u cemu je problem...instalirao sam patch 1.3.1 i trazi me kod,unesem i ne prihvaca,kaze da je iskoristen ili nevazeci i tako sa jos 5 kodova koje sam probao...koji mu je vrag sad,a kad sam instalirao 1.2.5.1 nikakvih problema

pa brate vratis se par stranica nazad i nadjes iskljuci smao net  kada igras igricu

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

kamo nazad,na forumu? Pa sam tazio ali nissam nasao nekog sa takvim problemom...a sto ti je ovo "smao net"???

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ehhh...isključi internet i onda pokreni igricu,nebu te više tražil kod
by Težak
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemora ni gasit internet.Ja sam 3-4 puta morao pisat kod i samo odem ALT+f4 udjem u igricu i ne trazi mi kod

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

poooz! ja sam vec napravio!

vecc21
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zašto ne mogu otvoriti onu base.scs datoteku gdje je instalirana igrica da dođem do blueprintova za kamione da mogu skin napraviti? Piše da je datoteka u nepoznatom formatu ili oštečena. {#}

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Maky355 kaže...

Zašto ne mogu otvoriti onu base.scs datoteku gdje je instalirana igrica da dođem do blueprintova za kamione da mogu skin napraviti? Piše da je datoteka u nepoznatom formatu ili oštečena. {#}

extraxtas je sa scs extractorom i onda ponovo preko winrar stavis u scs datoteku 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zna li tko mod 'no speed limit' ali da je kompatibilan s tsm 2.1 koji god stavim radi sve super mogu preko 90 km/h ici ali kad otvorim kartu nema mi afrike ne prikazuje ju....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Virus_sc kaže...

zna li tko mod 'no speed limit' ali da je kompatibilan s tsm 2.1 koji god stavim radi sve super mogu preko 90 km/h ici ali kad otvorim kartu nema mi afrike ne prikazuje ju....

Jedan od modova ti stvara problem pa ne vidiš kartu. Briši jednog po jednog, tako sam ja i našao sam ga.

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

evo par slika, jos jedno mjesto nesrece, polako se vozite da nezvarsite kao ovaj jadnik.

 

e jeste primjetili na ovoj TSM mapi kad se vozite kroz ove pustinje, da nam svako malo zec preleti preko ceste {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav svima.Ja i moj kolega imamo jedan problem u ETS-u 2 .Oih dana smo skinuli mapu 2.0 i ne zeli nam raditi , tj raxi mozda prvih 10 min i kasnije rusi non stop igru.Od modova imamo samo tu mapu ,  psyhic 1.7 , i mod za lovu i to je to.

Inace igra je pre pre dobra i volim takve igre.

 

Molio bih vas za pomoc ili savijet.

 
0 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
pantelija1 kaže...

Pozdrav svima.Ja i moj kolega imamo jedan problem u ETS-u 2 .Oih dana smo skinuli mapu 2.0 i ne zeli nam raditi , tj raxi mozda prvih 10 min i kasnije rusi non stop igru.Od modova imamo samo tu mapu ,  psyhic 1.7 , i mod za lovu i to je to.

Inace igra je pre pre dobra i volim takve igre.

 

Molio bih vas za pomoc ili savijet.

PA ZASTO ONDAAA ONDA IMAS MOD ZA NOVAC KAD JE IGRA PREDOBRA I VOLIS TAKVE IGREEE ?!?!?!? ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj  {#}{#}{#}{#}{#}

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Damir1908 kaže...
pantelija1 kaže...

Pozdrav svima.Ja i moj kolega imamo jedan problem u ETS-u 2 .Oih dana smo skinuli mapu 2.0 i ne zeli nam raditi , tj raxi mozda prvih 10 min i kasnije rusi non stop igru.Od modova imamo samo tu mapu ,  psyhic 1.7 , i mod za lovu i to je to.

Inace igra je pre pre dobra i volim takve igre.

 

Molio bih vas za pomoc ili savijet.

PA ZASTO ONDAAA ONDA IMAS MOD ZA NOVAC KAD JE IGRA PREDOBRA I VOLIS TAKVE IGREEE ?!?!?!? ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj  {#}{#}{#}{#}{#}

Možda ima onaj xp&economy mod, to ti je kao prosječna vožnja 80 i kusur tisuća eura, i oko 1k i neš xp-a.. Meni je to glupo ali ima fanova..

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Damir1908 kaže...
pantelija1 kaže...

Pozdrav svima.Ja i moj kolega imamo jedan problem u ETS-u 2 .Oih dana smo skinuli mapu 2.0 i ne zeli nam raditi , tj raxi mozda prvih 10 min i kasnije rusi non stop igru.Od modova imamo samo tu mapu ,  psyhic 1.7 , i mod za lovu i to je to.

Inace igra je pre pre dobra i volim takve igre.

 

Molio bih vas za pomoc ili savijet.

PA ZASTO ONDAAA ONDA IMAS MOD ZA NOVAC KAD JE IGRA PREDOBRA I VOLIS TAKVE IGREEE ?!?!?!? ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj  {#}{#}{#}{#}{#}

 

Ja sam jednom koristio mod za 700 000 eura i žao mi je jer sam uprskao stvar. nije bilo tako zanimljivo više pa sam namjerno tunnirao kamion da potrošim pare, pa sam vraćao na stari izgled bla bla bla.... uglavnom {#} što sam uprskao igru :D

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Opet uhvatio malo vremena.... {#}

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ekipa..koje modove koristite za nove gradove, tj mapu? :)

by Težak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

evo meni dosadno pa san počea ets igrat, odnosno ets2, prije san prvi dio igra i zavolija san igru, ugl tek san na 2 lvl i bole me prsti već {#}

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

I AM BACK!! :)

 

dakle nakon kombinacije crkavanja kompa, zasićenja igranja i pronalaskom nove igrice malo sam pauzirao sa ETS.... i sada sam se ponovno vratio da vidim kako to ide dalje, šta su novog smislili i tako to.... ajde neko da mi copy paste neku mapu koja radi a da je dobra (pošto mi se ne da sada sve stranice prelistavati što sam preskočio )

 

hvala :)

--> gas -- gas <---
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

i tako sam otkrio da moj save od prije koji sam oprezno pohranio na usb ne radi.... i ajmo sada jovo nanovo -.-'

 

--> gas -- gas <---
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice