Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.154
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad se samo sjetim 18 WoH Across America, pa nisam se skidao sa toga, još igrao sa nekim volanom od 120kn, bio presretan :)

 

ps. Evo dvije slike, vozim turu po pol sahare, kad ono magla i kiša, hmm :P

 

 

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozz svima jel mi moze netko dat dobre modove za Euro Truck Simulator 2 - Going East?? poprvi put igram igru pa neznam koji su modovi najbolji

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Imam problem ovak idjem u igru da zapalim kamion i onda dodje: Euro truck simulator 2: Steam prestao raditi.

 

Koje rijesenje ? Helllp.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2013 14:50 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Odi u steam library, desni klik na ETS2 i Properties... kad se otvori prozor odi na "Local Files" i onda "Verify Integrity of Game Cache"... a ako to neradi onda neznam..

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

gdje je steam libary ? sorry sto sam dosadan. 

 

 

Hvala unaprijed.

 

Reci na hrvatskom sve..

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2013 15:10 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa tako piše, otvori Steam, i tamo ti je sve.

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Hmm, malo me povukla nostalgija i sjecanja pa evo i vama dajem par fotki da vidite bar dio iz mog trucker-skog zivota

18 WoS: Extreme Trucker nisi živio? Meni je bio sve samo ne ekstreman {#} iako je definitivno bilo zabavno vući 4-5 prikolica po Australiji

And how can man die better than facing fearful odds? For the ashes of his fathers, and the temples of his Gods.
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A zasto nema nes takvo za ets, tipa ova ledena cesta ili ova planina, super izgleda.

You got to lose to know how to win
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Taj 18 Wos je bio genijalan...vozim po australiji sa 4 prikolice i nakon 5 minuta skuzim da vozim u suprotnom smjeru {#}

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
stolic kaže...

pozz svima jel mi moze netko dat dobre modove za Euro Truck Simulator 2 - Going East?? poprvi put igram igru pa neznam koji su modovi najbolji

Ovo bas i ne kuzim, Going East je samo manja mapa, prosirenje default mape na Poljsku i Madjarsku i za njega ti ne trebaju nikakvi modovi tj. svi koje si koristio za ets2 rade ok i na GE. A oni osnovni za ets2 su ti ovdje.

Reichz kaže...
suMaper kaže...

Hmm, malo me povukla nostalgija i sjecanja pa evo i vama dajem par fotki da vidite bar dio iz mog trucker-skog zivota

18 WoS: Extreme Trucker nisi živio? Meni je bio sve samo ne ekstreman {#} iako je definitivno bilo zabavno vući 4-5 prikolica po Australiji

Vidi, vidi ... a ja se plasio reakcija ... {#}
Ma kako da nije bio extreman, jos uvjek se sjecam kako sam punio donji ves slusajuci kako led skripi i pucketa ... {#}

coso9288 kaže...

Taj 18 Wos je bio genijalan...vozim po australiji sa 4 prikolice i nakon 5 minuta skuzim da vozim u suprotnom smjeru {#}

... hehe takodje, milion puta ... {#}

Australiji Australiji
Bangladesh Bangladesh
Ice Ice
Montana Montana
Yungas Yungas
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

18 WoS Across America & American Long Haul -> tisuće sati igranja, noći provedene bez sna samo zato da stignem do odredišta, napamet poznavanje karte mmm ^^

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 

Vidi, vidi ... a ja se plasio reakcija ... {#}..
Ma kako da nije bio extreman, jos uvjek se sjecam kako sam punio donji ves slusajuci kako led skripi i pucketa ... {#}

Reakcije su apsolutno pozitivne {#}

Ja sam bio blago razočaran jer sam iz imena očekivao nekakve lavine, požare po Australiji, invazije vanzemaljaca i ne znam što sve ne {#} ali je i on svakako imao svojih trenutaka, npr. gužve u Peruu na onoj odvratnoj cesti ili pretjecanje "sportskih" automobila po australskoj ravnici dok vučeš četiri prikolice... dakako, ne mogu zaboraviti prvo propadanje kroz led na sjeveru. Bio sam već par desetaka puta prošao pokraj pukotina i rekoh ajde da vidim kako to izgleda i pun gas pravo u rupu {#} bio sam oduševljen kad su najavili drugi dio, ali sam ga nekako bio zaboravio sve do danas. Vidim po slikama da si ga ti igrao, kakav ti je? Mogao bih ga isprobati for old times sake.

Hrvek1909 kaže...

18 WoS Across America & American Long Haul -> tisuće sati igranja, noći provedene bez sna samo zato da stignem do odredišta, napamet poznavanje karte mmm ^^

Sjećam se dok sam bio u domu, dođu dečki iz sobe do s treninga oko jedan ujutro ("profesionalni" košarkaši) i navrate do mene jer vide svjetlo, a ja na autocesti vučem dvije prikolice jaja za Los Angeles i svađam se preko onog retardiranog radija s drugim vozačima {#}

And how can man die better than facing fearful odds? For the ashes of his fathers, and the temples of his Gods.
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesma zabrijo il novi patch doso? 

 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moja prva kamionska je bila 18Wos Haulin...

 

Posebno se sjecam jedne ture, mislim da je bila San Francisco-Miami

 

Prevozis staklo za ogromnu svotu novaca u igri...ako igdje malo lupis, ode dovraga i prikolica i novac...cijeli sam dan proveo vozeci tu turu,mic po mic.....ah, the good old times 

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel moguće ručno mjenjat brzine (G27) na American Long Haul? Nisam nikako isprobavao to igrat otkako sam uzeo voaln (prije 3 god heh)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Trebali ste napraviti novu temu, ovako ima previse offtopic-a

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo nakon dugo vremena igranja piratske verzije bio je red da se kupi original ove odlicne igre !

Pozdrav svim vozacima.

Too late, my time has come Sends shivers down my spine Body's aching all the time Goodbye everybody - I've got to go Gotta leave you all behind and face the truth
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ajd odgovorite dok je jos akcija, dal je mogu sve prebacit sa piratske verzije na na stemovu?(Mislim na profil skupa sa modovima)

You got to lose to know how to win
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mozes...ja sam to napravio i sve radi

 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Gdje ćeš uzeti? Na Steamu ili ima negdje još povoljnije?

HTC 8X :)
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Eto, ode nam jos par roza kamiona {#}
WOW, taj 18WOS izgleda impresivno! Cijele SAD? Ogromno prostranstvo. Jeste li imali dojam velikog prostranstva ili se vozilo 3 minute od grada do grada?{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2013 0:15 (BULIGO).
 
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Cekam i ja da bude ponuda pa da uzmem...

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2013 0:15 (Xperiax1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kratos091 kaže...

Gdje ćeš uzeti? Na Steamu ili ima negdje još povoljnije?

Ja sam mislio na stemu nzn dal ima di jeftinije, al opet sad ce bozic pa mozda tad spuste jos dolje...

You got to lose to know how to win
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Drago mi je sto se sve vise ljudi odlucuje na kupnju igre...Njima kao manjoj firmi je svaka kuna bitna za razvoj novih proizvoda, tako da..zivio steam i njegove niske cijene!!  {#}

 

btw..da li ima novih vijesti o novoj igri koju razvijaju..onaj american truck simulator, ili tako nesto?

 
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
coso9288 kaže...

Drago mi je sto se sve vise ljudi odlucuje na kupnju igre...Njima kao manjoj firmi je svaka kuna bitna za razvoj novih proizvoda, tako da..zivio steam i njegove niske cijene!!  {#}

 

btw..da li ima novih vijesti o novoj igri koju razvijaju..onaj american truck simulator, ili tako nesto?

Prve riječi o tome..

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
lotar1919 kaže...
coso9288 kaže...

Drago mi je sto se sve vise ljudi odlucuje na kupnju igre...Njima kao manjoj firmi je svaka kuna bitna za razvoj novih proizvoda, tako da..zivio steam i njegove niske cijene!!  {#}

 

btw..da li ima novih vijesti o novoj igri koju razvijaju..onaj american truck simulator, ili tako nesto?

Prve riječi o tome..

http://blog.scssoft.com/search/label/American%20Truck%20Simulator

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pogle ti slikica i Los Angeles, ko da voziš kamion po GTA 5 :)

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
coso9288 kaže...

Drago mi je sto se sve vise ljudi odlucuje na kupnju igre...Njima kao manjoj firmi je svaka kuna bitna za razvoj novih proizvoda, tako da..zivio steam i njegove niske cijene!!  {#}

 

btw..da li ima novih vijesti o novoj igri koju razvijaju..onaj american truck simulator, ili tako nesto?

Pa zato i uzimam, jer se radi o manjoj firmi, sigurno neću dati svoju lovu Activisionu ili EA-u. Kad kupujem igru, uvijek gledam da moja lova ide indie developerima, ili hrvatskim developerima i slično.

HTC 8X :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
BULIGO kaže...

WOW, taj 18WOS izgleda impresivno! Cijele SAD? Ogromno prostranstvo. Jeste li imali dojam velikog prostranstva ili se vozilo 3 minute od grada do grada?{#}

Cijeli SAD, manji sjever Meksika i manji jug Kanade. Treba par sati vožnje da bi se došlo sa jednog kraja mape na drugi, npr. iz New Yorka do Los Angelesa. A ovaj ATS doista izgleda impresivno!

And how can man die better than facing fearful odds? For the ashes of his fathers, and the temples of his Gods.
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam i ja pitanje, zašto s povećanjem skilla long distance ja gubim poslove od 300 km, a dobivam samo one velike? Glupo mi je to.. Nkead mi se stvarno neda vozit turu od preko tisuću kilometara

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice