Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.127.368
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Imam i ja pitanje, zašto s povećanjem skilla long distance ja gubim poslove od 300 km, a dobivam samo one velike? Glupo mi je to.. Nkead mi se stvarno neda vozit turu od preko tisuću kilometara

Kod mene ima kraćih tura i od 100 km a svi skillovi mi na full.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Imam i ja pitanje, zašto s povećanjem skilla long distance ja gubim poslove od 300 km, a dobivam samo one velike? Glupo mi je to.. Nkead mi se stvarno neda vozit turu od preko tisuću kilometara

Imam dojam da skill long distance preko recimo nivoa 4 je koristan samo ako imas instaliran TSM. Normalna mapa SCS je prilicno mala, a niti Skandi+DLC nisu bas puno 'produzili' najdulje moguce rute. OK, level 6 daje mogucnost dobivanja poslova BILO koje udaljenosti, makar morali zapaliti za Tokio. Vjerojatno je s lvl 6 otkljucano sve moguce, pa je u postotku manje kracih tura nego prije dok su ture vecinom bile krate/srednje. Npr. prije je od mogucih 10 poslova 7 bilo kratko, 3 dugo, nula jako dugo. Sad od 10 ima 5-6 dugih, 3-4 srednjih..i par kratkih. Tako nekako.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
Hrvek1909 kaže...

Imam i ja pitanje, zašto s povećanjem skilla long distance ja gubim poslove od 300 km, a dobivam samo one velike? Glupo mi je to.. Nkead mi se stvarno neda vozit turu od preko tisuću kilometara

Kod mene ima kraćih tura i od 100 km a svi skillovi mi na full.

Naravno da ima, jedino mozda manje u totalu, manje nego kad si noob. Smijesne su mi ture tipa Tripoli-Rim-Nica ili sl. Imas 3 grada, 15km voznje i 2000km trajekta, ukupno:2015km!! {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
stolic kaže...

jedno pitanje zast mi prikolice nestaju???

 Zato jer imaš piratsku verziju. Umejsto kutije cigareta kupiš original i miran si.

Prikolice nestaju ako je igra verzija prije 1.5.2. Nakon 1.5.2. kamioni ti se ofarbaju u roza boju {#}

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
BULIGO kaže...
Zekat kaže...
stolic kaže...

jedno pitanje zast mi prikolice nestaju???

 Zato jer imaš piratsku verziju. Umejsto kutije cigareta kupiš original i miran si.

Prikolice nestaju ako je igra verzija prije 1.5.2. Nakon 1.5.2. kamioni ti se ofarbaju u roza boju {#}

...sa updateom na v.1.7.1 su ubacili oba tipa protekcije...i boju i prikolice...ali su to {#} već riješili...

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

E ljudi , pozdrav, kupih original na Autumn Saleu na Steamu :)
Imam pitanje, dakle, želim vozit na kontroler (XBOX 360 za PC) i normalno ga odaberem u postavkama i sve to, i kada onda idem odabirat koja je tipka za šta, nemogu nikako namjestit da mi gas bude na RT (ona tipka koja ima dugi hod, inače R2 na PS đojsticima). Jel moguće to napravit nekako? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
leotom kaže...

E ljudi , pozdrav, kupih original na Autumn Saleu na Steamu :)
Imam pitanje, dakle, želim vozit na kontroler (XBOX 360 za PC) i normalno ga odaberem u postavkama i sve to, i kada onda idem odabirat koja je tipka za šta, nemogu nikako namjestit da mi gas bude na RT (ona tipka koja ima dugi hod, inače R2 na PS đojsticima). Jel moguće to napravit nekako? 

Si uopće probao voziti, ako ti je igra automatski raspoznala gamepad onda uopće ne trebaš slagati gas na RT i kočnicu na LT.

15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ja sad koristim dualshock sa ps3-a, i isto mi se to dogada nekad. I na ovom od x360 se znalo dogadat, i to nazalost znaci da nemozes te tipke samo tako koristit nego ces morat neki keyboard emulator skinut tipa joy2key ili pinnacle profiler.

You got to lose to know how to win
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Bremen-Genéve... {#}

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Going east 2,5€ na steamu a base game 5€!

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
6 1 hvala 3
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zelenbic kaže...

Going east 2,5€ na steamu a base game 5€!

Hvala na informaciji, taman expandean nekidan kupljen original za 6,25$

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zelenbic kaže...

Going east 2,5€ na steamu a base game 5€!

Ako to nije razlog da se prekinu razgovori o rozim kamionima i nestajanju prikolica onda ne znam što je.

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tek kad pocnete lupati TD na ovakav info (podrsku) "ali su to {#} vec rijesili..." ... {#}

 

------------------------------

EDIT:

American Truck Simulator - Basic Edition

http://www.simuwelt.de/game/american-truck-simulator-basic-edition

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2013 0:58 (suMaper).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ako na SCS-ovom blogu piše da su počeli igru počeli raditi negdje tijekom ljeta, zar nije izlazak krajem prvog mjeseca malo nerealan?

And how can man die better than facing fearful odds? For the ashes of his fathers, and the temples of his Gods.
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo kupio Going East i Halloween skin pack, izgleda ludara :)

Život čudne knjige piše, lozovača brige briše...
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Reichz kaže...

Ako na SCS-ovom blogu piše da su počeli igru počeli raditi negdje tijekom ljeta, zar nije izlazak krajem prvog mjeseca malo nerealan?

Ne malo nego poprilicno, ali treba imati u vidu da svi ti prodavci imaju paar pomjeranja rokova. Pa kako bi ista naplatili da su najavili za jesen !?! No meni je ipak ovo prvi vidjeni termin i sada se bar blago nadam za jesen ...
SCS je o tome poceo razmisljati jos krajem prosle godine, cim su uvidjeli uspjeh ets2 i odmah formirali vise timova (grupa) a u svibnju je vec bio u rukama beta testera. Doduse prilicno golisav ali ipak je krenulo ...

PS. Tebi prepustam sve "zahvale" za off ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

PS. Tebi prepustam sve "zahvale" za off ... {#}

Hahah, ispričavam se kolegama forumašima, ali naučio sam se ne držati teme o kojoj se govori od dragog razrednika iz sredje koji je sat počinjao predavanjem iz engleskog, a završavao pričama kako su ruski košarkaši igrali odbojku u finalu svjetskog prvenstva negdje 80-tih. Držati ću off-topic na minimumu, ako budem ikako mogao {#}

And how can man die better than facing fearful odds? For the ashes of his fathers, and the temples of his Gods.
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pih, nema 300 threadova o ETS2 na Bforumu. Meni bas odgovara da sve sto se prica o ETS2 bude na jednom mjestu.Lako preskocim 'nebitne' komentare.{#}  Srecom imamo 'humane' moderatore {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Kupio origi napokon est2 i going east, ali OPET fps problem. Kako riješiti taj vražiji fps?

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel postoji mod kad stisnem "M" (mapa) da se na mapi nevidi crvena putanja kojom treba iči?

Ugrađen motor od 540KS i to je to što se snage tiće te bočne zavjese.

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2013 0:08 (Zekat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DeathBringer12 kaže...

Kupio origi napokon est2 i going east, ali OPET fps problem. Kako riješiti taj vražiji fps?

Ti bi nama više pomogao da ispuniš Moj PC.

11 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
DeathBringer12 kaže...

Kupio origi napokon est2 i going east, ali OPET fps problem. Kako riješiti taj vražiji fps?

Ti bi nama više pomogao da ispuniš Moj PC.

i5 760

gtx 460 1gb

8gb ram

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DeathBringer12 kaže...

i5 760

gtx 460 1gb

8gb ram

Na kojim postavkama igraš? S tom tvojom glatko bi trebalo ići na medium-high. Stavi sve na low, ali baš sve isključi i postepeno povećavaj pa vidi kako će se ponašati. Inače HDR, skaliranje, kvaliteta okoliša i retrovizori puno fps-a žderu. I updateiraj drivere za grafičku.

11 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

U tome je problem, stavio sam sve low opet isto. Znaci sto god stavim isti fps.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DeathBringer12 kaže...

U tome je problem, stavio sam sve low opet isto. Znaci sto god stavim isti fps.

E onda je u kompu problem, prati temperature grafičke pa i procesora kako se kreću. Kako ti je u drugim igrama?

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Genéve-Rabat...{#}

 
8 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A lol, mislio sam da će te znati u čemu je problem, a ne ovako puka nagađanja. U drugim igrama mi je normalno sve osim u est2. Vidim hrpu postova i to od samog izlaska igre kako se ljudi zale na fps medutim jos nisam nasao odgovor kako popraviti fps.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DeathBringer12 kaže...

A lol, mislio sam da će te znati u čemu je problem, a ne ovako puka nagađanja. U drugim igrama mi je normalno sve osim u est2. Vidim hrpu postova i to od samog izlaska igre kako se ljudi zale na fps medutim jos nisam nasao odgovor kako popraviti fps.

Žale se oni s jako slabim računalima i oni koji su na starim updateima igre. Ti očito imaš specifičan problem, rado bih ti pomogao ali ne znam više kako. 

Sad sam se sjetio... da nemaš možda Riva Tuner pa si nešto slagao prek njega jer s njim se može ograničiti fps. Nagađam, vjerojatno nisi ali ne mogu se sjetiti ničeg drugog što bi ti baš u ovoj igri kočilo fps.

11 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

nemam rivu. Imao sam ets2 odkad je izisao i evo sve do danas kad sam se s pikratskog prebacio na origi sa raznim drajverima opet mi je fps isti kao sto je bio i prije. uzas :(

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ja sam imao slican problem sa i7, 16gb RAM, i 2x 6970. Update sam igru na najnoviju verziju, nije pomoglo, stavljo drivere.. i nista nije pomoglo. Na kraju obriso i instaliro ponovno i sve radi kako treba na ultra postavkama, probaj i ti.
Potpis
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice