Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.126.918
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Jimmy Lenard kaže...
Drug,ja igram ets 2 evo 3 god i još mi nije dosadio,samo sam pitao ima li neki način napredovanja u mpu,koji nema u spu,jer sam kupio prije 3 dana i nisam još u sve upućen

 MP uopce nije niti official od strane SCS, nego je mod, dobro da ga uopce ima.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ide "ProMods" ide jako

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ako neko oce ets2 (cisti) za 50kn na steamu (sa steam racunom).. Propal plan pa necu igrat tj nedamise bez volana
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel moguce da kamion ne moze izac na vrh brda? znaci samo se vrte kotaci kad dodem blizu vrha skroz. sta napravit u toj situaciji? probavo sam se zaletit par puta al ne ide.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemoj koristit automatik pa sve ide ubacis ga u 3 i polako gas... Taj automatik u igri je tak mutav da je to strasno, bas sam isporbao neki dan jer nisam nikad to koristio znaci uopce ga nece bacat u nize brzine na uzbrdici niti u vise kad drzis isti tempo, također nema ni kickdown

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
_Marko_93_S kaže...

Jel moguce da kamion ne moze izac na vrh brda? znaci samo se vrte kotaci kad dodem blizu vrha skroz. sta napravit u toj situaciji? probavo sam se zaletit par puta al ne ide.

 Vidi dal su ti na kamionu spustene osovine, i ako koristis automatika, stavi kvacicu na ''Pravi automatski mjenjac''. Nece saltat na 1500 nego na 2000 obrtaja.

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

'Pravi automatski mjenjac' se bira u meniju za 'Prijenos' a kvacica se stavlja za 'Prilagodljivi automatski mjenjac' ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

'Pravi automatski mjenjac' se bira u meniju za 'Prijenos' a kvacica se stavlja za 'Prilagodljivi automatski mjenjac' ... 

 

 Jel to znaci da se ipak moze koristit automatik kak spada? Znaci da ga sam baca u nize na uzbrdici i to

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Naravno ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ajj bas cu isprobat sad, da malo odmorim mjenjac

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

R620 prva generacija, Euro4

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Koji k?

Igram mp i imam 31k i odvozim rutu i zaradim 11k i pogledam na racun imam 90k? Zkj?
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imaš možda na tom profilu svoju garažu sa zaposlenicima? To mi jedino pada na pamet.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Imam al sam tek pocel tak da 50k nema sanse da zarade (dvoje).. To mi se dogodilo i jucer kad sam bil 200 dolara u minusu pa mi skocilo na 200k (dignut kredit ja msl pa sam vratil,ali sad nisam bil ni blizu minusa)
Potpis
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kad se spojiš online on ti izračuna kao da si cijelo vrijeme koje nisi bio u igri, bio u igri, i da je za to vrijeme tvoj vozač vozio. Primjer: zadnji put sam sinoć bio online i do večeras kad se ponovno prijavim meni će vozač negdje 5,6 tura odraditi. Vrijeme stalno teče.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Budem provjeril kolko su zaradili pa jvim
Potpis
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Foz-matija kaže...
Koji k?

Igram mp i imam 31k i odvozim rutu i zaradim 11k i pogledam na racun imam 90k? Zkj?

Zato sto koristis isti profil i za sp i za mp ...

 

Igzy20 kaže...

Imaš možda na tom profilu svoju garažu sa zaposlenicima? To mi jedino pada na pamet.

 Vozaci ne rade u MP ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidim po fbu neki imaju neke svoje firme,kako to funkcioniše ?
Btw. kako da mute ove što pričaju u mpu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Noviteti vezani uz Jobs Packove

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Noviteti vezani uz Jobs Packove

 Rumunjska i Australija... meh

 

 

ali zato jedna dobra vijest, u mp je sad podržana schwarzmullerica 

 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

kupio sam nekoliko Jobs Packova  te sam ušao u igru i igrao. Sada gledam ali mi i dalje ti Jobs Packovi stoje kao da nisu instalirani. Sada me zanima dal treba proći neko vrijeme da bi se instalirali ili je problem drugačije prirode?

P.S. I nekoliko fotki čisto da se "razbije" monotonija

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad si kupio, jesi napravio logout sa Steama? Meni se sa ovim skinovima od darova to događalo, nije mi htjelo instalirati sve dok nisam napravio logout i ponovno log in na Steam.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Kad si kupio, jesi napravio logout sa Steama? Meni se sa ovim skinovima od darova to događalo, nije mi htjelo instalirati sve dok nisam napravio logout i ponovno log in na Steam.

 hvala, evo sada je sve uredu

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
P.S. I nekoliko fotki čisto da se "razbije" monotonija

 pridruzujem se ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pozdrav Truckeri .. 

 

Slučajno , jel ima ko od vas engine mod za Streamline , ali ne V8 već obični euro 6 (do 490HP). Na stranicama nigdje ne mogu da nađem , a i koje nađem uglavnom ne rade .. Zbog boljeg zvuka stavio sam taj motor od 490 hp i winter mode , ali imam osjećaj da mi fali još koji hp , pa sam mislio samo prepravit na 600 .. V8 nikako ne želim jer je zvuk katastrofa .. Imam zadnju verziju patcha , hvala unaprijed.

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Daj mi taj mod kojem zelis povecati hp i reci tocno koji hp na koliko hp ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Iko ovdje da igra mp?
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Nešto mi nije jasno.

Na Steamu se prodaje Viva la France, a da ETS2 stranici ima isti taj DLC za skinut.

Ne kužim....

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gdje si to našao ?
Btw. Ne brini, nećeš dobiti dok ne kupiš
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice