Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.126.953
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo sam se danas provozao po Francuskoj, lijepe rute za lagani cruise. U pauzi pročitao novi broj Bug-a 

Bug broj 292 Bug broj 292
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Malo sam se danas provozao po Francuskoj, lijepe rute za lagani cruise. U pauzi pročitao novi broj Bug-a 

 koji ti je ovo mod ako možeš reć?

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam ih ''mali milijon'', koji te zanima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima koja druga mapa a da je zanimljiva za vozit kao ProMods, jednostavno treba mu +30min da skine fajl od 200mb (prije se skidalo za 1min, znaci svih 7 fajlova za oko 7-8min). I da, jel ima kakvih drugih malo vecih trailera(cargo) packa tipa nesto kao Jazzycatove 4.7. Imam prikoice od +50tona no one su one standardne(kao da ne skidam mod, samo im je povecana masa). I jos bi volio nekakav graphic mod posto mi cudom Brutal HD Lite vise ne radi(tj. igra se crasha).

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

... ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ljudeki, vidim da je tema malo neaktivna, jel ima negdje skinut promods zadnja verzija a da nije prek promods stranice ? Prije ~5mjeseci mi je skinulo 200mb za 30sec, a sad ga dere prek 30min. 

 

 

ljeteca prikoljica ljeteca prikoljica
Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Ljudeki, vidim da je tema malo neaktivna, jel ima negdje skinut promods zadnja verzija a da nije prek promods stranice ? Prije ~5mjeseci mi je skinulo 200mb za 30sec, a sad ga dere prek 30min. 

 

 

 jel se meni čini il ti prikolica desno lagano "levitira".....

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
hahhaajaads kaže...

Ljudeki, vidim da je tema malo neaktivna, jel ima negdje skinut promods zadnja verzija a da nije prek promods stranice ? Prije ~5mjeseci mi je skinulo 200mb za 30sec, a sad ga dere prek 30min. 

 

 

 jel se meni čini il ti prikolica desno lagano "levitira".....

 da haha  cesto mi se dogadja u zadnje vrijeme kad igram mp, trebam prikvacit prikolicu kad ona 2 metra iznad mene 

Battleog - 191silvinjo
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Tema skroz zamrla, da bacim koju sličicu

 

 

Max1985
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da se priključim :) 

 

 
 
 
 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nakon duzeg vremena 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo se budi tema, ekipa je ponovno počela voziti. Ja trenutno zbog posla ponovno zapustio vožnju, ali kroz koji dan mi konačno stiže volan tako da za vikend slijedi koja ruta. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

pošto mi je igrica blokirala bio sam prisiljen izbrisati profil u igri te krenuti ispočetka. A pošto sam bio već zavidni 50 level a imam na STEMU sinkronizaciju u cloud zanima me dal mogu nekako postojeći postotak pređene igre prebaciti natrag u igru?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam siguran, ali mislim da ETS2 nema cloud save od igre. Nadam se da će uskoro složiti.

 

Nego, nabavio sam volan konačno, pa bi molio ekipu koja koristi G27 da mi poslika Force Feedback opcije u igri i u Logitech Profileru. Pokušavam dobiti malo otpora pri skretanju, ali bez da mi motori drhte kao da se vozim po makadamu.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Jel imao tko zezancije oko promijene lozinke za World of Trucks ?? Ja se ne mogu sjetiti lozinke a formatirao komp. Kad odem na tu stranicu ne vidim normalnu opciju za zaboravljenu lozinku nego samo za promijenu postojeće koje uključuje upisivanje iste koju ne znam.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Par puta sam mjenjao lozinku i nikad problema. Otišao na WoT stranicu, gore desno na Sign In i ispod mjesta gdje se upisuje ime i lozinka odabrao ''Did you forget your password? Use the password reset page.'' Tamo sam upisao ili korisničko ime ili email kao što piše i kroz minutu dvije na mail mi je stigao link za promjenu lozinke. Upisao novu, ponovno upisao da potvrdim i to je to. Nikad me nije tražilo da upišem staru koju sam zaboravio.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Nisam siguran, ali mislim da ETS2 nema cloud save od igre. Nadam se da će uskoro složiti.

 

Nego, nabavio sam volan konačno, pa bi molio ekipu koja koristi G27 da mi poslika Force Feedback opcije u igri i u Logitech Profileru. Pokušavam dobiti malo otpora pri skretanju, ali bez da mi motori drhte kao da se vozim po makadamu.

 Još jednostavnije - neka ti pošalju config iz igre (i profilera), samo ubaciš i automatski imaš postavke kao i onaj tko ti je poslao. 

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako da uključim svijetla na krovu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Misliš ona koja kupiš i dodatno staviš na krov? F4 i onda stavi kvačice na krovna (ili kako već piše) svjetla. Nakon toga kad ćeš upaliti duga svjetla upalit će se i ta krovna.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

pošto mi se pred par mjeseci dogodilo da mi se zbog štekanja u igri , bio sam prisiljen obrisati profil a bio sam na visokom 50 levelu, zanima me kako mogu spremati taj save na vanjski HDD ili USB stik? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odeš u My Documents, nađeš mapu Euro Truck Simulator i kopiraš je na neku drugu lokaciju (vanjski HDD, stick, cloud..), gdje već želiš da ti bude backup.

A možeš kao i ja npr. otvoriti tu mapu i kopirati samo mape ''profiles'', ''mod'' i ''screenshoot'' ako često slikaš, pa želiš sačuvati slike (iako ja kod zatvaranja stisnem da mi uploada na Steam slike).

 

Često mi se zna nešto zblesirati u igri, pa jednostavno obrišem cijelu mapu, otvorim igru, napravim novi profil tek toliko da se stvori nova mapa u My Documents i onda nakon toga jednostavno vratim ove gore navedene mape iz backupa.

 

E sad, najbolje bi bilo kad bi postojala mogućnost cloud savea direktno na Steam kao kod nekih igara tako da profili i sve može biti obnovljeno i u slučaju problema sa lokalnim računalom.

 

Nego, da usput pitam i ja... Dal je netko isprobavao onaj Adaptive Transmision modes? Koji vam se pokazao najboljima i dal uopće ima neke razlike između njih osim u broju okretaja na kojima getriba šalta?

 

 

----EDIT----

 

Kuha se, kuha u SCS-u. Teški tereti, 8x4 šasije, zakretne osovine prikolica... Nadam se da će biti i više od toga, pošto bi se tako dalo isčitati iz bloga. Pretpostavljam da se radi o DLC-u, a ne updateu, no taj DLC ću sa guštom kupiti jer obožavam specijalne i teške terete

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2017 11:35 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Odeš u My Documents, nađeš mapu Euro Truck Simulator i kopiraš je na neku drugu lokaciju (vanjski HDD, stick, cloud..), gdje već želiš da ti bude backup.

A možeš kao i ja npr. otvoriti tu mapu i kopirati samo mape ''profiles'', ''mod'' i ''screenshoot'' ako često slikaš, pa želiš sačuvati slike (iako ja kod zatvaranja stisnem da mi uploada na Steam slike).

 

Često mi se zna nešto zblesirati u igri, pa jednostavno obrišem cijelu mapu, otvorim igru, napravim novi profil tek toliko da se stvori nova mapa u My Documents i onda nakon toga jednostavno vratim ove gore navedene mape iz backupa.

 

E sad, najbolje bi bilo kad bi postojala mogućnost cloud savea direktno na Steam kao kod nekih igara tako da profili i sve može biti obnovljeno i u slučaju problema sa lokalnim računalom.

 

Nego, da usput pitam i ja... Dal je netko isprobavao onaj Adaptive Transmision modes? Koji vam se pokazao najboljima i dal uopće ima neke razlike između njih osim u broju okretaja na kojima getriba šalta?

 

 

----EDIT----

 

Kuha se, kuha u SCS-u. Teški tereti, 8x4 šasije, zakretne osovine prikolica... Nadam se da će biti i više od toga, pošto bi se tako dalo isčitati iz bloga. Pretpostavljam da se radi o DLC-u, a ne updateu, no taj DLC ću sa guštom kupiti jer obožavam specijalne i teške terete

 govori se da se radi o updateu a ne o dlcu 

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vrlo vjerojatno prikolice sa novim teretima budu DLC, kao i prijašnji High Power Cargo Pack, no nove šasije i ostale funkcije koje se planiraju trebale bi doći kao update.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav ekipa ... 

 

jel imao ko problema da mu u toku voznje na MP IZBACI kao fatal error game crashes ?

 

i ima li rjesenje sve pocne normalno kroz nekih 15 20 min me izbaci

hvala

Neroxx
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Humble Bundle ima Simulation Week, a u njemu je i ETS i ekspanzije (osim Francuske) na popriličnom popustu. Ako ima netko da je još na piratu, sad je prilika da se kupi.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima tko problem da mu se ETS ''blesira'' na način da kamion prebrzo ubrzava i da se izgubi onaj osjeća težine tereta?

 

Ne korisrim modove, na bilo kojem profilu mi se to događa i sa bilo kojim kamionom. Probao sam reinstalirati, prebacio sa HDD na SSD igru, brisao ETS2 mapu, ali jednostavno nakon par dana svaki put igra sama od sebe poblesavi. Bez obzira na težinu tereta kamion mi ubrzava gotovo kao da nema tereta, pipnem gas i on je već u 12. brzini.

Ne znam što da napravim više.

 

Zbog toga mi se gubi onaj gušt igre i jednostavno gubim volju za ETS zbog toga. 

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prvi glas mi je ovo, nikad nisam doživljavao nešto takvo a imam već sigurno debelo prek 1000 sati vožnje. Idi na SCS forum pa tamo pitaj ili potraži, ako će gdje biti odgovor onda će biti tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nerox33 kaže...

pozdrav ekipa ... 

 

jel imao ko problema da mu u toku voznje na MP IZBACI kao fatal error game crashes ?

 

i ima li rjesenje sve pocne normalno kroz nekih 15 20 min me izbaci

hvala

 meni se to događa na laptopu windows 10, dok na pcu nisam još imao tih problema (windows 7)

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja na Win 10 nemam problema, nisam do sad imao ni jedan crash. 

 

Inače, ETS 2 logika... Isprobavam jučer nešto na probnom profilu, malo se glupiram i prekrenem se na autoputu da bi nakon dobio poruku ''Ukoliko se ne možete pokrenuti pokušajte uključiti blokadu diferencijala''. Rekoh, momci u ovoj situaciji blokada diferencijala ne pomaže baš. :D :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako nekoga zanima na facebook stranici SiSL Mega Pack moddera može se pronaći link na video sa nadolazećim heavy weight prikolicama (nažalost, nije na engleskom), te neki spojleri/planovi za daljnji razvoj ETS2 i ATS.

 

Neke od informacija:

 

- Buying your own semitrailer - the studio is studying the topic. Youtuber suggested that SCS was working on it.
- New map DLC to ETS2 is under development.
- The new SCANIA as the fastest-added truck for ETS2
- DX11 soon.
- In addition, there will be 8 semi-trailers for ATS and ETS2 in the future the possibility of increasing the additional semitrailers.
- Studio in the middle of the year will change its seat to another because it is too small to make new features and new maps appear faster.
- The reconstruction of the old part of the map will be renewed in sectors. Reconstructed sectors will be released in free updates.

 

Ostatak se može pronaći na gornjem linku. Ako sve prođe po planu moglo bi biti zanimljivo. Samo se nadam da pošto sad imaju veći tim bude potrebno ipak nešto manje vremena da se neke od tih stvari i ostvare.

 

Držim fige! :D

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice