Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.137.883
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ajde, malo mi je lakse sad kad znam da tako nije samo meni 
I ja sam se vec navikao na to ali mozda ce nekome bas to smetati, tko zna

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 20:12 (Prte).
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zguglaj ''dfgt rattle'', sve ti bude jasno. Na SCS forumu poznati forumaš Leen je sredio svog ali ja osobno se ne bih zajebavao s tim i riskirao.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Evo bas gledam i izgleda da manje vise svi imaju taj problem. Ali osobno ni ja ne bi isao sam to popravljati jer bi nesto pokvario sigurno.
Uglavnom, dajem ga za sitne novce pa bi taj "problem" trebao biti zanemariv :D

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Izgleda da u SCS-u kuhaju neke nove stvari. U novom postu objašnjavaju kako će idući mjesec predstaviti neke stvari koje do sada nisu bile objavljene u javnosti, da će se moći isprobati oba DLC-a za ATS i ETS (što znači da se datum izlaska bliži), te da uskoro planiraju objaviti novo iznenađenje:

 

''And that's not all because our development team is putting finishing touches on one really BIG and special surprise which will be announced soon. We'd like to show it to the visitors for the first time right at the Warsaw Games Week!''

 

S obzirom da sam na par mjesta vidio slike sa još većim i težim teretima, te pratnjom, moguće da se radi o tome. No, vidjet ćemo kroz mjesec dana što su nam to novo spremili.

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

S obzirom da sam na par mjesta vidio slike sa još većim i težim teretima, te pratnjom, moguće da se radi o tome. No, vidjet ćemo kroz mjesec dana što su nam to novo spremili.

 Ja se ipak nadam da nije samo to.

 Možda sam u krivu a možda i nisam. Volio bih da bude više toga što je novo. Imam igru od samog početka kad je izašla, i jako dugo ju nadograđuju, ima jako puno stvari koje su nadogradili besplatno +dlc-i.

 Mislim da bi ozbiljno trebali u scs-u razmislit o ETS 3. Igra je stara još uvijek nepunih 5 godina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 17:30 (medjimurac).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne vjerujem da je ETS3 u planu, bar ne tako skoro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

dal se može ikako na karti kada idem tražiti posao po tvrtkama, vidjeti koje sam gradove već "otkrio", odnosno koje nisam? Dal se ikako to može postaviti....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

E to je dobro pitanje. Ja prvo pogledam ponudu poslova i onda izadem pa udem u mapu da vidim jesam li u te gradove vec vozio. Nije da mi ta metoda uzima puno vremena i da mi je tesko ali ne bi skodilo da ima neko brze rjesenje.

P.S. i dalje prodajem logitech DFGT za malo novaca 

Prodajem Logitech Driving Force GT volan
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

E to je dobro pitanje. Ja prvo pogledam ponudu poslova i onda izadem pa udem u mapu da vidim jesam li u te gradove vec vozio. Nije da mi ta metoda uzima puno vremena i da mi je tesko ali ne bi skodilo da ima neko brze rjesenje.

P.S. i dalje prodajem logitech DFGT za malo novaca 

 možda poslušaju nas s bugovog foruma te to uvedu

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa vidi se to, kako da ne !?! (da vidim sliku) ... 


Klikom na otkriveni grad dobiju se poslovi samo u tom gradu u svim firmama.
To se ne moze na ne otkrivenim gradovima.

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Meni ide na živce kad su najskuplji tereti na drugom kraju Europe.

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Otkrivenom gradu naziv (ime) je žuto, a na neotkrivenom bijelo. Na poslovima se ne može kliknuti na neotkriveni grad, a i vidi se koji je otkriven a koji ne.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 15:18 (medjimurac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Bilo bi dobro da je ETS3 u pitanju i da ga izdaju na modernom game enginu a ne na ovom DX9, pa da ne trzana modernim kompovima . To bi bilo za prvu super, a onda i ostale neke stvari da poboljšaju ili ubace.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Najavili su bili da će ubaciti DX11 ali kad tko zna... Dok izbacuju upgradeove mape i kamiona sumnjam da razmišljaju o novoj igri, koliko truda je već uloženo na ekspanzije od njih pa i od modera.... dok dulje vrijeme neće nadograđivati igru ili najaviti da više neće raditi na njoj tek onda ćemo moći sumnjati na izlazak nastavka, bar ja tako razmišljam. 19.10. je peta godišnjica, kako vrijeme prolazi jebote 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Možda rade već tko zna koliko na novoj inačici a ovu pametno održavaju raznim nadogradnjama i poboljšanjima. To bi recimo bio dobar posao .

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koristite li vi ikakve modove za bolju grafiku?
Koliko vidim po youtubeu svima igra izgleda bolje nego meni 

Prodajem Logitech Driving Force GT volan
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Budite prvi ... (Be the first to review this product) ... 

 

https://www.instant-gaming.com/en/2226-buy-key-steam-euro-truck-simulator-2-italia/

 

 

EDIT:

Zadnji put kupljen (IG) prije 3 sat i 20 min. ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 23:41 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Još malo slika iz Italije. A izgleda da konačno i nova Scanija dolazi. Sad se još samo nadam da nećemo toliko dugo morat čekat na izlazak

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jedan detalj, onako zanimljiv...

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

 Možda rade već tko zna koliko na novoj inačici a ovu pametno održavaju raznim nadogradnjama i poboljšanjima. To bi recimo bio dobar posao .

 

Poboljšanjima čega? 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

meni jedna zanimljiva prikolica "ulje (19t) Munchen (D)"

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako da povezem nalog World of truck sa American truck ? :) 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako da se povezem trazi mi . :) 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napravi profil na WoT i sa tim računom se poveži. Ako imaš za ETS (jer koliko vidim ovo je ATS) račun onda koristiš isti. Ako se ne želip povezivati, upiši nešto bezveze, stisni enter i kad te pita samo stisni da nastaviš izvanmrežno.

 

Nisam točno siguran napamet kako, ali možeš i skroz maknuti da te ne pita za to povezivanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam za euro truck simulator ali za american nemam . Trazi  mi da otvorim novi . Hvala u svakom slucaju . :) 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne treba ti novi. Isti je account za oba. Samo pogledaj na WoT da ti je igra povezana sa računom. Spoji se na stranici sa ETS2 acc, odi na Account Settings i vidi dal imaš obje igre tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ga za euro truck a za american truck nemam . Nemam cd nego igru sam skinuo . Ne znam da li treba original igra da bi imao povezan nalog . 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Da, trebas original igru. Onda napravi sto sam gore napisao. Upisi bezveze podatke i kad ti kaze da su krivi samo stisni da nastavi izvanmrezno.
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ok hvala . :) 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

A kako onda ovo imam posto nisam kupio original Cd nije mi nista sada jasno . 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice