Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.029
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Društvo, kako vam se vrti igra u Italiji? Na ovom redizajniranom dijelu Italije mi je totalno neigrivo, trza nenormalno. Čak i sa postavkama nižim od onih sa kojima sam igrao prije open bete ne mogu normalno voziti tamo.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

Jel taj radar samo stavljen onako ili stvarno detektira vozila ispred kamiona?

 Samo onako je stavljen,moguće da će i to funkcionirati kad izađe stabilna verzija,moramo imati obzira beta je beta :)

itomic009 kaže...

 Jel ova nova Scania dostupna kao regularni dio igre ili je to mod ??

 Da

 

 

EDIT
Igzy20 meni zna dropat fps s 60 na 50 i zna bit iritirajuće,no nije uvijek i naravno samo u italiji mi se to događa.

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/ http://crnalistaposlodavacarh.simplesite.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 23:55 (kruskar).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Društvo, kako vam se vrti igra u Italiji? Na ovom redizajniranom dijelu Italije mi je totalno neigrivo, trza nenormalno. Čak i sa postavkama nižim od onih sa kojima sam igrao prije open bete ne mogu normalno voziti tamo.

 Pocni novi profil u novoj Italiji BEZ i jednog moda skaliranje na 100, napravi dvije-tri kratke ture i davaj 'game.log.txt' fajl ...

 

moze i u pm

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nemam problema, furam ultra + 400% scalinga. Gtx-ica obavlja
dobar posao.
RIP Šaban (21.6.2016)
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 Pocni novi profil u novoj Italiji BEZ i jednog moda skaliranje na 100, napravi dvije-tri kratke ture i davaj 'game.log.txt' fajl ...

 

moze i u pm

 

 Čim uhvatim vremena kroz dan - dva da zaigram, pošaljem game log.

 

A inače obavezno kod svake bete obrišem kompletnu ETS2 mapu i radim čisti novi profil za to. Nakon što izađe full verzija samo vratim mapu sa profilima i vozim dalje na standardnom profilu.

13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

 Jel se zna kad 1.30 verzija izlazi iz Bete ?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vjerojatno početkom 12. mjeseca. I ATS je bio nekih 2 tjedna u beti, tako da pretpostavljam da i ETS bude isto tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kaže mi ETS2 sad da se ažurirao na 1.30.5 verziju

 

EDIT
Dali je tko od vas probao app za android i iOS što omogućava prikaz gps-a,dashboarda od kamiona i takve điđa miđe? Ja sad probao i za sad radi kao sat :D

 

EDIT2

Nešto guglam vezano za 1.30 verziju i naletim na ss,vidi se ispod najlona trst i ljubljana.

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/ http://crnalistaposlodavacarh.simplesite.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 1:23 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Updatea se jer se ispravljaju bugovi, pa izbacuju novu verziju. ATS open beta je također imao puno tih manjih updateova prije izlaska finalne verzije.

 

Što se tiče Trsta i Ljubljane to su odmah ostavili prostor za buduće DLC-ove. Ne mora značiti da će odmah nakon DLC Italija doći DLC sa tim gradovima, ali nikad se ne zna... Bit će odlično jednog dana voziti i po domaćem kraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Updatea se jer se ispravljaju bugovi, pa izbacuju novu verziju. ATS open beta je također imao puno tih manjih updateova prije izlaska finalne verzije.

 

Što se tiče Trsta i Ljubljane to su odmah ostavili prostor za buduće DLC-ove. Ne mora značiti da će odmah nakon DLC Italija doći DLC sa tim gradovima, ali nikad se ne zna... Bit će odlično jednog dana voziti i po domaćem kraju.

 Ne znam kakav je profile playerbasea, tj.koji je postotak igrača s Balkana. Ali svakako bi bilo interesantno voziti na potezu Slovenija - Grčka.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Baš jučer igram i želio sam slušati malo radio i mnogo stanica tipa Narodni, Otvoreni, Banovina, neće da rade. Već su mi proradile neke Bosankse stanice.... inače riječ o Croatian Radio v1.2 dal itko zna gdje se mogu naći druge ili jednostavno kako napraviti svoj popis.... 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Baš jučer igram i želio sam slušati malo radio i mnogo stanica tipa Narodni, Otvoreni, Banovina, neće da rade. Već su mi proradile neke Bosankse stanice.... inače riječ o Croatian Radio v1.2 dal itko zna gdje se mogu naći druge ili jednostavno kako napraviti svoj popis.... 

 

Meni Otovreni radio radi

 

stream_data[0]: "http://50.7.70.66:8745|Otvoreni|Pop|CRO|64|1"

 

 

 

 

banovina neće nikako

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
Meni Otovreni radio radi

 stream_data[0]: "http://50.7.70.66:8745|Otvoreni|Pop|CRO|64|1"

 

 banovina neće nikako

 poigrat ću se još malo popodne s time, pokupim još neke failove s ostalih stranica.... 

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nova S650 V8

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

 Trebala bi onda Italia biti sada početkom prosinca ?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, ista stvar kao i New Mexico. Čim beta završi stiže Italija. Jedva čekam jer po slikama i po traileru se čini odličan DLC, čak bolji i od Francuske. Još samo nakon toga Special Transport i zabavi nema kraja. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Drugi tjedan će objaviti datum izlaska ali tu negdje oko 1. se može očekivati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Neka dodje, imam spreman wallet na steamu 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moj je skoro prazni ali čekam na jedne od ovih jer sumnjam da na Steamu bude ispod 15€.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jedna "promo" Scania

 

no mene zanima kako mogu postaviti neku garažu da mi bude primarna?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Zar nije to prvi korak uvijek?

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

no mene zanima kako mogu postaviti neku garažu da mi bude primarna?

 Samog sebe premjestis u zeljenu garazu ... 

 

 'gdje ti tu i mali Mujo' ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja ću ovaj put sva 3 DLC-a kupit preko Steama jer je SCS definitivno zaslužio da ih podržim direktno. Još ako ETS bude imao bundle kao i ATS, pa se i Italia upeca po nižoj cijeni... Prva liga!

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ja ću ovaj put sva 3 DLC-a kupit preko Steama jer je SCS definitivno zaslužio da ih podržim direktno. Još ako ETS bude imao bundle kao i ATS, pa se i Italia upeca po nižoj cijeni... Prva liga!

 ma kako god kupujem sve sve DLC-ove za ETS 2 i Italia i "veliki" tereti kada budu... jao zaista su super ....

no da pitam, sada kada igrica iznosi 1.30 beta primjetio sam kako igram da u nekim momentima u gornjem ljevom kutu igre dođe mi kružić koji se vrti te piše "saving". Što to znači da se igra sada automatski sprema do neke"razine" ili.....

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
Igzy20 kaže...

Ja ću ovaj put sva 3 DLC-a kupit preko Steama jer je SCS definitivno zaslužio da ih podržim direktno. Još ako ETS bude imao bundle kao i ATS, pa se i Italia upeca po nižoj cijeni... Prva liga!

 ma kako god kupujem sve sve DLC-ove za ETS 2 i Italia i "veliki" tereti kada budu... jao zaista su super ....

no da pitam, sada kada igrica iznosi 1.30 beta primjetio sam kako igram da u nekim momentima u gornjem ljevom kutu igre dođe mi kružić koji se vrti te piše "saving". Što to znači da se igra sada automatski sprema do neke"razine" ili.....

 Autosave random sprema.

Meni nekad minutu nakon kruga a nekad 10 minuta.

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/ http://crnalistaposlodavacarh.simplesite.com
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

na ATS sam primijetio novi način "saveanja" i (barem) po mom iskustvu radi bolje tj. nema mikro freeza više..

ETS2 ne igram betu, ali se nadam da će u stabilnoj verziji isto auto save bolje raditi jer isključivanje auto save je nemoguće a (pogotovo) u MP iritantno..

osobno ću čekati popust za italiju jer su počeli prečesto zavlačiti ruku u džep...viva la france, new mexico, italija, specijalni tereti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ja ću ovaj put sva 3 DLC-a kupit preko Steama jer je SCS definitivno zaslužio da ih podržim direktno. Još ako ETS bude imao bundle kao i ATS, pa se i Italia upeca po nižoj cijeni... Prva liga!

 Također ! Ja sam svaki dosad kupio preko Steam-a. Treba ih podržati jer su trudom i radom zaslužili.

RIP Šaban (21.6.2016)
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...

na ATS sam primijetio novi način "saveanja" i (barem) po mom iskustvu radi bolje tj. nema mikro freeza više..

ETS2 ne igram betu, ali se nadam da će u stabilnoj verziji isto auto save bolje raditi jer isključivanje auto save je nemoguće a (pogotovo) u MP iritantno..

osobno ću čekati popust za italiju jer su počeli prečesto zavlačiti ruku u džep...viva la france, new mexico, italija, specijalni tereti..

 Ja ću osobno te DLC-ove pograbiti s torrenta,imam original ETS2 ali bez dlc-ova a da dajem 50 eura na dlc-ove koji bi prije 10godina bili standardna stvar uz samu igru kad se kupi nema šanse!
Previše svi oni zavlaće ruku u džep,a pošto ne igram MP nemam potrebe kupovati DLC-ove.

Podržao sam ih time što sam kupio ETS2 i s moje strane smatram da je to i više nego dovoljno podrške,jer ovo je marketinško manipuliranje,odnosno uzimanje novaca od korisnika(gamera) nema smisla.

 

 

EDIT
Dok je ovaca bit će i njima novaca 

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/ http://crnalistaposlodavacarh.simplesite.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 11:45 (kruskar).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pajba TD-ova od strane starosjedilačkih kamiondžija kreće za 3, 2, 1...!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice