Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.140.892
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
balvanar kaže...

pa za plakatiiiiiiiii

 

poizbacav ove tuning modove kao i opet se rusi igra :(

 

https://ets2.lt/en/scania-r-s-adons-v-1-0/#more-179904

 

radi se o ovom modu strava je ....dali ima ko slican mod a da radi kvalitetno :D

 

Si procitao prve tri linije na tom linku ?


CHANGELOG
Mighty Griffin requires dlc
-Added new interior

 

Imas li ovo ? -> Mighty Griffin requires dlc

 vidis kolega gledao i nisam primjetio..vjerovatno od uzbudjenja kad sam vidio mod sa svime timse sto nudi hehe

evo kupio i cekam da se instalira pa cu onda vidjeti

 

hvala ;)

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Nisam stigao danas puno igrati i pozabaviti se postavkama, a da budem iskren jos ni ne razumijem potpuno one krivulje. Tako da sam postavke skinuo od ovog lika:

 

 

Da se lijepo igrati ali, kazem, treba se naviknuti. I jos sam uzeo posao s kamionom koji ima volan na desnoj strani pa mi je mozda i zato malo cudno. A vise puta mi se desilo da sam pokusao ocima skrenuti. Gledam u stranu cudim se zasto nece 

Ali eto skini i ti postavke od ovog gore pa kreni od toga. 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sad ste me zainteresirali... Koje kamere imate? Da li to čudo funkcionira na svakoj? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A ja sam prvo probao na nekoj sto mi je cura dala od njene stare. Neka Defender sa 0.3 Mpix i boze sacuvaj. Program uopce ne funkcionira s njom. I onda sam kupio neku Genius u linksa za 119kn i radi bez problema. Danas kad dodem s posla cu se malo vise poigrati s postavkama pa opet javim dojmove

13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Je, to je ta!

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tnx, nekakvu ću kupiti, glavno da funkcionira. Moram to isprobati, ne znam kako mi je ta mogućnost uopće promakla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kupite si PS3 Eye za noirfacetrack kad vec kupujete ;)

 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pretpostavljam da to bolje funkcionira pošto je za to i namjenjeno al vidim ako ga hoću složiti na monitor moram kupovati clip za montažu koji košta više od kamere.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Pretpostavljam da to bolje funkcionira pošto je za to i namjenjeno al vidim ako ga hoću složiti na monitor moram kupovati clip za montažu koji košta više od kamere.

 Malo kreativnosti kolega?

Ja sam si sad naručio tu PS Eye kamericu pa kad stigne javim kak radi s tim face track-om.

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ekipa pozdrav i pitanje, kupio sam sinu euro truck simulator 2 vive la france u mulleru (pc dvd - steam). unutra piše šifra proizvoda. pri pokušaju instalacije kad upišem šifru javlja: please first activate the original game. the product code you've entered requires ownership of another product before activation. if you are trying to activate an expansion pac or downloadable content, please first activate the original game, then activate this additional content.  nemam iskustva  sa steamom ni vremena(klinac je u gipsu), kako riješiti problem? hvala i pozdrav

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma montirao bi ga ja na monitor pa makar ga zaljepio sa žvakom. Nadam se da nece biti puno bolje od obicne web kamere jer ce mi onda biti žao 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hrva18 kaže...

ekipa pozdrav i pitanje, kupio sam sinu euro truck simulator 2 vive la france u mulleru (pc dvd - steam). unutra piše šifra proizvoda. pri pokušaju instalacije kad upišem šifru javlja: please first activate the original game. the product code you've entered requires ownership of another product before activation. if you are trying to activate an expansion pac or downloadable content, please first activate the original game, then activate this additional content.  nemam iskustva  sa steamom ni vremena(klinac je u gipsu), kako riješiti problem? hvala i pozdrav

 

Viva la france je samo dodatak koji se dodaje originalnoj igri (euro truck simulator 2). Znaci, prije instalacije dodatka potrebno je imati i original igru. Ali ona ti kosta nekih par eura pa se lako rijesi problem :)

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Ma montirao bi ga ja na monitor pa makar ga zaljepio sa žvakom. Nadam se da nece biti puno bolje od obicne web kamere jer ce mi onda biti žao 

 Ja sam jučer moju gigasreanje ušarafio na policu iznad monitora.

Kad dođe ps3 eye nju ću isto,kontam uzet IR Ledica pa ih sastaviti da nemam brige oko svijetla dok je mrak u sobi,da se ne pali dodatno svjetlo jer mi uvjek prebije oči haha.

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
6 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

hvala,gdje se može kupiti, pozdrav

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Baci oko OVDJE. Bilo koju opciju da izabereš ne možeš pogriješiti jer su sve sigurne i key dolazi u roku par min.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Baci oko OVDJE. Bilo koju opciju da izabereš ne možeš pogriješiti jer su sve sigurne i key dolazi u roku par min.

 hvala, koja edicija se preporuča? pozdrav

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kruskar kaže...
vrinho kaže...

Pretpostavljam da to bolje funkcionira pošto je za to i namjenjeno al vidim ako ga hoću složiti na monitor moram kupovati clip za montažu koji košta više od kamere.

 Malo kreativnosti kolega?

Ja sam si sad naručio tu PS Eye kamericu pa kad stigne javim kak radi s tim face track-om.

 Ma naručio sam i ja, fuck it, i nije neka velika lova a nešt ćemo skemijati u vezi pozicije :)

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
kruskar kaže...
vrinho kaže...

Pretpostavljam da to bolje funkcionira pošto je za to i namjenjeno al vidim ako ga hoću složiti na monitor moram kupovati clip za montažu koji košta više od kamere.

 Malo kreativnosti kolega?

Ja sam si sad naručio tu PS Eye kamericu pa kad stigne javim kak radi s tim face track-om.

 Ma naručio sam i ja, fuck it, i nije neka velika lova a nešt ćemo skemijati u vezi pozicije :)

 Pa to,meni pošto ide gore na policu bušit ću ju,jer tak i tak ne mislim je se rješavati u svakom pogledu je bolja od moje prestigio 640x480 kažu 30est efpeesa ali 30-15 hahah

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Dal bi tu mogla radit kamera za nadzor male djece/beba? Imam neku WiFi, nezz dal ima USB, ima i IR.

 

Skoro - https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/cctv-webcam/255845.aspx

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 23:17 (Dex.pwn).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav svima,treba mi pomoć...

Ako može neko, ko koristi TrucksBook, da mi objasni kako to funkcioniše?Napravim kompaniju i šta je sve moguće raditi?Mogu li npr. zaposliti neke svoje prijatelje koji takođe igraju ETS2 i da oni rade za mene a ja da im dajem platu za to?Ako može neko da mi objasni to malo više bio bih mu jako zahvalan?

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

Dal bi tu mogla radit kamera za nadzor male djece/beba? Imam neku WiFi, nezz dal ima USB, ima i IR.

 

Skoro - https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/cctv-webcam/255845.aspx

 LAG-ovi će biti problem a i pitanje je 30fps-a dali daje jer na 30fps-a radi glatko.

Ja probao s kamerom za video nadzor putem tv kartice za pc no nije to to.

Imaš na njuškalo trgovinama po 80kn ps3 eye kamericu vjeruj mi najisplativije i najbolje rješenje,testirao s frendovom ps3 eye kamerom radi odlićno! Samo hebiga š*pak mi nije ostavio da si konfiguriram i naviknem se :P Pa moram čekat moj primjerak.

ProGamer29 kaže...

Pozdrav svima,treba mi pomoć...

Ako može neko, ko koristi TrucksBook, da mi objasni kako to funkcioniše?Napravim kompaniju i šta je sve moguće raditi?Mogu li npr. zaposliti neke svoje prijatelje koji takođe igraju ETS2 i da oni rade za mene a ja da im dajem platu za to?Ako može neko da mi objasni to malo više bio bih mu jako zahvalan?

Hvala unaprijed!

 Ne mogu ti frendovi voziti za sebe.Napraviš tvrtku zaposliš vozaće kupiš im kamione i oni voze,no nikad ih nebudeš sreo na cesti i takve akcije samo će ti dolje na gps-u prikazati kad koji nešto zaradi ili ima troškove puta za prazan hod(vračanje u garažu bez tereta).

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
ProGamer29 kaže...

Pozdrav svima,treba mi pomoć...

Ako može neko, ko koristi TrucksBook, da mi objasni kako to funkcioniše?Napravim kompaniju i šta je sve moguće raditi?Mogu li npr. zaposliti neke svoje prijatelje koji takođe igraju ETS2 i da oni rade za mene a ja da im dajem platu za to?Ako može neko da mi objasni to malo više bio bih mu jako zahvalan?

Hvala unaprijed! 

TrucksBook je jedna od platformi (web stranica) za VTC (Virtual Trucking Company). Kao što i ime kaže, to je virtualna kompanija, sa samom igrom nema veze niti se u igri išta mjenja.

 

Stvar je u tome da ti napraviš tu kompaniju i ''zaposliš'' svoje prijatelje u njoj na način da oni također naprave account na toj stranici i onda svoje vožnje upisuju kroz formular tako da se zarada i tereti bilježe u tvojoj ''kompaniji''.

Također u opcijama možeš i ''plaću'' složiti, pa nakon svake prihvaćene ture od strane tebe kao vlasnika njima će se njihovom profilu na TrucksBooku dodati određeni novci.

 

Što se same igre tiče, sve ostaje isto kao i do sad. Nećete moći zajedno u konvoju voziti, nećete se moći sresti na cesti, nećete moći komunicirati, njihova zarada se neće pojaviti tebi na profilu i slično. Svaki od tvojih prijatelja će igrati normalan ETS2 samo što će nakon svake vožnje podatke o vožnji bilježiti na toj stranici kako bi izgledalo kao da svi zajedno vozite u istoj firmi.

 

Ja koristim Virtual Company Manager jer mi se malo više sviđa od ovoga što si ti naveo, ali sve je na istu foru.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ono kad kasnis na istovar a trebo bi na spavanje....

pa maknes limitaror brzine a ostane stabilnost prikolice na max realno hehhe

 

od muke otiso spavat.....

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako nekoga zanima speedlink drift oz nek se javi. Jednostavno ga ne koristim. 

Ali prvo cu isprobati to s kamerom pa ga mozda zadrzim.

Logitech c170 mislite da bi radilo normalno? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa mislim da nema razloga da ne radi normalno. Jedino sto mi se cini da bi ti lice trebalo biti dobro osvijetljeno. Meni je nesto slabija rasvjeta u kuci pa kad igram navecer mi se zna malo zblesirati i prestati radit

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako 5 godina kad smo ju kupio u listopadu 2012., tako negdje u tom mjesecu je i izašla. Netko lijepo fuljao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

19. listopada 2012 je bilo pušteno prvo izdanje, a službeni datum izlaska je 16.01.2013. U tome je stvar. Igra službeno slavi 5 godina iako je i nešto starija od toga. No, bilo kako bilo, neka ona nama doživi još toliko. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A ok ak je tako, vidim sad na Steamu da se vodi pod tim datumom.

Sjećam se tog dana kad sam ju kupio, bio je demo i nakon 4 levela više nisi mogao igrati. Reko moram to kupiti... Još nije bila ni na Steamu pa sam ju kupio od jednog resellera iz HR, oko 100 kn bila koliko se sjećam. Ne žalim ni lipe, nijednu igru nisam igrao ko ovu a nikad mi ne dosadi, nadam se da ni neće. Dok je sadržaja i modova

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice